Hostinger Web Hosting, Çalışma Süresi, Güvenlik ve Destek Açısından Popüler – Showeblogin

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Hostinger Web Hosting, Çalışma Süresi, Güvenlik ve Destek Açısından Popüler – Showeblogin

Web barındırma hizmetleri mi arıyorsunuz? Ücretsiz SSL sertifikasıyla birlikte Linux web barındırma planlarında %90’a varan İNDİRİM kazanın. Hostinger, WordPress barındırma için optimize edilmiş çözümler sunuyor.

Hostinger İncelemesi 2023: Hostinger web barındırma markası 2011 yılında doğdu. 2004 yılında, kişisel bir şirketti. Medya Barındırma Kaunas, Litvanya’da.

Hostinger International Ltd, AB üyesi olan ve AB Üye Devletlerinde ikamet edenlerin Kişisel Bilgileri için yeterli düzeyde koruma sunan Kıbrıs’ta yerleşiktir.

Hostinger International, Ltd’nin 4 yan kuruluşu vardır, yani. 000webhost.com (2007), Hosting24.com (2008), Niagahoster.co.id (2013) ve weblink.com.br (2014).

Biliyor musun? 000webhot.com, WordPress Otomatik Yükleyici, 3 GB bant genişliği, Ücretsiz cPanel web barındırma yönetici paneli ve hiç Reklamsız ücretsiz web siteleri oluşturma olanağı sağlamak için çok popülerdir.

2022 itibariyle Hostinger, dünya çapında 500’den fazla kişiden oluşan bir ekibe sahip ve ortalama 15K artan trendlere sahip bir web barındırma şirketidir. yeni kayıtlar günlük olarak.

Neden 2023’te Hostinger: Web Host için Hostinger’ın Özellikleri

Blogunuz veya web siteniz için bir web barındırma satın alacağınız zaman, gelecekte size çok yardımcı olacak bu faktörleri göz önünde bulundurmalısınız.

Hız

Küçüğü yiyen büyük değil, yavaşı yiyen hızlıdır. Yeni bir araştırma”Milisaniyeler Milyonlar yapar”, yükleme süresindeki yalnızca 0,1 saniyelik bir değişikliğin, kullanıcı yolculuğunun her adımını etkileyerek sonuçta dönüşüm oranlarını artırmasını sağlar.

Öte yandan, sayfa yükleme süresi bir saniyeden 10 saniyeye çıktıkça, bir mobil site ziyaretçisinin sayfadan çıkma olasılığı %123 artıyor.

Daha hızlı siteler daha düşük hemen çıkma oranlarına sahiptir ve insanları daha uzun süre kalmaya ve sitenizden daha fazla satın almaya teşvik ederek en iyi kullanıcı deneyimini sağlar.

Sitelerimden biri 2018’den beri Hostinger’da barındırılıyor. Site hızımın etkileyici olduğunu ve bu amaçla herhangi bir eklenti kullanmam gerekmediğini fark ettim.

Siteniz için maksimum hız ve veri güvenliği sağlamak üzere ABD, Asya ve Avrupa’da (İngiltere) bulunan Hostinger sunucuları. Hostinger Veri Merkezleri 7 farklı ülkede yani bulunmaktadır. Birleşik Krallık (BK), Amerika Birleşik Devletleri (ABD), Brezilya (BR), Hollanda (NL), Singapur (SG), Endonezya (ID) ve Litvanya (LT).

Güvenlik

SSL tam formu Güvenli Yuva Katmanıdır. Bir web sunucusu ile bir web tarayıcısı arasında şifreli iletişim sağlayan küresel standart bir güvenlik teknolojisidir. Backlink SEO’ya ek olarak, güvenli bağlantı da web sayfanızı SERP’lerde üst sıralarda göstermek için iyi bir sıralama sinyalidir.

Hostinger, Let’s Encript’s’ten SSL sertifikası sağlayacak Tamamen ücretsiz her türlü barındırma planıyla maliyet. Let’s Encript’in sorunu 1,5 milyon sertifika Her gün.

