İşletmeniz Neden BDR’yi Dış Kaynak Olarak Kullanmayı Düşünmelidir?

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:İşletmeniz Neden BDR’yi Dış Kaynak Olarak Kullanmayı Düşünmelidir?

Satış Dış Kaynak Kullanımı Ortağının Uzmanlığına Erişim

BDR hizmetlerini Valve+Meter’daki gibi deneyimli bir destek ekibine dış kaynaklardan sağlamak, otomatik olarak uzmanlaşmış ve benzersiz satış geliştirme bilgi ve uzmanlığına erişmenizi sağlar. Üçüncü taraf pazarlama ekipleri potansiyel müşteri yaratma, potansiyel müşteri bulma ve ilişki kurma konusunda oldukça bilgilidir. Ayrıca en son teknolojiye de erişebileceksiniz. Valve+Meter’da deneyimli BDR’ler, markanızı yeni kitlelere tanıtmak için sosyal medya ve video pazarlama gibi yeni ortaya çıkan platformları kullanmak için sürekli iyileştirmeler yürütür.

En önemlisi, profesyonel outbound pazarlama şirketleri işletmenizin bir uzantısı gibi hareket eder. Tüm çalışmalar, veriler ve kampanyalar size aittir. Bu pazarlama taktikleri tek bir hizmetin ötesine uzanır. Ekibimiz, işletmenizin gelen yanıt talebini artırmak ve her türlü bütünsel hesap tabanlı pazarlama stratejisini tamamlamak için soğuk aramanın proaktif satış faaliyetiyle mücadele edebilir. Bu, işletmelerin dahili bir ekip için ödeme yapmak zorunda kalmadan satış çabalarını en üst düzeye çıkarmalarına ve yatırım getirilerini artırmalarına yardımcı olabilir.

Verimliliği arttırmak

BDR hizmetlerinin dış kaynak kullanımı aynı zamanda verimliliği artırmanıza ve işletmenize gelen potansiyel müşterilerin kalitesini artırmanıza da yardımcı olabilir. Valve+Meter’ın Sosyal Yardım Ekibi, tüm operasyona bakan tutarlı bir yönetim sistemi ile akıcı bir sürece sahiptir. Bir performans pazarlama şirketi olarak amacımız, potansiyel müşteri yaratmak ve ilişkileri geliştirmek için gereken çabayı azaltmaktır. Amacımız, pazarlama harcamalarından (ROMS) hedef getiri elde etmektir. BDR’lerimiz, pazarlama harcamalarınız için en iyi sonuçları almanızı sağlamak amacıyla en son teknoloji ve tekniklerden yararlanabilmektedir. Verileri ölçerek ve stratejileri uyarlayarak, dış kaynak kullanımı BDR’leri sürekli olarak gelişir. Daha güçlü stratejiler satış ekibinize daha fazla potansiyel müşteri kazandırır.

Tavsiye Edilen:  Kapsayıcı ve çeşitli bir blog topluluğu oluşturmanın önemi

Başka bir deyişle, verimliliği artırarak potansiyel müşteri yaratma hizmetleri elmadan daha fazla ısırık almanızı sağlayabilir; genel başarı oranınızı artırın; ve iç satış ekibiniz için daha fazla gelir elde edin. Dış kaynaklı satışlar, oluşturulan ve müşteriye dönüştürülen potansiyel müşteri sayısını en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur. Verimlilik aynı zamanda her müşteri adayına harcanan zaman ve kaynak miktarının azaltılmasına da yardımcı olur ve BDR ekibinin işletmeniz için en iyi potansiyel müşterilere odaklanmasına olanak tanır.

Artan Esneklik

Son olarak, BDR hizmetlerinin dış kaynak kullanımı işletmelere daha fazla esneklik sağlayabilir. Dış kaynak kullanan firmalar genellikle müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için hızlı bir şekilde ölçeklenebilirler. Ek olarak, genellikle pazardaki veya gelen talepteki değişikliklere hızlı bir şekilde yanıt verebilirler. Doğru pazarlama şirketiyle ortaklık kurduğunuzda, çabayı azaltabilir veya verilere dayalı taktikleri değiştirebilirsiniz. Valve+Meter’deki birçok giden potansiyel müşteri oluşturma hesabı, sonunda tıklama başına ödeme (PPC) gibi ücretli stratejilerden ve içerik pazarlaması ve arama motoru optimizasyonu (SEO) dahil olmak üzere gelen pazarlamadan yararlanır.

Rekabette öne geçmek istiyorsanız çevik olmanız ve piyasa koşullarına göre değişebilmeniz gerekir. Valve+Meter’da sahip olduğumuz gibi bir BDR ekibi sürekli olarak sahada olup bitenlerle ilgileniyor ve daha fazla potansiyel müşteri ve satışla grubun önünde kalmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca ekibimiz yaklaşımımızda daha yaratıcı olma becerisine sahiptir; bu da rekabette öne çıkmanıza ve ürün ve hizmetlerinize daha fazla ilgi çekmenize yardımcı olabilir.

BDR’nizi Valve+Meter Performans Pazarlamasıyla Dış Kaynak Kullanımına Alın

Dış satış gelişiminizi başka bir seviyeye taşımaya hazırsanız bugün Valve+Meter ile görüşme başlatmayı düşünün. Sosyal yardım ekibimiz, dış potansiyel satış yaratma konusunda en iyi uygulamalarda en iyi performans gösteren kişiler ve uzmanlarla donatılmıştır; bu, kendi iç satış temsilcinizi geliştirmek, şirket içi bir satış yöneticisini eğitmek ve diğer çeşitli personel giderlerinden harcamak zorunda kalacağınız paradan anında tasarruf etmenizi sağlayacaktır. . Valve+Meter’in dış satış kayıtları son derece güçlü ve müşterilerimize ortalama satış elemanından daha verimli ve etkili bir şekilde daha iyi sonuçlar sunabiliyoruz. Outbound ekibimizin kendi işlerine odaklanması aynı zamanda değişen koşullara şirket içi satış ekibinden daha iyi uyum sağlamamıza olanak tanıyor ve müşterilerimizi rekabette öne çıkarıyor. BDR hizmetlerinizi dış kaynaklardan sağlama hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bize ulaşmayı düşünün.