GoodBarber vs AppMySite – Ayrıntılı bir karşılaştırma

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır: GoodBarber vs AppMySite – Ayrıntılı bir karşılaştırma

– – – – – – – – – – – – – – – ✍️ – – – – – – – – – – – – – – –

DIY teknolojisi, uygulama geliştirme endüstrisini iyi yönde değiştiriyor. Kodsuz teknoloji sayesinde, bir uygulama edinme süreci artık daha demokratik.

Önden giden ve özel uygulama geliştiricilerin tekeline meydan okuyan, AppMySite ve GoodBarber gibi kodsuz ancak birinci sınıf uygulama oluşturuculardır.

GoodBarber ve AppMySite arasında seçim yaparken, her iki platformun da nasıl çalıştığını bilmek çok önemlidir. Bu makale, AppMySite’ın özellikleri ve işlevleri hakkında ayrıntılı bir kılavuz sağlar.

AppMySite’a dalmadan önce, GoodBarber hakkında biraz bilgi edinelim.

bu blogda

 1. Goodbarber: Bir uygulama oluşturmak için sürdürülebilir bir çözüm
 2. AppMySite – Herkes için birinci sınıf bir uygulama oluşturucu
 1. Goodbarber’a en iyi alternatifler nelerdir?
 2. Sıkça Sorulan Sorular

Goodbarber: Bir uygulama oluşturmak için sürdürülebilir bir çözüm

GoodBarber, bir mobil uygulama ile mobilin gücünü açığa çıkarmanızı sağlar. 2011 yılında kuruldu ve kullanıcıların kodlama yapmadan Android ve iOS için mobil uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyor. Merkezi Fransa’da bulunan GoodBarber, her yıl 40 milyondan fazla indirilen 30.000’den fazla mobil uygulamaya güç veriyor.

GoodBarber’ın abonelik planları şu anda ayda 12,5 €’dan başlıyor.

AppMySite – Herkes için birinci sınıf uygulama oluşturucu

AppMySite, mobil uygulama geliştirmenin çehresini değiştirmeyi amaçlayan bir DIY uygulama oluşturucusudur. GoodBarber’ın en iyi alternatiflerinden biri olan AppMySite, mobil uygulamalar için WordPress gibidir ve dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların birinci sınıf yerel uygulamalar oluşturup sahiplenmesini ister.

Çoğu işletme, yüksek giriş engelleri, abartılı gereksinimler ve zaman alan süreçler nedeniyle uygulama oluşturma niyetlerini eyleme dönüştüremiyor. AppMySite, uygulamaları herkes ve herkes için kullanılabilir, erişilebilir ve uygun fiyatlı hale getirmemi azaltır.

Bütün bunlar kalite ve teknoloji cephesinden ödün vermeden mümkün olmaktadır. En iyi GoodBarber alternatiflerinden biri olan AppMySite, birinci sınıf teknolojiyi parmaklarınızın ucuna getirir ve hayallerinizdeki uygulamayı işinize uygun bir bütçeyle oluşturmanıza olanak tanır.

WordPress Entegrasyonu

WordPress, en büyük pazar payına sahip lider CMS’dir. Bir WordPress web sitesiyle başlayıp ardından onu bir uygulamaya dönüştürmek, herhangi bir çevrimiçi işletme için harika olabilir. Makalemizi inceleyebilir ve bu CMS’yi kullanmanın faydalarını öğrenebilirsiniz: WordPress’in web siteleri oluşturmak için en iyisi olmasının 10+ Nedeni.

Bu tür işletmeler, uygulama oluştururken genellikle WordPress entegrasyonunu arar. AppMySite, platformunda aynısını sunar. AppMySite üzerinde oluşturulan uygulamalar, WordPress web sitesi benzerleriyle sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir

WooCommerce Entegrasyonu

WooCommerce bir WordPress eklentisidir ve bir e-Ticaret mağazası oluşturmak için önde gelen platformlardan biridir.

AppMySite, WooCommerce için destek sağlar. Web siteniz bağlandıktan sonra, mağazanızın tüm verileri gerçek zamanlı olarak uygulamayla senkronize edilir. WooCommerce web sitenizdeki tüm güncellemeler de uygulamada kopyalanarak yönetimi basit ve zahmetsiz hale getirir.

