Mükemmel Magento 2 Teması Nasıl Oluşturulur [Plus the 5 Best Magento 2 Themes Available]

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Mükemmel Magento 2 Teması Nasıl Oluşturulur [Plus the 5 Best Magento 2 Themes Available]

Magento 2, kurumsal düzeydeki ve hızla ölçeklenen çevrimiçi markalar için gelişmiş hizmetler sağlayan harika bir arka uç ticaret platformudur.

Ama sizin için en iyi çözüm nedir? başlangıç ​​aşaması E-ticaret işinizi büyütürken hangi katmanı (veya müşterinizin etkileşimde bulunduğu her şeyi) kullanabilirsiniz?

Müşteri tabanınızı hızlandırmak ve yeni ürün gruplarına uyum sağlamak için her ziyaretçiye olağanüstü bir alışveriş deneyimi sunabilecek hızlı yüklenen, ölçeklenebilir ve sağlam bir vitrine ihtiyacınız var.

Magento (veya Adobe Commerce) ile hayallerinizdeki vitrini oluşturmak için kullanabileceğiniz birçok yol vardır; kullanıma hazır birçok temadan birini kullanmaktan kendi özel temanızı tasarlamaya ve birleşik bir tema kullanmaya kadar. Başsız esneklik için Ön Uç Platformu.

Bugün seçenekleri gözden geçireceğiz, piyasadaki en iyi Magento temalarını inceleyeceğiz ve özel bir tema oluşturmanın neler içerdiğini ele alacağız.

En çok ilgilendiğiniz konuya atlamak için aşağıdaki atlama bağlantılarını deneyin:

Magento 2 temanızdan ihtiyacınız olan özellikler

Hangi belirli Magento 2 veya Adobe Commerce temalarının çevrimiçi mağazanız için en iyi seçenekleri sunduğuna ve bunları nasıl yükleyebileceğinize ilişkin ayrıntılara girmeden önce, iyi bir temanın yapması gereken her şeye bakalım.

E-ticaret markanız için herhangi bir Magento 2 temasını değerlendirmeye yönelik kontrol listeniz:

 • Kullanıcı dostudur ve harika bir kullanıcı deneyimine sahiptir: Site ziyaretçilerinin sitenizde kolayca ve sezgisel olarak gezinebilmesine ve ürün sayfalarının hemen çıkmadan kaynaklanan sürtüşmeler olmadan hızla erişilebilmesine ihtiyacınız var.
 • Hızlı yüklenir: Mükemmel UX’e benzer şekilde sitenizin hızlı yüklenmesi gerekir. Saniyeler ve hatta kesirler saniyeler içerisinde önemli bir fark yaratabilir. sıçrama Ve dönüştürmek oranlar. Seçtiğiniz Magento 2 temasının çevrimiçi mağazanızı yavaşlatmak yerine hızlandırdığından emin olun.
 • Muhteşem görünüyor: Kulağa çok açık geliyor ancak potansiyel bir temayı yalnızca teknik yeteneklerine göre değerlendirmeyin. Seçtiğiniz herhangi bir temanın müşterilerinizi şaşırtması gerekir. Harika bir görünüm ve his, markanız hakkında olumlu bir izlenim yaratır ve genel alışveriş deneyimine katkıda bulunur. En iyi e-ticaret web tasarımları için kesin bir anlayışa sahip olmanız ve bunu seçtiğiniz temayla gerçekleştirmeyi hedeflemeniz gerekir.
 • Son derece özelleştirilebilir: Bazı çok iyi kullanıma hazır Magento 2 temaları var, ancak mağazanızın tam olarak diğer mağazalara benzemesini istemiyorsanız, temanızı kolayca özelleştirebileceğiniz görünüm, his ve kullanıcı deneyimine sahip olduğunuzdan emin olun. markanız bunu gerektirir.
 • Yanıt veriyor: Temanızın mobil cihazlar için optimize edildiğinden emin olmanız gerekir: Sayfalarınızdaki öğeler, mobil ticarete giderek artan odaklanmaya uygun olarak çeşitli cihazlara hızlı ve sorunsuz bir şekilde yüklenmelidir.
 • Mesajlaşmayı kolaylaştırır: Ürünleri veya kategorileri banner’lar, açılır pencereler veya diğer CTA’larla nasıl tanıtıyor olursanız olun, karmaşık geçici çözümlere veya ağır özelleştirmelere gerek kalmadan temanızın mesajlarınızı görüntüleyebilmesi gerekir.
 • Güçlü SEO’yu destekler: Magento 2’nin platformunda harika SEO özellikleri var, ancak temanızda çok fazla kodlama düzeyinde özelleştirme yaparsanız, mağazanızın SEO yeteneklerini yanlışlıkla dengeleyebilirsiniz sitenizin sıralamasına yardımcı olan HTML ve CSS kodunu değiştirerek. Ya kodlama değişikliği yapmadan ihtiyacınızı karşılayan bir tema seçin ya da SEO’yu derinlemesine anlayan bir geliştiriciyle çalışın.
 • Birden fazla kanalı destekler: Her kanal için içeriği yeniden oluşturmanız gerekiyorsa çok kanallı deneyimler sunmak zordur. İçeriği manuel olarak değiştirmeye gerek kalmadan çeşitli kanallara aktarabilen bir tema sonuçta omnichannel’i çok daha kolay hale getirebilir.

