Hızlı Büyüme için Walmart ve Shopify’da Nasıl Satış Yapılır?

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Hızlı Büyüme için Walmart ve Shopify’da Nasıl Satış Yapılır?

Shopify mağazanızı ölçeklendirmek istiyorsanız Walmart.com’da satış yapmak bir çözüm olabilir. hızlı büyüme için akıllı satış stratejisi.

Daha fazla trafiğe ve daha geniş bir müşteri tabanına ek olarak Shopify’ın Walmart ile bir ortaklığı vardır; böylece satıcılar Shopify mağazalarını Walmart Marketplace’e sorunsuz bir şekilde bağlayabilir.

Shopify’ın ötesinde müşterilere ulaşmanın kolay ve etkili bir yoludur.

Walmart Marketplace’te satış yapmak, daha fazla tüketicinin ürünlerinizi keşfetmesi, alışveriş yapanların markanızı her yerde görmeye alışması nedeniyle markanın daha iyi tanınması ve markanın hatırlanabilirliğinin artması anlamına gelir.

Bu nedenle, alışveriş yapanlar bir sonraki alışverişlerinde doğrudan markanızı ararlar.

#cta-visual-pb#Dönüştüren açılış sayfaları oluşturunShogun Sayfa Oluşturucu ile alışveriş yapanların nereden geldiğine bakmaksızın dönüşüm sağlayan ürün sayfaları oluşturun.Ücretsiz tasarlamaya başlayın

Walmart Pazaryeri nedir?

Walmart’ın tanıtıma ihtiyacı yok.

Yakın zamana kadarÇin dışındaki en büyük küresel perakendeciydi ve dünyanın en büyük çok kanallı pazarı olmaya devam ediyor.

Walmart Marketplace onların e-ticaret koludur.

Satıcıların ürün kataloglarını entegre etmeleri, siparişleri yönetmeleri, sevkiyatları düzenlemeleri ve müşteri hizmetleri sunmaları için oluşturulmuş bir satış platformudur.

Neden Walmart Marketplace’te satış yapmalısınız?

Shopify mağazanızı oluşturmak için zaman, enerji ve kaynak harcadınız, dolayısıyla mağazanızın erişimini genişletmek istemeniz doğaldır.

Mantık dışı olsa da, başka bir kanalda satış yapmak, özellikle işinizi ölçeklendirirken etkili bir stratejidir.

Günümüzün e-ticaret ortamında çok kanallı satışlar kritik öneme sahiptir gibi tüketici beklentileri artıyor ve satıcıların kusursuz bir müşteri deneyimi sağlamanın bir yolunu bulması gerekiyor.

Walmart Marketplace’te satış yaptığınızda, halihazırda platformu kullanan geniş bir müşteri tabanına satış yapmış olursunuz. Walmart Marketplace’te satıcı olarak Walmart’ın marka değerinden yararlanırsınız.

Bu marka otoritenizi artırırBu da müşterilerin ürünlerinizi seçerken kendilerini daha güvende hissetmelerine yardımcı olur.

Ayrıca hiçbir kurulum veya aylık ücret gerektirmeyen Walmart Marketplace, satıcılar için uygun fiyatlı bir seçenektir; yalnızca ödeme yaparsınız satış başına yönlendirme ücreti.

Walmart yönlendirme ücretleri nedir?

Tavsiye ücretleri Walmart Marketplace’te yaptığınız satışların bir yüzdesidir.

Walmart’ın yönlendirme ücretleri, satış yaptığınız kategoriye bağlı olarak %6 ile %20 arasında değişmektedir.

Örneğin, bu yazının yazıldığı an itibariyle kişisel bilgisayarların yönlendirme ücreti %6’dır. Bu, bir dizüstü bilgisayar sattığınızda yönlendirme ücretinizin satış fiyatının %6’sı olacağı anlamına gelir.

Öte yandan, video oyunlarında %15 yönlendirme ücreti vardır; bu, bir video oyunu sattığınızda ürün fiyatının %15’ini borçlu olacağınız anlamına gelir.

Tüketici erişiminizi genişletin

Sahip olunması gereken ürünlere sahip en güzel şekilde düzenlenmiş Shopify mağazasının bile müşteri edinmeye ve reklamlara yatırım yapması gerekir.

Fakat, Walmart’ın muazzam günlük trafiğinden yararlanabilirsiniz ve Marketplace uygulamasında bulunarak ürünlerinizi daha fazla alışveriş yapan kişinin önüne çıkarın.

