Grammarly Premium Ücretsiz Deneme Sürümü 2023 – Nasıl Talep Edilir (Temmuz)

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır: Grammarly Premium Ücretsiz Deneme Sürümü 2023 – Nasıl Talep Edilir (Temmuz)

– – – – – – – – – – – – – – – ✍️ – – – – – – – – – – – – – – –

Yazma becerilerinizi geliştirmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? Belgelerinizdeki veya e-postalarınızdaki hataları ortadan kaldırmak mı istiyorsunuz? Grammarly Premium ücretsiz denemesi sizin için en iyi çözüm! Bu denemenin yardımıyla Grammarly’nin sunduğu birçok premium özelliğe para harcamadan erişebilirsiniz.

2023 için premium plan ve abonelik içeren ücretsiz bir hesap sunar. Grammarly Premium hesabının tüm özelliklerini kullanabilir ve bundan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Grammarly Premium ücretsiz denemesini deneyerek, bu aracın ne kadar güçlü olduğunu ve yazma becerilerinizi geliştirmenize ve yazdığınız her şeyin hatasız olduğundan emin olmanıza nasıl yardımcı olabileceğini keşfedebilirsiniz.

Grammarly’de 7 Günlük Deneme Sürümü Talep Edin

Yapay zeka destekli özelliği ile Grammarly, belgelerinizdeki ve e-postalarınızdaki dilbilgisi, imla, noktalama hataları ve diğer sorunları belirleyecektir. Bu yüzden daha fazla beklemeyin ve Grammarly’nin Premium ücretsiz deneme sürümünü bugün deneyin!

Neden Grammarly’i Denemelisiniz?

Burada Grammarly tarafından sunulan sağlam özellikleri listeledik. O halde içine dalalım.

 • İntihal Kontrolü
 • Tonu Algıla
 • Stil rehberi
 • Analitik
 • Yazım Denetleyicisi
 • Dilbilgisi hatalarını düzeltme
 • Marka Tonu
 • pasaj
 • Formalite Düzeyi
 • akıcılık

2023’te Grammarly Premium Ücretsiz Deneme Sürümü Nasıl Alınır?

Grammarly Premium’un ücretsiz deneme sürümü için ilk seçenek, 7 günlük para iadesi veya 7 günlük para iade garantisidir. Kullanıcıların ilk yedi gün içinde talep etmeleri halinde abonelikleri için geri ödeme almalarına olanak tanır. Ancak, onu kullanmak için paranızın olmasını gerektirir.

İşte size yardımcı olacak hızlı yönergeler:

Aşama 1: Gitmek dilbilgisi web sitesi ve “Planları Karşılaştır” bölümünü tıklayın.

Grammarly - Planları Karşılaştırın

Adım 2: Plan sayfasında, Grammarly Business seçeneğini seçin ve “Başlayın” düğmesine tıklayın.

Gramer - İş Planı

Aşama 3: Ekibinizin boyutuna en uygun planı seçin ve ücretsiz denemeye kaydolmak için “Devam” düğmesine tıklayın.

Grammarly - Ücretsiz Denemeye Devam Et

Adım 4: E-posta adresinizi vererek ve kişisel bir şifre oluşturarak bir hesap oluşturun.

Dilbilgisi - Kaydolun

Adım 5: Ödeme ayrıntılarınızı girin ve 7 günlük ücretsiz denemenizi etkinleştirmek için “Ücretsiz Denemeyi Başlat”a tıklayın.

Grammarly - Ücretsiz Denemeyi Başlatın

Yukarıdaki adımlar tamamlandıktan sonra Grammarly Business’a yedi gün boyunca erişebilirsiniz. Eğlence!

Grammarly Premium’a Nasıl Abone Olunur?

Kaydolduktan ve kaydolduktan sonra, kontrol paneline geri dönmenizin zamanı geldi. Bunun için:

Aşama 1: Grammarly web sitesinde yeni hesabınıza giriş yapın. Ana sayfanız resimdeki gibi görünecektir.

Grammarly Dashboard'u aç

Adım 2: Sol tarafta gezinme araçlarını ve bir ‘Ödül.’

Grmmarly Premium Seçeneğini tıklayın

Aşama 3: Size tüm fiyatları, paketleri ve abonelik seçeneklerini göstermek için tıklayın.

Gramer Premium

Adım 4: Abonelik ile takip edin.

Grmmarly Premium Planları

Adım 5: Sizden kimlik bilgilerini isteyecek ve bir ödeme yapacaksınız.

