Kendinize İlham Verecek 20 Yaratıcı Instagram Reklam Örneği

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Kendinize İlham Verecek 20 Yaratıcı Instagram Reklam Örneği

Bugün, beş milyar insan Küresel olarak çevrimiçiyiz, arkadaşlarla sohbet ediyoruz, alışveriş yapıyoruz, sosyal medyada geziniyoruz ve diğer çevrimiçi etkinliklere katılıyoruz.İnanılmaz bir şekilde, Instagram reklamları şuraya ulaşıyor: Bu dijital göçebelerin %30’u.

Markalar için bu, etkili Instagram reklamlarının milyarlarca tüketiciye ulaşma potansiyeline sahip olduğu anlamına geliyor.

Ancak dönüşümleri en üst düzeye çıkarmak için yalnızca hedef kitlenizde yankı uyandıran değil, aynı zamanda onları markanıza bir şans vermeye ikna eden kusursuz reklamlara ihtiyacınız var.

Bu makalede, size iyi hazırlanmış bir Instagram reklamının temel öğelerini tanıtacağız, ardından bu öğelerin dönüşüm sağlayan nihai bir üründe nasıl bir araya geldiğini göstermek için bazı Instagram reklam örnekleri üzerinden size yol göstereceğiz.

Bu yazının sonunda harika bir reklamın nelerden oluştuğuna dair net bir fikre sahip olacaksınız.

#cta-visual-pb#Reklamlarınızla eşleşen açılış sayfaları oluşturunShogun Sayfa Oluşturucu, her reklam kampanyası için açılış sayfalarını süper hızlı bir şekilde döndürmeyi kolaylaştırır.Daha fazla bilgi edinin

Harika bir Instagram reklamının 6 temel bileşeni

Her harika Instagram reklamının, onu öne çıkarmak için birlikte çalışan öğeleri vardır.

Tasarım özelliklerini ve teknik gereksinimleri takip etmenin yanı sıra Facebook’un Reklam Kılavuzu’ndakampanya reklam öğelerinizi hazırlarken odaklanmanız gereken birkaç hususu burada bulabilirsiniz.

1. Markalı tasarım

Metinle birlikte statik görseller kullanmayı planlıyorsanız açılış sayfalarınızla aynı renk şemalarını mı kullanacaksınız? Yazı tipleri markanıza uygun olacak mı?

Uygulama dikkat çeken unsurlar izleyicilerin reklamınızı kaydırmasını engelleyebilir. Marka bilinirliğini bu şekilde elde edersiniz.

Ek olarak, kullanarak markanızla ilişkilendirdikleri paletler veya yazı tipleri görüntüleyenlerin reklamın size ait olduğunu hemen anlamasına yardımcı olur.

2. Yüksek kaliteli medya

Fotoğraf veya video içeren Instagram reklamları oluşturuyorsanız, yatırım yapın yüksek kaliteli çözünürlük ve kristal netliğinde ortam.

Ancak kalitenin iyi sebeplerden dolayı değişebileceği belirli durumlar vardır.

Örneğin bir moda markası, profesyonelce çekilmiş fotoğraf ve videoların Instagram reklamlarında en iyi performansı gösterdiğini görebilir.

Ancak reklamlarında kullanıcı tarafından oluşturulan içerikten (UGC) yararlanan markalar için tüketiciler, gerçek alıcıların evlerinde her zaman referans videolarını kaydedecek bir stüdyo kurmadıklarını anlıyorlar.

Son olarak, reklam medyanız müzik içeriyorsa, çok yumuşak veya aşırı yüksek olmayan, net bir ses çözünürlüğü sağlayın (hiç kimse, akışlarında gezinirken aniden patlayan müzikten hoşlanmaz).

3. Odaklanmayı temizleyin

Reklamınızın odak noktası satış noktanızı açıkça gösterin.

Reklamınızın odağı eksikse izleyicileriniz tam olarak ne yapmaya itildiklerini anlamayacaktır. Bu, göz ardı edilmesi daha kolay ve daha az akılda kalan reklamlarla sonuçlanır.