Ve elbette, istediğiniz temayı bulduktan sonra onu yüklemeniz gerekir. Bu da bizi şuna götürüyor:

Magento 2’de tema nasıl kurulur

Magento 2 temanızı kurmanın birkaç farklı yolu vardır. Bunu nasıl yapacağınız a) ne tür bir tema yüklemek istediğinize ve b) kurulumdan önce nasıl paketlendiğine bağlı olacaktır.

Bu konuda sizin için en iyi kaynakları bir araya getirirken:

 • Magento geliştiricisi Sanjay Jethva, takip edilmesi kolay, adım adım rehber Magento 2 temanızı yüklemek için kurulum türüne göre ayrılmış olarak.
 • Ve biraz daha derinlemesine bir şeye ihtiyacınız varsa Adobe’nin dokümantasyon harika bir kaynaktır ve süreç boyunca size ayrıntılı olarak yardımcı olacaktır.

Magento 2’de bir temayı nasıl değiştirebilirim?

Temanız yüklendikten sonra, varsayılan Magento temasından vitrininiz için kullanmak istediğiniz temaya kolayca geçiş yapabilirsiniz.

 • Yeni temanızı şuradan yükleyebilirsiniz: Admin Paneli.
 • Sadece şuraya gidin: içerik bölümü Ve bu adımları takip et.

#cta-visual-fe#İnanılmaz, yüksek performanslı bir e-ticaret deneyimi yaratınShogun Frontend’in Adobe Commerce ile daha yüksek alışveriş ve hız sunmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görün. Daha fazla bilgi edin

Peki en iyi Magento 2 teması hangisi?

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda Magento teması var. Adobe’nin kendi temalarından birini seçebilir veya üçüncü taraf bir seçeneği tercih edebilirsiniz. Hatta kendi temanızı tamamen sıfırdan oluşturmaya bile karar verebilirsiniz; bu konuyu daha sonra bu yazıda ele alacağız.

Tavsiye Edilen:  Figma bileşenlerini ve varyantlarını kullanmayı öğrenin

Ancak tüm bu seçenekler arasında işletmeniz için en iyi seçenek hangisidir? Mağazanızın gereksinimlerinin benzersiz olacağını unutmayın ve herkese uyan tek bir seçenek yokBu nedenle daha önce ele aldığımız kontrol listesini ve önceliklerinizin neler olduğunu aklınızda bulundurun.

Tüm söylenenler, İşte kullanabileceğiniz en iyi ve en popüler Magento 2 temalarından beşi:

1. Porto

En yaygın kullanılan Magento 2 premium temalarından biri olan Porto, temiz bir tasarım ve çok sayıda düzen esnekliği ve seçeneği sunuyor. 25’ten fazla ana sayfa düzeni arasından seçim yapabilmesine rağmen Porto hafif bir temadır, yani sayfalarınız hızlı yüklenir.

Porto’nun SEO açısından en çekici özelliklerinden biri, menülerinizi ve kategorilerinizi oluştururken sağladığı esnekliktir. Menülerinizin derinliğini yapılandırabilir ve ürün kategorilerinize ait görselleri ana sayfanızda görüntüleyebilirsiniz. Hızlı ve sezgisel gezinme oluşturmanıza ve ziyaretçileri hızlı bir şekilde ürün sayfalarınıza taşımanıza olanak tanır.

Kredi bilgileri: Porto

2. Pazar

Magentech tarafından geliştirilen bu tema Kapsamlı ürün kategorilerine sahip mağazalar işleten çevrimiçi markalar için iyidir. En popüler Magento uzantılarının birçoğuyla, özellikle de pazar uzantılarıyla bütünleştiği için Magento müşterileri arasında büyük bir başarı elde etti.

