Görsel Mağazacılık E-ticarete Nasıl Dönüşür?

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Görsel Mağazacılık E-ticarete Nasıl Dönüşür?

Güzel ve teşvik edici görsel gösteriler oluşturmak beceri, zaman ve az miktarda çaba gerektirir. Markanızın özünü çağrıştıran ve en iyi ürünlerinizi sergileyen görsel mağazacılık yaratmak bir sanattır.

Özellikle teşhirden satışa geçmek istiyorsanız!

Mağazanızda tam olarak doğru atmosferi yaratmak için çok çalıştıysanız, müşterilerinizin markanızla buluştukları her yerde bu atmosferi solumalarını isteyeceksiniz.

Peki mağazanızda bulunan şeyleri çevrimiçi mağazalaşmaya nasıl çevirirsiniz?

Aynı tasarım ilkelerini çok farklı bir ortama nasıl uygulayabilir, bunu yaparken stil, üslup ve müşteri deneyimi tutarlılığını koruyabilirsiniz?

Araç farklı olsa da mesajın aynı olması gerekir. Burada, e-ticaret müşterileriniz için ilgi çekici görsel sergileme oluşturmak için kullanabileceğiniz bazı tekniklere bakacağız. Ayrıca ilham almak için başvurabileceğiniz bazı çarpıcı çevrimiçi görsel mağazacılık örneklerini de vurgulayacağız.

Görsel Mağazacılık Nedir?

Görsel mağazacılık, ürünlerin müşterilerinizin dikkatini çekecek ve satışları artıracak şekilde çekici bir şekilde düzenlenmesi ve sergilenmesidir. İsmine rağmen görsel mağazacılık aynı zamanda mekandan, sesten, dokunmadan ve hatta kokudan da yararlanır.

Kaynak: Anna Sullivan

Yaygın olarak kullanılan mağaza içi görsel sergileme teknikleri şunları içerir:

 • Pencere görüntüleri temalar ve yaratıcı, sanatsal gelişmelerle
 • Aydınlatma ekranlarınızı ön plana çıkararak öne çıkmalarını sağlar
 • İnteraktif ekranlar sürükleyici bir deneyim yaratmaya yardımcı olan ekranlar veya VR gibi diğer arayüzler içerir
 • Tabela çarpıcı sloganlar ve ürün bilgileriyle

Görsel mağazacılık geleneksel olarak fiziksel perakende mağazalarla ilişkilendirilirken, aynı prensipler çevrimiçi olarak da kullanılabilir ürünleri öne çıkarmak, daha hızlı satışlar sağlamak ve tutarlı bir marka deneyimi yaratmak için.

Görsel Düzenleme Neden Önemlidir?

Bir perakendeci olarak ürünlerinizin öne çıkmasını sağlayacak bir yola ihtiyacınız var. Müşterileriniz mağazanıza ilk geldiklerinde veya sitenize geldiklerinde ilk önce neyi fark etmelerini istiyorsunuz? Mağazanızda nasıl hareket etmelerini istiyorsunuz? Ön plana çıkarmayı seçtiğiniz ürünler, müşterilerinizin tüm alışveriş deneyimini şekillendirir.

Görsel mağazacılığı doğru yaptığınızda, satın alma isteği duyan coşkulu müşterilerin akınına uğrayacaksınız.

Ancak bu sadece müşterilerinizi birinci sınıf ürünlerinizle memnun etmekle ilgili değil. Mağazanızda yaptığınız tasarım seçimleri marka olarak kim olduğunuzu yansıtır.

Görsel mağazacılığın faydaları nelerdir?

Görsel mağazacılığın çeşitli faydaları vardır:

