Mağazanızı Ölçeklendirmek İçin Kredi Nasıl Alınır?

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Mağazanızı Ölçeklendirmek İçin Kredi Nasıl Alınır?

Bundan fazla bir milyon e-ticaret işletmesi 175 ülkede yüz milyonlarca müşteriye ulaşmak için Shopify’ı kullanıyor.

2016’nın ortasında Shopify tanıtıldı Shopify Sermayesi, küçük işletme finansman programı Nitelikli alıcıların e-ticaret mağazaları için 1 milyon dolara kadar finansman alabileceği yer.

Ekstra sermaye enjeksiyonu ile yeni mağazalar avantajlı bir başlangıç ​​yapabilir, büyüyen mağazalar daha hızlı ölçeklenebilir ve köklü satıcılar bile kendilerini rakiplerden ayırmak için finansmana hak kazanabilir.

Bu yazıda şunları ele alacağız:

#cta-visual-pb#Milyon dolarlık bir Shopify mağazası oluşturunŞık, benzersiz bir müşteri deneyimi oluşturmak ve Shopify mağazanızı büyütmek için Shogun Sayfa Oluşturucu’yu kullanın.Ücretsiz oluşturmaya başlayın

Shopify Capital nedir?

Resim: Shopify

Shopify Capital, nitelikli satıcılara fırsatlar sunmak için oluşturulmuş bir finansman programıdır ticari kredilere ve ticari nakit avanslara hızlı erişim.

Yalnızca davetiyeyle sunulur; uygunsa, ilgilenen katılımcılar davetlerini aldıktan sonra başvurabilirler.

Shopify Capital programı üç finansman kullanım senaryosunu sergiliyor:

 • Sermaye Bordrosu Finansmanı Çalışanlarınızı işe almanız ve onlara yatırım yapmanız için size finansman sağlar.
 • Sermaye Envanteri Finansmanı İster mevcut SKU’larınızı yenilemek ister yenilerini eklemek olsun, mağazanız için gerekli envanteri satın almanıza yardımcı olur.
 • Sermaye Pazarlama Fonu marka bilinirliğini artırmaya ve mağazanıza trafik çekmeye yönelik girişimlerde bulunabilmeniz için pazarlama bütçenize ekstra güç sağlar.

Bu tür bir finansman şunları sağlar: alternatiflere kıyasla çeşitli avantajlar:

 • Finansmanı hızlı bir şekilde alın (talepler birkaç gün içinde onaylanır)
 • Uzun bir başvuru süreci yok
 • Esnek ödeme koşulları
 • Mağazanızın satışlarının yüzdesi olarak uygun şekilde geri ödemeler

Operasyonlarınızı ölçeklendirmek için ek küçük işletme finansmanına ihtiyacınız varsa Shopify Capital mükemmel bir seçenektir.

Shopify Capital’ın artıları

 • Kolay ön yeterlilik ve başvuru süreci: Uzun başvuru süreçlerine sahip geleneksel finans kurumlarıyla karşılaştırıldığında Shopify Capital’ın evrak işi minimum düzeydedir ve kişisel kredi kontrolü yoktur.
 • Doğru miktarda finansmana hızlı erişim: Shopify Capital, işletmenizin ihtiyaç duyduğu şeyleri ödünç alabilmeniz için çok çeşitli finansman tutarları sunar. Ayrıca, bir teklifi kabul ettikten sonraki birkaç gün içinde fonunuzu alabilirsiniz.
 • Esnek ve takibi kolay geri ödemeler: Aldığınız finansmanı satışlarınızın bir yüzdesi olarak geri ödersiniz; bu, ödemelerinizin işletmenize ve performansınıza uyacak şekilde esnek olması anlamına gelir. Shopify yönetici kontrol panelinizde geri ödeme ilerlemenizi rahatlıkla izleyebilirsiniz.
 • Makul maliyetler: Geri ödeme tutarlarınız söz konusu olduğunda Shopify Capital makuldür. Ayrıca faiz oranları talep etmemesi, diğer kısa vadeli krediler ve nakit avanslardan daha az mali yük olmasını sağlar.

