Jasper AI İndirimi – Şimdi 2023 Yıllık Faturalandırmada 2 Ay Ücretsiz Alın

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır: Jasper AI İndirimi – Şimdi 2023 Yıllık Faturalandırmada 2 Ay Ücretsiz Alın

– – – – – – – – – – – – – – – ✍️ – – – – – – – – – – – – – – –

Bir sonraki metin yazarlığı projenizde büyük bir indirim mi arıyorsunuz? Jasper AI Kupon Kodu 2023 Ömür Boyu Fırsattan başkasına bakmayın. Bu özel teklif, ünlü yapay zeka platformu Jasper AI ile metin yazarlığı ihtiyaçlarınızda çok şey elde etmenin mükemmel bir yoludur.

Bu promosyon koduyla, Jasper AI’ın güçlü araçlarını kullanırken satın alımlarınızda %20’ye varan indirimin keyfini çıkarabilir ve paradan tasarruf edebilirsiniz. İster yeni başlayan ister deneyimli bir metin yazarı olun, bu kupon kodu, paradan tasarruf ederken metin yazarlığı projenizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır.

Bu harika fırsatı kaçırmayın ve Jasper AI Kupon Kodu 2023’ü bugün kullanın!

Jasper.ai’ye Giriş

Jasper.ai, yapay zeka odaklı içgörülerin yardımıyla daha hızlı ve daha iyi yazmanıza yardımcı olan bir yapay zeka yazma asistanıdır. İlk kez kullananlar için indirimli bir Başlangıç ​​Planı ve daha deneyimli yazarlar için çeşitli başka planlar sunar. Her planda, hizmeti satın alırken daha da fazla tasarruf etmek için bir Jasper kupon kodu alabilirsiniz.

Ek olarak, Jasper.ai’de genellikle özel planlarda ve hatta ömür boyu fırsatlarda indirimler içeren promosyonlar ve teklifler bulunur. Bu tekliflerden yararlanmak için bir Jasper promosyon kodu kullanabilir veya en yeni Jasper kupon kodlarını çevrimiçi olarak bulabilirsiniz.

Bu indirim kodlarıyla Jasper’ı rakipsiz bir fiyata alırken, yapay zeka destekli içgörüler ve uzman ekiplerinden kapsamlı geri bildirimlerin yardımıyla yazınızı bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz.

Jasper.ai İndirimi – 2023 için herhangi bir Ömür Boyu Fırsat Kuponu Var mı?

Hiç şüphe yok ki Jasper AI, büyük indirim teklifleriyle çok esnek bir fiyatlandırma planı sunan en iyi yapay yazma aracıdır. Jasper AI, yıllık olarak 2 ay ücretsiz ve Patron Modu planında ücretsiz deneme sağlar.

Jasper.ai İndirimini (2023) Almak İçin Adım Adım Kılavuz

İşte Jasper.ai indirim fırsatlarını almanıza yardımcı olacak önemli adımlar.

Aşama 1: Öncelikle, özel indirim bağlantımızı kullanarak Jasper AI ana sayfasını ziyaret edin ve üst kısımdaki Fiyatlandırma düğmesine tıklayın.

Tavsiye Edilen:  Kriptografi Nedir? Tanım, Türler, Çalışma
Jasper AI Resmi Ana Sayfası

Adım 2:Fiyatlandırma bölümünde yıllık planı seçin ve Başlangıç ​​veya Patron modu planını seçin. Şimdi Şimdi Başlat’ı tıklayın.

Jasper AI Yıllık Planı

Aşama 3: Hesap oluşturma sayfasına yönlendirileceksiniz, bir hesap oluşturun ve Devam Et Düğmesine tıklayın.

Hesap oluşturmak

Adım 4: Bir sonraki adımda, e-postanıza bir doğrulama kodu gönderilecek, kodu kopyalayın, doğrulama kutusuna yapıştırın ve doğrula’yı tıklayın.

Doğrulama kodu

Adım 5: E-postanız doğrulanacağından, işletmenizle ilgili soruları yanıtlamanız gereken sayfaya yönlendirileceksiniz ve Devam’ı tıklayın.

Sorulan Soru
Wow! You have claimed a discount on Jasper AI.