 • Tema tamamen duyarlıdır, yani içeriğinizi mobil cihazlar için yeniden tasarlama konusunda endişelenmenize gerek yoktur.
 • Porto gibi, Market de menünüzü yapılandırırken size çok fazla esneklik sağlayan Mega Menü özelliğine sahiptir.

Gibi uzantılar Ajax Katmanlı Gezinme Market temasıyla mevcuttur ve ekstra arama işlevi sağlar. Ancak temanızı özelleştirirken çok fazla uzantı yüklememeye dikkat edin; bunlar sayfa yükleme sürelerinizi olumsuz etkileyebilir.

Kredi bilgileri: themeforest.net

3. Claue

Magento mağaza sahiplerinin çok çeşitli ana sayfa düzenleri arasından seçim yapmasına olanak tanıyan başka bir hafif tema. Claue, iki varsayılan Magento temasından biri olan Luma’yı temel alır, ancak gelişmiş özelliklere sahiptir ve en popüler Magento uzantılarının tümü ile entegre olur.

Mağaza tasarımcılarının içeriği doğrudan CMS’den düzenlemesine olanak tanıyan kullanışlı bir sürükle ve bırak düzenleyicisi olan MGS Sayfa Oluşturucu uzantısıyla birlikte gelir. Zaten hızlı olan bu temanın performansını artıracak olan PWA artık mevcut.

Desteklediği en önemli uzantılardan bazıları şunlardır:

 • Mega Menü
 • Ajax Sepeti Pro
 • Ajax Katmanlı Gezinme
 • Blog desteği
 • Mağaza Bulucu
 • Magento Banner’ları
Kredi bilgileri: themeforest.net

4. Argento

Bu üçüncü taraf Magento teması, üzerinde çalışan 5.000’den fazla mağazayla en bilinenlerden biridir. Argento sizin için temayı yükleyecek ve aylık 25 ABD doları tutarında bir abonelik için güncellemeler ve destek sunacak.

Üçüncü taraf bir tema olmasına rağmen şirket içi Magento temalarının kullandığı kurallara göre oluşturulmuştur, dolayısıyla aynı şekilde oluşturulan tüm uzantılarla entegre olacaktır.

Ayrıca şunları sunar:

 • Mobil duyarlılık
 • Tüm önemli tarayıcılarla uyumluluk
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz 7 stil
 • SEO paketi
 • 20’den fazla Uzantı ücretsiz olarak dahil edilmiştir
Kredi bilgileri: Argento

5. inci

Bir başka popüler üçüncü taraf teması olan Pearl, mevcut en fazla belgelenen Magento 2 teması olmakla övünüyor. Fiyat etiketi, bir self-servis merkezine erişim ve e-posta desteği içerir.

Pearl üç formatta gelir:

 • Gerekli – Pek çok uzantı veya gelişmiş özellik içermeyen temel bir seçenek. Bu, tek mağaza veya daha küçük markalar için uygundur.
 • Profesyonel – Ücretsiz kurulum, çeşitli uzantılar ve ana sayfa, veri ve analiz kurulumuyla birlikte gelen daha gelişmiş (ve pahalı) bir seçenek.
 • Profesyonel Özel – Bu, tüm Profesyonel özelliklerin yanı sıra lansman öncesi denetim ve ana sayfa, gönderim ve veri kurulumuyla birlikte gelir. Ayrıca temayı özelleştirmek için kullanabileceğiniz 50 saatlik ücretsiz geliştirme ve özel barındırma da içerir.
Kredi bilgileri: Weltpixel.com

Kullanıma hazır Magento 2 temalarının potansiyel dezavantajları

Önceden paketlenmiş Magento temalarının birçok avantajı vardır: kurulumu hızlı ve kolaydır, profesyonel görünümlü bir vitrin sağlarlar ve genellikle mağazanızı güçlendirmek için ihtiyaç duyacağınız e-ticaret uzantılarıyla entegre olacak şekilde tasarlanmıştır.