Shopify Capital’ın eksileri

 • Shopify hesap sahiplerine özel: Shopify Capital aracılığıyla yalnızca Shopify hesabına sahip olanlar kredi veya nakit avans başvurusunda bulunabilir, bu durum diğer platformlardaki işletmeler için sorun olabilir.
 • Sık geri ödemeler: Geri ödemeleriniz Shopify satış gelirinizden günlük olarak kesilir, bu da günlük kârınızın darbe alması anlamına gelir. Satışlarınız iyi görünse de krediniz geri ödenene kadar daha az kazanç göreceksiniz.
 • Yalnızca davetle: Program yalnızca davetle gerçekleştirilir ve Shopify satıcılara ne zaman başvurabileceklerini bildirir. Bu münhasırlık sinir bozucu olabiliyor çünkü bazı satıcıların neden bu kesintiyi başaramadığı belli değil.
 • Belirsiz uygunluk kriterleri: Belirtilen birkaç gereksinim nedeniyle işletmeler, Shopify Capital fonlamasına uygun olup olmadıklarını bilmiyor. Yalnızca Shopify’ın satış rakamlarınızı ve risk profilinizi dikkate aldığını biliyoruz.

Mağazanızı ölçeklendirmek için işletme finansmanını nasıl kullanabilirsiniz?

Shopify Capital finansmanının üç kullanım durumu, işletmeniz için ek finansmanı nerede uygulayabileceğinize dair ipuçları sunar.

Ancak markanızı ve operasyonlarınızı geliştirmek için daha fazla sermayeden yararlanmanın başka yolları da var.

1. Satın alma ekibinizi büyütün

Uygun finansmanla şunları yapabilirsiniz: ideal takımınızı oluşturun yeni insanlar getirerek veya mevcut rolleri genişleterek.

İşletmeniz için belirli projeler üzerinde çalışıyorsanız, uzman yüklenicileri veya serbest çalışanları da işe alabilirsiniz.

Örneğin, serbest pazarlamacılardan oluşan bir ekip veya şirket içi büyüme ekibi, ürünlerinizi optimize ederek ve farklı kanalları keşfederek müşteri kazanımını, elde tutmayı ve geliri artırabilir.

2. Marka kimliğinizi yükseltin

Ek finansman da olabilir Markanızı geliştirin ve parlatın.

Örneğin, markanızı LinkedIn, Twitter ve kendi web siteniz gibi birden fazla platformda daha tanınabilir hale getirmek için tasarımcıları işe alabilirsiniz.

Daha fazla marka varlığı üretebilir, tüm reklam öğelerinizin anında tanınabilir ve markanızla uyumlu olmasını sağlayabilir ve daha iyi bir müşteri deneyimi sunmak için web sitenizin kullanıcı deneyimi tasarımını güncelleyebilirsiniz.

#cta-mini-pb#Daha fazla dönüşüm için mağazanızı özelleştirin Daha fazla bilgi edinin

3. Ücretli reklamlardan yararlanın

Reklam e-ticarette kritik öneme sahiptir ancak pahalı olabilir.

Finansal kaynaklara erişim, kampanyalar yürütmek ve markanızı doğru kişilere tanıtmak için yeni fırsatlar yaratır.

Tıklama başına maliyetler (TBM) artıyorve rekabet şiddetlidir.

Yeterli bir reklam bütçesinin bulunmaması, reklamlarınızın hedefini tutturamaması veya yanlış yerlere reklam vermeniz durumunda çabalarınızın boşa gitmesine neden olabilir.

Yeterli finansmanla şunları yapabilirsiniz: reklam stratejinizi geliştirin. Örneğin:

 • Marka savunma şartları için ayrı bir bütçeyle, rekabet gücü yüksek temel şartlara daha fazla bütçe ayırın.
 • Yeni kreatife yatırım yapın, ardından hangi tür reklamların en iyi performansı gösterdiğini görmek için A/B testi yapın.
 • Kampanyalarınız için sosyal medya ve arama ağı reklamları gibi diğer reklam kanallarını keşfedin.

4. Ekstra envanter satın alın

Ürünlerin stoklanması bir iş büyümesine önemli katkı sağlayan.

Bazen satıcı satışları, tek seferde karşılayabilecekleri envanter miktarıyla sınırlıdır. Yoğun talep nedeniyle tükenen ürünleri düşünün ve ardından markaların yeterince sipariş vermeye gücü yetmediği için bir bekleme listesine sahip olun.

