Hemen Kopyalayabileceğiniz 17 Harika Referans Reklam Örneği

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Hemen Kopyalayabileceğiniz 17 Harika Referans Reklam Örneği

Reklamlar genellikle e-ticaret satışlarını artırmanın hızlı ve kolay bir yolu olarak görülmüştür. Ürününüzü alışveriş yapanların önüne çıkarır ve rekabetten uzaklaştırırlar.

Ancak kartlarınızı yanlış oynarsanız, çok hızlı bir şekilde pahalıya mal olabilirler. Dijital reklam maliyetleri hızla artıyor.

Örneğin, Facebook reklamları (şimdi Meta) %61 arttı yıldan yıla ve ortalama 17,60 ABD Doları/BGBM (bin başına maliyet).

Diğer platformlar da aynı şeyi yapıyor:

 • instagram: Bir önceki yıla göre %23 artış
 • Tiktok: Bir önceki yıla göre %185 artış, ortalama 9,40$/BGBM
 • Google: Yıllık %75 artış, yıllık %14 TBM (tıklama başına maliyet) artışı

Sonuç olarak, hangi taktiklerin tüketicilerin ilgisini çektiğini test etmek çok pahalı hale geldi; TBM büyük bir yatırımdır.

İçerikleri ve dönüşüm oranları kârlılığınızı artırabileceğinden veya bozabileceğinden, reklamlarınızı sabitlemek çok önemlidir.

Referans reklamları bu zorlu zamanlarda bir çözüm sunuyor ve kalabalığın arasından sıyrılmak için bunları nasıl kullanacağınızı size göstereceğiz. Ayrıca, bunu doğru şekilde yapan referans niteliğindeki bazı reklam örneklerini de göstereceğiz.

Aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin:

#cta-visual-pb#Reklamlarınızı evinize taşıyacak bir web sitesi oluşturunReklam harcamanızı optimize etmek ve dönüşüm sağlayan web sayfaları oluşturmak için Shogun Sayfa Oluşturucu’yu kullanın.Ücretsiz oluşturmaya başlayın

Referans reklam nedir?

Referans reklam birincil reklam kampanyası kopyası olarak kullanıcı tarafından oluşturulan içerikten (UGC) (öncelikle müşteri alıntılarından) yararlanır.

Metin, video ve resimler de dahil olmak üzere birçok biçimde gelirler.

Bunlar, ürünlerinizin müşterilerinizin günlük yaşamlarına nasıl uyum sağladığını ve markanızın tüketiciler üzerindeki genel etkisini tanıtmayı ve sergilemeyi amaçlamaktadır.

E-ticaret reklamlarının pek çok türü olsa da, müşterilerinizin deneyimini merkeze alanların en iyi performansı sergileyeceği kesindirhızla güvenlerini toplayın ve otoritenizi artırın.

Referans reklamları neden bu kadar güçlü bir strateji?

“Reklamlarımda müşteri referanslarını kullandım ve iyi bir yatırım getirisi elde ettim. Bunları çalıştırdığımda dönüşümlerde %50 artış gördüm.

Referans reklamları ile normal reklamlar arasındaki temel fark, ikincisinin daha hedefli olmasıdır. Referans reklamlarında ürünümüzü satın alma olasılığı yüksek olan kişileri hedefleyebildik.”

— Krittin Kalra, Yazma kremi Kurucu

İstatistikler, tüketicilerin diğer insanlardan gelen onaylara neredeyse arkadaşları ve aileleri kadar güvendiklerini ve onları reklamverenlerden daha güvenilir gördüklerini gösteriyor:

 • Nielsen’e göre, İnsanların %84’ü En çok arkadaşlarınızdan ve ailenizden gelen tavsiyelere güvenin.
 • ExpertVoice bildirdi %92 tüketicilerin markalı içerik konusunda başka birinin onayına güvenir.

Ağızdan ağıza tavsiyelere olan bu güvenin nedeni Tüketicilerin özgünlüğe yeni keşfettikleri vurgu—o kadar ki onlar 2,4 kat daha muhtemel UGC’nin markanızın oluşturduğu diğer içeriklerden daha orijinal olduğunu söyleyebiliriz.