SSL sertifikası, web sayfası URL’sini http’den https’ye değiştirir. Web tarayıcısında site URL’sinden hemen önce kilit simgesini gördünüz mü? Buradaki ekran görüntüsüne bakın.

Bu, web sitenizin kullanıcılarının şifre ve kredi kartı bilgilerinin tamamen güvende olduğunu gösterir. Bu, sitenizin ziyaretçilerinin web sayfanızda ürün satın alırken veya hizmetler için ödeme yaparken şifreli bağlantıdan yararlandığı anlamına gelir.

Sitede yüklü bir SSL sertifikası yoksa, chrome web tarayıcıları sizi uyarır. Bu siteye bağlantınız güvenli değil yani Saldırganlar tarafından çalınabileceği için bu siteye herhangi bir hassas bilgi girmemelisiniz.

Destek

Hostinger uzman destek ekibi, kendilerini müşteri hizmetlerine adamıştır. Günün her saati aktiftirler. Müşteri olsanız da olmasanız da tüm şüphelerinizi birkaç dakika içinde netleştireceksiniz.

Canlı sohbet özelliği yalnızca Hostinger müşterileri tarafından kullanılabilir. Hostinger hesaplarında oturum açtıktan sonra yardım merkezini bulurlar ve Destek (Müşteri Başarısı) ekibiyle iletişime geçerler.

Tavsiye Edilen:  Web Sitenizin Kullanıcı Deneyimini Tasarım Yoluyla İyileştirin

Hostinger’ın yeni bilgi tabanı size alan adı, Linux web barındırma ve genel sorgu ile ilgili tüm bilgileri organize bir şekilde sağlayacaktır.

Ayrıca, herhangi bir Hostinger hizmetiyle ilgili olarak spam, kimlik avı ve kötü amaçlı yazılım vb. dahil olmak üzere her türlü kötüye kullanım etkinliğini şu adreste bildirebilirsiniz: [email protected]

çalışma süresi

Hostinger’da barındırılan sitemin kapalı kalma sürelerini her zaman şu hizmetleri kullanarak izlerim: UptimeRobot.com. Hostinger’ın çalışma süresi garantisi konusunda dürüst olmama yardımcı oluyor.

Size %99,99 Hizmet Çalışma Süresi Garantisi sağlarlar. Aslında, %100’e varan Hizmet Çalışma Süresi elde edeceksiniz. Size garantili çalışma süresi hizmetini sağlayamadıkları takdirde, aylık barındırma ücretinizin %5’ini geri talep edebilirsiniz.

Bu kredinin yalnızca Hostinger’dan başka ürün veya hizmet satın almak için kullanılabileceğini ve geçerli tüm vergilerden muaf olduğunu unutmayın.

Ancak, Hostinger’ın Hizmet Çalışma Süresi Garantisi, aşağıdakilerden kaynaklanan hizmet kesintileri için geçerli değildir:

 • Programlı bakım: Güvenlik ve size en iyi hizmeti sunmak için zaman zaman bakım veya onarım yapılacaktır.
 • İşlemleriniz: Özel komut dosyası oluşturma veya üçüncü taraf eklentilerin yüklenmesi dahil olmak üzere çeşitli nedenlerden kaynaklanan herhangi bir hata veya kesinti varsa.
 • FTP Hesabı: Web sitenize FTP hesabı üzerinden erişemeyecekseniz veya gelen kutunuzu kontrol edemiyorsanız, ancak siteniz çevrimiçi.
 • Siber Saldırılar: IP kara listeleri veya Dağıtılmış Hizmet Reddi (DDoS) saldırıları dahil olmak üzere, kendi kontrolleri dışındaki veya makul olarak öngörülemeyen nedenler.
 • Programlama: Belirli programlama ortamlarının güvenilirliği ile ilgili kesintiler.

