Görsel Ziyaretçi İncelemesi ve Alternatifleri

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Görsel Ziyaretçi İncelemesi ve Alternatifleri

Görsel Ziyaretçi Başlıca Özellikleri ve Faydaları

Görsel Ziyaretçi platformu son birkaç yılda önemli ölçüde gelişti.

Şirket düzeyinde ziyaretçi tanımlamaya klasik bir ‘B2B ters IP arama’ yaklaşımından başlayarak, platformun yeteneklerini, özellikle kişi düzeyinde tanımlama ve daha gelişmiş satış zekası özellikleri alanlarında önemli ölçüde genişlettiler.

İşte daha fazla öne çıkanlar.

Web Kimliği +Kişi

Visual Visitor artık ziyaretçi başına 40 adede kadar veri noktasıyla web sitesi ziyaretçisi tanımlaması sunuyor. Şirket düzeyindeki basit tanımlayıcıların çok ötesine geçin ve daha iyi müşteri adayı verileriyle araştırma tahminlerini ortadan kaldırın.

E-posta Listesi Büyümesi

Web sitenizin ziyaretçilerinin %35’e kadarının e-postalarını otomatik olarak yakalayın. Şirket içi e-posta listenizi zaten sitenizde olan kişilerle güçlendirin. Görsel Ziyaretçi, gelişmiş yapay zeka destekli e-posta doğrulama ve puanlamanın yanı sıra onay yönetimi araçlarını içerir.

Pazarlama Otomasyonu

Otomatikleştirilmiş e-posta dizilerini ve tetiklenen e-postaları etkinleştirmek için Visual Visitor’ı CRM, doğrudan posta ve özel hedef kitle platformlarınıza bağlayın.

Azaltılmış Ücretli Reklam Harcaması

Ücretli reklamlara (TBÖ, görüntülü reklamlar) daha az harcayın ve bu bütçe bileşeninin daha fazlasını gerçek web sitesi ziyaretçisi verilerinizden yararlanan daha yüksek yatırım getirisi taktiklerine yönlendirin.

WebID +Çalışan (Gelişmiş B2B Web Ziyaretçisi Kimliği)

Visual Visitor, B2B ziyaretçi tanımlaması için geleneksel ‘ters IP arama’ tekniklerinin ötesine geçti. Yerinde ve uzaktan çalışanlar da dahil olmak üzere, çalışan düzeyinde ziyaretçi tanımlama ve iletişim bilgilerinin kilidini açmak için WebID +Çalışan özelliklerinden yararlanın.

Not: Çalışan düzeyinde tanımlama, ABD’de bulunan web sitesi ziyaretçileriyle sınırlıdır.

Hesap Tabanlı Pazarlama

B2B şirketleri için Visual Visitor, hesap tabanlı pazarlama (ABM) stratejilerini kullanan gelir ekiplerinin yanı sıra daha geleneksel B2B olası satış yaratma taktiklerini kullanan ekipleri destekler.

Tavsiye Edilen:  Everflow İncelemesi 2023 : Yatırım Yapmaya Değer mi?

Devasa İletişim Veritabanı

Uzun yıllar boyunca, Visual Visitor dünya çapında 700 milyondan fazla kişiden oluşan etkileyici bir B2B iletişim veritabanı oluşturdu.

Alıcı Niyet Analizleri

Görsel Ziyaretçi, derin alıcı niyeti içgörülerini toplamak ve bunlardan yararlanmak için seçenekler sunar. Daha iyi ziyaretçi kimliği çözümüyle birleştiğinde, bu size “pazardaki” potansiyel müşterileri bulma ve onlarla bağlantı kurma ve yeni anlaşmalar yapma yarışında belirgin bir rekabet avantajı sağlar.

Birinci Taraf Veri Avantajları

Kendi web sitenizden ziyaretçi analitiği topladığınızda, bu, sahip olduğunuz ve pazarlama ve satış amaçlarıyla kullanabileceğiniz “birinci taraf verileri” haline gelir.

Artık ücretli 3. taraf verilerine, eski veya güncelliğini yitirmiş B2B veri kaynaklarına vb. güvenmeye gerek yok.

Esnek Entegrasyonlar

Visual Visitor’ı CMS, CRM, e-posta pazarlama, e-ticaret ve diğer araçlar dahil olmak üzere düzinelerce tamamlayıcı martech platformuna bağlayın. Visual Visitor, doğrudan veya Zapier bağlantıları aracılığıyla entegrasyonlar eklemeye devam ediyor.

WordPress web siteleri için, Visual Visitor’un WordPress eklentisine buradan bakın.