Marka veya ürün arayan tüm Walmart.com müşterileri potansiyel müşterilerdir; 100 milyon tekil kullanıcı her ay.

Walmart Marketplace’te erişiminizi artırdıkça ve ürün tanınırlığınızı genişlettikçe, tüketiciler yeniden satın almayı düşündüklerinde sonunda markanızı hatırlamaya başlayacak ve bu da daha fazla DTC satışına yol açacaktır.

Erken benimseyen biri olarak hızla büyüyen bir ekosistemden yararlanın

Eğlenceli gerçek: Biliyor musun Shopify, Walmart’ın ilk ticaret platformu ortağıydı?

Walmart Marketplace’ten yararlanmak artık gayrimenkul yatırımına benziyor; erken girmek daha iyi.

Temmuz 2021’de, Walmart Marketplace 100.000 satıcıyı aştıBu, Temmuz 2020’de kaydolanların sayısının neredeyse iki katı. Statista verileri istikrarlı bir büyüme modeli gösteriyor hatta COVİD-19 salgını öncesinde bile.

Hızla büyüyen bu ekosisteme şimdi katılarak, büyük bir pazarın parçası olmanın avantajlarından yararlanacaksınız.

Ne kadar erken katılırsanız kataloğunuzdaki ürünler için o kadar az rekabet yaşarsınız.

Bu, incelemeleri toplamaya bir adım önde başlamanıza olanak tanır; böylece rakipleriniz eninde sonunda kaydolduğunda, ürünleriniz onlardan önce sağlıklı miktarda incelemeye sahip olur.

Daha fazla varlık için perakende mağazalarından yararlanın

Shopify’ın araştırmasına göretüketicilerin %54’ü muhtemelen bir ürüne internetten bakıp mağazadan satın alacak, %53’ü ise bir ürüne mağazada bakıp internetten satın alacak.

Bu, hem çevrimiçi hem de fiziksel varlığa sahip olmanın önemini vurgulamaktadır.

Walmart Marketplace ile çalıştığınızda ve ürünlerinizin Walmart kitlesinde yankı uyandırdığını gördüğünüzde, hesap yöneticinizle birlikte çevrimiçi satın almayı ve mağazadan teslim almayı tercih eden tüketiciler için Walmart raflarında stoklanma fırsatlarını da keşfedebilirsiniz.

Dönüşümleri artırmak için pazar kaynaklarına erişin

Walmart uzun yıllardan beri piyasada ve bu süre zarfında şirket, bireysel tüccarların yenemeyeceği etkileyici bir altyapı inşa etti.

Onaylı bir satıcı olduğunuzda, Walmart Marketplace satıcı kaynaklarına erişim kazanın dönüşümleri artırmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olur.

Tavsiye Edilen:  İnsanların Ne Dediğini Neden (Ve Nasıl) Takip Etmelisiniz?

1. Hızlı ve ücretsiz kargo

Bir ve iki günlük ücretsiz gönderimin bireysel satıcı olarak size maliyeti vardır, ancak tüketiciler artık bu hızlı hizmeti beklemektedir.

Walmart Marketplace aracılığıyla uygun fiyata müşterilerinize iki günde ücretsiz gönderim olanağı sunun.

Hızlı sevkiyat dönüşümleri artırırsepeti terk etmeyi azaltır, müşteri memnuniyetini artırır ve öne çıkmanıza yardımcı olur.

2. Kolay ve güvenli işlemler

Walmart.com’da alışveriş yaptıysanız ödeme işlemlerinin sorunsuz ve güvenli olduğunu bilirsiniz.

Walmart tartışmasız standardı belirledi perakendecilerin ödeme sayfalarını nasıl oluşturmaları gerektiği.

“Güvenli Ödeme” ve güven mührü gibi kelimelerle birleşen kolaylık, müşterilerin kendilerini daha güvende hissetmelerine yardımcı olarak satın alma işlemini tamamlama olasılıklarını artırır.

3. Gelişmiş listeleme ve analiz araçları

Walmart satıcılara teklif sunuyor birçok seçenek Mevcut envanter yönetimi araçlarını platforma entegre etmek.

Ayrıca sağlarlar kendi listeleme araçları böylece satıcılar fiyatlandırmalarını, promosyonlarını ve envanterlerini sorunsuz bir şekilde yönetebilirler.

