Google Ocak 2023 Temel Güncellemesi – Ayrıntılar ve Bilinmesi Gerekenler

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Google Ocak 2020 Temel Güncellemesi – Ayrıntılar ve Bilinmesi Gerekenler

13 Ocak 2020 Pazartesi günü Google, yılın ilk Çekirdek Algoritma güncellemesini kullanıma sundu. Göre Google Aramaİrtibat Twitter hesabıBu algoritma değişikliğine Ocak 2020 Çekirdek Güncellemesi adı verildi.

Google Algoritma Güncellemeleri

Google her yıl birkaç temel algoritma güncellemesi yayınlıyor, ancak bu güncellemeleri yalnızca 2019’dan itibaren adlandırmaya ve önceden duyurmaya başladılar. Google’ın algoritmasındaki değişiklikleri duyurmak ilk başta yararlı görünse de, her güncelleme hakkında her zamankinden daha az ayrıntı sunuyorlar.

Ocak 2020 Temel Güncellemesine ilişkin duyurularında şu ifadelere yer verildi: “Bu tür güncellemeler hakkındaki rehberliğimiz daha önce ele aldığımız şekilde devam ediyor. Bu konuda daha fazla bilgi için lütfen bu blog gönderisine bakın: https://webmasters.googleblog.com/2019/08/core-updates.html

Bu Algoritma Güncellemesine Nasıl Tepki Verilmeli?

Google, nelerin değiştiğine dair herhangi bir rehberlik sunmaz veya sayfalarınızı sıralamada nasıl daha iyi konumlandırabileceğinize dair somut örnekler sunmaz. Bu blog gönderisindeki ana önerileri şu şekildedir: “Mümkün olan en iyi içeriği sunmaya odaklanmanızı öneririz. Algoritmalarımızın ödüllendirmeye çalıştığı şey de budur.”

SEMrush Sensörünün bu ekran görüntüsü “SERP oynaklığını” veya belirli bir günde sıralama değişikliklerinin ne kadar hızlı gerçekleştiğini gösteriyor.

Sonuçta, Google’da arama yapan kişinin amacına en iyi şekilde hizmet eden içeriğe sahip SEO dostu bir web tasarımı, en iyi sıralama şansına sahip olacaktır. SEO ajansınız, ilgili web sitesi ziyaretçilerini çekmenize yardımcı olacak en iyi SEO uygulamaları konusunda zaten iyi bir bilgiye sahip olacaktır.

WIX SEO’nuza Yardımcı Olabilir

Houston, Austin veya Teksas’ın herhangi bir yerinde yeni bir SEO şirketine ihtiyacınız olduğunu fark ederseniz WIX ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Tanınmış dijital pazarlama ajansımız, arama motoru optimizasyonunuzu bir sonraki seviyeye taşıyabilir.

Tavsiye Edilen:  Arcane 2. Sezon: Bilmeniz Gereken Her Şey

Ücretsiz danışmanlık randevusu almak için bugün bizimle iletişime geçin!