Fakatönceden tasarlanmış bir temayı kullanmanın bilmeniz gereken bazı dezavantajları vardır:

 • Yetenekleri sizin tutkunuzla eşleşmeyebilir. Ölçeklendikçe vitrin işlevselliğinizi de ölçeklendirmeniz gerekir. Daha fazla ürün grubu, daha fazla kategori ve daha ayrıntılı menüler ve gezinme anlamına gelir. Bu gereklilikleri kullanıma hazır bir Magento temasının sağladığı şeylere bağlamaya çalışmak, müşteri deneyimine zarar verebilir ve müşteri yolculuğunda sürtüşme noktalarına neden olabilir.
 • Hız eksikliği. Çoğu zaman temalar söz konusu olduğunda, e-ticaret mağazaları için ideal olan saniyenin altındaki yükleme sürelerine ulaşmakta zorlanacaksınız. Bu, özellikle ne kadar çok uzantı eklerseniz geçerlidir. Eklediğiniz her uzantının çalışması için kod gerekir ve sitenizdeki her kod parçasının performans üzerinde etkisi vardır. Kullanıma hazır bir tema kullanıyorsanız, hız testi yap sitenizin ne kadar hızlı çalıştığını görmek için.
 • Oldukça tek tip mağazalar. En popüler temalardan bazıları binlerce üzerlerinde çalışan mağazalar. En azından iyi bir temanın yüzlerce indirmesi olacaktır. Bu, vitrininizin görünüm ve hissinin diğer çevrimiçi markalara çok benzediği bir çerez kesici etkisi yaratabilir. Günümüz pazarında farklılaşmanız için gereken benzersizliği kaybedersiniz ki bu çok önemlidir.
Tavsiye Edilen:  Meta Açıklamaları TO'yu Nasıl Artırır?

Sıfırdan yeni bir vitrin teması nasıl oluşturulur?

Üçüncü taraf temasının dikkate alınması gereken potansiyel dezavantajları nedeniyle birçok marka, tamamen kendi temasını oluşturmayı tercih ediyor. Magento 2 özel teması tamamen sıfırdan oluşturulmuş bir temadır çevrimiçi mağazanızın ve markanızın ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için.

Teknoloji yığınınız üzerinde çok güçlü bir kontrolünüz varsa, bu iyi bir çözüm olabilir. Ismarlama bir temayı tasarlama, oluşturma ve sürdürme zorluğunu üstlenebileceğinizden emin olmanız gerekir. Bu genellikle bir temanın bakımını yapacak personelin hazır bulundurulmasını veya en azından hazır bulundurulmasını gerektirebilir.

Sizin için özel bir Magento teması geliştirecek çeşitli ajanslar bulunmaktadır, bu nedenle teknik ayrıntılar konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Ancak bu özel hizmetler pahalı olabilir ve bakım için devam eden maliyetleri ve tema geliştirme ve teslimat sürecine dahil olan üçüncü taraf sözleşmelerini ödemeniz gerekebilir.

Şirket içi geliştiricilerden oluşan güçlü bir ekibiniz varsa, kendiniz bir tema oluşturmaya karar verebilirsiniz, ancak bu deneyimsiz ekiplerin üstlenmesi gereken bir şey değildir.

Eğer bu işi tek başınıza yapmaya karar verirseniz, ne beklemeniz gerektiği konusunda size fikir verecek kısa bir iş akışını burada bulabilirsiniz:

 1. Bir Magento 2 şablonu kullanın. Magento önceden yüklenmiş iki ‘başlangıç’ temasıyla birlikte gelir: Blank ve Luma. Kendi temanızı oluşturuyorsanız, inşa ettiğiniz mağazanın türü ne olursa olsun ihtiyaç duyacağınız ortak öğeler olacaktır, dolayısıyla temel bir şablon kullanmak size çok zaman kazandıracaktır.
  • Luma, Blank’tan daha gelişmiş olduğundan daha köklü bir temelle çalışmaktan memnunsanız Luma’yı kullanın.
  • Geliştirmenin çoğunu kendiniz yapmak istiyorsanız Blank’ı kullanın.
 1. Temanızı dizinde oluşturun. Burası Magento’ya temanızın var olduğunu göstereceğiniz yerdir. Magento kök dizinine gidin ve uygulama>tasarım>ön uç, daha sonra temanızın adını taşıyan bir klasör oluşturun.
 1. Temanızı bir theme.xml dosyasıyla bildirin. Bu dosya Magento’ya temanız hakkında temel bilgiler verir. Boş veya Luma şablonundan bir tema oluşturuyorsanız Magento’ya ‘ana’ temanın ne olduğunu söyleyeceğiniz yer burasıdır. Temanızın kodu ana temanıza göre oluşturulacağından temanızın temellerini oluşturan bu adımdır.

theme.xml dosyanız yeni oluşturduğunuz tema dizininde yer alacaktır.