 • Satışları artırmak
  Müşterilerinizi benzersiz ve büyüleyici ürün teşhirleriyle ne kadar çok etkileşime geçirirseniz, satın alma olasılıkları da o kadar artar. Sıradan tarayıcıları motive olmuş alışveriş yapan kişilere dönüştürmek, çevrimiçi ortamda mağazada olduğu kadar zordur (hatta daha zor). Müşterilerinizin duyularını harekete geçirmenin ve ürünleriniz sitenize girer girmez ilgi duymanın bir yolunu bulabilirseniz, satış yapma ve kalıcı bir izlenim yaratma konusunda uzun bir yol kat etmişsiniz demektir.
 • Ziyaretçileri satış hunisinden daha hızlı geçirme
  Görsel mağazacılık, müşterileri en yüksek değere sahip ürün veya ürün yelpazesine yönlendirerek satış sürecinizi hızlandırabilir. Ziyaretçilerin mağazanızı gelişigüzel keşfetmelerini onlara bırakmak yerine, kasıtlı olarak Tasarım ilkeleri aracılığıyla onları gitmelerini istediğiniz yöne yönlendirin. Bu, daha tatmin edici bir müşteri deneyimi yaratacak ve satışları artıracaktır.
 • Marka kimliğini oluşturmak
  İster havalı, kasvetli tonlar kullanın, ister parlak, mutlu vitrinler kullanın, eğer mağazanızdaysa, müşteriler onu markanızla ilişkilendirecektir. Tasarım seçimlerinizi dikkatlice düşünün: Bilinçli veya bilinçaltı olarak ziyaretçilerin akıllarında kalacak ve hepsi markanız hakkında bir şeyler söyleyecektir.

Çevrimiçi Mağazacılık Nedir?

Tıpkı gerçek dünyadaki bir mağazada müşterilerinizin duyularını harekete geçiren tasarım öğelerini kullandığınız gibi, çevrimiçi mağazacılık da ürünlerinizi markanızın web sitesinde çekici ve teşvik edici bir şekilde sergilemek için mevcut öğelerin aynısını kullanmak anlamına gelir.

Alışveriş yapanların aramayı nasıl kullandığı, sitede gezinme, kullanıcı tarafından oluşturulan içerik, kişiselleştirme ve daha fazlası gibi çevrimiçi ortamda dikkate alınması gereken daha fazla teknik öğe vardır (bunların tümüne daha sonra değineceğiz) – ancak amaç aynı: ürünlerinizi, müşterilerinizi satın almaya yaklaştıracak şekilde öne çıkarmak.

Çevrimiçi mağazacılığınızı nasıl organize edeceğinize karar verirken aklınızda bulundurmanız gereken önemli bir nokta: Bundan sorumlu, özel bir kişiye sahip olmanız gerekir.

Bir çevrimiçi mağaza açarken vermeniz gereken tüm kararlarla birlikte, çevrimiçi veya görsel mağazacılığın bu karışım içinde kaybolması kolaydır. Örneğin sitenizde gezinme ve aramanın nasıl çalıştığı birçok faktöre bağlı olacaktır; bunlardan bazıları arka uç e-ticaret hususlarından kaynaklanmaktadır.

Pazarlama ekibinizde tanımlanmış bir çevrimiçi mağazacılık rolüne sahip olmak, birisinin mağazanızın tasarım vizyonu ve bunun müşterilerinizin ilgisini nasıl çekeceği için mücadele ettiği anlamına gelir. Büyüdükçe bu fonksiyon e-ticaret yöneticinize veya marka yöneticinize ait olabilir.

Çevrimiçi Mağazacılıkla Satışları Nasıl Artırırsınız?

Çevrimiçi satış yaparken, bunu gerçek dünyadaki fiziksel mağazanızda yaratabileceğiniz duyusal deneyimin aynısı olmadan yapmanız gerekecektir; veya doğrudan tüketiciye yönelik birçok marka gibi, fiziksel bir mağazanızın bile olmaması ihtimali vardır. konum ve hepsi çevrimiçi. Bazen bir eliniz arkanızdan bağlanmış gibi hissedebilirsiniz. Ancak biraz pratik yaparak mağazada bulamayacağınız birçok seçeneği ortaya çıkaracaksınız. Bunlardan bir veya iki tanesinde uzmanlaşın ve hatta çevrimiçi satış yapmayı daha kolay bulabilirsiniz.

Sitenizin aşağıdaki özelliklere sahip olduğundan emin olun:

 • Kişiselleştirme özellikleri: Bu, e-ticarete yönelik görsel mağazacılığın mağaza içi eşdeğerinden gerçekten öne çıkmasının bir yoludur. Bir müşterinin bir sonraki ziyaretinde ana ekranda belirecek ‘daha sonra kullanmak üzere kaydet’ özellikleri sunmak veya önceki alışveriş alışkanlıklarına göre sergileri ön plana çıkarmak, ayrıntılı düzeyde ürün sattığınız anlamına gelir.

#cta-paragraph-fe#Göre göre Accenture, “Tüketicilerin %91’inin tanıyan, hatırlayan ve alakalı teklif ve öneriler sunan markalardan alışveriş yapma olasılığı daha yüksek.”