Geri ödemeler

Hostinger’ın iade politikası çok nettir. Hizmetlerinden memnun kalmazsanız paranızı geri alırsınız.

Hostinger standart geri ödeme politikası, onlardan satın alınan ürünlerin yalnızca iptal edilmesi durumunda iade edilebileceğini belirtir. 30 gün içinde işlem tarihinin.

Buna göre aşağıdaki ürünler; geri ödeme için kullanılabilir Hostinger’ın standart geri ödeme politikası ve hizmet şartları kapsamında:

 1. Barındırma
 2. Alan Adı Transferleri
 3. SSL Sertifikaları
 4. Günlük Yedeklemeler
 5. bulut parlaması
 6. Önbellek Yöneticisi
 7. İş E-postası
 8. Kurumsal E-posta
 9. akın postası
 10. Öncelikli Destek
 11. NordVPN
 12. Windows VPS’si

Ancak, bazı ürünlerinin geri ödeme için farklı politikaları veya gereksinimleri vardır. Kripto para birimleri, jetonlar veya dijital varlıklar kullanılarak satın alınan ürünlerin iadesi yapılmayacağını unutmayın.

Aşağıdaki ürünler Uygun değil her koşulda geri ödeme için:

 1. Alan Adı Yenilemeleri
 2. G Suite
 3. Gizlilik koruması
 4. İtfa Ücretleri
 5. SEO Araç Seti

Destek olmak

Hostinger, WordPress barındırma planları için haftalık veya günlük olarak otomatik olarak yedekleme sağlar. Ancak Tek Paylaşımlı Barındırma planında yedekleme planı sağlanmayacaktır.

Hostinger’ın yedekleme hizmeti haftada bir çalışır ve önceki yedeklemelerin üzerine yazar. Uzak sunucuda yalnızca iki haftalık yedeklemeler saklanır.

10 GB’tan fazla disk alanı kullanan herhangi bir paylaşılan hesap, tesis dışı haftalık yedeklemeden kaldırılacaktır. Sürekli yedekleme üretimi sağlamak için Kullanıcı, disk alanı tüketiminin 10 gig’i geçmediğinden emin olmalıdır.

İhtisas

Yılda 8-10$’a alan adı satın alabilirsiniz. Bazı alan adı kayıt şirketi sizden ilk yıl için 3-5 ABD doları ve yılda 15 ABD dolarına kadar yenileme isteyebilir.

Ancak hostinger’ın premium ve kurumsal hosting planları, ücretsiz alan adı kaydıyla birlikte gelir. Birden fazla alan adı istiyorsanız, sadece bunun için ödeme yapmanız gerekir.

Barındırma

Hostinger, WordPress barındırma, paylaşımlı web barındırma, bulut barındırma, CMS barındırma, e-ticaret barındırma ve e-posta barındırma hizmetleri sunar. Web tasarım hizmeti de veriyorlar.

Tavsiye Edilen:  Jasper AI Boss Modu İncelemesi: Buna Değer mi?

Bloglarım için WordPress barındırma hizmetlerini kişisel olarak beğendim. Hostinger viz tarafından izin verilen dört tür WordPress barındırma vardır. a) Tek WordPress, WordPress Başlangıç, İş WordPress ve WordPress Pro.

Bu nedenle, onların WordPress barındırma her tür web sitesi için mevcuttur ve hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için uygundur. Özelleştirilebilir WordPress temaları ve eklentilerinden oluşan benzersiz bir koleksiyona sahiptirler.