#cta-paragraph-fe#theme.xml dosyasına eklemeniz gereken kodu şurada bulabilirsiniz: Adobe geliştiricilerinin sitesitema oluşturma sürecinin daha ayrıntılı bir teknik açıklamasıyla birlikte.

 1. Temanızı dağıtmak için Composer’ı kullanın. Magento’nun kullanım alanları Besteci bağımlılıkları yönetmek için (temanın çalışması için gereken paketler veya kod kitaplıkları). Besteciyi etkinleştirmek için tema dizini klasörünüze bir besteci.json dosyası ekleyin (yine Adobe’nin sitesinde bir örnek bulabilirsiniz.)
 1. Temanızı kaydedin. Bir eklemeniz gerekir kayıt.php Dosyayı Magento sistemine kaydetmek için tema dizini klasörünüze kopyalayın.
 1. Temanızı özelleştirin. Yukarıdaki adımlar Magento’da tamamen sıfırdan bir tema oluşturmanın temelleridir. Ancak ana temadan birçok özelliği devralmış olacaksınız, bu nedenle artık görsel boyutlarınız gibi şeyleri özelleştirmeniz, bir logo eklemeniz ve kendi statik CSS’nizi, yazı tiplerinizi, görsellerinizi ve JS dosyalarınızı temanıza eklemeniz gerekiyor. Bu işin zor kısmıdır ve çevrimiçi markanızın gereksinimlerini karşılayacak kadar sağlam bir Magento 2 teması oluşturma konusunda ciddiyseniz, bunu gerçeğe dönüştürmek için geliştiricilerle birlikte çalışmalısınız.

Özel Magento 2 temasının artıları ve eksileri

Sıfırdan bir Magento 2 teması oluşturmak şüphesiz büyük bir girişimdir ancak işletmeniz için çok faydalı olabilir. Özel Magento tema rotasına başlamadan önce, harcadığınız zamana ve çabaya değip değmeyeceğine karar vermeniz gerekir. size ihtiyacınız olan alışveriş deneyimini yaşatın.

Karar vermenize yardımcı olacak özel bir yaklaşımın bazı avantajları ve dezavantajları şunlardır:

Özel bir temanın artıları:

 • İstediğiniz siteyi tasarlayın. Bu rotayı takip ederek sitenizin düzeni, görünümü ve hissi üzerinde tam kontrole sahip olursunuz. Sitenizin ana sayfasını, ürün sayfalarını, kategorilerini ve daha fazlasını haritalandırabilir ve müşteri yolculuklarınız için en uygun site navigasyonunu oluşturabilirsiniz.
 • Benzersiz bir mağaza oluşturun. Yüzlerce veya binlerce mağazanın kullanabileceği hazır bir Magneto teması kullanmak yerine, müşterileriniz için daha unutulmaz ve özel bir şey yaratabilirsiniz.
 • Teknoloji yığınınızın tam kontrolü. Kendi temanızı oluşturduğunuzda güncellemeler ve bakım için bir tema satıcısına bağımlı kalmazsınız. Sitenizi yönetmek için uygulamalı bir yaklaşım benimsemek isteyen bir geliştirici ekibiniz varsa, bu ekstra kontrol bir avantaj olabilir.
Tavsiye Edilen:  Discord'da Soundboard Nasıl Alınır?

Özel bir Magento teması oluşturmanın eksileri:

