Kodsuz Beta Sürümümüzle Tanışın!

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Kodsuz Beta Sürümümüzle Tanışın!

Her gün konuştuğumuz mağaza sahiplerine benzer şekilde, Shogun’daki düşünce şu ki, Mayıs ayının sonunda olduğumuza inanamıyoruz! Yıl, e-ticaret ortamına ayak uydurmak için tonlarca hızla uçuyor ve sizinle paylaşacak heyecan verici şeylerimiz var.

Birinci çeyrekte bir yılı gözden geçirdik ve şeffaflık ruhuyla bugün, heyecan verici ürün ivmesini sergilemek için en son güncellemelerden bazılarını paylaşmak istiyorum.

Şubat ayında, 2022’nin Shogun Frontend’in başsız, esnek arayüzleri daha da erişilebilir hale getirmeye yönelik büyük adımlar atacağı yıl olacağına dair cesur bir iddiamız vardı.

Ve büyük bir ilerlemeyi duyurmaktan mutluluk duyuyorum!

Kodsuz deneyim yol haritamızda önemli bir kilometre taşı

Çoğunuzun bildiği gibi Shogun’un kanıtlanmış yazılım uzmanlığını en yeni ürünümüzle başsız ön uç alanına getirmeye kararlıyız, Şogun Ön Ucu.

Shogun, neredeyse on yıldır, görsel oluşturucumuz Shogun Sayfa Oluşturucu aracılığıyla satıcıların olağanüstü çevrimiçi alışverişler oluşturmalarına yardımcı olmasıyla tanınıyor.

Sayfa Oluşturucu’nun sürükle ve bırak özelliği, 20.000’den fazla satıcının başarısı için kritik öneme sahiptir. Beardbrand, Brevite, Rumpl, The Ridge, MVMT ve çok daha fazlası gibi e-ticaret harikaları dahil. Her biri marka değerini, gelirini ve itibarını artıran deneyimler geliştirdi.

Sayfa Oluşturucu’da teknik olmayan ekip üyelerini sürücü koltuğuna oturtmamıza benzer şekilde, nihayet geleneksel e-ticaretin sınırlarını kod olmadan aşabileceğiniz bir gelecek hayal ediyoruz.

Bir gelecek:

  • E-ticaret ekibiniz Asla inanılmaz site tasarımı VS’den ödün vermesi gerekiyor. verim.
  • Nihayet, benzersiz site hızı ve ayrıştırılmış bir mimari tarafından desteklenen kişiselleştirilmiş, dinamik etkileşimlerle hayal ettiğiniz apple.com benzeri alışveriş deneyimine sahip olabilirsiniz.
  • Teknik olmayan ekip üyeleri bu zengin içeriği kod olmadan veya geliştiricilere güvenmeden oluşturabilir. Hepsi, öncelikle satıcı ve geliştirici dostu olacak şekilde tasarlanmış bir Deneyim Yöneticisi ve CMS bünyesinde.
  • Mağazanızın tamamı, mümkün olan en yüksek müşteri etkileşimi ve dönüşümleri için son derece hızlı, ilerici bir web uygulaması olarak sunulur.
Tavsiye Edilen:  İçerik Oluşturmada Tutarlılığın Önemi

Shogun Frontend, daha yüksek alışveriş deneyimleri ve esnek bir arayüzün faydalarını isteyen, hızla ölçeklenen markalara yönelik cevabımızdır (olmadan özel yapım başsız teknoloji yığınının karmaşıklığı). Kendi yerel CMS’si, büyüyen üçüncü taraf entegrasyon ağı ve Deneyim Yöneticisi ile Shogun Frontend platformu, esnekliğin ve mağaza büyümesinin kilidini açmak için bir sonraki adımdır.

Bu geleceği mümkün kılmak için, Sevdiğiniz görsel sayfa oluşturma deneyimini Sayfa Oluşturucu’dan ve Shogun Ön Uç’taki modelden nasıl alabileceğimizi araştırıyoruz Mağazanızı PWA teknolojisiyle dönüştürmek için.

Shogun Frontend’de sürükle ve bırak içerik oluşturmaya yönelik beta sürümüyle tanışın

İçerik oluşturmanın günlük yürütülmesinde e-ticaret ekibinizin önündeki engelleri kaldırmak için anlamlı bir adım olarak, bugün Shogun Frontend müşterileri için kodsuz bir beta yayınlıyoruz.

Beta sürümüne eriştiğinizde, Sayfa Oluşturucu’da aşina olduğunuz kodsuz sürükle ve bırak işleviyle mağaza içeriği oluşturabilir ve bu içerik çıktısına sahip ol Açık Shogun Frontend siteniz.

İşte bugün pratikte böyle görünüyor:

Bu, Shogun Frontend müşterileri için çok heyecan verici çünkü içerik oluşturup güncelleyenlerin geliri daha da hızlı etkilemesine yardımcı olacak. Teknik olmayan ekip üyelerini güçlendirme misyonumuz ve kodsuz vizyonumuzla tamamen uyumludur.

Shogun Ön Uç’ta size daha da fazla yapı taşı sağlamaya devam edeceğiz ve yakında heyecan azalacak; bu alanı izleyin!

#cta-visual-fe#Ortalama bir vitrinin sınırlarını aşınSizi kolaylıkla başınızı döndüren hepsi bir arada platform olan Shogun Frontend ile bir sonraki büyüme aşamanızın kilidini açan bir site oluşturun yol. Daha fazla bilgi edin