Örneğin, yeni bir ürünü sergilemek istiyorsanız, ürünün çalışmasını gösteren bir GIF’e sahip olabilirsiniz. Bir indirimi sergilemek için indirimlerinizi vurgulamak amacıyla kalın yazı tipleri ve renkler kullanabilirsiniz.

Ziyaretçileri belirli bir açılış sayfasına çekmek istiyorsanız reklamın her öğesi, tıklama için yeterli ilgiyi oluşturmaya odaklanmalıdır.

4. Kısa metin

Reklam metninizi kısa ve öz tutun. Bu, görselinize eklenen metinlerin yanı sıra başlığınız için de geçerlidir.

Reklam grafiğinizde yer alan herhangi bir kopya, bir bakışta gözden geçirilebilir.

Metninizi çok uzun ve anlaşılmaz hale getirirseniz, hiç kimse ne söylemeye çalıştığınızı anlamaya çalışmayacaktır.

Başlığınıza daha fazla bağlam ekleyebilirsiniz, ancak yine de ürününüz veya hizmetiniz hakkında daha fazla bilgiye yönlendiren bir CTA ile okunması ve sindirilmesi hızlı ve kolay olmalıdır.

5. Hedef kitleyle alakalı mesajlaşma

Mesajınız (kopyanızın gerçekte ne olduğu) diyor) hedef kitlenize uygun olmalıdır.

Olması gerekiyor ilgi alanlarına uygun veya deneyimleriyle örtüşen. Bu şekilde, Instagram yayınlarına ulaştığında reklamla bağlantı kuracaklar.

Neyse ki Meta, mevcut en kapsamlı hedef kitle veri motorlarından birine sahiptir.

Bu, reklamverenlerin reklamları yaşam aşamasından tercihine kadar belirli alıcı kişiliklerine göre hassaslaştırıp hedefleyebileceği anlamına gelir.

Mesajlarınızı hedef kitle odaklı tutarak izleyicileri, ürününüzün veya teklifinizin tıklayıp dönüşüm gerçekleştirebilecekleri kadar alakalı olduğuna ikna etme şansınızı artırırsınız.

6. Dönüştürücü bir açılış sayfası

Bu potansiyel müşterilerin dönüşüm sağlamaması durumunda reklamınızın tıklama oranının hiçbir anlamı yoktur.

Her başarılı Instagram reklamının bir iyi tasarlanmış açılış sayfası bu dönüşümleri eve getirmek için. Harika açılış sayfaları, trafiği yönlendiren her dijital pazarlama stratejisi için hayati öneme sahiptir.

Açılış sayfanız reklamınızla eşleşmeli, net bir harekete geçirici mesaj içermeli ve markaya sadık kalmalıdır.

#cta-visual-pb#Mesaj üzeri açılış sayfaları oluşturunShogun Sayfa Oluşturucu, her reklam kampanyası için açılış sayfalarını süper hızlı bir şekilde döndürmeyi kolaylaştırır.Daha fazla bilgi edinin

Tavsiye Edilen:  Popüler Perakendecilerden En İyi 5 Çok Kanallı Deneyim Örneği

20 Instagram reklam örneği ve neden bu kadar işe yaradıkları

Yukarıdakileri aklımızda tutarak, bahsettiğimiz unsurları somut olarak gösteren bazı gerçek reklamlara bakalım.

Facebook dünyasındaki reklamların en güzel yanı, çeşitli formatlarda kullanılabilmeleridir; video ve fotoğraf reklamları kolaylıkla Instagram hikaye reklamlarına ve atlı karıncalara dönüşebilir.

Kendi kampanyalarınıza yön vermek ve ilham almak için bu Instagram reklam örneklerini kullanın.

Not: Görüntüler şuradan alınmıştır: Meta Reklam Kitaplığı. İlişkilendirme bağlantıları marka reklam kitaplığı sayfasına yönlendirilecektir.

