Mağazanıza Yatırım Yapmayı Destekleyen Temel E-ticaret İstatistikleri

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Mağazanıza Yatırım Yapmayı Destekleyen Temel E-ticaret İstatistikleri

Dünya çapında, bitti İnternet kullanıcılarının %76,8’i ayda bir internetten bir şeyler satın alın. Ve yalnızca ABD’de bunun üzerinde tahmin ediliyor 861 milyar dolar 2020 yılında çevrimiçi olarak harcandı.

Bir e-ticaret işletmeniz varsa bu istatistikler Harika ölçeklendirme mağazanızın potansiyeline ilişkin haberler.

Ancak web sitenizin iyi tasarlanmış olması ve avantajlardan yararlanmaya ve satışları artırmaya hazır olması gerekir.

Aşağıda, mevcut pazarda gezinmenize ve web tasarımınız ile teknoloji seçimlerinizi bilgilendirmenize yardımcı olacak bazı önemli e-ticaret ve başsız ticaret istatistiklerini topladık.

Potansiyel müşterileriniz günün yaklaşık 7 saatini internette geçiriyor

ABD nüfusunun dörtte üçünden fazlası her gün internette geziniyor ve her kullanıcı günde ortalama altı saat 55 dakika(!) çevrimiçi geçiriyor.

Bu yedi saat içinde potansiyel müşterileriniz bir ton sayfalar, reklamlar ve medya.

Ayrıca mobil cihazlarda sürekli gezinme ABD nüfusunun neredeyse üçte biri Bu, e-ticaret sitenizin duyarlı ve mobil cihazlar için optimize edilmiş olmasının her zamankinden daha önemli olduğu anlamına gelir.

Çünkü var 12 ila 24 milyon diğer e-ticaret mağazaları dışarıda, dijital markalaşmanıza ve farklılaşmanıza odaklanmanın zamanı geldi.

Web siteniz, yaptığınız tasarım seçimleri veya tutarlı bir şekilde anlattığınız hikaye ile öne çıkmıyorsa, göz ardı edilme riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

#cta-paragraf-fe#Götürmek: Yüksek dönüşüm sağlayan, gerçek anlamda yatırım yaparak potansiyel müşterinizin internette geçirdiği zamandan yararlandığınızdan emin olun. olağanüstü e-ticaret deneyimleri.

Bu, işlevsel, dinamik, yüksek performanslı ve kişiselleştirme özelliğine sahip bir e-ticaret web sitesi oluşturmak anlamına gelir.

Rekabetin ötesinde öne çıkmak için ilk birkaç saniyede müşterileri şaşırtan, markaya uygun ve ilgi çekici bir site oluşturmak için yeni fikirleri test edin.

Tavsiye Edilen:  Dinamik Startup Dünyasında Uyarlanabilirliğin Önemi

#cta-visual-fe#Eşsiz performans ve özelleştirme elde edin Shogun Frontend ile mükemmel, tavizsiz, başsız mağaza vitrininize ulaşın.Daha fazlasını öğrenin.

Amerikalıların %51’i artık pandemi öncesine göre daha fazla çevrimiçi alışveriş yapıyor

Pandemi ideal bir ortam yarattı artan e-ticaret satışları.

Aslında Amerikalıların yarısından biraz fazlası, 2019’a kıyasla artık daha fazla çevrimiçi alışveriş yaptıklarını söylüyor. Ayrıca 2021’in 2. çeyreği için e-ticaret satışlarının arttığı da tespit edildi. %9,1 2020’nin ikinci çeyreğinden itibaren.

Bu istatistikler, artık internette her zamankinden daha fazla para harcamak isteyen daha fazla potansiyel tüketiciye sahip olduğunuz anlamına geliyor.

Pandemi davranışları değiştirmeye devam ederken e-ticaret satışları da yüksek kalıyor bazıları yüz yüze alışverişe geri dönüyor. Bir e-ticaret işletme sahibi olarak avantajlardan yararlanmaya devam etmek için yapabileceğiniz birkaç şey vardır.

Bunlardan biri olup olmadığını düşünmektir kafasız ticaret web sitenizi sizinle birlikte ölçeklenmeye hazır tutmanın harika bir yolu olabilir.

Yani, sitenizin ön ucunu (müşterinin gördüğü) güçlendirmek için arka ucu (envanterinizin ve ödemenin yönetildiği yer) destekleyen teknolojiden ayrı bir teknoloji kullanırsanız, hem web ekibiniz için hem de kullanımı kolay bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Ve Müşteriniz.

#cta-paragraph-fe#Shogun Frontend gibi başsız ticaret çözümleri, web sitenizin görünümünü ve tarzını az kodlu bir ortamda özelleştirmenize olanak tanır. Tonlarca koda ihtiyaç duymadan mağazanızı geliştirmek, çevrimiçi alışverişteki patlamaya ayak uydurmak ve inanılmaz yükleme sürelerini korumak için mükemmeldir.