Bu araçlar, satıcıların en iyi satış şansı için ürün listelemelerini optimize etmelerini sağlar.

4. Profesyonel Satıcı rozetleri

En çok puan alan satıcılar Walmart Marketplace’in ürünleriyle öne çıkıyor Profesyonel Satıcı rozetiPlatformda en çok satan satıcıları öne çıkaran ve ödüllendiren.

Profesyonel Satıcı rozeti, arama sonuçlarında dikkat çekici olacak şekilde tasarlanmıştır; böylece uygun satıcıların görünürlüğünü artırırken aynı zamanda müşteri güvenini de artırır.

Resim: Walmart

Pro Satıcı statüsünü kazanmak içinaşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli kriterleri karşılamanız gerekir:

 • Teslimat Kusur oranı <%10
 • %2’den az sipariş iptali
 • Trend olan kataloğun minimum %70’i için Kalite Puanının %60’ın üzerinde listelenmesi
 • 90 gün içinde 100’den fazla sipariş kapatıldı
 • Güven ve Güvenlik veya Performans Standartlarının ihlali yok
 • En az 90 gün aktif olun

Daha fazla keşif, satış ve büyüme sağlamak için ürününüzün bugün milyonlarca müşteri tarafından görülebileceğini hayal edin.

Walmart Marketplace’le Sponsorlu Ürün reklamlarımüşterilerin tam olarak aradıklarını bulmalarına yardımcı olmak için ürünlerinizi vurgulayabilirsiniz.

Bu tıklama başına maliyet (TBM) reklamları ölçeğinizi büyütmenize yardımcı olur, kolayca özelleştirilebilir ve kampanya izleme olanağı sağlar, böylece kampanyanızın başarısını ve yatırım getirisini anlayabilirsiniz.

Resim: Walmart

Shopify mağazanızla Walmart’ta satış yapmaya nasıl başlayabilirsiniz?

Daha önce de belirtildiği gibi Shopify, Walmart Marketplace ile entegre olan ilk e-ticaret ortağı platformuydu.

Sonuç olarak, Shopify mağazanızı Walmart Marketplace ile entegre etmek sorunsuz bir süreçtir.

Genellikle Walmart Marketplace’te satıcı olmak için satıcılar satış talebinde bulunur, onay alır ve ardından satışa başlar.

Ancak süreç, Shopify satıcıları için biraz farklı görünebilir; bu nedenle, Shopify mağazanızı Walmart Marketplace’te başlatmanın en ince ayrıntılarına dalalım.

#cta-visual-pb#Alışveriş yapanlarınızı şaşırtınShogun Sayfa Oluşturucu ile dönüşüm sağlayan web siteleri oluşturun.Ücretsiz oluşturmaya başlayın

Kayıt ve entegrasyon için adım adım süreç

Walmart Marketplace’e kaydolmak ve Shopify mağazanızı entegre etmek nispeten hızlı ve kolay bir işlemdir.

En zor kısım? Onayınızı ve ilk satışınızın gerçekleşmesini bekliyorum!

İşte nasıl başlayacağınız:

1. Adım: Shopify mağazanızı kurun (henüz hazır değilse)

Shopify mağazanızı tamamen kurmadıysanız şimdi tam zamanı.

Resim: Shopify

Hepsi bir arada bir çözüm olan Shopify, satıcıların kapsamlı teknoloji deneyimine ihtiyaç duymadan tamamen işlevsel bir mağaza kurmasına olanak tanır.

Ürünlerinizi satmak, ödemeleri yönetmek kolaydır. yerine getirmeyi yönetmekve mükemmel müşteri hizmetleri sağlayın.

Shopify, markanız için en iyi Shopify mağazasını oluşturmanıza yardımcı olacak çok sayıda harika uygulama ve araca sahiptir.

İşletmenize bağlı olarak normal Shopify planına bakıyor olabilirsiniz (yeni başlayanlar, girişimciler veya küçük ve orta ölçekli işletmeler için en iyisi) veya Shopify Plus’a ihtiyacınız olabilir (kurumsal markalar, yüksek hacimli satıcılar ve büyük işletmeler için en iyisi) işletmeler).

2. Adım: Walmart Marketplace’te mağazanızı kurun

Shopify mağazanız faaliyete geçmeye hazır olduğunda, sıra geldi Walmart Marketplace’e başvurun satıcı topluluğu.

