Pazarlamanızı Artıracak ve Satışları Artıracak En İyi Shopify Uygulamaları

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Pazarlamanızı Artıracak ve Satışları Artıracak En İyi Shopify Uygulamaları

İster yeni bir satıcı olun ister Shopify’da deneyimli biri olun, şu kesindir: İnsanları satın almaya teşvik etmek için her zaman iyi bir pazarlamaya ihtiyacınız olacaktır.

Harika bir ürününüz, güzel bir siteniz ve hevesli bir tavrınız olabilir, ancak sahip olduklarınızı sergileyecek araçlara sahip değilseniz, müşteri kazanmakta zorlanacaksınız. Müşterinin olmadığı yerde satış da olmaz. Satışın olmadığı yerde kâr da olmaz.

Vay vay vay.

Neyse ki Shopify, platformlarına sorunsuz bir şekilde entegre olan tonlarca pazarlama uygulamasına sahiptir. Ama biz bir şeyi kastediyoruz ton. (Son sayımda 1.100 civarında.)

Tüm bu seçenekler çok zorlayıcı olabilir, özellikle de gerçekte neye ihtiyacınız olduğuna dair bilginiz sınırlıysa. Dahası, yaklaşık bir milyar pazarlama var taktiklerve herkesin hangisinin en iyi sonuç verdiğine dair bir fikri vardır.

Tüm bu gürültünün arasında, işinize yarayacak yaklaşımı ve sonraki uygulamaları nasıl bulacaksınız? Biz Tako Ajansı korudunuz mu?

E-ticaretle en alakalı dört pazarlama yöntemi vardır: e-posta, içerik, sadakat ve sosyal kanıt. İleride her birini açıklayacağız ve sektördeki en iyi uygulamalardan bazılarını önereceğiz.

Eposta pazarlama

Bazen elde tutma pazarlaması olarak da adlandırılan e-posta pazarlaması, genellikle müşterilerle ilişkiler kurmak, yeni ürünleri veya hizmetleri vurgulamak, teşvikler sunmak ve duyurular yapmak için kullanılır – bunların tümü tutsak bir kitleye (okuyun: abone listenizi seçen kişiler).

Bu pazarlama yaklaşımı, bir defalık müşterilerin sadık, sürekli müşterilere dönüştürülmesinde kritik bir rol oynamaktadır.

En İyi Seçim: Klaviyo

Klaviyo hem siz hem de müşterileriniz için modern teknolojinin izin vereceği en kişiselleştirilmiş e-posta ve SMS pazarlama deneyimini oluşturmak için gelişmiş, güvenli bir şekilde saklanan müşteri verilerinden, açık mantık yollarından ve güzel görsel akışlardan yararlanan her şey dahil bir uygulamadır.

Çalıştığına dair kanıta mı ihtiyacınız var? Profesyoneller Dilim ve Zar artırmak için Klaviyo’yu kullandı Bardak ve Yaprak e-posta geliri yalnızca 30 günde %206’nın üzerinde arttı.

Kurulumu Ne Kadar Zor?

Klaviyo’yu Shopify’a entegre etmek basittir ve entegrasyonu Shopify uygulama mağazanızdan veya Mevcut bir Klaviyo hesabından. Web izlemeyi ayarlamak gibi ilk başta korkutucu görünebilecek birkaç ek adım daha vardır, ancak Klaviyo her şeyi açıklıyor.

Web izleme faydalıdır çünkü “bilinen tarayıcılardan” (sitenizin belirli alanlarıyla etkileşimde bulunan kişilerden) değerli bilgiler toplar ve bunları hedeflenen e-posta kampanyaları ve veriye dayalı iş kararları için kullanılmak üzere kontrol panelinizde saklar.

Klaviyo son derece sağlam ve karmaşık bir sistem olduğundan öğrenme eğrisi biraz dik olabilir. Geliştirme geçmişine sahip olanlar daha kolay vakit geçirebilir, ancak yeterli zaman ve kararlılıkla herkes bunu hackleyebilir. (Değilse, ağır yükü sizin yerinize yapması için bir Klaviyo uzmanı kiralayabilirsiniz.)

Maliyeti Ne Olacak ve Yatırım Getirisi Ne Kadar?

Klaviyo’nun fiyatlandırması sahip olduğunuz e-posta abone sayısına göre belirlenir. Kullanışlı bir özellikleri var hesap makinesi Aylık maliyetinizi tahmin etmenize yardımcı olabilecek web sitelerinde.

Hesaplayıcıları ayrıca bir yatırım getirisi tahmincisi içerir. Bilmeniz gereken tek şey abone sayınız ve toplam ortalama yıllık satışlarınızdır. Bu sadece sektör verilerine ve geçmiş kullanıcılardan alınan bilgilere dayanan bir tahmin, ancak platformun potansiyel faydalarını önceden görmek memnuniyet verici.