%50’si tek bir kötü deneyim nedeniyle markayı terk edecek

Tüketicilerin web siteleri ve web sitesi tasarımı konusunda beklentileri daha yüksektir; öyle ki %50’si bir kez sevdiği markaları terk edecek tek bir kötü deneyim nedeniyle ve %80’i birden fazla kötü deneyimden sonra ayrılacak.

Bunun tersine, kullanımı kolay web siteleri, kararsız potansiyel müşterilerin sonunda ödeme yapmasına yardımcı olur. Müşterilerin %65’i işlem basitse satın alın.

Tavsiye Edilen:  Chat Bot Api: Temel Özellikler & Yorumlar

Nihayet, Tüketicilerin %75’i en düşük fiyattan ziyade deneyimle ilgileniyorlar; bu da kanıtlıyor Öne çıkmak yalnızca indirimler veya fiyatlandırmayla ilgili değildir.

Daha iyi bir deneyim sağlamak için sitenizin performansını artırın.

Daha sorunsuz bir web sitesi deneyimi yaratacak ve aynı zamanda arama sıralamanızı yükseltecek faktörlere odaklanın.

Google Lighthouse puanınız (sitenizin ne kadar hızlı yüklendiğinin ölçüsü) ve erişilebilirlik (alternatif metin ve site genelinde kullandığınız renkler gibi şeyler) gibi özellikleri iyileştirin.

Site puanınız üzerinde çalışırken görselleri sıkıştırmaya ve sayfa başına yüklenmesi gereken öğe sayısını azaltmaya odaklanın.

#cta-mini-fe#Aşamalı bir web uygulamasını düşünün: Shogun Frontend, her sayfaya yüklenmesi gereken içeriği azaltan PWA teknolojisini kullanır. Bu, mağazanızın sitesine eklemek istediğiniz zengin medya türü ne olursa olsun size benzersiz bir hız sağlar. Daha fazla bilgi edin

Başsız ticaret, markaların daha fazla satış elde etmesine yardımcı olabilir

Başsız ticaret, doğrudan tüketiciye yönelik markalara en iyi deneyimleri sunmak, kullanımı kolay web siteleri oluşturmak ve artan tüketici beklentilerini karşılamak için ihtiyaç duydukları araçları sağlar ve birçok marka, Shopify veya BigCommerce sitelerini zaten başsız hale getirmiştir.

2020 yılında Perakendecilerin %61’i Bir ankette ya başsız ticaret uyguladıklarını ya da bunu planladıklarını söyledi.

Peki sonuçlara gelince? Ön ve arka uç teknolojilerini ayıran birçok marka yalnızca esneklik kazanmakla kalmıyor, aynı zamanda dönüşüm de kazanıyor:

Alman lüks mücevher markası Paul Valentine, Shopify Plus ajansı We Make Websites’ın yardımıyla markasını dünyaya taşıdı.

Marka, Shopify Plus ve Contentful tarafından desteklenen yeni başsız mağazasını piyasaya sürdükten sonra artık 131 ülkedeki müşterilere 12 para biriminde hizmet veriyoruz Almanya dışında.

Başsız kalmalarındaki tüm amaç, yeni pazarlara hızlı ve kolay ulaşmak ve genişlemenin sonucunda artık daha fazla gelir elde etmekti.

Tavsiye Edilen:  Bağlı kuruluş pazarlaması için daha etkili içerik oluşturmak için ChatGPT'yi kullanma

Üst düzey bir tıraş markası olan OneBlade, ortalama sayfadan sayfaya yükleme süresinde %83’lük bir düşüş (12 saniyeden sadece 1-2 saniyeye) gördü ve yeni başsız ürününü piyasaya sürdükten sonra tıraş makinesi yeniden doldurma aboneliklerinde %579’luk bir artışa katkıda bulundu. Shogun Frontend’deki site.

Ve son olarak, ileri görüşlü, kafasız hareket eden markaların arasına bir tüketici elektroniği ve yaşam tarzı ürünleri markası olan Nomad da katılıyor.

Shogun Frontend destekli PWA’yı piyasaya sürdükten sonra, e-ticaret dönüşüm oranında %25’lik bir artış ve hemen çıkma oranında %15,6’lık bir düşüş gördüler.

Yeni başsız siteleri büyümelerine uyum sağlıyor ve UX tasarımı ve işlevselliğini sınırlama olmaksızın denemelerine yardımcı oluyor.

#cta-visual-fe#Ölçeklendirme mağazanızın dönüşümlerini artırınShogun Frontend, paketlenmiş başsız ticaret çözümünüzdür. Daha fazla bilgi edin.