Resim: Walmart

Aşağıdakiler de dahil olmak üzere işletmenizle ilgili önemli ayrıntıları sağlamanız gerekir:

 • ABD Ticari Vergi Numarası (SSN kabul edilmez)
 • Hazine Bakanlığından ABD’deki iş adresinizi veya fiziksel operasyon yerinizi doğrulayan W9 veya W8 ve EIN Doğrulama Mektubu
 • Fiziksel operasyonların adresi veya yeri
 • ABD iş adresi
 • Ürün kataloğunuz için planlanan entegrasyon yöntemi (bu durumda Shopify uygulama entegrasyonu)
 • Birincil ürün kategorileri, katalog boyutu ve ilgili bilgiler (satacağınız toplam SKU sayısı, UPC bilgileriyle doğrulanmış, kullanılmış ve yenilenmiş bilgiler vb.)

Kişisel ve iş bilgilerinizi içeren standart bir bilgi formunu doldurarak başlayacaksınız. Şirket Kaydı bölüm.

Tavsiye Edilen:  Cactus AI Ücretsiz Nasıl Kullanılır: Yapay Zeka Destekli Bir Öğrenme Platformu

Oradan bir dolduracaksınız Ürün ve Entegrasyon Malların başka bir ülkeden taşınıp taşınmadığını ve eşyaların hangi kategorilere ait olduğunu not edeceğiniz bölüm.

Daha sonra şunları sağlayacaksınız: Nakliye ve Operasyonlar Şu anda hangi gönderim yöntemlerini kullandığınızı ve depo adresinizi açıklayan ayrıntılar.

Son olarak Walmart Marketplace’e neden uygun olduğunuzu açıklayacaksınız.

Formları doldurduktan, inceledikten ve sonlandırdıktan sonra isteğinizi gönderecek ve Walmart’ın satıcı kaydınızı onaylaması için bir hafta bekleyeceksiniz.

3. Adım: Walmart Marketplace uygulamasını Shopify ile entegre edin

Sihir yapılan yer burasıdır. Aramak Shopify App Store’da Walmart Entegrasyonu ve “Uygulama Ekle”yi seçin.

Resim: Shopify

Mağazanızın URL’sini sağlayın ve oturum açın.

Uygulamayı yükledikten sonra ihtiyaçlarınıza göre yapılandırmaya başlayabilirsiniz. İle İstemci Kimliği ve İstemci Sırrıkayıt işlemi oldukça basittir.

Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra ürünleri Walmart’a aktarmaya başlayabilirsiniz.

Bunun için Ürün İçe Aktarma Seçenekleri bölümündeki üç seçenekten birini seçebilirsiniz:

 • Tüm öğeler mevcut
 • Yayınlanan ürünler
 • Filtrelenen ürünler

4. Adım: Walmart kontrol panelinizi özelleştirin

Walmart kontrol panelini ayarlamak kolaydır ve onu iş yönetimi sürecinize entegre etmeniz zorunludur.

bölümündeki formu mutlaka doldurun Profil oluşturma alan!

Resim: Walmart

Tamamlandığında Walmart Shopify Entegrasyonunuz da tamamlanır. Shopify Walmart Uygulaması ile Shopify kontrol paneliniz aracılığıyla her şeyi rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Walmart’ta satış yapmaya yönelik en iyi uygulamalar

Walmart’ta satış yapmaya hazır olduktan sonra, başarı şansınızı artırmak için en iyi uygulamalara bağlı kaldığınızdan emin olun.

Listelemelerinizi optimize edin

Ürün listelemelerinizi optimize etmek, arama sonuçlarında görünmek, dikkat çekmek ve elbette satışları kapatmak için kritik öneme sahiptir.

1. Spesifik ve kısa bir ürün adı kullanın

Ürün adınız şu şekilde olmalıdır: 50-75 karakter uzunluğunda ve olmak Walmart listelemenize özelShopify listelemenizle aynı olmadığı anlamına gelir.

Müşterilerinizin arayabileceği renk veya beden gibi tanımlayıcı özellikleri kullanmak da yararlı olabilir.

Ürün adınızı oluşturmanıza yardımcı olacak basit bir formül:

Marka + Giysi Beden Grubu (varsa) + Tanımlayıcı Kalite + Ürün Adı + Stil (varsa) + Paket Sayısı

2. Ürün videoları da dahil olmak üzere zengin medyayı dahil edin

Hiç kimse hakkında çok az şey bildiği bir ürünü satın almak istemez, bu yüzden satıcıların zengin medyayı dahil et her ürün listesiyle birlikte.