Tavsiye Edilen:  Bir Kariyerden BT'ye Başarılı Bir Şekilde Nasıl Geçiş Yapılır?

Shopify Entegrasyonu

AppMySite, Shopify Entegrasyonu sunmaz. Fakat. AppMySite, yol haritasında Shopify ve Magento’ya sahiptir. Bu entegrasyon oluşturulduktan sonra Shopify mağazanız için yerel bir uygulama da oluşturabileceksiniz.

Özel Taksonomi ve Gönderiler

AppMySite, sitenizin özel gönderilerini ve taksonomilerini uygulamayla senkronize etmenizi sağlar. Bu, çok çeşitli kullanım durumlarına hizmet eden uygulamalar oluşturmanın harika bir yoludur. Ek olarak, ne tür eklenti kullanıyor olurlarsa olsunlar, her tür WordPress web sitesi için destek alabilirsiniz.

kişiselleştirme

Kişiselleştirme, marka özgünlüğünü ve münhasırlığını sağlamak için önemlidir. Uygulama tasarımınızı mevcut marka yönergeleriniz ve temalarınızla eşleştirmek için ince ayar yapmanız önemlidir. Bu nedenle, kaydolduğunuz uygulama oluşturucunun sizin için aynı şeyi sağlaması gerekir.

AppMySite, kolay tasarım araçlarıyla uygulamanızı tamamen kişiselleştirmenizi sağlar. Markanızın genel temasına ve tasarımına göre özelleştirebilirsiniz.

Web Sitesi Gerçek Zamanlı Senkronizasyon

Gerçek zamanlı web sitesi senkronizasyonu, bilgisayarlar insanlar için neyse, DIY uygulamaları için de odur; temel olarak işinizi daha hızlı ve daha kolay hale getiren bir sistemdir. Bu, her bir veriyi uygulamaya manuel olarak ekleme ihtiyacını ortadan kaldırır ve böylece sahiplerin saatler süren çalışma ve yorucu çabalarından tasarruf sağlar.

AppMySite, gerçek zamanlı web sitesi senkronizasyonu sunar. Tüm veriler web sitesinden çekilebilir ve uygulamaya eklenebilir.

Gerçek Zamanlı Önizleme

Gerçek Zamanlı Önizleme gerçek bir hayat kurtarıcıdır. Tüm uygulamayı oluşturduğunuzu ve ardından seçtiğiniz renk paletinin genel temayı neredeyse hiç tamamlamadığını veya arka plan seçiminizin ekrana iyi yansımadığını fark ettiğinizi hayal edin! Sinir bozucu! değil mi

AppMySite, uygulamanızı gerçek zamanlı olarak önizlemenizi sağlar. Uygulamanızın istediğiniz gibi görünüp görünmediğini ve performans gösterip göstermediğini görebilir ve gereken yerlerde değişiklik yapabilirsiniz.

İçerik Analitiği

Veri, günümüzün dijital çağında nihai güçtür. Analytics, kritik verileri toplamanıza ve işlemenize ve uygulamanız için bilinçli iş kararları almanıza yardımcı olabilir. Neredeyse her uygulama oluşturucu bir tür analiz sunarken, bunların çok azı içerik kısmına odaklanır.

Yalnızca indirme ve kaldırma sayılarının ötesine geçmek istiyorsanız, içerik analitiği normal ticari faaliyetlerinizin bir parçası olmalıdır. Uygulama kullanıcılarınız arasında en popüler blogların veya ürünlerin hangileri olduğunu, en çok ilgiyi hangi gönderilerin topladığını ve diğer ilgili şeyleri bilmelisiniz. AppMySite, içerik analitiğine kolay erişim sunar ve bunu sizin için kolaylaştırır.

Çoklu Site Desteği

Multisite, bir etki alanı çatısı altında birbirine bağlı web sitelerinden oluşan bir ağ oluşturmanıza olanak sağlayan WordPress merkezli bir özelliktir. Örneğin, birçok işletmenin farklı ülkeler için farklı web siteleri vardır. Bununla ilgili ayrıntılı olarak buradan okuyabilirsiniz:

Okumak: Multisite nedir: WordPress ile bir web sitesi ağı oluşturma kılavuzu.