1. Spiketopu

Resim: Instagram / Meta Reklam Kitaplığı

Spikeball kendilerini “voleybol ve foursquare’in çocuğu olsaydı” sonuçlanacak bir spor olarak tanımlıyor.

Instagram video reklamlarında aşağıdaki unsurları etkili bir şekilde kullanıyorlar:

 • Video: İnteraktif bir video öğesi, Spikeball’ın ne kadar eğlenceli olduğunu etkili bir şekilde tasvir ederken, bu sporu oynayan bir grup arkadaşı görüntüler.
 • Müzik: Müzik, videonun sporu sergileme amacını gölgede bırakmıyor.
 • Altyazı: Reklam, rallinin ne kadar sürdüğünü vurgulamak için normalde sezon başına 20’den fazla bölümü olan popüler bir TV dizisi olan “Grey’s Anatomy”ye şakacı bir şekilde gönderme yapıyor.

2. Ariel Rider E-Bisikletler

Resim: Instagram / Meta Reklam Kitaplığı

Ariel Rider E-Bikes stil, performans ve teknolojiyi ön plana çıkarıyor. Bu video reklamda aşağıdaki taktiklerden yararlanıyor:

 • Mesajlaşma: Kısa, etkileyici metin okuyucuları hafta sonu için, özellikle de sahilde e-bisikletlerine binecekleri bir hafta sonu için heyecanlandırıyor. Kullanıcı tarafından oluşturulan içeriklerin ilgisini çekmek amacıyla, izleyicileri hafta sonlarını nasıl geçirdiklerini paylaşmaya da zorluyor.
 • Video: Bir sürücü, Ariel Rider e-bisikletin plaj gibi kumlu bir alanda ne kadar iyi hareket edebildiğini göstererek performansını sergiliyor.
 • Müzik: Fon müziği videonun temasıyla eşleşiyor.

Ayrıca Ariel Rider E-Bikes, Instagram reklamı için ilgili hashtag’leri kullanarak reklamın uygun hedef kitleye görünür olmasını sağladı.

3. Aspiga

Resim: Instagram / Meta Reklam Kitaplığı

Aspiga, Londra merkezli, etik ve sürdürülebilir bir moda markasıdır. Video reklamlarında, markanın kurucusu ve yöneticisi Lucy Macnamara ve ekibi, özel günlerde giyilmesi amaçlanan kişisel kıyafet seçimleri konusunda izleyiciye rehberlik ediyor. İşte Aspiga’nın bazı unsurları bu Instagram reklamında iyi bir şekilde kullanılıyor:

 • Mesajlaşma: Öne çıkardıkları kıyafetler düğün sezonuna uygundu.
 • Altyazı: Kısa, gözden geçirilebilir başlık, teklifi hızlı ve öz bir şekilde açıklayarak, düğün alışverişi yapanları tıklamaya teşvik ediyor.
 • Odak: Video, ürünleri tanıtıyor ve Aspiga’nın kurucusunun bunları tanıtmasını sağlıyor; bu da güvenilirlik ve ayrıcalık hissi katıyor.

4. Yeni Toplum Yayıncıları

Resim: Instagram / Meta Reklam Kitaplığı

New Society Publishers’ın değerleri aktivizme sıkı sıkıya bağlı ve marka, sürdürülebilirlik alanında uzun süredir lider konumda. Instagram resim reklamında üç nokta öne çıkıyor:

 • Fotoğraf: Tanıtılan kitabın kapağı önde ve ortada yer alıyor ve ziyaretçilere New Society’nin öne sürdüğü ürünü gösteriyor.
 • Altyazı: Önce markanın kitapla ilgili teklifi olan %25 indirim vurgulanıyor, ardından konu özetleniyor.
 • Mesajlaşma: Mesaj sadece birkaç cümleyle açıkça ormancılıkla ilgilenenleri hedef alıyor.

