Gramer İndirimi & Promosyon 2023 (%20 İndirim Kuponu | Haziran)

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır: Gramer İndirimi & Promosyon 2023 (%20 İndirim Kuponu | Haziran)

– – – – – – – – – – – – – – – ✍️ – – – – – – – – – – – – – – –

En iyi Grammarly öğrenci indirimi 2023’ü arayan bir öğrenci misiniz? Başka yerde arama! Grammarly şimdi bu yıl özel bir öğrenci indirimi sunuyor, böylece en iyi dilbilgisi ve yazım denetleyiciyi maliyetinin çok altında kullanabilirsiniz.

İster bir üniversite öğrencisi ister bir lise son sınıf öğrencisi olun, Grammarly premium indiriminden büyük bir indirim almak, yazılarınızın eşit olmasını sağlamak için çok önemlidir.

Grammarly ayrıca, premium sürümün sağladığı tüm özelliklere ihtiyaç duyan ancak tam fiyat ödemek istemeyenler için ücretsiz bir sürüm sunar. Bu, temel yazım ve dilbilgisi denetimlerini, cümle yapısı önerilerini ve kelime yardımını içerir.

Dolayısıyla, dil bilgisinin temellerini öğrenmek, yazma becerilerinizi geliştirmek ve hatta profesyonel bir yazar olmak istiyorsanız, ücretsiz çevrimiçi dilbilgisi denetleyicisi mükemmel bir araçtır.

Basit ve sezgisel arayüzü ile yazılarınızdaki hataları hızlı bir şekilde tanımlayabilir ve düzeltebilirsiniz. Ayrıca, neden yapıldığını ve gelecekte aynı hatayı yapmaktan nasıl kaçınılacağını daha iyi anlamak için her hatanın ayrıntılı açıklamalarını sağlar.

Öğrenci indirimiyle Grammarly’de nasıl harika fırsatlar elde edeceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin!

Grammarly Öğrenci İndirimleri Sunuyor mu?

Evet, Grammarly, Premium planlarında öğrencilere %20 indirim sunuyor. İndirimden yararlanmak için ücretsiz bir Grammarly hesabına kaydolabilir veya öğrenci durumunuzu doğrulayabilirsiniz.

Dilbilgisi öğrenci indirimi almanın yollarından bazıları şunlardır:

 • Öğrenci durumunuzu Grammarly ile doğrulayın: Öğrenci durumunuzu Grammarly ile doğrulamak için adınızı, e-posta adresinizi ve okul bilgilerinizi vermeniz gerekir. Durumunuzu doğruladıktan sonra, bir Grammarly Premium aboneliği satın almak için kullanabileceğiniz %20 indirim kodu alacaksınız.
 • Grammarly Premium aboneliği satın alın: Grammarly öğrenci indirimleri sunan bir dizi ortak web sitesi vardır. Grammarly Premium aboneliği satın almak için bir hesap oluşturmanız ve öğrenci durumunuzu doğrulamanız gerekir. Durumunuzu doğruladıktan sonra indirimli fiyatla Grammarly Premium aboneliği satın alabileceksiniz.

Dilbilgisi Öğrenci İndirimi Nasıl Talep Edilir?

Grammarly’ye ve premium özelliklerine daha yakından bakarsanız, öğrenci indirimi almanın bir yolu olup olmadığını merak edebilirsiniz. Neyse ki var! Öğrenci indirimi ile Grammarly Premium Hesabınızı şu şekilde talep edebilirsiniz:

Aşama 1: ziyaret etmek için premium bağlantımızı kullanın resmi Dilbilgisi web sitesi direkt olarak. Aşağı kaydırın ve mükemmel plan için kaydolun.

Adım 2: Fiyatlandırma sayfasından ücretsiz sürümü seçin ve devam etmek için “Hesap Oluştur”a tıklayın.

Gramer Fiyatlandırma Planı

Aşama 3: Kolay kayıt için e-posta veya Google, Facebook veya Apple kimliği kullanarak kaydolun. Hesabınızı oluşturmak için şartları kabul edin.

Kayıt olmak

Adım 4: Premium planı seçin ve “Başlayın”ı tıklayın. Ardından, Yıllık Planı seçmenizi sağlayan bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

Grmmarly Planları

Adım 5: Ödeme bilgilerinizi girin. Grammarly için Paypal veya Kredi Kartı ile ödeme yapabilir ve ardından satın alma işleminizi tamamlamak için alışverişi tamamlayabilirsiniz.

Ödeme detayları

Tebrikler! İndiriminizi talep ettiniz ve artık Grammarly Premium’un tüm harika özelliklerinin keyfini çıkarmakta özgürsünüz. Eğlence!

Gramerden Bağımsız Bir Plan Nasıl Talep Edilir?

Birkaç adımı izleyerek bir ömür boyu ücretsiz Dilbilgisi planını kolayca talep edebilirsiniz.