Hizmetleri 40’tan fazla ülkede yerelleşiyor:

 1. Hindistan
 2. Amerika Birleşik Devletleri (ABD)
 3. Birleşik Krallık (Birleşik Krallık)
 4. Birleşik Arap Emirlikleri (BAE)
 5. Arjantin
 6. Brezilya
 7. Çin
 8. Kolombiya
 9. Çekya
 10. Danimarka
 11. Almanya (Almanya)
 12. Estonya
 13. Fransa
 14. Yunanistan
 15. Hırvatistan (Hrvatska)
 16. Macaristan
 17. Endonezya
 18. İsrail
 19. İtalya
 20. Japonya
 21. Güney Kore
 22. Letonya
 23. Litvanya
 24. Malezya
 25. Meksika
 26. Hollanda
 27. Norveç
 28. Filipinler
 29. Polonya
 30. Portekiz
 31. Romence
 32. Rusya
 33. Slovakya
 34. ispanya
 35. Suomi (Finlandiya)
 36. İsveç (Sverige)
 37. Tayland
 38. Türkiye
 39. Ukrayna
 40. Vietnam

Web barındırma planlarında %90 İNDİRİM ve Ücretsiz SSL Sertifikası için WordPress barındırma indirim kuponu mu arıyorsunuz? Hostinger ile en iyi Linux web barındırma deneyimini yaşayacaksınız.

Hostinger ile En İyi WordPress Barındırma

Barındırma WordPress Hostinger ile hayatınızda harika bir karar olacak. 30 günlük para iade garantisi ile WordPress web barındırma planınızı seçebilirsiniz.

Hostinger, WordPress için en iyi web barındırma sağlayan en sevdiğim barındırma şirketlerinden biridir. Ucuz WordPress barındırma veya en hızlı WordPress barındırma arıyorsanız, Hostinger.com’a gidin.

2022’de her çevrimdışı işletme, istikrarlı, güvenli ve optimize edilmiş bir WordPress barındırma ortamı gerektiren çevrimiçi mağaza açmaya çalışacak. Hostinger, WordPress kod tabanına aktif olarak katkıda bulunur ve İçerik Yönetim Sistemi (CMS) hakkındaki her gerçeği bilir.

Hostinger kullanarak sitenizin güvenliğini sağlayacaktır. Bağışıklık360 ve her bir web barındırmayı kötü amaçlı yazılım ve diğer olası tehditler ve güvenlik açıkları için izleyin. Hostinger’da var NGINX önbelleğe almaGZIP sıkıştırma, spam ve tehdit algılama.

Litespeedtech’i duydunuz mu? Hostinger, WordPress için en hızlı web sunucularından biri olan LiteSpeed ​​WebServer’ı kullanır. Rekabet avantajı elde etmek için web siteniz PHP ve HTTP/2’nin en son sürümleriyle barındırılacaktır.

Hostinger, WordPress barındırma ile ilgili tüm sorgularınızı çözmek için son derece deneyimli ve özel bir WordPress ekibine sahiptir. 365 gün 24 saat çalıştıkları için destek bileti oluşturmanıza gerek yoktur.

Ücretsiz SSL sertifikası, her WordPress barındırma planıyla birlikte gelir. Ancak ücretsiz alan adı, tek bir WordPress barındırma planı dışındaki tüm planlarla kaydedilebilir. WordPress odaklı bloglar ve siteler Hostinger’ı tercih etmelidir.