Aboneliği yapmak için paranız olduğundan emin olun. Sadece kredi kartlarını ve PayPal’ı kabul ederler. Visa, American Express, Mastercard ve Discover’ı kullanabilirsiniz. Kurumsal abonelik istiyorsanız önce onlarla iletişime geçin.

Grammarly Premium Deneme Sürümünü Almak İçin Diğer Yöntemler:

Bunlar kesin yöntemler değil. Daha çok işe yarayıp yaramayabilecek bir kumar. Her şey, onu ne kadar iyi atabileceğinize bağlı. Hala aylık aboneliğinden daha uygun fiyatlı bir Grammarly’ye sahip olabilirsiniz. Bilinen diğer tüm yöntemler şunlardır:

1. Eğitim için Gramer

Çalıştığınız bir eğitim kurumunuz varsa yönetimden Grammarly aboneliği almasını isteyebilirsiniz. Satış konuşmasını yapabilir ve onları ikna edebilirseniz ücretsiz Grammarly aboneliğiniz olabilir.

Eğitim için Gramer

Alternatif olarak, enstitünüzde Grammarly Premium varsa öğrenci olarak isteyebilirsiniz. Sizden en iyi ihtimalle küçük bir ücret talep edebilirler. Ücretsiz olmayacak, ancak oldukça uygun fiyatlı olacak.

2. İş İçin Dilbilgisi

Eğitim planları gibi, Grammarly de işletmeler için ayrı bir fiyat teklifi sunar. Bu nedenle, aynı yöntemi kullanabilir ve şirketteki üst düzeylere sunabilirsiniz.

İş İçin Dilbilgisi

Alternatif olarak, enstitünüzde varsa erişim talebinde bulunabilirsiniz.

3. Dilbilgisi Ortaklık Programı

Eskiden herkesin yararlanabileceği bir Grammarly Affiliate programı vardı. Biraz para kazanabilir veya kendiniz ve tavsiyeniz aracılığıyla katılan kişi için ek 30 günlük ücretsiz deneme süresi alabilirsiniz. Değiştirdiler ve sizi kontrol etmesi ve değerlendirmesi için Grammarly’nin destek ekibiyle iletişime geçmelisiniz. Bağlantılarınızı içerecek ve kimliğinizi doğrulayacaklar.

Dilbilgisi Ortaklık Programı

Bağlı bir pazarlamacı olduğunuzu öğrendikten sonra, Grammarly’nin yönlendirme bağlantısına sahip olmanıza izin verebilirler. Aynı avantajlardan ve hatta daha iyi fırsatlardan yararlanmanıza olanak tanır. Diğer yöntemlerden emin değilseniz, bu denemeye değer.

4. Ücretsiz Dilbilgisi

Grammarly’i ücretsiz olarak kullanabilir ve temel özelliklerine varsayılan olarak erişebilirsiniz. Örneğin, öğrenciyseniz veya paranız yoksa işinizi görebilir. Kuşkusuz, çok bilgili değil, ama yine de etkili olabilir.

Ücretsiz Dilbilgisi

Alternatif olarak, piyasada bulunan diğer seçenekleri de bulabilirsiniz. Dilbilgisi, tek dilbilgisi veya yazım denetimi değildir. Ancak, çok iyi olabilir.

Gramer Fiyatlandırma Planı:

Grammarly Premium, kullanıcıları için çok ucuz bir fiyatlandırma planı sunar. Öyleyse tüm fiyatlandırma planına bir göz atalım:

Dilbilgisi Planları

 • Aylık plan: Bu plan sizden ayda 30 ABD Doları ücret alacaktır.
 • Üç Aylık Plan: Bu planı seçerseniz, ayda 20 ABD Doları ödemeniz gerekir; bu, tek seferlik ödeme faturalandırırsanız üç ayda bir 60 ABD Doları anlamına gelir.
 • Yıllık Plan: Bu plan, bir kerelik ödeme olarak sizden aylık 12 ABD doları ve yıllık 144 ABD doları alacaktır.

Grammarly’nin Ücretsiz Deneme Sürümü Buna Değer mi?

Yazınızı kontrol etmenin ve gözden geçirmenin bir yolunu arıyorsanız, Grammarly ücretsiz denemesi buna değer. Ücretsiz hesapla, tüm temel özelliklere erişebilir ve yükseltme yapıp yapmamaya karar vermeden ve premium abonelik satın almadan önce bunları deneyebilirsiniz.