Diğer markaların satışları ile ödemeleri arasında daha uzun bir fark olabilir.

Örneğin, özel yapım mücevherler sunuyorsanız ve tutarın tamamını peşin almıyorsanız, mevcut siparişlerinizi oluşturup teslim ederken stokta kalmak için daha fazla finansmana ihtiyacınız olabilir.

Shopify Capital ile, doğru miktarda stok satın alabilirsiniz Envanter yönetimini kolaylaştırmak ve büyümenizi hızlandırmak için düzenli olarak.

Şunları yapmanızı sağlar:

 • Ürünleri toplu olarak satın alın veya BFCM veya tatiller gibi sezonluk indirimlere hazırlanın.
 • Öngörülemeyen veya yaklaşmakta olan tedarik zinciri sorunlarını aşmak için ekstra dolgu ekleyin.
 • Sermayeniz azalıyor olsa bile stoklarınızın tükenmesinden ve müşteri (ve sipariş) kaybından kaçının.

5. Web sitesi işlevselliği ekleyin

Mağazanızın işlevselliğini genişletmek şunları sağlayabilir: Müşterilerinizin genel satın alma deneyimini iyileştirinBu da satışları ve ortalama sipariş değerinizi (AOV) artırır.

Shopify finansmanınızla şunları yapabilirsiniz:

 • Web sitenizi optimize ederek daha hızlı, daha duyarlı ve daha işlevsel hale getirmek için ücretli araçları kullanın
 • Marka grafiklerinizi güncelleyin, böylece daha ikonik ve gezinmesi daha kolay olur
 • Ek uygulamalarla çapraz satış ve ek satış fırsatları sunun

6. Kataloğunuzu genişletin

Yeterli sermayeye sahip olmak, araştırma ve geliştirme yapmanıza olanak tanır. eklenecek yeni ürünler, SKU’lar ve hizmetler.

Bu eklemeler önemli faydalar sağlar:

 • Daha fazla ihtiyacı karşılayan daha geniş bir seçim, özellikle sürekli gelişen bir pazarda müşterilerinizin ilgisini canlı tutar.
 • Daha çeşitli bir portföy riskinizi azaltır. Bazı ürünlerinizin sezonu dolduğunda, talepteki ani düşüşü telafi etmek için başka ürünleriniz olacak.

7. Dışarıdan temin

Kataloğunuzu genişletip büyümeye başladığınızda, sipariş karşılamayı dış kaynaklardan sağlamanız gerekebilir (sonuçta satıcılar e-ticarete depo yöneticisi olmak için girmezler).

Shopify Capital finansmanınızla kolayca şunları yapabilirsiniz: ürünlerinizi sipariş karşılama merkezlerine taşıyın Müşterilerinizin taleplerini karşılamak için.

Shopify’ın güçlü uygulamalarıayrıca şunları yapmanızı sağlar:

 • Envanter yönetiminizi otomatikleştirin ve kolaylaştırın
 • Ülke çapında uluslararası nakliye ve hızlı nakliye olanağı sunun
 • Müşterilere kusursuz bir satın alma sonrası deneyimi sunun
 • Tedarik zinciri nasıl olursa olsun teslimatları garanti altına almak için esneklik oluşturun

#cta-visual-pb#Markanızı geliştirinShogun’un özelleştirme seçenekleri ve kullanımı kolay düzenleyicisiyle daha başarılı açılış sayfaları oluşturun.Ücretsiz oluşturmaya başlayın

Shopify Capital kredisine uygunluk

Shopify Capital (şimdiki değeri) yalnızca davetle girilebilen bir program.

Shopify seni bilgilendireceğim Shopify Capital fonuna başvurmaya uygunsanız e-posta ve yöneticinizin ana sayfasındaki bir mesaj yoluyla. Bu mesaj sizi mevcut finansman seçeneklerinizi görüntülemeye davet ediyor.

: Onaylanmamış olsanız bile gelecekte olabilirsiniz. Shopify mağazaları sürekli olarak değerlendiriyor ve yeni kredi teklifleri sunuyor.