Tavsiye Edilen:  Discovery Plus Öğrenci İndirimi Nasıl Alınır?

Aşama 1. Resmi Grammarly web sitesini ziyaret edin ve tıklayın Gramer öğrenin.

Dilbilgisi Ana Sayfası

Adım 2. Tıklamak Ücretsiz deneyin sonraki sayfada Ücretsiz planın altında.

Aşama 3. Adınızı, e-posta adresinizi ve şifrenizi girerek bir hesap oluşturun.

Hesap oluşturmak

Adım 4. Uygulamayı indirin veya uzantıyı Chrome’a ​​​​ekleyin.

Dilbilgisi önerilerini ve noktalama işaretlerini kullanarak bir makaleyi kopyalayıp yeni bir belgeye yapıştırabilirsiniz. Veya doğrudan Chrome uzantısı üzerinden kullanabilirsiniz.

Gramer Premium: Özellikler

Grammarly Premium aboneliği, hatasız makaleler yazmaya yardımcı olan çok sayıda kapsamlı özellik sunar.

1. Dilbilgisi Denetleyicisi

Dilbilgisi Dilbilgisi Kontrolü

Ne kadar profesyonel bir yazar olursanız olun, dilbilgisi hataları gözünüzden kaçan içeriğinizde gömülü kalır. Ancak Grammarly özelliği sayesinde tüm hataları düzeltmeye yardımcı olur. Bu, hataları düzeltmeniz ve yazınızı geliştirmeniz için size öneriler sunar.

2. Yazım Denetleyicisi

Yazım Denetleyicisi

Okuyucular yazım hataları olan içeriği okumak istemezler. Bu özellik, yazım hatalarını düzeltmenize ve okuyucunun dikkatini çekmek için okunabilirliğinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

3. İntihal Denetleyicisi

Profesyonel bir yazarsanız, yaratıcı yazarlığın değerini bilirsiniz. İntihal içerik insanları ve umarım müşterilerinizi de eğlendirmeyecektir. Bu, profesyonel yazarınızın imajını mahveder.

Gramer İntihal Denetleyicisi

Ancak Grammarly premium kullanıcısıysanız, teslim etmeden önce intihalli içeriği kontrol etmek ve düzeltmek için bir intihal aracı kullanabilirsiniz.

4. Okunabilirlik

Dilbilgisi Okunabilirliği

Okunabilirlik ölçer, okunabilirlik puanınızı bulmanıza yardımcı olur. Mükemmel bir makalenin okunabilirlik puanı 70’in üzerinde olmalıdır. Bu nedenle, bu premium planı kullanırsanız, okunabilirliğinizi zamanında iyileştirmek için kontrol edebilirsiniz.

5. Cümle Yapısı

Gramer Cümle Yapısı

Dilbilgisi ayrıca, cümle biçimlendirmenizi ve yapılandırmanızı geliştirebilmeniz için uygun cümle yapılandırmasının ayrıntılarını sağlar.

6. Noktalama Hataları

Grammarly size hem Grammarly içermeyen hem de premium planlarda noktalama hatalarını düzeltme imkanı sunar. Bu, tüm noktalama hatalarını düzeltmenize yardımcı olacak ve yazınızı daha temiz ve daha anlaşılır hale getirecektir.

Tavsiye Edilen:  13 genialnych przykładów kreatywnego copywritingu w reklamie

7. Pasif Ses Denetleyicisi

Pasif ses, içeriğinizin solmasını sağlar. Grammarly premium planı sayesinde pasif sesi kontrol etmenize ve aktif seslere dönüştürmenize olanak tanır. Bu, yazınızı daha uygulanabilir ve temiz hale getirmenize yardımcı olacaktır.

Gramer Fiyatlandırma Planı:

Not: Grammarly Premium Ücretsiz denememize buradan göz atın.

Şu anda Grammarly, müşterilerine üç plan sunuyor.

Dilbilgisi Fiyatlandırması

1. Bedava – 0 Dolar

Grammarly’nin ücretsiz planı yalnızca yazım hataları, dilbilgisi ve noktalama işaretleri gibi temel yazma önerileri sunar.

2. Prim – Ayda 12,00 ABD dolarından başlar

Grammarly’nin Premium planı, kullanıcılara daha fazla netlik, iyileştirmeler ve gelişmiş düzeltmeler sunar. Plan, blog yazmak, içerik yazmak ve e-posta yazmak için en iyisidir.

Bu planda ayrıca

 • Ücretsiz planın tüm özellikleri
 • İntihal Denetleyicisi
 • Kelime seçimi
 • Kapsamlı Dil
 • akıcılık
 • Formalite seviyesi

3. İşletme – Ayda üye başına 15$’dan başlar

İş planı, profesyonel projeler ve sosyal medya kolları için nihai çözümdür. Ekibinizi tek bir planda 149 üyeye genişletebilirsiniz.