İkinci: Privy

Klaviyo gibi Mahremiyet Shopify satıcıları için popüler bir SMS ve e-posta pazarlama seçeneğidir. Klaviyo’dan daha ucuzdur (30.000 kişi sizi yönlendirecektir) 160$ yalnızca e-posta planında aylık) ve daha basit.

E-posta pazarlamaya yeni başlıyorsanız Privy’yi Klaviyo’dan daha kullanıcı dostu bulabilirsiniz. Bununla birlikte, o kadar gelişmiş veya karmaşık değildir (daha az entegrasyon, akış, tetikleyici ve koşul), dolayısıyla eninde sonunda onu aşabilirsiniz.

İçerik pazarlama

İçerik pazarlaması devreye giriyor birçok şekilancak en kısa şekilde şöyle tanımlanabilir:

“İçerik”, sosyal medya gönderilerinden yazılı blog içeriğine, eğitim videolarına ve daha fazlasına kadar her şeyi kapsar. İçerik pazarlamanın faydaları hayret verici olabilir: artan marka farkındalığı, sektörünüzde artan otorite ve güvenilirlik, artan kültürel alaka ve daha az para harcanması sıkıcı geleneksel reklamcılık — hepsi rekor kıran satışlara yol açıyor.

İlk bakışta, içerik pazarlaması paranızın karşılığını en iyi şekilde almanızı sağlayacak gibi görünüyor; sonuçta temelde ücretsiz, değil mi?! Kendi blog yazılarınızı yazabilir, kendi SEO araştırmanızı yapabilir, kendi Instagram fotoğraflarınızı çekebilir ve kendi ürün videolarınızı oluşturabilirsiniz.

Teknik olarak evet ama var çok Yazma, düzenleme, tasarım, fotoğrafçılık ve yazılım becerileri ile bu işi iyi yapabilecek çok az satıcı var… ve içerik pazarlaması sadece iyi yapıldığında işe yarar. (Ayrıca kimin vakti var?)

En iyi tavsiyemiz? İçerik pazarlaması harika olabilir ancak yöntemli olun: Bir adım geri atın ve kendinize şu soruyu sorun: “Bu gerçekten benim işim için doğru mu?” Bu sorunun cevabı kesin bir “EVET” olduğunda, bu içerik pazarlamanın ağır toplarına göz atın.*

*Not: Bloglara yönelik yazılı içerik, yalnızca bir uygulama tarafından yeterince işlenemez – en azından, AI içerik yazımı biraz daha ilerleyene kadar. İhtiyacın olacak Acenta bunun için.

En İyi Seçim: Promo.com

Yaygın olarak popüler Promosyon Dönüşümleri artırabilecek ilgi çekici videolar oluşturmayı ve hatta tek bir tıklamayla doğrudan sosyal medyada paylaşılmayı kolaylaştırır. Deneyimli bir video düzenleyici değilseniz (ve iMovie ile saatlerce uğraşmak istemiyorsanız), bunun gibi araçlar video oluşturmayı çocuk oyuncağı haline getirir.

Tavsiye Edilen:  WordPress için En İyi 5 SEO Eklentisi

Kurulumu Ne Kadar Zor?

Promosyonu ayarlamak ve kullanmaya başlamak kolaydır. Destek ekipleri duyarlı ve kendi kendine başlayanlar için bilgi tabanları çok büyük. Ücretsiz bile sunuyorlar takvim Promosyonlarınızı ay bazında planlamanıza yardımcı olmak için.

Maliyeti Ne Olacak ve Yatırım Getirisi Ne Kadar?

Promosyon ayda 39 ABD dolarından başlar ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak ayda 249 ABD dolarına kadar yükselir, ancak Shopify’da ayaklarınızı ıslatmak için ücretsiz bir sürüm mevcuttur.

Tanıtım planlarınıza bir video bileşeni eklemeye belirli bir yatırım getirisi atamak zordur, ancak videonun popülaritesi sürekli olarak artmaktadır. (Beğenmek, Gerçekten popüler. Dijital Pazarlama Enstitüsü 2021 yılına kadar trafiğin %80’inin videoyla ilişkilendirileceğini bildirdi.)

İkinci: Covet Pics

Instagram uygulamalarının Shopify App Store’da bir düzinesi var ve birçoğu yüksek değerlendirmelere sahip – ancak imrenilen resimler Üst düzey markalara hitap eden son derece gelişmiş tasarımları ve yerleşim düzenleri sayesinde rakiplerini geride bırakıyor. Bu kötü çocuğu takın ve birkaç dakika içinde alışveriş yapılabilir Instagram yayınları, görünüm defterleri ve galeriler oluşturun. Müşteri hizmetleri ekibi ayrıca hızlı yanıt verme süreleri ve yardımseverlikleri nedeniyle altın yıldız kazandı.