Tek WordPress WordPress Başlangıç İş WordPress’i WordPress Premium
Yeni başlayanlar için ideal çözüm Kişisel web siteleri için mükemmel paket Küçük ve orta ölçekli işletmeler için optimize edilmiştir Gelir getiren işletmeler için gelişmiş çözüm
1 Web sitesi 100 Web Sitesi 100 Web Sitesi 300 Web Sitesi
1 E-posta Hesabı 100 E-posta Hesabı 100 E-posta Hesabı 100 E-posta Hesabı
10 GB Disk alanı 20 GB Disk alanı 100 GB Disk alanı 100 GB Disk alanı
Sınırlı Bant Genişliği (100 GB) sınırsız bant genişliği sınırsız bant genişliği sınırsız bant genişliği
Jet Paketi Yok Jetpack Ücretsiz Jetpack Ücretsiz Jetpack Kişisel
2 MySQL Veritabanı Sınırsız MySQL Veritabanı Sınırsız MySQL Veritabanı Sınırsız MySQL Veritabanı
2 alt alan 100 Alt Alan 100 Alt Alan 100 Alt Alan
1 FTP Hesabı Sınırsız FTP Hesabı Sınırsız FTP Hesabı Sınırsız FTP Hesabı
2 Cronjobs Sınırsız Cronjobs Sınırsız Cronjobs Sınırsız Cronjobs
Haftalık Yedeklemeler Haftalık Yedeklemeler Günlük Yedeklemeler Günlük Yedeklemeler
Ücretsiz SSL Ücretsiz SSL Ücretsiz SSL Ücretsiz SSL
Yönetilen WordPress Yönetilen WordPress Yönetilen WordPress Yönetilen WordPress
LiteSpeed ​​Önbellek LiteSpeed ​​Önbellek LiteSpeed ​​Önbellek LiteSpeed ​​Önbellek
WordPress Hızlandırma WordPress Hızlandırma WordPress Hızlandırma WordPress Hızlandırma
WooCommerce WooCommerce WooCommerce WooCommerce
Cloudflare Korumalı Ad Sunucuları Cloudflare Korumalı Ad Sunucuları Cloudflare Korumalı Ad Sunucuları Cloudflare Korumalı Ad Sunucuları
Github Entegrasyonu Github Entegrasyonu Github Entegrasyonu Github Entegrasyonu
7/24/365 Destek 7/24/365 Destek 7/24/365 Destek 7/24/365 Destek
%99,9 Çalışma Süresi Garantisi %99,9 Çalışma Süresi Garantisi %99,9 Çalışma Süresi Garantisi %99,9 Çalışma Süresi Garantisi
DNS Yönetimi DNS Yönetimi DNS Yönetimi DNS Yönetimi
Erişim Yöneticisi Erişim Yöneticisi Erişim Yöneticisi Erişim Yöneticisi
Alan Satın Al Ücretsiz Alan Adı Ücretsiz Alan Adı Ücretsiz Alan Adı
SSH Erişimi Yok SSH Erişimi SSH Erişimi SSH Erişimi
₹99 ₹199 ₹299 ₹899
1,99 dolar $2.99 $6.99 11,59 dolar

Hostinger, WordPress Barındırmanın yanı sıra Joomla ve Drupal gibi diğer CMS (İçerik Yönetim Sistemi) barındırma hizmetlerini de sağlar.

Tavsiye Edilen:  Profesyonel Yaratıcıların Fiyatlarını Artırmaları İçin Kanıtlanmış 3 Fiyatlandırma Stratejisi

Hostinger Paylaşılan Barındırma Planlarını Karşılaştırın

İlk blogunuz veya web siteniz için web barındırma hizmetleri arıyorsanız, Hostinger tarafından sağlanan tek paylaşımlı barındırma hizmetine gitme seçeneğiniz vardır.

ama gitmeni tavsiye ederim premium paylaşımlı barındırma Ücretsiz kurulum, SSL sertifikası aktivasyonu ve ücretsiz alan adı içeren 48 aylık plan.

Tek Paylaşımlı Barındırma

İlk web siteniz için Hostinger’dan tek paylaşımlı hosting satın alabilirsiniz. Yeni başlayanlar için ideal bir çözümdür ancak ücretsiz alan adı ve SSL sertifikası olmayacaktır.

Tek paylaşımlı barındırma planında aşağıdaki özellikler mevcuttur:

 • 1 E-posta
 • 1 FTP Hesabı
 • 1 Web sitesi
 • 1X Tahsis Edilen Kaynaklar
 • 2 Cronjobs
 • 2 MySQL Veritabanı
 • 2 alt alan
 • 7/24/365 Destek
 • %99,9 Çalışma Süresi Garantisi
 • Erişim Yöneticisi
 • Cloudflare Korumalı Ad Sunucuları
 • DNS Yönetimi
 • Github Entegrasyonu
 • Sınırlı Bant Genişliği (100 GB)
 • LiteSpeed ​​Önbellek
 • WordPress Hızlandırması (LSCWP)

Premium Paylaşımlı Barındırma

Hostinger premium paylaşımlı barındırma planı, başlangıç ​​​​şirketleri ve yeni blogcular tarafından tercih edilir. Bu plan çok popüler çünkü ücretsiz alan adı ve ücretsiz SSL sertifikası ile birlikte geliyor.

