Google Bard AI’ya Nasıl Kaydolunur & Giriş yapmak

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır: Google Bard AI’ya Nasıl Kaydolunur & Giriş yapmak

Yapay zeka destekli bir sohbet robotuyla sohbet deneyimi yaşamak ister misiniz? Google Bard AI’dan başkasına bakmayın! Yakın zamanda Google tarafından başlatılan bu chatbot, insanlarla yapılan konuşmaları simüle etmek için tasarlandı ve kullanıcıların bir sanal asistanla daha kişisel bir şekilde etkileşim kurmasına olanak tanıyor. Google Bard AI’a kaydolmak ve nasıl yapılacağını öğrenmek istiyorsanız doğru yere geldiniz. Bu kılavuzda, bu heyecan verici yeni teknolojiyle sohbet etmeye başlayabilmeniz için Google Bard AI’a kaydolma adımlarını size göstereceğiz.

Google Bard AI’ya Nasıl Kaydolun ve Bekleme Listesine Katılın

Daha fazla kitap okumanın yollarını beyin fırtınası yapmanıza yardımcı olabilecek yapay zeka destekli bir sohbet robotu olan Google Bard’a kaydolmakla ilgileniyorsanız, bunu şu şekilde yapabilirsiniz:

Aşama 1: 18 yaşında veya daha büyük olduğunuzdan ve Chrome, Chromium tabanlı Edge, Firefox, Opera veya Safari gibi desteklenen bir web tarayıcınız olduğundan emin olun.

Adım 2: Telefonunuzda, tabletinizde veya bilgisayarınızda bard.google.com adresine gidin.

Aşama 3: Google hesabınızda oturum açın.

Adım 4: Mavi Bekleme listesine katıl düğmesine dokunun veya tıklayın.

Adım 5: Evet, varım’a tıklayarak katılmak istediğinizi onaylayın. Bekleme listesine katılmak için e-posta güncellemelerini etkinleştirmeniz gerekmez.

Google, ABD ve Birleşik Krallık’ta Bard’a erişim sağlamaya başlayacak ve zaman içinde daha fazla ülke ve dile yayılacaktır. Bekleme listesine katılmak, Google’ın sunduğu bu heyecan verici yeni AI sohbet robotuna erişmenin ilk adımıdır.

Daha Fazlasını Gör: Google Bard AI Nasıl Kullanılır?

Google Bard, Yapay Zeka (AI) tarafından desteklenen ve Google tarafından geliştirilen dikkat çekici bir sohbet robotudur. Birincil amacı, insanlarla konuşma şeklinde simüle edilmiş konuşmalar yapmaktır. Google, Bard’ı son derece gelişmiş Transformer teknolojisi üzerine kurulu bir dil modeli olan LaMDA ile donattı. Bu, Bard’ın çok çeşitli sorgulara taze ve yüksek kaliteli yanıtlar üretmesini sağlar.

Tavsiye Edilen:  Google Ads Kampanyalarınızı Optimize Etmek İçin 10 Araç

Bard, kullanıcı dostu ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcıların onunla etkileşim kurabileceği ve yanıtlarını keşfedebileceği Google Arama motoru aracılığıyla kolayca erişilebilir. Google’ın LLM’leri arama motoruna entegre etmesi, kullanıcıların arama deneyimini önemli ölçüde geliştirerek, ihtiyaç duydukları bilgileri bulmayı daha kolay ve verimli hale getirdi.

Google Bard’ın lansmanı, oldukça popüler olan bir başka sohbet robotu olan ChatGPT’nin popülaritesine bir yanıttı. Google, Bard ile kullanıcılara hem bilgilendirici hem de ilgi çekici olağanüstü bir konuşma deneyimi sağlamak için yola çıktı. Gelişmiş AI teknolojilerinin chatbot’a entegrasyonu, onun bugün mevcut olan en etkili ve verimli konuşma aracılarından biri haline gelmesini sağlamıştır.

Bard hangi ülkelerde ve dillerde mevcuttur?

Şu anda, Google’ın yapay zeka sohbet robotu Bard, Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık’ta kullanılabilmektedir. İlgilenen kullanıcılar, bard.google.com adresinden Bard’ı denemek için kaydolabilir. Ancak Google, bu genişleme için bir zaman çizelgesi belirtmeden Bard’ı zaman içinde daha fazla ülke ve dile genişletmeyi planladığını belirtmişti.

Bard, diyalog uygulamaları için bir sinir ağı dili modeli olan LaMDA üzerine kurulmuştur. LaMDA’nın hafif ve optimize edilmiş bir sürümü olan araştırma büyük dil modeli (LLM) tarafından desteklenmektedir ve kullanıma sunuldukça daha yeni, daha yetenekli modellerle güncellenecektir. Google, Bard’ı bir deney olarak konumlandırdı ve şimdilik kullanımı ücretsiz.

ABD’de veya Birleşik Krallık’ta Bard AI’ye nasıl kayıt olunur?

ABD veya Birleşik Krallık’ta Bard AI’a kaydolmak için şu adımları izleyin:

Aşama 1: Bilgisayarınızda, telefonunuzda veya tabletinizde bard.google.com adresine gidin.

Adım 2: “Bekleme listesine katıl” düğmesine tıklayarak bekleme listesine katılın.

Aşama 3: Google hesabınızda oturum açın.

Adım 4: Bekleme listesine katılmakla ilgilendiğinizi “Evet, varım”a tıklayarak onaylayın.

Bard aşamalı olarak kullanıma sunulduğu için kullanmaya başlamanız biraz zaman alabilir. Şu anda yalnızca ABD ve İngiltere’deki bazı müşteriler tarafından kullanılabilir ve Google, yapay zeka destekli yeni sohbet robotu için bir bekleme listesi açtı. Unutmayın, Bard’a kaydolmak için bir Google hesabınızın olması gerekir.

Tavsiye Edilen:  ChatGPT ile Youtube Özeti Nasıl Kullanılır?