Tavsiye Edilen:  Çevrimiçi Kurs Pazaryerleri ve Kendi Kendine Barındırılan ÖYS/ÖYS (Seçenekler + Artıları ve Eksileri)

AppMySite, ağınızdaki siteler için birden fazla uygulama oluşturabileceğiniz ve bunları tek bir pano ile bağlayabileceğiniz Multisite için özel destek sunar.

Evrensel Ödeme Desteği

Ödemeler konusunda evrensel ve esnek bir yaklaşıma sahip olmak her işletme için esastır. Kullanıcıları kendi kurallarınıza göre oynamaya ve yalnızca sizin seçtiğiniz ödeme ağ geçitlerini kullanmaya zorlayamazsınız. Bu, terk edilmelere ve kızgınlığa neden olabilir ve AppMySite bunu anlar.

Bu nedenle, evrensel ödeme desteği sunar ve web sitenizde bulunan tüm ödeme ağ geçitlerini uygulamaya eklemenizi sağlar.

Evrensel Nakliye Desteği

Farklı alışveriş hedefleri ve nakliye ihtiyaçları olan farklı yerlerde yaşayan insanlara hitap etmeyi hedefliyorsanız, bu özellik sizin için olmazsa olmazdır. Aslında, zamanla ölçeklenmeyi, genişlemeyi ve büyümeyi hedefleyen herhangi bir işletme için önemlidir.

AppMySite, müşterilerine evrensel gönderi desteği sunar. Bununla, özel gönderim kurallarını uygulamanızla senkronize edebilir ve sorunsuz ödeme sunabilirsiniz.

Uygulamaları Otomatik Yayınla

Uygulamayı oluşturmak, gerçek zorluklardan yalnızca biridir. Uygulamaları uygulama mağazalarından almak başka bir şeydir. Uygulamaları Google Play’e ve Apple App Store’lara göndermekten yeni güncellemeleri ve sürümleri yayınlamaya kadar, görevler göz korkutucu olabilir.

AppMySite, uygulamanızı rehberli bir ortamda göndermenizi sağlar. Bunun için profesyonel yardım da alabilirsiniz. Ayrıca, otomatik yayınlama özelliği ile yeni sürümler otomatik olarak gönderilebilir.

Uygulama Sürümü Güncellemeleri

Yeni uygulama sürümleri, uygulamanızın performansını ve işlevselliğini kontrol altında tutar, daha iyi görünürlük ve sıralamalar sağlar ve ayrıca kullanıcıların uygulamaya yeni eklemeler konusunda ilgisini ve heyecanını canlı tutar.

AppMySite, düzenli olarak yeni güncellemeler ve kod sürümleri yayınladığı için bundan yararlanmanıza olanak tanır. Uygulamanızın markasını değiştirdiğinizde ve yapısal ya da tasarımsal değişiklikler yaptığınızda güncellemeleri de gönderebilirsiniz.

Sınırsız Uygulama İndirme

Birçok uygulama oluşturucu, bir uygulamanın uygulama mağazalarında kazanabileceği yükleme ve indirme sayısı listesini paylaştırır. Herhangi bir işletme maksimum indirme sayısını elde etmeyi amaçladığından, bu büyüme için sınırlayıcı bir faktör olabilir.

AppMySite herhangi bir indirme sınırı getirmez. AppMySite üzerinde oluşturduğunuz uygulamaları herhangi bir kısıtlama olmadan tanıtabilirsiniz.

Genel Kullanım Kolaylığı

Bir Kendin Yap aracı olarak AppMySite, yoğunlaştırılmış iş akışıyla idealdir. Bir uygulamayı birkaç dakika içinde test etmeye ve yayınlamaya hazır hale getirebilirsiniz. WordPress sitenizle gerçek zamanlı olarak senkronize olan bir araçla çalışmak da çok daha kolaydır. Bu, web siteniz bağlandığında tüm uygulama ekranlarınızın otomatik olarak oluşturulacağı anlamına gelir.

Goodbarber’a en iyi alternatifler nelerdir?