Bu nedenle, referanslardan etkili bir şekilde yararlanmak kanıtlanmış sonuçlar verir ve bir çalışma şunu ortaya koymaktadır:

 • Referansları düzenli olarak kullanmak kazanç sağlayabilir %62 daha fazla gelir her müşteriden
 • Yorumlarla etkileşime girenlerin satın alma olasılığı %58 daha fazla

Farklı referans reklam türleri

“Müşterilerin referans reklamları aracılığıyla marka yerine konuşmasına izin vermek genellikle %70 ile %150 arasında bir yatırım getirisi sağladı. Pazarlamacı arkadaşlarımın video referanslarının en büyük yatırım getirisini sağladığını söylediklerini duydum.”

— Damjan Tanaskoviç, Yerel olarak Yazar ve Editör

Görüşler çeşitli formatlarda görünebilir; en yaygın olanı:

UGC’li e-ticaret reklamları yukarıdaki araçları birleştirir, ancak bunların uygulanması büyük ölçüde seçtiğiniz kanala bağlıdır (bunu daha sonra tartışacağız).

İlgi çekici bir referans reklamının neleri içerdiğini daha net anlamanıza yardımcı olmak için size her birinden bazı örnekler göstereceğiz.

Video reklam

Resim: instagram

Flare Audio, şunu kullanarak bir referans video reklamı oluşturdu: bir müşterinin Instagram Hikayesi.

Alıcı, markanın gürültü azaltıcı kulaklıklarının akşam rutinine nasıl uyduğunu ve kendisine nasıl fayda sağladığını anlattı.

Neden onu seviyoruz:

 • Müşteri sanki bir arkadaşına tavsiye ediyormuş gibi cana yakın ve cana yakın bir ses tonuna sahipti.
 • Ürünün günlük hayata nasıl uyum sağladığını gösterdi ve izleyicilerin onu nasıl kullanacaklarını görselleştirmelerine olanak tanıdı.
 • Faydaları açıkça belirtildi.
 • Video bir CTA ile tamamlandı.

Resim reklam

Resim: Instagram / Meta Reklam Kitaplığı

BlanQuil büyük fayda sağladı birinci sınıf ağırlıklı battaniyelerini tanıtmak için beş yıldızlı parlak bir inceleme bir Instagram reklamında.

Başlıkta Kelly O. isimli bir müşteri, beş yaşındaki kızının, markanın ürünlerinden birini alana kadar hiç rahat uyumadığını anlattı.

Daha sonra ağırlıklı battaniyenin nesini sevdiğini vurgulayarak bunu başkalarına tavsiye etti.

Tavsiye Edilen:  Spotify Çalma Listesi İndiricisi: Tüm Çalma Listesini Tek Seferde Kaydet?

Neden onu seviyoruz:

 • İnceleme, ürünün müşteriye ve kızına nasıl yardımcı olduğunu ve beklentileri aştığı izlenimini veren ilk elden bir açıklamaydı.
 • Başlık, ağırlıklı battaniyenin kullanım örneklerini vurguladı ve web sayfasına bir bağlantı ekledi.
 • Resim basitti; yuvarlanmış bir BlanQuil ve üç temel faydayı öne çıkaran bir metinden oluşuyordu.

Metin reklam

Resim: instagram

Kadınlara yönelik moda butiği Brazos Market & Boutique paylaşıldı müşterilerden gelen birden fazla beş yıldızlı yorum mükemmel alışveriş deneyimlerinden keyif alan kişiler.

Örneğin Kiah, Brazos’ta sevdiği şeyleri ayrıntılarıyla anlattı ve müşteri hizmetlerini vurguladı, bu da ona arkadaşlarıyla alışveriş yapıyormuş gibi hissettirdi.

Ayrıca butiğin yüksek kaliteli parçalarının pahalı olmasına rağmen değdiğini de övdü.

Neden onu seviyoruz:

 • Çeşitli müşterilerden gelen beş yıldızlı yorumlar, markanın tutarlı kalitesini ortaya koydu.
 • Brazos’un reklamında markalarına mükemmel şekilde uyan bir grafik, renk şeması ve yazı tipi kullanıldı.
 • Reklamın özgünlüğünü en üst düzeye çıkarmak için tüm incelemelerde kişisel deneyimler paylaşıldı.

Sesli reklam

Resim: Reklam Yayını

Kimyasal madde içermeyen kaplamalı tencere ve tava üreticisi Kimyon, aracılığıyla ürünlerini tanıttılar. sesli reklam Callie ve Jeff Dauler’in sunuculuğunu yaptığı “The Upside” podcast’inde.