Web sitenizi mevcut web barındırma hizmetinden yeni güvenli ve hızlı barındırma hizmetine taşımayı planlıyorsanız, bu planı satın almalısınız. Sınırsız bant genişliği ile sınırsız web sitesi barındırabilirsiniz.

Ayrıca siteniz haftalık olarak tamamen yedeklenir ve SSH’ye erişiminiz olur. SSH protokolü, bir istemci ile bir sunucu arasındaki bağlantıyı güvence altına almak için şifreleme kullanır.

Hostinger premium paylaşımlı barındırma planında sunulan farklı özellikler şunlardır:

 • 100 Alt Alan
 • 7/24/365 Destek
 • 2 Kat Ayrılan Kaynak
 • %99,9 Çalışma Süresi Garantisi
 • Erişim Yöneticisi
 • Cloudflare Korumalı Ad Sunucuları
 • DNS Yönetimi
 • Ücretsiz Alan Adı
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • Github Entegrasyonu
 • LiteSpeed ​​Önbellek
 • SSH Erişimi
 • sınırsız bant genişliği
 • Sınırsız Cronjobs
 • Sınırsız E-posta Hesabı
 • Sınırsız FTP Hesabı
 • Sınırsız MySQL Veritabanı
 • Sınırsız Sayıda Web Sitesi
 • Haftalık Yedeklemeler
 • WordPress Hızlandırması (LSCWP)

İşletme Paylaşımlı Barındırma

Halihazırda iyi organik trafiğe sahip web siteleriniz varsa, Hostinger’ın premium paylaşımlı barındırma planını tercih edebilirsiniz.

Birden fazla web sitesine sahip olan kişiler, günlük yedekleme, SSH erişimi, ücretsiz alan adı ve sınırsız web sitesi için SSL sertifikaları dahil olmak üzere birçok özellikle birlikte gelen iş paylaşımlı barındırma planı satın almayı tercih eder.

Hostinger’ın iş paylaşımlı barındırma planının ana özellikleri şunlardır:

 • 100 Alt Alan
 • 7/24/365 Destek
 • 4X Tahsis Edilen Kaynaklar
 • %99,9 Çalışma Süresi Garantisi
 • Erişim Yöneticisi
 • Cloudflare Korumalı Ad Sunucuları
 • Günlük Yedeklemeler
 • DNS Yönetimi
 • Ücretsiz Alan Adı
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • Github Entegrasyonu
 • LiteSpeed ​​Önbellek
 • SSH Erişimi
 • sınırsız bant genişliği
 • Sınırsız Cronjobs
 • Sınırsız E-posta Hesabı
 • Sınırsız FTP Hesabı
 • Sınırsız MySQL Veritabanı
 • Sınırsız Sayıda Web Sitesi
 • WordPress Hızlandırması (LSCWP)

Aşağıdaki tablodan Hostinger’ın tüm paylaşılan barındırma planlarını karşılaştırabilirsiniz.