Bu planda alacağınız

 • Premium planın tüm özellikleri
 • Marka Tonları
 • Parçacıklar
 • Stil rehberi
 • Hesap Rolleri ve İzinler
 • Analitik Pano
 • SAML SSO (50’den fazla kullanıcı hesabı için)
 • Öncelikli E-posta Desteği

Grammarly ücretli planları, 7 günlük para iade garantisi ile desteklenir. Hizmetlerden memnun kalmazsanız, satın alma tarihinden itibaren yedi gün içinde aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. 2-3 iş günü içinde %100 geri ödeme alırsınız.

Grammarly Premium Plan ve Ücretsiz Plan

Grammarly Free planı yalnızca birkaç temel yazma önerisi sunar. Ama tamamen işe yaramaz değil. İngilizce dilbilgisi, imla ve noktalama hataları için faydalı araçlar içerir. Örneğin, bir doküman yazarken yapay zeka destekli yazım ve dilbilgisi denetleyicisi, anında hatanın yerine daha iyi bir alternatif öneriyor.

Öte yandan, Grammarly’nin Premium planı temelden daha fazlasıdır. Yalnızca İngilizce yazım ve noktalama hatalarını düzeltmekle kalmaz, aynı zamanda bir cümlenin daha iyi yeniden ifade edilmesini önerir. Örneğin, gereksiz kelimeler kullanarak uzun bir paragraf yazdıysanız, akıcılık ve ton ayarı da dahil olmak üzere tüm paragrafınızı daha kısa bir versiyonda önerir.

Premium plan ayrıca, web’deki diğer makalelerle eşleşen herhangi bir cümleniz olup olmadığını görmek için makalelerinizi kontrol eden bir intihal denetleyicisine sahiptir.

Amerikan, Avustralya, İngiliz ve Kanada İngilizcesi arasında geçiş yapmak gibi her iki planın da benzerlikleri vardır. Her iki plan da Google Dokümanlar, MS Word, Microsoft Office, Android, iOS ve web tarayıcıları (Chrome, Microsoft Edge ve Safari) ile uyumludur.

Tavsiye Edilen:  Çevrimiçi İş Kurmak İçin 10 Karlı Niş Fikir

Grammarly Premium Ücretsiz Deneme Sürümü Var mı?

Böyle bir Grammarly Premium Ücretsiz deneme sürümü mevcut değildir, ancak Grammarly size yedi günlük bir para iade garantisi politikası sunar. Premium plana devam etmek istemiyorsanız abonelik planını iptal edip paranızı geri alabilirsiniz.

İlgili Okuma:

Çözüm

Grammarly Premium, yazınızı geliştirmenize yardımcı olacaktır. Ancak premium hizmetlerden yararlanmak için premium hizmetini ücretsiz olarak ödemeniz gerekir.

Öğrenciler, eğitim kurumlarının erişim koduna ücretsiz olarak erişerek premium planın keyfini çıkarabilirler. Bu sayede premium hizmetlerden ücretsiz olarak da faydalanabilirler.

Sıkça Sorulan Sorular:

Başka Grammarly indirimi var mı?

Evet, Grammarly bir iş planında yıllık premium hizmetlerin %60’ını sunar.

Üniversite kullanıcıları Grammarly Premium’a ücretsiz olarak erişiyor mu?

Evet, üniversiteniz Grammarly Premium Enterprise planından yararlanıyorsa, üniversitenin erişim kodunu alabilir ve bu planı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Grammarly Premium sahip olmaya değer mi?

Profesyonel bir yazarsanız, Grammarly Premium yatırıma değer ve yazınızı geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Öğrenciler için Grammarly Premium’un maliyeti nedir?

Öğrenciler için yıllık planla birlikte Grammarly Premium size ayda 12 ABD Doları tutarındadır, ancak özel indirim bağlantımızı kullandığınızda %20 indirim alabilirsiniz. Bu, yılda 115,20 $ ödemeniz gerektiği anlamına gelir.

Grammarly herhangi bir ücretsiz deneme sunuyor mu?

Grammarly herhangi bir ücretsiz deneme sunmuyor. Bunun yerine Grammarly, kullanıcılarına ömür boyu Ücretsiz Plan sunar.

Grammarly aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?

Grammarly aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız, hesabınıza giriş yapın ve ‘Ayarlar’ sayfasına gidin. ‘Abonelik’ sekmesine tıklayın ve ‘Aboneliği İptal Et’i seçin. İptal işlemini onaylamanız istenecek ve işlem tamamlandığında premium özellikler dahil tüm ayarlarınız sıfırlanacak.

Alternatif olarak, aboneliğinizle ilgili sorularınız veya endişeleriniz için müşteri hizmetleri ekibiyle doğrudan e-posta veya canlı sohbet yoluyla iletişime geçebilirsiniz.