Jasper Yapay Zeka Özellikleri:

Jasper.ai, birinci sınıf kopyalar oluşturmanıza izin veren, Yapay Zeka tabanlı mükemmel bir içerik yazma aracıdır. İçerik pazarlamacıları, özellikle içerik yazma ajansları işleten ve Seo dostu içerik yazanlar için mükemmeldir.

Jasper AI Özellikleri

Jasper.ai web siteleri, e-postalar, Facebook reklamları, Google reklamları ve çok daha fazlası için gramer açısından hatasız içerik yazmanıza yardımcı olur. Ayrıca, yazınızı geliştirmek ve size yeni içerik sağlamak için 50’den fazla şablon sunar.

Jasper.ai aracı, 25’ten fazla dilde içerik yazmaya ve okumaya yardımcı olur. Farklı dillerde yazmaya başlamak için mükemmel bir araç olacaktır. Bunun yanı sıra 5 kat daha hızlı içerik yazmak ve zamandan kazanmakta fayda var.

 • Entegre Surfer Seo Aracı

Jasper.ai aracına yatırım yapmanın en iyi yanı, Seo için optimize edilmiş etkileyici kopyalar yazmaya yardımcı olan entegre bir Surfer Seo aracıdır. Jasper AI, yüksek düzeyde optimize edilmiş Google dostu belgeler sağlar ve Google’da sıralanabilecek içeriği bildirmenizi sağlar.

Bu özellik, Seo dostu içerik yazmanıza ve satış reklam kopyalarını optimize etmenize olanak tanır. Ayrıca araç, içeriğin benzersiz ve ilgi çekici olmasına yardımcı olur.

 • Uzun Biçimli İçerik Asistanı

Jasper.ai, makaleler, bloglar, e-postalar, senaryolar ve kitaplar gibi uzun biçimli içeriklerin yazılmasına yardımcı olur, ancak asistan yalnızca profesyonel planlarla kullanılabilir.

Cazip ürün açıklamaları geliştirmek, Jasper.ai aracıyla daha erişilebilir hale gelir. Örneğin, akıllı yazma aracınız ürün açıklamaları, e-postalar ve diğer içerikleri yazmanıza olanak tanır.

Araç, en iyi blog fikirlerinin üretilmesine ve blogların ve makalelerin ana hatlarını oluşturmaya yardımcı olur. Üstelik uzun yazıları ve paragrafları da hızlı bir şekilde yazabilirsiniz.

Jasper ai Fiyatlandırması 2023 – İhtiyaçlarınıza Uygun Plan Hangisi?

Jasper Fiyatlandırma Planı

İki fiyatlandırma planı mevcuttur.

Tavsiye Edilen:  Apple Öğrenci İndirimi 2023 – Mağaza ve Mağaza Eğlence


Başlangıç ​​Planı – Ayda 29 ABD Doları

Plan, 50’den fazla AI metin yazarlığı becerisi, sınırsız proje ve kullanıcı oturumları içerir. Bu plan, kısa kopyalar, başlıklar, ürün açıklamaları vb. yazmak için mükemmeldir. Bununla ayda 20.000 kelime yazabilirsiniz.

Patron Modu – Ayda 59 ABD Doları

Plan, etkileyici içerik kopyaları ve sınırsız girişler yazmaya yardımcı olan her şeye sahiptir. Jasper AI, blog yazısı oluşturucuları, uzun biçimli belgeler yazmak ve Jasper’a komuta etmek için harikadır. Bu araç ayda 50.000 kelime yazmaya yardımcı olur.

Jasper AI Ömür Boyu Anlaşma 2023:

Jasper AI, aboneleri için herhangi bir ömür boyu anlaşma sunmuyor, bu nedenle Jasper AI tarafından sunulan böyle bir anlaşma olmadığını üzülerek belirtiyoruz.

Ömür boyu anlaşma Jasper için kârlı değil çünkü kullanıcılar bir kez ödeyecek ve bunu istedikleri kadar kullanabilecekler. Ancak 2023’te Jasper, 2 ay ücretsiz olan yıllık planında indirimler sunmaya başlayacak ki bu çok iyi bir anlaşma.