Paylaşılan Evsahipliği Bekar Ödül İşletme
Plan Fiyatı ABD Doları cinsinden $0,99/ay $2,89/ay $3.99/ay
İşlem Gücü ve Bellek 1X 2 KERE 4X
Web siteleri 1 Sınırsız Sınırsız
E-posta hesapları 1 Sınırsız Sınırsız
FTP Hesapları 1 Sınırsız Sınırsız
Cron işleri 2 Sınırsız Sınırsız
MySQL Veritabanları 2 Sınırsız Sınırsız
Bant genişliği 100 GB Sınırsız Sınırsız
Ücretsiz Alan Kaydı HAYIR Evet Evet
Günlük Yedeklemeler HAYIR HAYIR Evet
SSH Erişimi HAYIR Evet Evet
Hesap başına alt alan adı 2 100 100
Park Edilmiş Etki Alanları 2 100 100
Giriş işlemleri 10 20 30
Aktif süreçler 25 40 60
düğümler 200000 400000 600000
Veri deposu 256MB 512MB 1 GB
Disk alanı 10 GB 20 GB 100 GB
Ücretsiz SSL Sertifikası Evet Evet Evet
%99,9 Çalışma Süresi Garantisi Evet Evet Evet
7/24/365 Destek Evet Evet Evet
Güçlü Kontrol Paneli Evet Evet Evet
Web postası erişimi Evet Evet Evet
DNS yönetimi Evet Evet Evet
SSL üzerinden FTP Evet Evet Evet
Dosya Yöneticisi Evet Evet Evet
Haftalık Yedeklemeler Evet Evet Evet
Erişim Yöneticisi Evet Evet Evet
Çoklu PHP Sürümleri Evet Evet Evet
PHP Yapılandırması Evet Evet Evet
Uzak MySQL Evet Evet Evet
phpMyAdmin Evet Evet Evet
InnoDB Evet Evet Evet
Tek Tıkla Yükleyici Evet Evet Evet
Önbellek Yöneticisi Evet Evet Evet
wordpress Evet Evet Evet
Bulut Linux Evet Evet Evet
Kıvrılma ve Kıvrılma SSL Evet Evet Evet
Hotlink Koruması Evet Evet Evet
GİT Evet Evet Evet
Veritabanı boyutu 3 GB 3 GB 3 GB
CPU maksimum yüzdesi 1 Çekirdek 1 Çekirdek 1 Çekirdek
Kupon Kodu Şimdi al Şimdi al Şimdi al

Hostinger Bulut Barındırma Planları

Bulut hosting, günlük ortalama 10K+ organik trafiğe sahip büyük markalı şirketler ve web siteleri için uygundur. Hostinger’ın her bulut planında, tahsis edilmiş IP adresi ve kaynakların yanı sıra 4 kat daha hızlı ve ücretsiz alan adı alacaksınız.

Hostinger veri merkezleri 7 ülkede bulunmaktadır, yani. Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Hollanda, Litvanya, Singapur, Brezilya, Endonezya.

Hostinger’ın üç tür bulut barındırma planı vardır, yani Cloud Startup, Cloud Professional ve Cloud Global.

Aşağıda, Hostinger’ın küresel bulut (Google Cloud tarafından desteklenmektedir) barındırmasının belirli özellikleri yer almaktadır:

 1. 16GB RAM
 2. 200 GB SSD Depolama
 3. 7/24/365 Destek
 4. 4X Hız Artışı
 5. 8 İşlemci Çekirdeği
 6. %99,9 Çalışma Süresi Garantisi
 7. Önbellek Yöneticisi
 8. Cloudflare Entegrasyonu
 9. Günlük Yedeklemeler
 10. Özel IP Adresi
 11. Özel Kaynaklar
 12. DNS Yönetimi
 13. Kolay Web Sitesi Oluşturucu
 14. Ücretsiz SSL ve Etki Alanı
 15. Github Entegrasyonu
 16. LiteSpeed ​​Önbellek
 17. Güçlü Kontrol Paneli
 18. sınırsız bant genişliği
 19. Sınırsız Web Sitesi
 20. WordPress Hızlandırma

Artan organik trafik trendlerine sahip bazı blog yazarları, Hostinger’ın bulut barındırmasını tercih ediyor.

Halihazırda Hostinger hizmetini kullanıyorsanız, başkalarının tarafsız incelemenize dayanarak karar verebilmesi için lütfen geri bildiriminizi ve deneyiminizi paylaşmaktan çekinmeyin.