 • Veri toplama yeteneği: İster Google Analytics ister üçüncü taraf müşteri verileri olsun, ziyaretçilerinizin kim olduğunu bilmeniz ve satış çabalarınıza nasıl yanıt verdiklerini görebilmeniz gerekir. Mümkün olduğu kadar çok bilgi toplayın ve satışlarınızı buna göre ayarlayın.
 • Mükemmel mobil müşteri deneyimi: Sitenizin mobil cihazlarda nasıl göründüğü ve hissettirdiği ve ürünlerinizin küçük ekranlarda veya cihaz boyutlarında görüntülenmek üzere nasıl optimize edildiği, e-ticarette ürün satışıyla ilgili en önemli konulardan biri olmalıdır.

Çevrimiçi gözlük perakendecisi Warby Parker Mobil cihazlarda, ürünlerinin öne çıkmasını sağlayacak şekilde alan ve nötr renklerden en iyi şekilde yararlanıyor. Sitede gezinme basit ve sezgisel olup, müşteriler yeni bir gözlük seçerken basit ve keyifli seçimler yapmalarına olanak tanır.

Kaynak: Warby Parker

Çevrimiçi Görsel Mağazacılık Teknikleri

Alışveriş yapanlarla bağlantı kurmak ve satın almaları teşvik etmek için çevrimiçi mağazacılıkla ilgili daha uygulanabilir ipuçlarını burada bulabilirsiniz:

Kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği (UGC) sitenizin tasarımına ekleyin

İncelemeler ve müşteri geri bildirimleri şeklindeki sosyal kanıt, site ziyaretçisini ürünlerinizin değeri konusunda ikna etmenin en iyi yollarından biridir. Özellikle müthiş bir Tüketicilerin %79’u UGC’nin satın alma kararları üzerinde büyük bir etkisi olduğunu söylüyorlar.

Kullanıcı tarafından oluşturulan bu içeriği akıllıca görüntülemek önemlidir. UGC’yi içeren incelemeler (ürün teslim edildikten sonra çekilen ürün resimleri gibi) ürün sayfalarında en iyi sonucu verir ve bunları yıldız derecelendirmelerini ve yorum yapanların adlarını vurgulayacak şekilde yerleştirebilirseniz müşterilerinizin gözlerini çekme olasılığı artar. onlara.

UGC sosyal medyadan da gelebilir. Müşterileri ürünlerinizi kullanırken kendi fotoğraflarını çekmeye teşvik eden kampanyalar yürütmek, yalnızca Instagram veya Twitter’da markanızın etrafında bir heyecan yaratmakla kalmaz, aynı zamanda sitenizdeki içeriği de kullanarak memnun müşterilerinizi yeni site ziyaretçilerine sergileyebilirsiniz. Kuzey Yüzü cesur müşterilerinden maceralarının resimlerini yayınlamalarını istiyor, heyecan yaratıyor ve marka kimliklerini güçlendiriyor.

Kaynak: Kuzey Yüzü

Kullanılabilir UGC toplamayı hedeflediğinizde şunu unutmayın: North Face’in yaptığı gibi güvenilir, değişmeyen bir hashtag oluşturun. Bu, e-ticaret ekibinizin sitenize eklenecek sosyal kanıtı kolayca bulmasını sağlar ve hedef kitleniz arasında daha fazla paylaşımı teşvik eder. Marka hayranlarına topluluğa katılma (“galeriye katkıda bulunma”) ve ürünlerinizi çalışırken görme fırsatı verir.

Site arama/filtreleme seçeneklerini ayarladığınızdan emin olun

Çevrimiçi mağazanızda, müşterilerin de tasarım seçimleri yapabilmesi için arama işlevini ayarlayabilirsiniz. Onlara renge veya stile göre sıralama yeteneği vermek veya gezinme davranışına göre duyarlı ürün koleksiyonları görüntülemek, pasif ziyaretçileri süreçteki aktif katılımcılara dönüştürür. Onlara deneyimin bir parçası olduklarını hissettirmek veya onlara deneyimi bu şekilde uyarlama yeteneği vermek satış olasılığını artırır.

Müşteriye bu gücü verirken, birinci sınıf ürünlerinizi arama sıralamasında üst sıralara çıkarma yeteneğini korumak isteyeceksiniz. Dengeyi doğru kurmak biraz deneme yanılma gerektireceğinden, ince ayarı hızlandırmak için kullanıcı verilerinden en iyi şekilde yararlanın.