Reklamın bağlantı verdiği açılış sayfası: Ürün sayfası

5.Rachel Comey

Resim: Instagram / Meta Reklam Kitaplığı

Rachel Comey, aynı adı taşıyan markası kadın giyim, ayakkabı ve aksesuarları sunan New York merkezli bir tasarımcıdır. (Erkek ayakkabıları ve aksesuarları da sunuyorlar.)

Diğer moda markaları gibi Rachel Comey’in Instagram reklamı da oldukça basit:

 • Altyazı: Başlık, okuyucuları markanın yeni ürünlerini satın almaya teşvik edecek kısa bir giriş ve bir CTA sunar.
 • Medya: Yüksek kaliteli fotoğraflarda Rachel Comey’nin Sonbahar Öncesi koleksiyonunu giyen profesyonel modeller sergileniyor. Reklamın ayrıca birden fazla ürünü tam ekranda sergileyen farklı versiyonları da var.

Reklamın bağlantı verdiği açılış sayfası: Yeni gelenler bölümü

6. Japon Anime Oyunları

Resim: Instagram / Meta Reklam Kitaplığı

Japanime, Kuzey Amerikalı izleyiciler için Japon oyunlarının İngilizce sürümlerini üretmektedir.

Instagram reklamları, yeni Bananya kart oyunu için bir Kickstarter kampanyasını tanıtıyor ve aşağıdaki unsurları kullanıyor:

 • Resim: Fotoğrafta oyundan sevimli bir örnek kart gösteriliyor; yazı tipleri ve renklerin tümü Bananya’nın genel görünümü ve hissi ile eşleşiyor.
 • Altyazı ve Mesajlaşma: Ayrıca Kickstarter aracılığıyla oyunun ön siparişini vererek alabileceğiniz çeşitli paket ve öğeleri de vurguluyor. Daha sonra ziyaretçiyi Japanime’nin kampanyasına yönlendiren bağlantılı bir CTA içerir.

7. TKE’ler

Resim: Instagram / Meta Reklam Kitaplığı

TKEES, sorumlu bir şekilde üretilen ayakkabılarda uzmanlaşmıştır ancak ürün yelpazesini giyimi de kapsayacak şekilde genişletmiştir.

Markanın Instagram reklamında, iki TKEES ürünü olan The Hood ve The Jogger’ı kullanarak nasıl stil oluşturulacağına dair kısa bir eğitim yer alıyor:

 • Müzik: Müzik, iki öğeyi tamamlayan farklı parçaları gösteren bir modelin videosuyla mükemmel bir şekilde eşleşiyor.
 • Video: Video basit ve izleyicilerin takip etmesi kolaydır.
 • Altyazı: TKEES, alıcıların tam olarak ne alacağını açıklarken doğrudan konuya giriyor. Kısa, vurucu metin, bu özellikler medyadan ilk bakışta hemen anlaşılamasa da, kapüşonluların tam olarak ne getirdiğinin bir resmini çiziyor.
Tavsiye Edilen:  9 najlepszych wskazówek reklamowych PPC dla skuteczniejszych reklam tekstowych

8. Sırt

Resim: Instagram / Meta Reklam Kitaplığı

Minimalist bir cüzdan markası olan The Ridge, Instagram reklamında aşağıdaki unsurları etkili bir şekilde kullanıyor:

 • Kopyala: Cüzdanın benzersiz satış noktalarını ve ilgili birkaç teklifi birkaç cümle ve madde işaretiyle vurguluyor.
 • Video: Ekteki video da aynısını yapıyor ve The Ridge’in cüzdanının izleyiciler için mükemmel bir satın alma seçeneği olmasının beş nedenini gösteriyor.
 • Mesajlaşma: Videonun içeriği, izleyicide kolayca yankı uyandıracak günlük kullanım örneklerini sergiliyor.