Bu yazının yazıldığı an itibariyle, yalnızca burada bulunan Shopify mağazaları ABD eyaletlerini takip etmek Shopify Capital kredisine hak kazanabilirsiniz:

 • Arizona
 • Idaho
 • Illinois
 • Indiana
 • Iowa
 • Kansas’ta
 • Louisiana
 • Maine
 • kuzey Carolina
 • Güney Carolina
 • Utah
 • Washington
 • Wisconsin
 • Wyoming

Shopify’ın hangi mağazalara kredi sunacağına karar vermek için belirli kriterleri vardır.

Şirketin uygunluk gereksinimlerinin kesin ayrıntıları kamuya açık olmasa da satış rakamlarınız ve risk profiliniz (Shopify Capital’ın sigortacıları tarafından belirlendiği şekliyle) dikkate alınır.

Ayrıca ikisine de sahip olmanız gerekecek Shopify ÖdemeleriShopify Capital kredisine hak kazanmak için mağazanızda etkinleştirilmiş bir üçüncü taraf ödeme sağlayıcısı veya .

Nitelikli olmak için neye ihtiyaç duyacağınıza dair hızlı bir genel bakış:

 • Shopify satıcı hesabınızın ve ticari banka hesabınızın olması gerekir.
 • Shopify Capital kredileri aracılığıyla finansman yalnızca ABD’de bulunan mağazalar.
 • Shopify Capital ticari nakit avansları ABD’deki mağazalarda kullanılabilir. KanadaVe Birleşik Krallık.
 • İşletmeniz düşük riskli olarak değerlendirilmelidir.
 • Sahip olmalıdır Shopify Ödemeleri etkinleştirin veya mağazanızda uyumlu bir üçüncü taraf ödeme sağlayıcısını kullanın.
 • Shopify işletmenizin düzenli olarak belirli bir düzeyde satış yapması gerekir.

Shopify, neyi “düşük riskli” olarak değerlendirdiklerini tanımlamaz ancak sektörünüz ve satış geçmişiniz muhtemelen bu belirlemeyi etkiler.

Ayrıca, işletmenizin hak kazanmak için işlemesi gereken satış hacmini de açıklamıyorlar ancak satıcı hesaplarını sıklıkla takip ettiklerini açıklıyorlar.

Yukarıdaki bilgilere dayanarak, bir Shopify mağazasına sahip olmak Satışlardaki istikrarlı büyüme finansmana hak kazanma olasılığınızı artırır satışlarda mevsimsel ani artışlar yaşarken bu durum yaşanmadı.

Ancak şu anda uygun bulunmamanız, gelecekte hak kazanmanıza engel değildir.

Shopify Capital kredisine nasıl başvurulur?

Shopify’dan uygunluk bildirimi ve davet alırsanız kolayca mevcut finansman seçeneklerini görüntüleyin ve aşağıdaki adımları izleyerek kredinizi talep edin:

1. Shopify kontrol panelinizden şuraya gidin: Ayarlar > Büyük Harf.

2. Tıklayın Finansman tekliflerini görüntüle.

3. Shopify size üç finansman seçeneği sunacaktır. Şartlarını* karşılaştırın ve tıklayın Rica etmek İstediğinizin altında.

4. İçinde Kredi koşullarını inceleyin ve başvurunuzu gönderin diyalog, tıklayın Ticari Kredi Anlaşması başka bir tarayıcı sekmesinde açmak için.

5. Şartları gözden geçirin Ticari Kredi Anlaşmasıardından şuraya geri dönün: Kredi koşullarını inceleyin ve başvurunuzu gönderin diyalog.

6. Bundan sonra tıklayın Başvuruyu Gönder ve gitmeye hazırsın.

*Her finansman seçeneğinin şartları aşağıdakileri içerecektir:

 • Alınan miktar
 • Toplam borçlu olunan tutar
 • Günlük satışlarınızdan düşülecek günlük geri ödeme oranı

Başvurunuzu gönderdikten sonra Shopify başvurunuzu inceleyecektir.

Genellikle bir ila üç iş günü içinde yanıt alırsınız. Başvurunuzun onaylanması durumunda krediniz işletmenizin banka hesabına teslim edilecektir.

Shopify Capital, parayı aldıktan sonra iki iş günü içinde hesabınızdan günlük geri ödemeyi tahsil etmeye başlayacaktır.

