İngiltere’deki En Yıkıcı Pazarlama Etkileyenleri

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır: İngiltere’deki En Yıkıcı Pazarlama Etkileyenleri

– – – – – – – – – – – – – – – ✍️ – – – – – – – – – – – – – – –

gelecek geliyor

15 ay içinde ‘hiçkimse’den 1 numaralı pazarlama etkileyicisine geçen adam, dünyaya AI’nın pazarlamadaki rolünü öğreten kadın, Avrupa’nın SEO gurusu, aklınıza gelebilecek her önde gelen yayında yer alan içerik kraliçesi, kendini bir markaya dönüştüren adam ve diğerleri!

Bu mutlaka okunması gereken makalede, 12 önemli pazarlama süper kahramanı, Birleşik Krallık’ın pazarlama endüstrisindeki yeni ve gelecek trendler ve değişiklikler ve 2025’te pazarlamanın nasıl yönetileceği hakkındaki görüşlerini paylaşacak. Bu benzersiz bireyler hakkında bilgi edinecek, becerileri ve uzmanlığı keşfedeceksiniz. bu da onların çevrimiçi ortamda binlerce kişi tarafından takip edilmesine ve sektörün en büyük etkinliklerinde ve önemli yayınlarda dinlenmesine yol açtı.

Bu etkileyicileri yıkıcı olarak adlandırıyoruz çünkü bu rock yıldızlarının her biri, benzersiz hikayelerini insanları meşgul edecek ve işletmeleri en iyi şekilde değiştirecek şekilde anlatıyor. Akıntıya karşı yüzdükleri için değil (gerçi bazıları kesinlikle yüzüyor!), ama bu çılgın dijital dünyada, işletmelerin gerçek acı noktalarına dokunmanın yollarını buldukları ve bu nedenle daha alakalı hale geldikleri için yıkıcılar. herhangi bir çığır açan teknoloji veya araçtan daha fazla.

Ve bu yeterli değilse, rahatsız edicidirler çünkü onlar bizim arkadaşlarımız oldular, teknolojinin sınırlarını aşarak bizimle iletişime geçtiler, çılgın bir melez türün üyeleri, teknolojiden büyülenmiş, ancak son derece insan merkezli insanlar. Biz bir ajans değiliz, bir platform da değiliz. biz ikisi de değiliz ve… ve biz Mayple’ız. Hayır, şurup değil. Ama evet, bir o kadar da tatlı.

Tavsiye Edilen:  7 zalet treści dynamicznych dla biznesu

İşte 2019 dolaylarında Birleşik Krallık’ın en yıkıcı etkileyicilerinin özetimiz.

Table of Contents