 • Geliştirici kaynaklarını kullanır. Şirket içi geliştiricilerden oluşan uzman bir ekibiniz hazır olsa bile, zamanlarını tema geliştirme ve dağıtım projesine ayırmanız gerekecektir. Bu, başka (belki de daha anlamlı, gelir getiren projeler) üzerinde çalışamayacakları anlamına gelir.
 • Çoğu zaman büyük maliyetler içerir. Bir tema oluşturmak için geliştirici bütçesini ve kaynaklarını ayırmanız veya bir geliştirme ajansıyla ortaklık kurmanız gerekecektir. Buradaki geliştirme ve destek maliyetleri önemli olabilir, bu nedenle mağazanızın GMV’sini ve büyüme aşamasını dikkate almanız gerekir.
 • Uzun teslim süreleri. Özel bir tema tasarlamak, geliştirmek ve dağıtmak, önceden paketlenmiş bir Magento 2 teması kurmaktan çok daha karmaşıktır. Ve temanızı planladığınız ve oluşturduğunuz süre boyunca sitenizin ziyaretçileri, güncellemeyi ve geliştirmeyi umduğunuz müşteri deneyimlerinin aynısını yaşamaya devam edecek.
 • Hayal ettiğiniz sonuca varamayabilirsiniz. Tema geliştirme karmaşık ve kapsamlı bir süreçtir. Ortaya çıkacak sorunları ve teknik sorunları tahmin etmek her zaman mümkün değildir ve tamamen ortadan kaldırmaya çalıştığınız sorunlar için çeşitli geçici çözümlerle karşılaşabilirsiniz. Bir tema geliştirme projesine çok fazla zaman ve para yatırdıysanız bu ideal değildir.
 • Düşündüğünüzden daha çabuk büyüyebilirsiniz. E-ticaretteki değişimin hızı nefes kesici; birkaç yıl öncesine, omnichannel’in henüz emekleme aşamasında olduğu ve yaygın olarak kullanılan bir perakende uygulaması olmadığı zamanları düşünün. Ölçeklendikçe markanızın değişen gereksinimlerini de eklediğinizde değişen koşullara uyum sağlama ihtiyacı açıktır. Pahalı ve zahmetli bir şekilde üretilmiş bir temayı değiştirmekte tereddüt edebilirsiniz.

Başsız esneklik için ön uç platformu seçeneğini keşfedin

Tamam, önceden oluşturulmuş Magento teması aşamasını geçtiniz ve kullanıma hazır bir temanın çok yavaş veya esnek olmadığını hissettiniz. Ama sen Ayrıca özel bir Magneto teması tasarlamanın getirdiği baş ağrılarını, masrafları ve uzun teslimat sürelerini istemiyorum.

Alternatif nedir?

Pek çok ileri görüşlü marka gibi siz de başsız ticaret (ve başsız ticaretin etkinleştirildiği Adobe Commerce’in üzerinde esnek bir ön uç katmanı) yoluyla tam ön uç kontrolü elde etmeyi keşfedebilirsiniz.

Shogun ön uç, size esneklik, rakipsiz hız ve performanstan ödün vermeden veya geliştiriciye güvenmeden tamamen benzersiz tasarım oluşturma yeteneği kazandıran birleşik bir ön uç platformudur.

Az kodlu ortam, teknik olmayan ekip üyelerinizin sezgisel Deneyim Yöneticisi ile hızlı bir şekilde değişiklik yapabileceği anlamına gelir. Ayrıca Adobe Commerce’in başsız bir mimariyle yeniden yapılandırılması, platformlar ve kanallar arasında tutarlı deneyimler oluşturabileceğiniz anlamına gelir.

Birleşik bir ön uç platformu kullanmak, ekiplerinizin ölçeklendirme işinizin temel ihtiyaçlarına ve vitrininizi farklılaştıran deneyime odaklanmalarını sağlayabilir; yığınınız için teknik ön uç hususları ise iş ortaklığı yaptığınız uzmanlardan oluşan özel bir ekip tarafından ele alınır. Tüm altyapıyı dış kaynaklardan temin edersiniz, böylece en önemli olana odaklanabilirsiniz (sonuçta, içerik dağıtım ağınız, müşterinizin fark edeceği ve geri gelmeye devam edeceği bir şey değildir!)

Shogun Frontend, temel olarak ilerici web uygulaması teknolojisiyle oluşturulmuştur; bu, aşağıdakileri başarabileceğiniz anlamına gelir: saniyeden kısa yükleme sürelerimobil cihazlarda bile.

PWA teknolojisinin doğasında bulunan hız da yardımcı olacaktır SEO’nuzu güçlendirinGoogle, ağır eklentiler veya ayrıntılı kodlama değişiklikleri nedeniyle engellenmeyen, hızlı yüklenen siteleri ödüllendiriyor.

Arka uçtan ayrılan esnek bir ön uç, üçüncü taraflarla entegrasyon ve ihtiyaçlarınız değiştikçe teknoloji yığınınızın bazı kısımlarını değiştirme söz konusu olduğunda size çok daha fazla esneklik sağlar.

Bu, işinizi geleceğe hazırlayabilecek ve aynı zamanda burada ve şimdi ışık hızında, ultra duyarlı müşteri deneyimleri sunabilecek bir yaklaşımdır.

#cta-visual-fe#İnanılmaz, yüksek performanslı bir Adobe CommerceAlışveriş deneyimi yaratın. Shogun Frontend’in daha yüksek alışveriş ve hız sunmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görün. Daha fazla bilgi edin