Nasıl Kaydolunur ve Leonardo AI Kullanılır

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Nasıl Kaydolunur ve Leonardo AI Kullanılır

Oyun kaynaklarını manuel olarak oluşturmaktan sıkıldınız mı? AI kullanarak yüksek kaliteli oyun varlıkları oluşturmak ister misiniz? Öyleyse, Leonardo AI sizin için mükemmel bir araçtır! Leonardo AI, AI algoritmalarını kullanarak öğeler, karakterler, büyük harfler, yapılar ve konsept sanatı gibi harika oyun kaynakları oluşturur. Diğer AI görüntü üreticilerinden farklı olarak Leonardo AI, video oyunları için varlıklar oluşturmaya odaklanır ve bu da onu yaratıcı profesyoneller, işletmeler ve yüksek kaliteli görsel içeriğe ihtiyaç duyan bireyler için mükemmel bir araç haline getirir. Bu yazıda, olağanüstü özelliklerini kullanmak için nasıl kaydolacağınızı ve Leonardo AI’yı nasıl kullanacağınızı göstereceğiz.

Leonardo AI’ya Nasıl Kaydolunur?

Leonardo AI’nın gücünü kullanmak için bir hesap oluşturmanız gerekir. Aşağıdaki adımları kullanarak hesabınızı zahmetsizce ayarlayabilirsiniz:

 1. Leonardo AI web sitesini ziyaret edin (https://leonardo.ai/).
 2. E-posta adresinizi “Özel erken kayıt erişimi için kaydolun” metninin altına girin.
 3. Beni Say’a tıklayın.
 4. Leonardo AI isteğinizi kabul edene kadar bekleyin.
 5. O zamana kadar Discord’a Katıl düğmesini tıklayın ve bir kullanıcı adı girerek Discord hesabınızı oluşturun.
 6. Bir sonraki adımda doğum tarihinizi girin.
 7. Bir açılır pencere göreceksiniz. Açık tutun ve e-posta hesabınıza gidin.
 8. Leonardo AI’dan aldığınız e-postayı açın ve Discord sunucusuna katıl bağlantısını tıklayın.
 9. Daveti Kabul Et’i tıklayın.
 10. E-posta adresinizi ve şifrenizi girin ve Hesabı Talep Et’e tıklayın.
 11. E-posta hesabınızı doğrulayın.
 12. Discord hesabına gidin ve ekranınızdaki soruları cevaplayın.
 13. Sol taraftaki menüden Giriş seçeneğine tıklayın.
 14. Alt kısımdaki mesaj çubuğuna adınızı ve bilgilerinizi yazarak kısaca kendinizi tanıtın. Bir Otomatik Moderatör mesajınıza yanıt verecektir.
 15. Öncelikli Erken Erişim bağlantısını tıklayın ve formu doldurun.

Şimdi, Leonardo AI isteğinize yanıt verene kadar bekleyin. Genellikle 24 saat sürer.

Tavsiye Edilen:  Müşterileriniz için etkileşimi optimize eden 16 haber bülteni fikri

Leonardo AI’da nasıl oturum açılır?

Leonardo AI oturum açma yöntemi basittir. Leonardo hesabınızı onayladıktan sonra, aşağıdaki adımları kullanarak oturum açabilirsiniz:

 1. ziyaret edin https://app.leonardo.ai/auth/login sayfa.
 2. leonardo.ai’de oturum aç’a tıklayın.
 3. E-posta adresinizi ve şifrenizi girin veya Google veya Microsoft hesabınızı kullanarak oturum açın.
 4. Bir kullanıcı adı girin.
 5. Giriş sayfasındaki soruları cevaplayın ve 18 yaşından büyüğüm seçeneğine tıklayın.
 6. Leonardo’yu kullanmaya başla’yı tıklayın. Artık bu inanılmaz AI sanat oluşturucuya cihazınızdan erişebilirsiniz.

Leonardo AI nasıl kullanılır?

Leonardo’nun kullanıcı arayüzünde gezinmek ve kullanmak kolaydır. Kullanıcılar, oluşturulan fotoğrafları birkaç adımda kırpabilir, yeniden boyutlandırabilir ve rengini değiştirebilir. Aşağıdaki adımları uygulayarak hesabınıza giriş yapabilir ve kullanabilirsiniz:

 1. Leonardo AI’nın giriş sayfasını ziyaret edin ve hesabınızda oturum açın.
 2. Sol kenar çubuğundan keşfetmek istediğiniz seçeneği seçin. Kanvas düzenleyiciyi kullanabilir, modelinizi eğitebilir veya üst düzey görüntü seçeneklerini kullanabilirsiniz.
 3. Düzenlemek için imlecinizi resmin üzerine getirin. Modelinizi oluşturmak için kenar çubuğundaki düzenleme araçlarını da deneyebilirsiniz.

Ayrıca okuyun: Leonardo.AI’nin Yükselişi: AI Dünyasında Ezber Bozan

Oyun Varlıkları Oluşturmak için Leonardo.AI Kullanma

 • Leonardo.AI’nin tescilli “Leonardo Creative” modeli, kullanıcıların saniyeler içinde çok çeşitli dijital varlıklar oluşturmasına olanak tanır. Başlamak için görüntü oluşturma sayfasına gidin ve oluşturmak istediğiniz dijital varlığın türünü sorun. Örneğin, “Bir uzay savaşçısı büyücü karakteri, tam vücut, degrade arka plan.”
 • AI’yı yönlendirdikten sonra, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi resim alacaksınız. İhtiyaçlarınıza en uygun temel görüntüyü seçin. Daha sonra görüntünün kalitesini artırmak için ‘Yükseltilmiş Görüntü’ seçeneğini seçebilirsiniz. Diğer seçenekler arasında “Arka Planı Kaldır”, “Görüntüyü İndir”, “Görüntüyü Yakınlaştır (Uzaklaştır)”, “Görüntüden Görüntüye için Kullan” ve “Görüntüyü Sil” yer alır.
 • Tercih ettiğiniz görüntüyü seçtikten sonra, sonuçlara ince ayar yapmaya başlayabilirsiniz. Bunu başarmanın bir yolu, metin istemine eşlik edecek ek bir istemi etkinleştirmenize izin veren ‘Görüntüden Görüntüye’ seçeneğini kullanmaktır.
 • Ardından, giriş görüntüsüne sadık ama aynı zamanda sonuçlar konusunda yaratıcı bir görüntü oluşturmak için ilk güçle oynayın. Örneğin, tam gövdeli bir uzay maymunu büyücü karakteri oluşturmak istiyorsanız, 0,5’lik bir başlangıç ​​gücü kullanın. Sonuçlarda daha fazla veya daha az değişiklik oluşturmak için başlangıç ​​gücünü ayarlayabilirsiniz.
 • AI’yı kullandığınız bilgi istemlerine daha fazla veya daha az ağırlık vermek için Rehberlik Ölçeği’ni de kullanabilirsiniz. Örneğin, gülümseyen bir uzay maymunu büyücü karakteri istiyorsanız, tam vücut, 10/20 Rehberlik Ölçeği kullanın. AI’nın istemden uzaklaşmasını istiyorsanız, 3 gibi daha düşük bir Rehberlik Ölçeği kullanın.
Tavsiye Edilen:  Bir Pazarlama Otomasyonu Danışmanı İşinizi Nasıl Hızlandırabilir?

Bu istemleri kullanmayı deneyin