Callie, markanın tencere seti hakkındaki izlenimlerini, bunları tipik yapışmaz tencerelerle karşılaştırarak ve bundan nasıl faydalandığını belirterek özetledi.

Ayrıca temel özellikleri de dile getirdi ve ardından izleyicilere indirimden yararlanmak için satış ortağı bağlantılarını ziyaret etmelerini söyleyen bir CTA izledi.

Neden onu seviyoruz:

 • Reklamın bazı bölümleri senaryoya dayalı olsa da Callie’nin genel üslubu ve anlatımı samimiydi.
 • Onun referansının ardından reklamda, markanın sloganıyla kapatılan, dinleyicileri Caraway tencere ve tavalarını satın almaya teşvik eden alakalı bir teklif vurgulandı.

UGC reklamı

Resim: Tiktok

UGC’yi paylaşmak her zaman bir ürün veya hizmetin tanıtımını gerektirmez.

Yukarıdaki TikTok’ta örneğin Starbucks sergilendi bir müşterinin empatik bir baristayla yaşadığı deneyim.

Cecily, çocukları ağlamaya başladığında Starbucks’ın arabaya servisindeydi. Barista onları duydu ve sabahını aydınlatan yararlı yaşam tavsiyeleriyle Cecily’ye destek oldu.

Neden onu seviyoruz:

 • Tek bir etkileşim bile bir markayı ve personelini insanlaştırabilir, müşterilerine önem verdiklerini gösterebilir.
 • Tanıtım ve reklam yapmadı. Bunun yerine, nazik bir Starbucks baristasıyla karşılaşmanın birinin gününü nasıl iyileştirebileceğini ve referansı daha gerçekçi hale getirebileceğini gösterdi.

#cta-visual-pb#Tıklamadan sonra ne olur?TBÖ’nüzden dönüşümler elde etmek için Shogun Sayfa Oluşturucu’yu kullanın.Ücretsiz oluşturmaya başlayın

Bu tür reklamlar nerede görünüyor?

“Birlikte çalıştığımız markaların Mümkün olduğunca samimi ve doğal görünen reklamlarla en iyi sonuçları göründaha çok senaryolu görünebilecek etki sahibi türü UGC kampanyaları yerine.

Bu içerik parçaları genellikle herhangi bir gerçek üretim değeri olmayan temel akıllı telefon videolarıdır ancak son derece orijinaldirler.

Bu reklam öğeleri, ister soğuk trafiği dönüştürmek ister yeniden hedefleme yoluyla kaybedilen web sitesi ziyaretçilerinden gelen dönüşümleri artırmak olsun, dönüşüm hunisinin çoğu aşamasında reklamlar kadar iyi performans gösterebilir.”

-Ryan Turner, E-ticaret Zekası Kurucu

Markalar, hedef kitle erişimlerini genişletmek için yukarıda bahsettiğimiz gibi çeşitli kanallarda reklamlar sunar.

Çalışan formatlar her platformda farklılık gösterir; dolayısıyla Reklamlarınızı en üst düzeye çıkarmak için içeriğinizin seçtiğiniz kanala uygun olması gerekir.

Facebook

Bu harika bir seçenek uzun altyazılı resim reklamları paylaşma.

Hem kısa hem de uzun biçimli video referans reklamları da iyi sonuç verir. Ancak platformun algoritması organik erişim açısından zor olabilir.

Sıradan

Resim: Facebook / Meta Reklam Kitaplığı

Kozmetik markası The Ordinary Bir etkileyicinin video referans reklamı biçimindeki gönderisine sponsor oldu Facebook’ta. Rasna Bhasin, metin ve video kombinasyonu aracılığıyla markanın Multi-Peptid Kirpik ve Kaş serumunun nasıl çalıştığını ve günlük rutinine nasıl uyduğunu gösterdi.Neden onu seviyoruz:

 • Kaşları ve kirpikleri için yemin ettiği tek ürün olduğunu vurguladı.
 • Sunumu Rasna Bhasin’in benzersiz tarzını, sesini ve tonunu içeriyordu.
 • Yüksek kaliteli videoda çeşitli çekimler ve açılar kullanıldı.
 • Sonuçlar için dört haftalık bir zaman diliminin belirtilmesi müşteri beklentilerinin belirlenmesine yardımcı oldu.

heyecan

Twitter’da şunları yapmanızı sağlayan bir Yayınlama özelliği vardır: müşteri referanslarını web sitenize veya sayfalarınıza yerleştirin .