Premium hesaplar, yazılarınızın olabildiğince mükemmel olmasını sağlamanıza yardımcı olan daha gelişmiş özellikler sunar. Grammarly ayrıca, premium planın sizin için doğru olup olmadığına karar verebilmeniz için sınırlı bir süre için tüm premium özelliklerine tam erişim sağlayan ücretsiz bir deneme hesabı sunar.

2023’teki ücretsiz denemeden yararlanırsanız Grammarly’nin sunduğu tüm özellikleri test edebileceksiniz.

Dilbilgisi Ücretsiz VS Premium:

Grammarly, yazınızı düzenlemenize ve düzeltmenize yardımcı olacak harika bir araçtır. Çalışmanızın olabildiğince mükemmel olduğundan emin olabilmeniz için, yaptığınız hatalar hakkında size gerçek zamanlı geri bildirim verebilir. Ancak Grammarly söz konusu olduğunda, büyük bir fark vardır: ücretsiz sürüme karşı premium sürüm.

Grammarly’nin ücretsiz sürümü, dilbilgisi ve imla denetimleri, sözcük dağarcığı zenginleştirme önerileri ve intihal tespiti gibi birçok yararlı özelliği size sunmaya devam edecektir. Ayrıca, yazınızın net, özlü ve tutarlı olduğundan emin olmanıza yardımcı olacak temel bir yazı stili denetleyicisine sahiptir. Ancak, Grammarly’nin sunduğu tüm özelliklere erişmek istiyorsanız premium sürüme geçmeniz gerekir.

Grammarly’nin premium sürümü, gelişmiş yazma stili kontrollerine ve daha ayrıntılı dil bilgisi ve imla kontrollerine erişmenizi sağlar. Ayrıca, yazınızla ilgili olası sorunları belirlemenize yardımcı olan yapay zeka destekli bir asistandan ek içgörüler alabilirsiniz. Premium sürüm ayrıca, derinlemesine bir intihal denetleyicisi ve zaman içinde yazma stilinizi geliştirmenize yardımcı olabilecek benzersiz bir dilbilgisi koçu sağlar.

Sonuç: Grammarly Premium Ücretsiz Deneme

Grammarly Premium Ücretsiz Deneme Sürümü 2023, kullanıcılara programı satın alıp almamaya karar vermeden önce programın özelliklerini deneyimlemeleri için harika bir yol sunar. Deneme süresi cömert bir 60 gündür, bu nedenle Grammarly’nin sunduğu her şeyi keşfetmek için bolca zamanınız olur. Basit yazılım, yazınızı hızlı ve verimli bir şekilde geliştirmenize yardımcı olabilir.

Tavsiye Edilen:  Küresel SEO Stratejisi: Uluslararası SEO Pazarlaması Nasıl Yapılır?

Sonuç olarak, yazma becerilerinizi geliştirmek için ücretsiz denemeyi kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim. Grammarly, yazınızı bir sonraki seviyeye taşımanıza ve daha profesyonel görünmesini sağlamanıza yardımcı olabilecek zengin özellikler sunar.

SSS

Grammarly Uzantısı Google Chrome’a ​​Özel mi?

Hayır. Edge için de mevcuttur, ancak hepsi bu kadar değildir. Google Chrome ve Edge, Chromium tabanlı web tarayıcılarıdır. Bu nedenle, uzantıyı Chromium tabanlı web tarayıcılarıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Uzantı Premium İle de Çalışır mı?

Evet. Premium sürüme abone olursanız, uzantıyla da çalışır. Uzantı, tıpkı Grammarly’nin resmi uygulaması ve platformu gibi bilgilidir.

Grammarly hangi Ödeme yöntemini kabul ediyor?

Grammarly’de PayPal ve Discover, Mastercard, Visa, American Express ve daha pek çok kredi kartı türüyle ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca, Grammarly business’a ondan fazla üye için abone olursanız, banka havalesiyle ödenebilecek bir fatura da talep edebilirsiniz.

Grammarly Premium Ücretsiz Deneme Sürümü Nasıl İptal Edilir?

Grammarly web sitesinde hesabınıza giriş yapın. Ardından, sayfanın üst kısmındaki “Hesabım” sekmesini seçin. Ardından, o sayfada, sizi deneme aboneliğinizi iptal edebileceğiniz bir sayfaya götürecek olan “Fatura Bilgileri” bağlantısını seçin. “Denememi İptal Et”e tıklayın ve işlemi tamamlamak için “Evet, Denememi İptal Et”e tıklayarak seçiminizi onaylayın.

Grammarly noktalama işaretlerinizi geliştiriyor mu?

Premium sürümü, noktalama işaretlerini içeren yazma becerinizi geliştirmenize yardımcı olur.