İşte bilmeniz gereken diğer ayrıntılar:

 • Sorulursa Shopify Capital için kimliğinizi ve işletme ayrıntılarınızı doğrulamanız gerekir.
 • Daha önce finansman aldıysanız bilgilerinizi yeniden doğrulamanız gerekebilir.
 • Finansman talebinde bulunduğunuzda ödeme sağlayıcınızı Shopify Payments’a geçirirseniz başvurunuzun onaylanması beş iş gününden fazla sürebilir.

Shopify Capital geri ödeme koşulları

Geri ödemeleriniz günlük satışlarınızın bir yüzdesi 12 aylık sürenin sonuna kadar.

Shopify bu terimi şu şekilde ayırır: 60 günlük altı kilometre taşı. Her aşamanın sonunda minimum geri ödeme tutarına ulaşmanız beklenir.

Marjı ödemezseniz hesabınızdan düşülecektir.

Ödünç alma ücreti değişkendir ve Shopify bunu nasıl hesapladığını açıklamaz. Anekdot niteliğindeki kanıtlara dayanarak, bunun genellikle tam kredi tutarının toplam ücretinin %10’u civarında olduğunu görebiliriz.

Diyelim ki size 200$ borçlanma ücreti (toplam kredi tutarınızın %10’u) ve %10 geri ödeme oranıyla 2.000$ verdiler. 12 aylık dönem sonunda toplam 2.200 ABD Doları tutarındaki tutarı temizleyene kadar her gün satışlarınızın %10’u bu kredinin geri ödenmesine harcanacaktır.

Ayrıca her aşamanın sonunda en az 333,32 ABD Doları (toplam borçlu olunan tutarın altıda biri) geri ödemeniz beklenecektir.

Örneğin, ilk aşamanın sonunda yalnızca 150$ ödediyseniz, kalan 183,32$ hesabınızdan düşülecektir.

Shopify Capital kredinizi nasıl geri ödeyebilirsiniz?

20$’ın üzerindeki herhangi bir tutarı veya kalan toplam bakiyeyi tek seferde geri ödeyebilirsiniz.

Daha sonra bu tutar, Shopify hesabınızla ilişkili aynı ticari banka hesabından çekilecektir. Aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir:

1. Şuraya gidin: Ayarlar > Büyük Harf Shopify yöneticinizden.

2. Tıklayın Bir ödeme yapmak.

3. Ödemek istediğiniz tutarı seçin:

 • İstediğiniz tutarı manuel olarak ödemek için, tutarı girin. Özel tutar alan.
 • Kredinin tamamını geri ödeyecekseniz tıklayın Kalan bakiyenin tamamı.

4. Bundan sonra tıklayın Sonraki adım Ödenecek tutarı gözden geçirmek için.

5. Son olarak tıklayın Bir ödeme yapmak.

Geri ödemeniz tamamlandıktan sonra Shopify’dan bir onay alacaksınız.

Shopify Capital satıcı nakit avansı

Shopify başka bir finansman türü sunuyor tüccar nakit avansı denir.

Bu ticari nakit avans, sabit bir borçlanma maliyeti karşılığında alabileceğiniz toplu paradır.

Bu ücret duruma bağlıdır ve Shopify kesin yüzdeleri açıklamaz. Oranı ve toplam havale miktarı risk profilinize bağlıdır.

Satıcı nakit avansı, Shopify Capital kredisiyle benzerlikler taşır:

 • Başvuru sürecini Shopify yöneticiniz aracılığıyla tamamlayabilirsiniz. Başkent sayfa.
 • Ticari nakit avansınız doğrudan ticari banka hesabınıza yatırılır.
 • Ayrıca, toplam tutar geri ödenene kadar Shopify Capital’a günlük satışlarınızın bir yüzdesini de ödersiniz.

Ancak ödeme aşamaları veya sabit bir vade yoktur; bu da onu Shopify Capital kredisinden daha esnek kılar.

Shopify, avans ve ücretin tamamı geri ödenene kadar geri ödemelerinizden kesinti yapmaya devam edecektir.

Satıcı nakit avansı nasıl çalışır?

Shopify’ın size 200 ABD Doları borçlanma ücreti ve %10 geri ödeme oranıyla 2.000 ABD Doları tutarında bir ticari nakit avans sunduğunu varsayalım.