Retweet’ler, görsel paylaşımın yanı sıra haberi yaymanın da harika bir yoludur.

Platformun küçük karakter sayısı referansların kısa ve öz olmasını sağlar, böylece kullanıcılar bir ürünün ana özelliklerini hızla kavrayabilirler.

Juve

Resim: heyecan

Enerji içeceği markası Juvee retweetlendi abonelerinden biri tarafından yayınlanan bir videoAldığı Juvee kutusunun içindekileri gösteren Jedi.

Tavsiye Edilen:  Harika bir lider yapan nedir? 16 Ortak Liderlik Niteliği

İçerisindeki maddeleri tek tek parçaladı, kısaca ne olduklarını açıkladı. Ayrıca teslimatın beklentileri nasıl aştığını da anlattı.

Neden onu seviyoruz:

 • Bir markanın bir abone için nasıl daha da ileri gittiğine dair ilk elden bir açıklama sağladı.
 • Jedi, şirketin yönetimi hakkında konuşarak daha da ileri gitti.
 • Ayrıca insanları Juvee’ye abone olmaya teşvik etti.

instagram

Bu platform müşteri referanslarını paylaşmak, yeniden yayınlamak ve keşfetmek için mükemmeldir. yüksek kaliteli görseller ve videolar çok önemlidir.

Örneğin, bir teklifi grafiğe dönüştürebilir veya bir müşteri Hikayesini paylaşabilirsiniz.

AP KİMYA

Resim: instagram

Bu referansta güzellik markası AP CHEM şunları paylaştı: Adam Livermore’dan destekkozmetik sektörünün tanınmış isimlerinden.

Markanın nemlendiricisinin nasıl çalıştığını gösterdi ve kullanma deneyiminden sonra onu hararetle övdü.

Neden onu seviyoruz:

 • Adam, ürünün cildinde nasıl hissettiği gibi ayrıntılı ayrıntılara girdi.
 • Video, etkileyicinin kimlik bilgilerini yedekleyen metni içeriyordu.
 • Ayrıca daha fazla izleyici erişilebilirliği için altyazılar da içeriyordu.

Tiktok

Doğada daha az rafine ve kısa formda olmasına rağmen, TikTok’lar gerçektir yine de bu onların en güçlü özelliklerinden biridir.

Kullanıcılar yorum bölümüne de aktif olarak katılarak erişiminizi artırır.

Ürününüz hakkında konuşan müşterilerden kısa bir kesit paylaşın ve ürünün nasıl çalıştığını gösteren bir videoyla bunu tamamlayın.

Peter Thomas Roth

Resim: Tiktok

Cilt bakım markası Peter Thomas Roth’un paylaştığı bu TikTok’ta Ashley kısaca markanın nemlendiricisini nasıl kullandığını gösterdi.

Ayrıca, ürünün güçlü etkisini yalnızca birkaç gün içinde gösteren, öncesi ve sonrası karşılaştırmasını da gündeme getirdi.

Neden onu seviyoruz:

 • Video basitti ve izleyicinin ürün hakkında bilmesi gereken tüm bilgileri içeriyordu.
 • Öncesi ve sonrası karşılaştırması ve buna eşlik eden belirli zaman çerçevesi, ürünün etkinliğinin ne kadar etkili olduğunu daha da güçlendirdi.

LinkedIn

Profesyonellere yönelik bir sosyal ağ olması, çalışanlar tarafından oluşturulan içerik ve diğer profesyonellerin çevrimiçi incelemeleri genellikle bu platformda en iyi şekilde çalışır.

GoDaddy TR

Resim: LinkedIn

GoDaddy AU, girişimcilerin basit, uygun fiyatlı destek ve araçlarla çevrimiçi işletmeler kurmasına yardımcı olur.

Sunulan bir LinkedIn reklamı aracılığıyla hizmet yeteneklerini vurguladılar. Marcus Bradberry adlı bir müşterinin başarı öyküsü.

Referans, yolculuğunun kısa bir tanıtımıyla başladı ve ardından markayla tanışmadan önceki deneyimini anlatan doğrudan bir alıntı sergiledi.

Reklamı daha da insanileştirmek için Marcus’un bir fotoğrafı da eklendi.

Neden onu seviyoruz:

 • Reklam, GoDaddy AU’nun hizmetleri sayesinde daha yüksek seviyelere ulaşan gerçek bir müşteriye odaklanıyordu.
 • Daha sonra okuyucuyu, Marcus’un karşılaştığı zorlukları ve GoDaddy AU’nun bu zorlukların üstesinden gelmesine nasıl yardımcı olduğunu ayrıntılarıyla anlattığı bir yazıya yönlendirdi.