Ana sayfanızın ekranın üst kısmındaki gayrimenkulünden en iyi şekilde yararlanın

Müşterilerin ilk geldiği yer olan ana sayfanız mümkün olan en iyi izlenimi vermelidir. Bunu, fiziksel bir mağazadaki vitrin ekranının çevrimiçi versiyonu olarak düşünün. Ana sayfanız, sitenizin en çok dikkat çekecek ve en çok geçen trafiği yakalayacak kısmıdır.

Açık bir harekete geçirici mesaja (CTA) sahip, iyi tasarlanmış, gezinmesi kolay bir ana sayfa, genellikle bir müşterinin ürün sayfasına tıklaması ile sepetine bir ürün eklemesi veya sitenizden hemen ayrılmaya karar vermesi arasındaki fark olabilir.

Uygun fiyatlı lüks mücevher markası Mejuri basit ama ilgi çekici bir ana sayfa tasarımını tercih ediyor. Ana sayfanın ortasındaki CTA premium bir koleksiyonu tanıtıyor ve ziyaretçileri tıklayıp alışverişe başlamaya teşvik ediyor.

Kaynak: Mejuri

Tıpkı bir vitrin gibi, ana sayfanızda yer alan ürünler ve koleksiyonlar da her şeyin taze kalması için düzenli olarak değiştirilmelidir.

Bir ziyaretçinin ilk adımı olarak öne çıkarmak istediğiniz sezonluk koleksiyonları veya promosyonları göz önünde bulundurun ve bu koleksiyonları ana sayfada güçlendirmek için birkaç kaydırıcı görsel tasarlayın.

Ürün Sayfası

Ziyaretçiler ürün sayfanıza ulaştıklarında satın alma konusunda ciddileşiyorlar ancak henüz tam olarak ikna olmuş değiller. Burada nasıl ürün sattığınız, anlaşmayı imzalama şansınızdır.

Ürün sayfanızda şunlar bulunmalıdır:

 • Ürün görselleri
 • Ürün Özellikleri
 • ‘Müşteriler de satın aldı’ veya ‘sıklıkla birlikte satın aldı’ gibi açıklamalar içeren çapraz satış ürünleri
 • İncelemeler ve derecelendirmeler

Ayrıca, gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunan ve müşterilerinizin kendilerini daha ilgili hissetmelerini sağlayan videoları, animasyonları ve ürün tanıtımlarını nasıl dahil edebileceğinizi de düşünmelisiniz.

Basit çapraz satışın ötesine geçerek müşterilerinizin zevklerine ve alışkanlıklarına hitap eden, ürünlerinizin nasıl bir arada kullanılabileceğini sergileyen, müşterilerinizin hayal gücünü ve yaratıcılığını harekete geçiren güzel koleksiyon sayfaları oluşturmayı deneyin.

Kovid kısıtlamaları sırasında, Alışveriş yapanların %45’i Fiziksel mağazalarda alışveriş konusunda en çok eksikliğin, ürünlere dokunup deneyebilme yeteneği olduğu belirtiliyor. Bu alışveriş deneyimini çevrimiçi olarak yeniden yaratmanın yollarını bulmak, kalabalığın arasından sıyrılmanızı sağlayacaktır. Ürününüzün farklı renk veya özelliklerde mevcut olması durumunda, müşterilerin farklı bir renk veya boyutta nasıl görüneceğini anında görmelerine olanak tanır.

Yaşam tarzı giyim markası ŞişmanYüz müşterilerin ürünler için farklı renk seçenekleri seçmelerine olanak tanıyarak, seçimlerinde kendilerine güvenmelerini sağlar. Bunu sayfanın ilerleyen kısımlarında çapraz satış önerileri ve müşteri incelemeleriyle destekliyorlar.

Kaynak: FatFace


Bunu özellikle iyi yapan, yaşam tarzı markası Nomad’dır. Örneğin bir telefon kılıfı seçtiğinizde, seçtiğiniz renk o anda görüntülemekte olduğunuz ürün sayfasında dinamik olarak değişir:

Kaynak: Göçebe


Başsız aşamalı web uygulamalarıyla, bu dinamik değiştirme URL düzeyinde gerçekleşiyor ve bu, sitenin ön ucunu arka uçtan ayırmadan geleneksel olarak mümkün değil. Alışveriş yapanların, renk seçenekleri arasında geçiş yaparken ürünü gerçekten birden fazla açıdan ve görsellerde görmelerine olanak tanıyan çok harika bir özellik.