Bu, günlük Shopify satışlarınızın %10’unun, siz 2.200 ABD doları tutarındaki toplam borçlu tutarınızı kapatıncaya kadar satıcı nakit avansınızın geri ödenmesine gideceği anlamına gelir.

Satış yapmadığınız günlerde banka hesabınızdan herhangi bir kesinti yapılmayacaktır.

Bu onu yapar İşletmeniz için daha esnek ve daha güvenli—Satış geliri elde ettiğiniz sürece kredinizi geri ödeyebilirsiniz.

Ticari nakit avans başvurusu nasıl yapılır?

Uygunluk mesajı aldıysanız satıcı nakit avansına başvurmak Shopify Capital kredisine benzer:

1. Şuraya gidin:Ayarlar > Büyük Harf Shopify yönetici sayfanızdan.

2. Tıklayın Finansman tekliflerini görüntüle.

3. Mevcut finansman seçeneklerinin koşullarını* karşılaştırın ve ardından Rica etmek İstediğinizin altında.

4. Gözden geçirin Şartlar ve koşullar bölümündeki Şartları inceleyin ve kabul edin diyaloğu ve ardından tıklayın Shopify Sermaye Sözleşmesi başka bir tarayıcı sekmesinde açmak için.

5. Gözden geçirin Shopify Sermaye Sözleşmesi ve Ön yetkilendirilmiş ödeme sözleşmesi.

6. Bundan sonra geri dönün. Şartları inceleyin ve kabul edin diyalog ve tıklayın Şartları kabul et.

*Her finansman seçeneğinin şartları aşağıdakileri içerecektir:

 • Alınan miktar
 • Gönderilecek toplam tutar
 • Havale oranı

Shopify Capital, isteğinizi inceleyecek ve iki ila beş iş günü içinde size bir yanıt gönderecektir. İşyeri nakit avansınız onaylandığı takdirde işletmenizin banka hesabına yatırılacaktır.

Ardından Shopify Capital, satıcı nakit avansını aldıktan iki gün sonra günlük ödemelerinizi borçlandırmaya başlayacaktır.

İşte bilmeniz gereken başka şeyler:

 • Shopify Payments için banka hesabınızı ve havalelerinizi değiştirmek istiyorsanız destek ekibiyle iletişime geçmeniz ve yeni bir ön provizyon ödeme sözleşmesi doldurmanız gerekir.
 • Finansman talebinde bulunduğunuzda ödeme sağlayıcınızı Shopify Payments’a geçirirseniz onayınız beş iş gününden fazla sürebilir.

Satıcınızın nakit avansını nasıl geri ödeyebilirsiniz?

Toplam tutarınızın en az %25’ini havale ettiğinizde kalan bakiyenizi tek seferde ödeyebilirsiniz.

Bu tutar, Shopify hesabınıza bağlı olan aynı ticari banka hesabından çekilir. Süreç aşağıdaki gibidir:

 • Git Ayarlar > Büyük Harf Shopify yöneticinizden.
 • Tıklamak Bakiyeyi havale et.
 • Havale edilecek bakiyeyi inceleyin, ardından yetkilendirme kutusunu işaretleyin ve tıklayın. Bakiyeyi havale et.

Toplu havalenizin işlenmesi üç iş günü kadar sürebilir ve bu süre zarfında tüm düzenli havale işlemleri duraklatılır. Tamamlandığında bir onay e-postası alacaksınız.

Shopify Capital SSS’leri

Aşağıda Shopify Capital hakkında sık sorulan bazı soruları yanıtlayacağız.

Shopify Capital kredi tutarları konusunda pazarlık yapabilir misiniz?

Hayır, ön nitelikli Shopify kredisi tutarlarınız için pazarlık yapamazsınız.

Ancak onaylandıktan sonra, Shopify, önceden onaylanmış üç farklı kredi tutarı sağlayacak. İhtiyaçlarınıza en uygun krediyi almak için bu tutarlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Shopify Capital kredisi ne kadar?

Shopify Capital fonunuzun toplamının dolmasını bekleyebilirsiniz 200 ila 1 milyon dolar arasında herhangi bir yerde.

Bu, geri ödeme görevi gören gelecekteki satış gelirinizin belirli bir tutarı karşılığındadır. Ayrıca avansı artı bir borçlanma ücretini de geri ödemeniz gerekecektir.