İşletmeniz için bir uygulama oluşturmak üzere seçebileceğiniz birçok Goodbarber alternatifi vardır. Bazıları aşağıda listelenmiştir:

 • AppMySite
 • AppyPie
 • Appmaker.xyz
 • Uygulamalı
 • AppPresser

Bu alternatifler arasında AppMySite en iyi seçeneğinizdir. Halihazırda canlı bir web siteniz varsa, onu AppMySite ile birinci sınıf bir yerel uygulamaya dönüştürebilirsiniz. İşte AppMySite’ın Goodbarber’a ideal bir alternatif olmasının birkaç nedeni:

 • Otomatik web sitesi-uygulama senkronizasyonu: Sitenizin tüm içeriğinin uygulamada görüntülendiğinden emin olmak için web sitenizin içeriğini uygulama ile senkronize edin. Web sitenizde yaptığınız tüm güncellemeler uygulamaya yansıtılacaktır.
 • Sorunsuz yerel arayüz: Uygulamanıza sohbet, alt çubuk, menü vb. yerel özellikler ekleyebilirsiniz. Ek olarak, WordPress ve WooCommerce ile derin bir entegrasyon kurarsanız, tüm uygulamanız güçlü bir yerel arayüzde görünebilir.
Tavsiye Edilen:  Uygulama Geliştirme Süreci

Kod iş akışı yok: AppMySite, kodsuz iş akışlarıyla mobil uygulamalar oluşturmanıza olanak tanır. Uygulamayı tasarlamaktan ayarlarını yapılandırmaya ve web sitenize bağlamaya kadar sürecin her adımı tek bir kod satırı yazmadan yapılabilir.

Çözüm

AppMySite ve GoodBarber, özel uygulama geliştirmeye iyi alternatiflerdir. İkisi arasında seçim yapmak için nasıl çalıştıklarını anlamanız gerekir.

AppMySite, GoodBarber’ın en iyi bilinen rakipleri arasındadır. Bu makale nasıl çalıştığını ve sunduğu çeşitli özellikleri göstermektedir. Ele alınan noktalara göre size en uygun uygulama oluşturucuyu seçebilir ve işletmenizin büyümesine yardımcı olacak bir mobil uygulama oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Goodbarber alternatifleri arıyorsanız ve AppMySite hakkında sorularınız varsa, aşağıdaki cevaplar süreç boyunca size yardımcı olacaktır:

AppMySite ücretsiz mi?

AppMySite’a ücretsiz olarak kaydolabilir ve uygulamanızı tamamen oluşturabilirsiniz. Uygulamanızı uygulama mağazalarında yayınlamaya hazır olduğunuzda, ücretli bir plana kaydolabilir ve Android ve iOS uygulamanızın bir derlemesini oluşturabilirsiniz. Her planın farklı teklifleri vardır, böylece işletmenizin ihtiyaçlarına en uygun olanı seçebilirsiniz.

AppMySite uygulaması nedir?

AppMySite uygulamasını Google Play ve App Store’da bulabilirsiniz. Bununla, bir şeyler yapabilirsiniz – AppMySite üzerinde oluşturulan bir uygulamanın nasıl çalıştığını görün ve AppMySIte üzerinde oluşturduğunuz herhangi bir uygulamayı önizleyin. Uygulamayı basitçe görüntülemek için akıllı telefon cihazınıza indirip yükleyebilirsiniz.

Kendi uygulamanızı önizlemek isterseniz, önce bir AppMySite’a kaydolmanız ve uygulamanızı oluşturmanız gerekir. Daha sonra AppMySite uygulamasını indirebilir, hesabınızla oturum açabilir ve uygulamayı önizlemeye başlayabilirsiniz. iOS uygulamasını önizlemek isterseniz TestFlight aracılığıyla AppMySite uygulamasını indirmeniz gerekir.

AppMySite mobil cihazları destekliyor mu?

AppMySite, Android ve iOS cihazları için mobil uygulamalar oluşturmanıza olanak tanır. Platformda oluşturduğunuz uygulamalar, Android ve iOS cihazlarla uyumlu olacaktır. Android veya iOS üzerinde çalışmayan bir mobil cihaz, AppMySite uygulamalarını destekleyemez.