Reklamın bağlantı verdiği açılış sayfası: Ürün sayfası

9. Çıplak Zırh

Resim: Instagram / Meta Reklam Kitaplığı

Naked Armor, hassasiyeti, işçiliği ve kaliteyi ön plana çıkaran bir ustura markasıdır. Reklamlarıyla, ne gördüğünüzü alacağınızı kolayca anlayabilirsiniz:

 • Medya: Naked Armor’un çeşitli ürünlerinin yüksek kaliteli fotoğraflarını kullanır.
 • Altyazı: Başlık, ilgili teklifi (ücretsiz) kısa ve öz bir şekilde açıklamaktadır.
 • Mesajlaşma: Reklam aynı zamanda alışveriş yapanlara hitap ediyor ve izleyicileri önümüzdeki 24 saat içinde ücretsiz bir tıraş bıçağı almak için belirli bir miktar harcamaya zorlayarak aciliyet yaratıyor.

Reklamın bağlantı verdiği açılış sayfası: Ürün kiti sayfası

10. Olipop

Resim: Instagram / Meta Reklam Kitaplığı

Sağlıklı probiyotik gazoz konusunda uzmanlaşmış bir marka olan Olipop, hoş ve göz alıcı bir Instagram reklamı oluşturmak için aşağıdaki bileşenleri yaratıcı bir şekilde bir araya getiriyor:

 • Video: Bu, birisinin buzdolabından bir kutu Olipop alıp bardağa döktüğü basit bir video, ancak akılda kalıcı kopya ve baştan sona ortaya çıkan faydalarla tamamlanıyor.
 • Müzik: Eski TV reklamlarına benzer bir hava veriyor ve videoyla mükemmel uyum sağlıyor.
 • Altyazı: Eğlenceli ama basit bir soru soruyor ve ardından Olipop’un faydalarını vurgulayarak bu soruyu yanıtlıyor.

Reklamın bağlantı verdiği açılış sayfası: Vintage kola sayfası

11. Bakır İnek Kahvesi

Resim: Instagram / Meta Reklam Kitaplığı

Kahve aboneliği kutusu Copper Cow Coffee, ikramlarına latte çayı da ekledi. Bunları göstermek için, izleyicilere Copper Cow’s Thai Iced Tea Drops kullanarak nasıl slushi oluşturulacağını öğreten bir Instagram video reklamı oluşturdular:

 • Video: Video eğitimi basittir ve izleyiciler bunu sorunsuz bir şekilde takip edebilir. Bitmiş ürün aynı zamanda lezzetli görünüyor ve ürünün çekiciliğini artırıyor.
 • Mesajlaşma: Sadece beş kelimeden oluşan Bakır İnek’in mesajı çay severlerde derin yankı uyandırıyor.

Reklamın bağlantı verdiği açılış sayfası: Tüm sayfayı satın al

12. PANGAYA

Resim: Instagram / Meta Reklam Kitaplığı.

PANGAIA, ahlakı çevresel sürdürülebilirlik etrafında dönen bir malzeme bilimi şirketidir.

Şirket, Yaz Koleksiyonunu genellikle Instagram giyim reklamlarında görülen test edilmiş öğeleri kullanarak tanıtıyor:

 • Görüntüler: Modellerin profesyonel kalitede fotoğrafları, PANGAIA’nın güzel arka planlara yerleştirilmiş kıyafetlerini sergiliyor.
 • Kopyala: Kısa altyazı ve metin, markanın sürdürülebilirliğe olan güçlü odağını somutlaştırıyor ve Instagram kullanıcılarını PANGAIA ürünlerini satın alarak “harekete katılmaya” zorluyor.

Reklamın bağlantı verdiği açılış sayfası: Yaz koleksiyonu sayfası

13.Sandler

Resim: Instagram / Meta Reklam Kitaplığı

Avustralya merkezli kadın deri ayakkabı markası Sandler, Instagram reklamıyla vakit kaybetmiyor.

 • Kopyala: Reklam başlığı ve fotoğraflardaki metin tek bir odak noktası, Sandler’in site genelindeki satışının tanıtımı ve alışveriş yapanların yararlanabileceği tasarruflar oluşturmak üzere bir araya geliyor.
 • Görüntüler: Reklam, ürünü vurgulayan beyaz bir arka planla ne sattıklarını çok net bir şekilde ortaya koyuyor. Bu sayede alışveriş yapanların odak noktası, yoğun haber akışları arasında doğrudan ürüne kayıyor.