#cta-visual-fe#Nomad gibi e-ticaret deneyiminizi geliştirmek mi istiyorsunuz?Mağazanızın görsel mağazacılığına daha dinamik etkileşimler eklemek istiyorsanız, başsız kalmayı düşünebilirsiniz. kolaylaştırın.Daha fazla bilgi edinin.

Nasıl yeniden oluşturulur? estetik

Görsellik yanlısı herhangi bir satıcı size amaçlarının beş duyuya da hitap etmek olduğunu söyleyecektir. Mağazada teşvik etmenin yollarını aramalısınız:

 • Görünüş
 • Ses
 • Dokunmak
 • Koku
 • Tatmak

Peki, görüntü ve sesle çalışmakla sınırlı olduğunuz bir ortamda bunu çevrimiçi olarak nasıl yapabilirsiniz?

Boş alandan korkmayın
Görsel mağazacılıkta, teşhirlerin veya ürünlerin bulunmadığı alana beyaz alan denir. Mağazanızdaki mevcut her alanı bir şeylerle doldurmanız gerektiğini düşünmemelisiniz; alışveriş yapanların çevrelerini keşfedecekleri ve kendilerini mağazacılık deneyimine kaptıracakları alana ihtiyaçları var. Az olan çoktur prensibi burada geçerlidir.

Aynı şey çevrimiçi ortamda da geçerlidir; sayfalarınıza çok fazla resim, CTA veya diğer ticari satış unsurlarını sığdırmaya çalışırsanız, müşterileriniz bunalmış ve kafası karışmış hissedecektir. Kenar boşluklarını ve dolguyu dikkate almak bile burada sıklıkla yardımcı olur. Çoğu zaman, bu öğe kapalıysa sonuç daha yüksek bir hemen çıkma oranı olacaktır.

Muhteşem bir şekilde düzenlenmiş resimlerinize, kopyalarınıza ve site düzeninize etki yaratmak için ihtiyaç duydukları alanı bırakın.

Moda markası Zara, ürün görsellerinin etrafında çok fazla boş alan bırakacak özgüvene sahip. Aşağıdaki model ve kıyafet çarpıcı bir görüntü sağlıyor. Etrafındaki boşluk, tam bir etki yaratması için ona yer sağlar.

Kaynak: Zara

Denge oluştur
Görsel satıcılar, mağaza vitrinlerinin simetrik veya asimetrik olarak dengeli olduğundan emin olacaklardır. Denge kavramı ekranların gerçek ağırlığıyla ilgili değildir; ekranların görsel olarak dengeli görünüp görünmediği ve hissettirdiği anlamına gelir. Mağazacılar, sergilerin içinde ve arasında uyum sağlamaya çalışırlar.

Aynı prensip çevrimiçi ortamda da geçerli olmalıdır. Ziyaretçi doğal olarak dikkatinin ürünlere ve ürün bilgilerine çekildiğini hissetmeli, mağazanızdaki yolculuğu mantıksal bir akışla yönlendirilmelidir.

Ayakkabı ve moda perakendecisi ile Van’lar Sitede, ürün görselleri farklı boyutlardaki satır ve sütunlar halinde, görsel olarak denge kuracak ve dikkati sayfanın altına çekecek şekilde düzenlenmiştir. En büyük resimlerin üstte ve en küçüklerin altta düzenlenmesi, ziyaretçileri sezgisel bir şekilde sayfanın aşağısına yönlendirir.

Kaynak: Van’lar

Çok kanallı ve çok kanallı kullanın
Fiziksel mağazalarınızda zaten net bir marka kimliğiniz varsa, müşterileriniz sizden bunu yapmanızı bekleyecek bunu çevrimiçi dünyaya genişletin. Zaten mağazalarınızı ziyaret etmekten kaynaklanan bir takım çağrışımlara sahip olacaklar; bunu çevrimiçi olarak görsellerle yeniden oluşturmak onlarda aynı çağrışımları uyandıracaktır.

Çevrimiçi varlığınızı fiziksel mağazalarınızın görünümü ve hissi ile uyumlu hale getirmek için renk, video, animasyon ve hatta sesleri nasıl kullanabileceğinizi düşünün. Bu yaklaşım yalnızca sitenizde değil, tüm dijital çıktılarınızda olmalıdır. Instagram’da çok fazla gönderi paylaşıyorsanız gönderilerin tutarlı bir ton ve renk tonuna sahip olduğundan emin olun.