Satıcılar ekleyebilir zengin medya ve gelişmiş içerik Ürünleri en iyi şekilde sergilemek için ürün sayfalarına.

Örneğin fotoğraflar, grafikler, videolar ve hatta beslenme bilgileri.

Resim: Walmart

Bu grafikler profesyonel, odaklanmış ve iyi aydınlatılmış olmalı ve ürüne dahil olmayan aksesuarları göstermemelidir.

Ürünün, ambalajın ve ilgili aksesuarların (ideal olarak farklı açılardan) en az dört adet yakınlaştırma özellikli, yüksek çözünürlüklü görselini sağlamalısınız.

Yer tutucu resimler, ek grafikler veya logolar içeren fotoğraflar, filigranlar, metinler veya kaplamalar kullanamazsınız ve resimler rahatsız edici veya müstehcen olmamalıdır.

Resim: Walmart

Bir resim bin kelimeye bedelse, bir ürün videosu bunun on katı değerindedir.

Listelemelerinizi daha heyecanlı hale getirmek ve müşterilerinizin ürünleri “çalışırken” görmesine yardımcı olmak için ürün videoları eklemeyi düşünün.

3. Hızlı ve ücretsiz teslimat sunun

Hızlı gönderimin, dönüşümleri artırmaya yardımcı olan harika bir fark yaratan unsur olduğunu zaten biliyorsunuz.

Bilmediğiniz şey ise Walmart Marketplace’in özel bir bir günde teslimat Ve iki günlük teslimat etiketi iki günde teslimatın mümkün olduğu listeler için.

Bu hızlı kargo etiketleri gösterildi Dönüşümleri %30 ile %50 arasında artırın yönüyle.

Resim: Walmart

4. Anahtar kelimeler kullanın

Walmart’ın SEO’su Tüm SEO’lar gibi çalışır; arama motorunun çalışmasını sağlayan şey budur.

Walmart’ta satış yaparken ürün başlığınızda, ürün açıklamalarınızda, alternatif metninizde ve ürün özelliklerinizde anahtar kelimeler kullanmak önemlidir.

Marka adı, beden, temel özellikler ve özellikler gibi anahtar kelimeleri kullanmak, müşteriler sizinki gibi ürünleri aradığında ürün listelemelerinizin organik olarak görünmesine yardımcı olacaktır.

Walmart Gerçekleştirme Hizmetlerinden (WFS) yararlanın

Walmart Gerçekleştirme Hizmetleri (WFS), Walmart Marketplace’te iki günde teslimat ve düşük maliyetli teslimat için biletinizdir.

WFS’den yararlandığınızda anında dünyanın en büyük tedarik zincirlerinden birine erişim kazanın.

WFS, üçüncü taraf satıcılar için tam hizmet gerçekleştirme olanağı sunarak siparişleri şirket içinde yerine getirme zorunluluğunu azaltır, böylece daha hızlı ölçeklenebilirsiniz.

İncelemelere yatırım yapın

Neredeyse tüm müşteriler yorumlara bakıyor bir satın alma işlemi yapmadan önce, bu yüzden onlara yatırım yapmak zorunludur.

Resim: Walmart

İle daha fazla yorum oluştur Ürünleriniz hakkında bir e-posta listesi oluşturun ve müşterilerden geri bildirimlerini paylaşmalarını isteyen damlama kampanyaları oluşturun.

Ayrıca kullanabilirsin Walmart’ın onaylı tedarikçileri Farklı platformlardaki yorumlarınızı bir araya getirmek için.

Olumlu eleştiriler alma olasılığınızı artırmak için baştan sona mükemmel bir müşteri deneyimi sunmalısınız.

Tavsiye Edilen:  Peacock TV'de İzlenecek En İyi 30 Film

Bir sorun ortaya çıkarsa, sorunu başarıyla çözdükten sonra müşterinizden inceleme yapmasını isteyin.

Fiyatlandırmanızı rekabetçi tutun

Kazanmak için en iyi şansınız Walmart Marketplace’te Box Satın Alın en rekabetçi fiyatlara sahip olmaktır.

