JesResKing – Duyarlı Bir Blogger Şablonu – Showeblogin

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:JesResKing – Duyarlı Bir Blogger Şablonu – Showeblogin

JesResKing, tüm ekran çözünürlüklerini ve cihaz boyutlarını uyarlayan ücretsiz, duyarlı bir blog yazarı blog şablonu. Özelleştirmeniz için size ücretsiz olarak yardımcı oluyoruz.

Günümüzde, blogunuz veya web sitesi şablonunuz/temanız duyarlı ve Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) dostu değilse, dijital dünya blogunuzu öldürecek ve web sitesi ziyaretçilerinizi dağıtacaktır.

Duyarlı bir blogcu şablonu olan JesResKing, ziyaretçilerinizin/müşterilerinizin/müşterilerinizin kullanacağı her cihaza uyacak şekilde tasarlanmıştır. Başka bir deyişle, JesResKing’i kullanacaksanız, blogger blog düzeniniz viz gibi cihazlara göre uyarlanacaktır. Cep Telefonları, iPad’ler, Akıllı Telefonlar, Tabletler, Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlar vb.

Duyarlı Blogger Şablonu olan JesResKing’in bazı sessiz özellikleri:

1) Duyarlı Blogger Şablonu:

Bu blogger blog teması, ziyaretçilerinizin monitörlerinin küçük boyutlu (240×320) ekran çözünürlüğünden Full HD destekli geniş ekran (1920×1080) çözünürlüklerine kadar tüm boyutları destekleyecektir. Buna göre, bu blogcu şablonu, BlogSpot’un varsayılan mobil temalarını gerektirmez. Bu nedenle, mobil şablonları seçmek için blogger tarafından verilen varsayılan seçeneği devre dışı bırakabilirsiniz. Şablonumuz, blog ziyaretçilerinizin mobil cihazlarında otomatik olarak mükemmel görünecek şekilde özelleştirilmiştir ve sitenize göz atmaktan keyif alacaklar ve onlara pek çok avantaj getireceği için tekrar geri gelecekler.

2) SEO dostu Tema:

Teknolojinin bu dinamik ve rekabetçi dünyasında, tüm blog cum web sitesi sahipleri, sitelerinin içeriğinin arama sonuçlarında ilk sırada görünmesi için arama motoru sıralamasında üst sıralarda yer almanın yolunu istiyor.

Bu nedenle, Google, Bing, Yahoo, Ask vb. gibi en iyi arama motorlarında en üst sıralarda yer almaları için JesResKing olarak temalar geliştirirken her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

3) Hızlı ve optimize edilmiş:

Zengin ve bilgilendirici içeriğe sahip olmasına rağmen, sitenizin tam sayfasını görmek için uzun süre beklemek zorunda kalan hiç kimse blogunuzu geri getiremez. Bu nedenle, bu gerçeği göz önünde bulundurarak, bu blogger şablonunu, daha yüksek ziyaretçi katılımı, müşteriyi elde tutma ve aynı zamanda müşterinize dönüşüm sağlayan en son HTML5 ve CSS3 özellikli hilelerin yardımıyla tasarlamaya çalıştık.

Tavsiye Edilen:  9 Harekete Geçirilebilir Adımda Manevi Bir Blog Nasıl Başlatılır?

4) Dinamik Ana Menü:

Dinamik olarak adlandırdık çünkü içindeki herhangi bir web sayfası adresini bağlayabilir ve istediğiniz gibi bir başlık verebilirsiniz. Sonuç olarak, blog yazılarınıza, sayfalarınıza ve etiketlerinize bağlantı verebilir veya başka herhangi bir web sitesine/blog sayfası bağlantısına bağlantı sağlayabilirsiniz.

4) İki Sütun Başlığı:

JesResKing’in başlığı 2 sütuna bölünmüştür, böylece Google AdSense’i veya herhangi bir Reklamverenin Reklam banner’ını, ayrıca Bildirimler, site açıklamaları ve blogger web günlüğünüz için uygun olduğunu düşündüğünüz çok daha fazlası gibi diğer widget’ları kolayca ekleyebilirsiniz.

5) İki Sütun Kenar Çubuğu:

BlogSpot blog yayınınızın sağında olduğu kadar solunda da pek çok pencere öğesi içeriğinin (Popüler gönderiler, son makaleler, haber bülteni abonelik kutuları, sosyal medya profilleri ve Google+ Rozeti vb.) gösterilmesini mümkün kıldık.

6) Dört Sütun Altbilgisi:

Evet, bu doğru canım. JesResKing altbilgisinde 4 sütuna kadar büyütebilirsiniz. Bu nedenle, blog altbilginize hangi gadget’ları eklemek istediğinize dair her şey sizin algınızla ilgilidir.