Çevrimiçi ve gerçek dünyadaki mağazacılıkta tutarlılığın sağlanması aslında hayatınızı kolaylaştırabilir. Her paylaşımınızda tekerleği yeniden icat etmenize gerek yok. Örneğin, güzel ve çarpıcı bir mağaza içi sergi, etkili bir Instagram hikayesi oluşturabilir.

Özel İngiliz markaları Harrod’lar Ve Fortnum ve Mason Bu tekniği büyük bir etki için kullandık:


Bu görüntüler aynı zamanda kıyafet eşleştirmelerini sergilemek için sitede sanal “vitrin gösterimleri” oluşturmak için de kullanılabilir veya bunların renk paleti ana sayfada/tüm sayfada yeniden oluşturulabilir.

Markanız Hakkında Bir Hikaye Nasıl Anlatılır?

Görsel mağazacılık çabalarınızın, müşterilerinizin duyularını harekete geçirmenin yanı sıra başka bir görevi daha vardır. Site ziyaretçilerine kim olduğunuzu, neyle ilgili olduğunuzu ve ürününüzün onlar için neden önemli olduğunu anlatmak. Tek kelimeyle: hikayenizi anlatmak için.

Burada bahsettiğimiz tüm teknikler bu hikayeyi anlatmaya yardımcı olmalıdır.

Site yolculuğunun yapısı da marka hikayenizi oluşturmanıza yardımcı olmalıdır. Ziyaretçilerin sitenizde dolaşırken hissettikleri markanıza uygun olmalıdır.

Ayrıcalıklı bir hava yaratmaya çalışıyorsanız canlı, minimalist bir site işinize yarayabilir. Gösterişli bir Z kuşağı kitlesinin ilgisini çekiyorsanız, daha utanmaz derecede heyecan verici bir şey deneyebilirsiniz.

Şu örneğe bakın Rue21:

Kaynak: Rue21

Sitede nasıl hareket ettiğinizin ve ana sayfadan ürün sayfasına nasıl geçtiğinizin net bir mantığı var, ancak çarpıcı renkler sayesinde ton neşeli, eğlenceli ve heyecan verici; tam olarak daha genç/daha keskin markalar, müşterilerinin alışveriş yaparken hissetmelerini istedikleri gibi. kendi sitesinden alışveriş yapın.

Shogun Frontend ile yaratıcılığınızı serbest bırakın

İlgi çekici ve tutarlı, zengin bir mağazacılık yaratmak her zaman kolay değildir. Ancak müşterilerinize onları heyecanlandıracak, unutulmaz bir dijital deneyim yaşatmak, onları ürünlerinize ve markanıza yakınlaştırmak istiyorsanız, çevrimiçi mağazacılığı doğru bir şekilde gerçekleştirmek için biraz zaman ve sabır yatırımı yapmak çok önemlidir.

Burada incelediğimiz çevrimiçi mağazacılık stratejileri, bu paha biçilmez deneyimleri yaratmanıza yardımcı olacaktır. Site tasarımınızın, modern ticaretin sınırlarını aşacak şekilde markanızla eşleşmesini sağlamaya özellikle yatırım yapıyorsanız, sitenizi başsız bırakmayı düşünebilirsiniz.

Shogun Frontend, olağanüstü e-ticaret siteleri oluşturmak isteyen istekli markalar için özel olarak tasarlanmıştır olmadan birden fazla üçüncü taraf sağlayıcıyı yönetmeye çalışmanın baş ağrısı.

Başsız ön uç platformu, yaratıcı vizyonunuzu gerçekleştirebileceğiniz sezgisel, kodsuz bir ortam sağlar.

Hızlı, benzersiz ve unutulmaz müşteri deneyimleri sunarken görsel mağazacılık trendlerini keşfetmekte ve farklı seçenekleri denemekte özgürsünüz.

#cta-visual-fe#Sonunda markanızın yaratıcı vizyonunu gerçekleştirinTam hayalini kurduğunuz e-ticaret sitesini yaratın. Shogun Frontend’in markaların başsız kalmasına kolay yoldan nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.Daha fazlasını öğrenin

Tavsiye Edilen:  Diğer Dijital Pazarlama Kanallarını Kullanarak E-posta Pazarlama Sonuçlarınızı Nasıl İyileştirirsiniz?