Rekabetçi fiyatların yanı sıra paketler (size benzersiz bir SKU sağlar) ve hızlı gönderim etiketleri gibi katma değerli hizmetlerle dibe doğru bir yarıştan kaçının.

Uç: Sadece başkalarının ne ücret aldığına bakmayın. Fiyatı belirlerken ve ne kadar ücret ödeyebileceğinizi belirlerken daima kendi maliyetlerinizi göz önünde bulundurun.

Envanterin zirvesinde kalın

Walmart Marketplace’te Satın Alma Kutusunu kazanmanın başka bir yolu da envanter seviyenizi yüksek tutun.

Fiyatınız rakiplerinden daha düşük olsa bile, stoklarında aynı üründen daha fazla varsa, Satın Alma Kutusunda sizi yenebilirler.

Bunun nedeni, pazarın, Satın Alma Kutusunu kazanma nedeniyle satışlarda meydana gelebilecek herhangi bir artışın eldeki envanterle karşılanabilmesini sağlamak istemesidir.

Envanter sorunları nedeniyle bir siparişi asla iptal etmek zorunda kalmak istemezsiniz.

Mükemmel müşteri hizmetini koruyun

Müşteri hizmetlerinde en iyiyi sunmak, yalnızca müşterilerin geri gelmesini sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda öne çıkmanızı ve Pro Satıcı rozeti alma şansınızı artırmanızı sağlayacaktır.

Müşteri hizmetleri mükemmelliğinin kriterlerinin ne olduğundan emin değil misiniz? Odaklanmanız gereken bazı metrikler şunlardır:

 • Organik sıralamada üst sıralarda yer almanızı sağlamak için gönderim standart ücreti %99 veya daha yüksek olmalıdır.
 • Ürün gönderim oranının en az %99,5 olması gerekir.
 • Ürün iptal oranı %1,5’un altında olmalıdır.
 • Hasar veya kusur nedeniyle iadeler kaçınılmaz olsa da, bu oranı %3’ün altında tutmaya çalışın ve tüm geri ödeme taleplerini alıcılardan aldıktan sonraki bir gün içinde işleme alın.
 • 90 Günlük Satıcı Puanı ölçümünüz %90’dan az veya buna eşit olmalıdır.
 • Müşteri hizmetleri yükseltme oranının %0,5’ten az veya buna eşit olması gerekir.
 • Gelen müşteri çağrılarının en az %60’ını (%4’ün altına düşmek endişe vericidir) ve müşteri e-postalarının %90’ını, onları aldıktan sonraki bir gün içinde yanıtlayın.
 • Her sipariş dosyası, teslim alındıktan sonraki bir saat içinde onaylanmalı ve Walmart tarafından alınmalıdır ve gönderi onayına ilişkin elektronik bildirimin dört saatlik bir penceresi vardır.

Walmart Çözüm Sağlayıcılarının uzmanlığından yararlanın

Walmart sürekli olarak Marketplace satıcılarına değer katmanın yollarını arıyor.

Aylık 100 milyondan fazla müşteriye ve özel olarak seçilmiş satıcı grubuna ek olarak, Walmart Çözüm Sağlayıcıları Walmart Marketplace’te satış yaptığınızda dönüşümleri artırmanıza ve satış stratejinizi geliştirmenize yardımcı olabilir.

Örneğin şunları kullanabilirsiniz: Yotpo değerlendirmeleri toplamak, Ahır geliştirilmiş içerik için Helyum 10 Ürün araştırması için, SatışBrite listeleme yönetimi için ve Teslimatçı yerine getirilmesi için.

Satışlarınızı ve erişiminizi genişletmek için Shopify ile Walmart’ı birleştirin

Walmart.com, e-ticaretin bir sonraki sınırıdır ve hızla büyüyor.

Shopify satıcıları, daha fazla marka bilinirliği kazanmak, daha fazla müşteri çekmek ve erişim alanlarını genişletmek için Walmart Marketplace’ten yararlanabilir ve yararlanmalıdır.

Bugün başlamak ve yarın daha fazla satış yapmak için Walmart’ın geniş yelpazedeki satıcı araçlarını ve yukarıdaki tavsiyelerimizi kullanın.

#cta-visual-pb#Nerede satış yaparsanız yapın bir izlenim bırakınMükemmel mağazanızı oluşturmak ve markalı bir müşteri deneyimi yaratmak için Shogun’u kullanın.Ücretsiz oluşturmaya başlayın