14. Sörf Tahtası İmparatorluğu

Resim: Instagram / Meta Reklam Kitaplığı

Surfboard Empire, Avustralya merkezli bir sörf tahtası ve sörf kıyafeti perakendecisidir. Markanın Instagram reklamı, dalış kıyafeti seçimini tanıtmak için şu bileşenlerden yararlanıyor:

 • Altyazı ve Mesajlaşma: Sörfçülerin yüksek kaliteli wetsuitlerde aradıkları özellikleri açıkça yakalıyorlar.
 • Video: Reklamda Surfboard Empire’ın dalış kıyafetlerinden birini giyen bir sörfçü hareket halindeyken gösteriliyor. Ayrıca perakendecinin sattığı markaların bir seçimini de gösterir.
 • Kopyala: Video boyunca basit bir kopya ortaya çıkıyor ve Surfboard Empire’ı dalgıç kıyafetleri konusunda bilgili bir otorite olarak çerçeveliyor.

15. Astrid ve Miyu

Resim: Instagram / Meta Reklam Kitaplığı

2012 yılında Connie Nam tarafından kurulan Astrid & Miyu, duyguya, yenilikçi tasarıma ve kişisel deneyim sağlamaya güçlü bir şekilde odaklanan bir mücevher markasıdır. Şirketin reklamında, küpelerini sergilemek için Instagram moda fenomeni yer alıyor. @karo.couture bir atlıkarınca reklamında.

 • Altyazı: İzleyicinin yaşam tarzına uygun kısa ama ilgi çekici bir başlık içerir.
 • Görüntüler: Karo’nun küpe takarken çekilmiş, görsel olarak hoş bir plaj fonunun önünde çekilmiş yüksek kaliteli fotoğraflarını kullanıyorlar.
 • CTA: Bu reklam, her biri o ürünü içeren kendi açılış sayfasına yönlendiren farklı öğelerden oluşan bir atlıkarınca kullanır.
Tavsiye Edilen:  Jak korzystać z reklam GIF na Facebooku: przewodnik krok po kroku

Reklamın bağlantı verdiği açılış sayfası: Ürün açılış sayfası

16.BlanQuil

Resim: Instagram / Meta Reklam Kitaplığı

BlanQuil, rahatlamayı ve daha iyi uykuyu teşvik etmek için birinci sınıf ağırlıklı battaniyeler sunuyor.

 • Mesajlaşma: Instagram reklamları için, 5 yıldızlı parlak bir inceleme şeklinde UGC’den yararlandılar.
 • Kopyala: Başlık daha sonra ürünün kullanım örneklerini vurgular ve ardından ürünün web sayfasına bir bağlantı gelir.
 • Resim: Ekteki resim, alışveriş yapanların keyif alacağı üç temel avantajla donatılmış, haddelenmiş bir BlanQuil’in basit bir fotoğrafıdır.

Reklamın bağlantı verdiği açılış sayfası: Ürün açılış sayfası

17. Springbar

Resim: Instagram / Meta Reklam Kitaplığı

Springbar, yetenekli zanaatkarları tarafından üretilen ve yüksek kalite standartlarını karşılayacak şekilde denetlenen elle kesilmiş ve elle dikilmiş kanvas çadırlar üretmektedir.

Reklamları, bir ürünü tanıtmak için basitliğin etkili bir şekilde uygulanmasının bir örneğidir:

 • Altyazı: Başlık, ziyaretçiye neden Springbar’ın kanvas çadırlarını kullanması gerektiğini soruyor. Daha sonra müşterilerin elde ettiklerinin yatırımlarını en üst düzeye çıkardığını ima eden beş temel faydanın altını çiziyor.
 • Resim: Ekteki fotoğraf, güzel bir ormanlık alanda kamp yaparken kullanılan çadırı göstermektedir.