Birçok işletme bu finansman yolundan yararlanıyor: Shopify’ın 2022’nin ilk çeyreğine ilişkin mali sonuçlarına göre ABD, Kanada ve Birleşik Krallık’taki satıcılar şunları aldı: 346,7 milyon dolar Shopify Capital’dan ticari nakit avanslar ve kredilerde.

Shopify Capital kredi puanlarını etkiler mi?

Mevcut sınırlı bilgilere dayanarak, Shopify Capital kredi puanınızı etkilemez.

Ancak bunu %100 kesin olarak garanti edemeyiz. Başvurunuz sırasında ayrıntıları açıklığa kavuşturmak için Shopify ile iletişime geçmeniz en iyisidir.

Shopify Capital uluslararası olarak kullanılabilir mi?

Shopify Capital kredileri yalnızca ABD ve Kanada’daki satıcıların kullanımına açıktır. Ancak Shopify, Birleşik Krallık’taki mağazalara da Satıcı Nakit Avansları sunmaktadır.

Shopify sermayesini artırmak için alternatif seçenekler

Shopify Capital’ı denemek konusunda tereddüt ediyorsanız veya uygun hale gelmek için beklemek istemiyorsanız işte bazı alternatifler.

Bunlar, Shopify kredisine başvuramadığınızda çok ihtiyaç duyulan finansmanı elde etmek için mükemmel seçimlerdir.

Ödenebilirlik

Resim: Borçlanma

Ödeme teklifleri Shopify satıcı finansman seçenekleri miktarların aralığı 10.000 $’dan 250.000 $’a kadar. Kolay bir başvuru sürecine sahiptir ve kredi çekleri veya banka belgeleri gerektirmez.

Ayrıca pazaryerlerinizi de bağlayabilirsiniz, ardından şirket satış geçmişinize ve hesap sağlığınıza göre işletmenizi değerlendirir.

Clearco

Resim: Clearco

Clearco size kolay erişim sağlar pazarlama ve stok sermayesi finansmanı seçenekler.

Mağazalarınızı ve reklam hesaplarınızı birbirine bağlarsınız, ardından şirket aylık gelir ve reklam performansı gibi temel büyüme ölçümlerini ölçer.

Aşağıdakiler arasında değişen üç finansman teklifi alacaksınız: 48 saat veya daha kısa sürede 10.000 ABD Dolarından 20 milyon ABD Dolarına.

Yalnızca gelir elde ettiğinizde ödeme yaparsınız ve günlük satışlarınızın geri ödeme olarak kullanılacak yüzdesini siz seçersiniz.

SatıcılarFonlama

Resim: Satıcıların Finansmanı

SellersFunding kolayca temin edilebilir İşletme Sermayesi.

Alabilirsin 5 milyon dolara kadar kredi limiti12 aya varan vade seçenekleriyle başvurunuzu yapabilirsiniz. 48 saat gibi kısa bir sürede onaylandı. Ayrıca kredi notunuza da hiçbir etkisi yoktur.

Hesabınızı oluşturun, pazaryeri/pazaryerlerinizi bağlayın, mevcut teklifleri inceleyip arasından seçim yapın ve paranızın tercih ettiğiniz hesaba yatırılmasını sağlayın.

Büyümenizi hızlandırmak için Shopify Capital’ı kullanın

Shopify Capital, büyüklüğü ne olursa olsun işletmenizin ihtiyaçlarını finanse etmek için harika bir çözüm olabilir.

Shopify kredisine kolayca erişilebilir (nitelikli satıcılar için), esnektir ve size pazarlama, envanter veya mağazanızın büyümesine yardımcı olacak doğru kişileri edinme için yeterli finansman sağlayabilir.

Eğer siz de o çok beğenilen “Uygunsunuz” bildirimini alan şanslı küçük işletme sahiplerinden biriyseniz, büyüme fırsatından yararlanın.

#cta-visual-pb#Hayallerinizdeki web sitesini oluşturunMarkanızı unutulmaz kılacak unutulmaz bir alıcı deneyimi için Shopify Capital’ı Shogun Sayfa Oluşturucu ile eşleştirin.Ücretsiz oluşturmaya başlayın

Tavsiye Edilen:  AI İçerik Yazarı: Verimliliği Artırmak İçin Çarpıcı Bir Araç