Youtube

Bu platform aşağıdakiler için idealdir: Müşterilerin ürününüzle ilgili deneyimlerini ve ürünün onlara nasıl yardımcı olduğunu gösteren videolar paylaşma.

Kutu açma videoları, vlog’lar ve niş etki sahibi kişilerin veya tanınmış profesyonellerin video incelemeleri gibi UGC’ler de YouTube’da yaygın pazarlama taktikleridir.

Yakınlaştırma ve Gevşetme

Resim: Youtube

Bu videoda Slack ve Zoom adlı iki marka puan aldı Andrew Lindsay’den referans niteliğinde bir video reklamHubSpot’un kurumsal gelişim ve iş geliştirmeden sorumlu mevcut kıdemli başkan yardımcısı.

Andrew, her iki aracın da uzak mesafeler arasında iletişim kurmanın zorluklarının üstesinden gelmede nasıl kritik hale geldiğini ifade etti.

Zoom ve Slack’in HubSpot’un müşterilerine daha iyi hizmet vermesini sağladığını söyledi.

Neden onu seviyoruz:

 • Üst düzey bir müşterinin referansı önemli ölçüde güvenilirlik kattı ve markaların itibarını güçlendirmeye hizmet etti.
 • Andrew somut kullanım örnekleri sunarak izleyiciye Zoom ve Slack’in ne yaptığı hakkında fikir verdi.

Web sayfaları ve açılış sayfaları

Metin incelemeleri ve referanslar bu kanallar için idealdir. Resimler ve videolar da işe yarar ancak stratejik olarak yerleştirilmelidirler.

Jasper

Resim: Jasper

Metin yazarlığı ve içerik oluşturmaya yönelik bir yapay zeka aracı olan Jasper, ana sayfasında müşterilerin (tüm şirket CEO’larının) referanslarını ön plana çıkardı.

Her biri Jasper’ın işlerine ne kadar büyük fayda sağladığını vurguladı ve başkalarının da bunu kullanmasını önerdi.

Neden onu seviyoruz:

 • Referanslar şirket liderlerinden veya işletme sahiplerinden geldi ve Jasper’ın müşterilerinin başarısında oynadığı önemli rolü vurguladı.
 • Her bir referansta, CEO’nun Jasper hakkında konuştuğu sessiz bir video ve yanında tam bir alıntı yer alıyordu.

Arama motorları

Google ve diğer arama motoru reklamları genellikle metin ve görselleri birleştirin.

İşletmenizin veya ürünlerinizin derecelendirmesinin yanı sıra doğrudan alıntılar içeren müşteri incelemeleri yaygındır.

Tavsiye Edilen:  B2B Kitleleriyle Etkileşim Kurmak İçin 64 Sosyal Medya Gönderi Fikri | hikaye şefi

Dijitalle Gelişmek

Resim: Google

Bir arama motoru reklamının müşteriden doğrudan bir alıntı içermesi gerekmez, ancak yine de sosyal kanıtın etkisinden yararlanabilir.

Örneğin Thrive Digital, en büyük ve en iyi markalardan bazılarıyla nasıl çalıştıklarını ve bu markalar tarafından nasıl tanınmaktan keyif aldıklarını vurguladı.

Resim: Dijitalle Gelişmek

Ziyaretçiler web sitelerinde Thrive Digital’in bazı müşterilerinin iddialarının doğruluğunu doğruladığını görüyor.

Neden onu seviyoruz:

 • Büyük markaların çevrimiçi başarıya ulaşmalarına yardımcı olduklarını belirtmek, Google’da arama yapanları Thrive Digital’in web sitesini ziyaret etmeye ve şirket hakkında daha fazla bilgi edinmeye teşvik edebilir.

Diğer kanallar

Referans reklamları ayrıca web seminerleri ve podcast’ler gibi kanalların yanı sıra TV, radyo ve reklam panoları gibi geleneksel kanallarda da görünebilir.

Reklam verebildiğiniz hemen hemen her yerde, bir tür referans reklamından yararlanabilirsiniz.

TV: Kriket Kablosuz

Resim: Youtube

Cricket Wireless’ın bu videosunda farklı müşterilerden alınan referanslar yer alıyordu. ön ödemeli servis sağlayıcıda kalma nedenlerini paylaşıyorlar.