Sadakat Pazarlaması

Sadakat pazarlaması, mevcut müşterileri size tekrar tekrar işlerini vermeye teşvik eder. En azından bir parçasıysanız bir ödüller programı (ve dürüst olmak gerekirse kim değil ki?), bunun ne kadar etkili olabileceğini biliyorsunuz.

İşte sadakat pazarlamasının bu kadar önemli olmasının nedeni:

 1. Uygun maliyetlidir. Her ne kadar birçok sadakat programı özel indirimler veya bedava hediyeler sunmayı içerse de, satın alma başına maliyet yeni Başka yollarla elde edilen müşterilerin sayısı, sadakat programı üyelerine promosyonlar sunarak “kaybedeceğinizden” muhtemelen çok daha yüksek olacaktır.
 2. Tutsak bir izleyici kitlesine hitap ediyor. Bir müşterinin sizden alışveriş yapmasını sağlamak neredeyse her zaman daha kolaydır Tekrar bir yabancıyı onun için en iyi seçeneğin sen olduğuna ikna etmekten daha iyidir.
 3. Size malları (verileri) verir. Müşteri verileri işletmenizin cephaneliğindeki en değerli şeydir. Demografinizi anlamanıza yardımcı olur, hangi ürün veya hizmetleri ne zaman tanıtmanız gerektiği konusunda bilgi verir, daha hedefli reklamlar* oluşturmanıza olanak tanır ve daha fazlasını sağlar.

  *Buna dikkat et. Geçmişteki davranışlara dayanarak yararlı önerilerde bulunmak ile bir müşteriyi, bir arkadaşına kedinin biraz tombul göründüğünü söyledikten hemen sonra kedi koşu bandı reklamıyla korkutmak arasında ince bir çizgi vardır. (Sana bakıyorum, Instagram/Facebook.)

 4. Sadakati teşvik eder (ha). Örneğin abonelik devi Amazon Prime’ı ele alalım (evet, bu bir sadakat programıdır). Prime’ın 2005 yılında faaliyete geçmesiyle birlikte Amazon’un temel hedefi, müşterilerin yüksek nakliye oranları nedeniyle sepetlerini terk etmelerini engellemekti. 2018 yılına gelindiğinde Başbakan üyeleri harcama yapıyordu üzerinde iki kere Prime olmayan üyeler kadar — — ve bu fark büyümeye devam ediyor.

En İyi Seçim: Smile.io

Smile.io Müşterilerinizi puanlarla, VIP programıyla, yönlendirme teşvikleriyle veya üçünün birleşimiyle ödüllendirmenize olanak tanıyan güçlü bir sadakat programı oluşturucusudur. Sen Hangi eylemlerin ödüle layık olacağına, ödüllerin neler olduğuna ve bunların nasıl kullanılabileceğine son derece temiz, sezgisel bir yönetici panosundan karar verin.

Smile.io, Shopify ile o kadar kusursuz bir şekilde bütünleşir ki, programınızı etkinleştirdiğiniz anda web sitenizde tamamen duyarlı bir ödül rozeti görünür. Rozet tamamen özelleştirilebilir ve site ziyaretçilerinin programınız hakkında bilgi edinmesine ve kaydolmasına olanak tanır.

Dahası, Smile, e-posta pazarlama altın madalyasıyla bütünleşiyor Klaviyoböylece program üyelerinizin canlı, markaya özel e-postalarla etkileşimde kalmasını sağlayabilirsiniz.

Bunu hisset? Bu, ilişki kuran, müşteri tatmin edici bir e-ticaret sihirbazı olmanız anlamına gelir.

Kurulumu Ne Kadar Zor?

Smile.io uygulamanızı kurmak için harcayacağınızdan daha fazlasını bir fincan kahve yapmaya harcayabilirsiniz. En çok zaman harcayan kısım muhtemelen sadakat programınızın çerçevesine karar vermek olacaktır. Platform kurulumunun kendisi çocuk oyuncağıdır.

Maliyeti Ne Olacak ve Yatırım Getirisi Ne Kadar?

Smile.io beş plan sunuyor. Ücretsiz ve Başlangıç ​​planları sadakat programınızı hayata geçirecek, ancak güzellikler gerçekten de Büyüme düzeyinde etkisini göstermeye başlıyor. VIP program erişimi Pro düzeyinde mevcuttur ve Enterprise, API erişimi ve özel HTML ödül programı e-postaları da dahil olmak üzere size tüm enchilada’yı sunar.