7) Sonraki ve Önceki Gönderi Başlığı:

Bu özelliğin bir sonucu olarak, blog ziyaretçileriniz mevcut blog gönderisini okuduktan hemen sonra eski (Önceki) gönderide ve yeni (Sonraki) gönderide kolayca gezinebilir. Bunun nedeni, tüm varsayılan düğmeleri yani değiştirmiş olmamızdır. Sırasıyla her gönderinin başlığıyla Daha Yeni Gönderi, Ana Sayfa ve Daha Eski Gönderi.

8) Güzel Yorum Kutusu:

Blogger yorum kutusunu daha iyi görünecek ve ziyaretçileri yorum yapmaya ve soru sormaya zorlayacak şekilde dönüştürmek için çok sayıda talep aldık. Buna göre, yorum sistemini sadece düğme ekleyerek değil, aynı zamanda blogger zincirleme yorumlar ve yorum sonrası yanıt için otomatik numaralandırmayı da ayarladık.

8) Sosyal Paylaşım butonları:

Bildiğimiz gibi, sosyal medya ile bağlantı kurmadan internet iş dünyasında asla hedefinize ulaşamazsınız. Bu nedenle her blog yazısının sonuna basit ama en etkili Google, Facebook,Twitter ve E-posta gönderi paylaş butonlarını ekledik.

Tavsiye Edilen:  Çalışanları Elde Tutmak İçin Güçlü Bir Şirket Kültürü Yaratmanın Faydaları

9) Bülten Abonelik Kutusu:

Bu abonelik kutusu, blog kullanıcılarınızın her gün her yeni makalenizi yayınladıktan hemen sonra en son gönderileri posta kutularına almalarına yardımcı olacaktır. Ancak, basit bir adım atmanız gerekiyor, yani FeedBurner.com’u ziyaret edin ve feed’inizi ücretsiz olarak talep edin.

Aman Tanrım! Duyarlı Bir Blogger Şablonu olan JesResKing’e eklediğimiz tüm özellikleri çizmek mümkün değil. Canlı demo için bu temayı 2012’den beri kullanan www.aubsp.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu şablonu kullanıyorsanız, lütfen deneyimlerinizi bizimle paylaşın, böylece her bir isteğinizle, geri bildirimlerinizle ve önerilerinizle mümkün olan en kısa sürede ilgilenebiliriz.

JesResKing’i indirin

JesResKing (Ücretsiz Bir Blogger Teması) Nasıl Kurulur veya Kullanılır?

Aşama 1:

Tüm bloglarınızın listesini göreceğiniz blogger blog ana sayfanıza (https://www.blogger.com/home) giriş yapın veya oturum açın. Şablonunu değiştirmek istediğiniz blogun adını seçin/tıklayın.

Adım 2:

Şu anda blogunuzun sayfa görüntülemelerinin ve güncellemelerin görüntülendiği Genel Bakış sekmesindesiniz. Sol tarafta göreceğiniz Şablon sekmesine tıklayın.

Aşama 3:

Şablon sekmesine geldiğinizde, blogger seçeneklerinden hemen önce sağ üst köşedeki gri renkli Yedekle/Geri Yükle düğmesine tıklayın.

Adım 4:

JesResKing’i yüklemeden önce lütfen mevcut/eski şablonunuzun bir kopyasını kaydedin, yani tam şablonu güvenli taraftan indirin.

Adım 5:

Şimdi, son olarak dosya seç düğmesine tıklayın ve indirilen JesResKing Şablonunun sıkıştırılmamış klasöründen XML dosyasını (JesResKing) seçin. Kurulumdan sonra, üst kısımda başarıyla yüklendiğine dair bir mesaj göreceksiniz.

NOT: Ancak, XML dosyasını (indirilen) açıp içindeki tüm kodları kopyalayabilir ve ardından doğrudan blog HTML kaynağınıza yapıştırabilirsiniz.

JesResKing kurulumundan hemen sonraki ön adımlar

Nasıl Düzenlenir – Ön Adımlar

NOT: JesResKing’i ihtiyacınıza göre ücretsiz olarak özelleştirebiliriz veya daha fazla özelleştirme durumunda ilk kez müşteri olmanıza veya mevcut müşteri olmanıza bağlı olarak makul bir ücret talep edebiliriz. Bu nedenle, tereddüt etmeyin ve blogunuzun düzenini seçiminize göre renklendirmemize izin verin.

Tavsiye Edilen:  Güçlü Bir Amaçla İş Kurmanın Faydaları

Blogger Blogunuzda Ömür Boyu kullanım için JesResKing satın alın

Ödeme başarılı olduktan sonra JesResKing – Duyarlı Bir Blogger Şablonu alacaksınız. Showeblogin’e Altbilgi geri bağlantıları olmayacak. Ek olarak, Showeblogin’de 5 Gün Ücretsiz AdSpace ile birlikte size kişisel dokunuşla ücretsiz kurulum ve optimizasyon hizmeti sağlanacaktır. Daha fazla açıklama için Bizimle İrtibata geçebilirsiniz.