Hatta kayıtlı onayları tarayan bir şirket maskotu bile içeriyordu.

Neden onu seviyoruz:

 • Her müşteri Cricket Wireless’ta kalmak için markanın çeşitli avantajlarını gösteren benzersiz bir nedeni paylaştı.
 • Videodakiler sıradan, sıradan insanlardı ve bu da reklamı daha ilişkilendirilebilir kılıyordu.

Radyo: Juna Sleep Systems

Resim: Facebook

Radyo hem geniş hem de dar kitlelere ulaşabilen geleneksel bir kanaldır.

Merkezi Sioux Falls City’de bulunan kaliteli yatak üreticisi Juna Sleep Systems, bunu sağlamak için kullandı referans sesli reklam şehrin sakinlerine yöneliktir.

Burada Lori adlı bir müşteri “en iyi ürünü en iyi fiyata” nasıl yakaladığını anlattı ve markanın mükemmel müşteri hizmetini vurguladı.

Anlatıcı daha sonra dinleyicileri Juna’nın web sitesini ziyaret etmeye teşvik eden bir CTA ile bitirdi.

Neden onu seviyoruz:

 • Senaryoya dayalı olmasına rağmen Lori’nin anlatımı gerçekti.
 • Reklam daha sonra dinleyicileri Juna’nın web sitesine yönlendirerek dönüşüm sağlama şansını artırdı.

Billboard: Chobani

Resim: EMC Dış Mekan

Billboardlar başka bir yerleşik pazarlama yöntemidir. belirli yerel ayarlara veya demografik özelliklere odaklanmak için harika.

Örneğin Chobani bunları 11 eyalette büyük bir markalama kampanyası yürütmek için kullandı.

Reklam panolarında Twitter’dan markayı öven benzersiz müşteri referansları yer aldı ve reklam panoları ülke genelinde 60 noktada sergilendi.

Neden onu seviyoruz:

 • Kampanya, referansları dijital bir alandan aldı ve bunları birçok fiziksel siteye yerleştirdi.
 • Twitter’dan geldikleri için her bir referans kısa ama ilgi çekiciydi.
 • Her reklam panosunda Chobani’nin yoğurt lezzetlerinin benzersiz bir resmi yer alıyordu.

Podcast: İlk Sırada

Resim: Reklam Yayını

NPR’den günlük haber podcast’i “Up First”, Kendisini “The Gist” aracılığıyla tanıttı Mike Pesca’nın sunduğu bir podcast.

Mike güne nasıl başladığını ve programdaki ilk haber düzeltmelerinin keyfini çıkardığını anlatarak başladı.

Daha sonra NPR’deki eski iş arkadaşlarının nasıl “Up First”ün omurgası olduğunu anlattı ve onların çalışmalarını ayrıntılarıyla anlattı ve podcast’in güvenilirliğini doğruladı.

Neden onu seviyoruz:

 • Tanıklık, NPR ekibiyle çalışma konusunda kişisel deneyimi olan tanınmış bir gazeteciden geldi ve bu da podcast’in güvenilirliğini daha da sağlamlaştırdı.
 • “Up First”ün arkasındaki insanlara inançla ve tam bir inançla sunuldu.

Daha fazla dönüşüm kazanmak için referans reklamcılığını benimseyin

Referanslar, işletmenizi ve sunduğu hizmetleri deneyimleyen müşterilerden alınan ilk elden bilgilerdir.

Güvenilirlikleri, bunları son derece güvenilir onaylar olarak kullanmanızı sağlar.

Tüketiciler diğer insanlara markalı içerikten daha fazla güvendiğinden referanslar, hedef kitlenizde yankı uyandıran reklamlar oluşturmak için mükemmel kaynaklardır.

Kendi reklamınızı hazırlarken, alışveriş yapanların dikkatini çekmek ve sürdürmek için özgünlüğü, güvenilirliği ve ilişkilendirilebilirliği aktarmaya odaklanın.

Seçtiğiniz kanala uygun formatları da kullandığınızda, daha yüksek bir dönüşüm oranına doğru yol alırsınız.

#cta-visual-pb#Platformlarınızda referans reklamlarını benimseyinWeb sitenize referans reklamları ekleyin, özel açılış sayfaları oluşturun ve Shogun ile UGC’yi karusellerde sergileyin.Ücretsiz oluşturmaya başlayın