Jasper AI Neden Ömür Boyu Anlaşmaya İzin Vermiyor?

Jasper AI, planlarının karmaşıklığı nedeniyle ömür boyu bir anlaşma sunmuyor. Bunun yerine, Jasper AI platformu, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre özelleştirilebilen bir dizi yazma yardımcısı aracı sunarak, tek kullanımlık bir anlaşma sunmayı zorlaştırır.

Seçtiğiniz plana bağlı olarak, indirimlerinden, başlangıç ​​planlarından ve kuponlarından yararlanarak tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca, satın alma işleminizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak Japer AI promosyon kodlarını çevrimiçi olarak da bulabilirsiniz.

En son Jasper fırsatlarını arıyorsanız, teklifleri ve kupon kodları için web sitelerini kontrol edin. Jasper AI ayrıca işletmeler için özel indirimler sunar, bu nedenle verimli bir yazma yardımcısı aracı arıyorsanız şimdi kaydolun.

Jasper AI’nın Artıları ve Eksileri:

Burada Jasper AI’nın artılarını ve eksilerini listeledik; hadi içine girelim

Artıları:

 • Eğitim sezonu sunun
 • Surfer SEO ile entegre edin
 • 50’den fazla şablon sunun
 • Kullanıcı dostu arayüz
 • İntihal içermeyen içerik sunun
 • 20+ dil ile uyumlu
 • 7/24 müşteri desteği sunun

Eksileri:

 • İçeriğin gerçekliğini kontrol etmek gerekiyor
 • Bazen önemsiz içerik sunar

İlgili Okuma:

Sonuç: Jasper AI Kupon Kodu 2023 Jasper AI Promosyon Kuponu

Jasper.ai, hata yapmadan içerik yazmak için mükemmel bir araç olacaktır. Bu, aylık 50.000’den fazla kelime yazan ajanslar ve diğer yazarlar için etkili bir araç olacaktır.

Tavsiye Edilen:  ChatGPT'nin Kullanımı Ücretsiz mi? 3 Profesyonel İpucu (Temmuz 2023)

Şimdi indirim fırsatı başladı ve burada indirimi almak için yapılması gerekenlere değindik. Bir yıllık planda %16’ya kadar tasarruf edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

Herhangi bir ücretsiz plan var mı?

Hayır, Jasper.ai ücretsiz plan sunmuyor, ancak yıllık planını satın alırsanız 2 ay ücretsiz kullanabilirsiniz.

Web sitesi içerik kopyaları yazmaya yardımcı olur mu?

Evet, yapay zeka destekli bu araç, web sitesinin içerik kopyalarını, ürün açıklamalarını, e-postaları, ücretli reklam kopyalarını ve diğer içerikleri yazmaya yardımcı olur.

Bağlı kuruluş pazarlama içeriği yazabilir miyiz?

Pazarlama içeriği, ürün açıklamaları ve diğer şeyler yazabilirsiniz. Araç, birkaç dakika içinde 1000’lerce kelime yazmaya yardımcı olabilir. Yaratıcı yazı kopyaları için mükemmel bir araç olur ve çok zaman kazandırır.

Jasper AI’da herhangi bir geri ödeme politikası var mı?

Herhangi bir nedenle Jasper AI beklentilerinizi karşılamazsa satın aldıktan sonra 5 gün içinde tam para iadesi alabilirsiniz.

Herhangi bir ömür boyu anlaşma sunuyor mu?

Jasper AI herhangi bir ömür boyu anlaşma sunmaz ve gelecekte ömür boyu anlaşma sağladığı için sizi bilgilendireceğiz.

Jasper AI için herhangi bir ücretsiz deneme var mı?

Jasper AI, yeni kullanıcılarına özelliklerini tanımaları için 5 günlük ücretsiz deneme sunuyor.

Jasper AI tarafından kabul edilen ödeme yöntemi nedir?

Jasper AI, tüm önemli kredi ve banka kartlarını destekler ancak PayPal ve ön ödemeli kartları kabul etmez.

Kaç dilde okur veya yazar?

Jasper AI, DeepL tercümanını kullanarak 25’ten fazla dilde okuyabilir veya yazabilir.