Reklamın bağlantı verdiği açılış sayfası: Ana sayfa

18. Tasarımcı Gözler

Resim: Instagram / Meta Reklam Kitaplığı

Designer Eyes, çok çeşitli özel stillere sahip lüks bir gözlük perakendecisidir. Seçimlerinde Cartier, DIOR, Chanel ve daha fazlası gibi aranan markaları bulacaksınız.

Designer Eyes, Cartier çerçevelerindeki büyük indirimlerini tanıtmak için sınırlı alanlarından en iyi şekilde yararlanan bir başlık, resim ve kopya içeren bir reklam sunuyor:

 • Altyazı: Başlık ilgili teklifi tanıtıyor: %50’ye varan indirimden yararlanma şansı. Geriye kalan kopya ana faydayı, yani büyük tasarrufları daha da vurguluyor.
 • Resim: Resim aynı zamanda promosyonu öne ve ortaya yerleştiriyor ve alışveriş yapan kişinin bunun yalnızca belirli çerçeveler için olduğu yönündeki beklentisini belirliyor.

19. Simya Güzel Evi

Resim: Instagram / Meta Reklam Kitaplığı

Alchemy Fine Home, tasarım ve stil sahibi yaşama tutkusundan doğmuş bir ev dekorasyonu markasıdır. Lüks markalardan ve tasarımcılardan, hepsi evinizi güzelleştirmeyi amaçlayan parçalar sunar. Alchemy Fine Home’un reklamı şu faktörler sayesinde iyi sonuç veriyor:

 • Altyazı: Ünlü tasarımcı Eichholtz’un yarattığı göz alıcı parçalar, gelecekteki bir evde aranacak şeyleri özetliyor.
 • Fotoğraflar ve Video: Dört saniyelik video daha çok bir slayt gösterisi işlevi görüyor ve Eichholtz parçalarıyla dekore edilmiş bir evin ne kadar muhteşem olduğunu gösteriyor.
 • Mesajlaşma: Açıkçası evlerini yeniden dekore etmek isteyenlere yöneliktir ancak aynı zamanda şık bir konut isteyen insanlara da hitap edebilir.

Reklamın bağlantı verdiği açılış sayfası: Koleksiyon sayfası

20. Marshall’ın Bahçesi

Resim: Instagram / Meta Reklam Kitaplığı

Marshalls Garden, kendi bahçıvanlarınızı yetiştirmeniz için tohumlar, bitkiler, ağaçlar ve daha fazlasını sağlar. Son yıllarda süs bitkileri yelpazesini genişlettiler. Marshalls Garden, Instagram reklamı için basit bileşenler kullanıyor:

 • Altyazı: Kimlik bilgilerini daha da meşrulaştırmak için bir ödül verirken hizmet ve tesislerinin kalitesini özetleyen bir başlık
 • Resim: Çiçeklerinin tamamen büyüdüğünde nasıl göründüğünü gösteren kısa, yüksek kaliteli bir video.

Genel olarak reklamın mesajı müşteri hizmetleri ve memnuniyetine odaklanıyor, ardından şirketin tesislerinin kalitesiyle övünüyor.

Reklamın bağlantı verdiği açılış sayfası: Ana sayfa

Bu Instagram reklam örneklerinin kendinize ilham vermesine izin verin

İyi hazırlanmış bir Instagram reklamının unsurlarını anlayarak kendi reklamınızı daha kolay oluşturabilirsiniz.

Bu makalede paylaştığımız örnekler aracılığıyla (umarız) doğal bir şekilde fikir üretmeye başlamalısınız.

Daha fazla dönüşüm sağlayan daha güçlü Instagram reklamları üretmek için tartıştığımız şeyleri uygulamayı unutmayın.

#cta-visual-fe#Reklamlarınız için en iyi açılış sayfalarını oluşturunShogun Frontend ile ışık hızında yüklenen açılış sayfaları sunun.Daha fazla bilgi edinin