Tavsiye Edilen:  2023'ün En İyi 6 Fikri

Özgür: 0$

Başlangıç: 49$/ay

Büyüme: 199$/ay

Profesyonel: 599$/ay

Girişim: 1.000$+/ay

Tüm planlara göz atabilir ve özellikleri karşılaştırabilirsiniz. Burada.

İkinci: Growave

Grodalga Temel odak noktasının etkili sadakat programları oluşturmak olması açısından Smile.io’ya benzer, ancak sosyal kanıt sağlamak için bir istek listesi özelliği, bir inceleme işlevi ve çeşitli sosyal entegrasyonlar ekleyerek bir adım daha ileri gider. Bu yapmak İşleri biraz karmaşık hale getiriyor ve çok şey olup bittiği için, Smile’da olduğu gibi sadakat onların temel odak noktası değil.

Sosyal Kanıt Pazarlama

Sosyal kanıt pazarlaması, yaygın olarak “grup düşüncesi” veya “sürü zihniyeti” olarak bilinen psikolojik olguya dayanır: büyük bir grup insan (veya küçük bir grup insan). Sağ insanlar) bir davranışın arzu edilir olduğunu söylerler, dolayısıyla birey o davranışa uyar.

Sosyal kanıt psikolojisinin kurbanı olmak için konformist bir aptal olmanıza gerek yok; neredeyse her gün herkesin başına gelir.

Her akşam işten eve dönerken arabayla iki restoranın önünden geçtiğinizi hayal edin. Restaurant One’ın dışında her zaman oturmayı bekleyen bir kalabalık vardır. Restoran İki hayalet bir kasabadır. Randevu gecesi geldiğinde, bu restoranlardan hangisinin akla gelme olasılığı daha yüksektir? Bu, eylemdeki sosyal kanıttır.

En yaygın sosyal kanıt araçlarından biri, her şeye kadir olandır. gözden geçirmek. Çevrimiçi alışveriş söz konusu olduğunda yorumlar kritik öneme sahiptir. Fiziksel bir mağazada alışveriş yapmak, müşterilerin ürünlere dokunmasına, niteliklerini karşılaştırmasına ve dışarıdan fazla yardım almadan karar vermesine olanak tanır. Aslında, Mağazadan alışveriş yapanların %69’u Bir mağaza çalışanına sormak yerine telefonlarındaki ürün incelemesine başvurmayı tercih ederler. Ürünleri çevrimiçi olarak karşılaştırırken bu duyusal girdi mevcut değildir; bu nedenle başkalarının onayına başvururuz.

Sosyal kanıt pazarlamasını kullanmanın tek yolu incelemeler değildir. Ayrıca şunlara da sahipsiniz:

 • Ayrıntılı referanslar (“Bu benim en sevdiğim ürün.”)
 • Uzman, etkileyici ve ünlülerin onayları (“Toplumda saygın bir konuma sahibim ve bu benim en sevdiğim üründür.”)
 • Büyük, özgün sosyal medya takipçileri (“Biz büyük bir grup insanız ve bu bizim en sevdiğimiz ürün. Bu fotoğraflarda onu sevdiğimizi görün!”)
 • Ödüller ve sertifikalar (“Biz güvenilir bir sertifikalandırma kuruluşuyuz ve bu ürünü onaylıyoruz.”)
 • Arkadaşlar ve aile (“Ben tanıdığınız ve güvendiğiniz biriyim. Bu ürünü kullandım ve favorim!”)

En İyi Seçim: Yotpo

Yotpo sosyal kanıtı birkaç farklı şekilde gururla sergilemenize olanak tanır. İlk yol, müşterilerinize düşüncelerini paylaşmaları için çok sayıda (sinir bozucu olmayan) fırsat sunarak incelemelerin müthiş gücünden yararlanır.

Aslında, Yotpo’nun inceleme desteği, onu altın standart haline getiriyor; inceleme isteği e-postaları, topluluk Soru-Cevap, yerinde incelemeler için özelleştirilebilir inceleme widget’ları ve müşterileri yorum bırakmaya teşvik eden kuponlar gibi özellikler sunuyor.

Yotpo’nun sosyal kanıtlarınızı artırmasının ikinci yolu, mükemmel görsel UGC’dir (kullanıcı tarafından oluşturulan içerik). Bu, ana sayfanıza tüketici tarafından oluşturulan görsellerden oluşan alışveriş yapılabilir bir Instagram akışı eklemek veya ürünleri çalışırken göstermek için ürün sayfalarınıza galeriler eklemek anlamına gelebilir.

Yotpo ayrıca ödeme sayfasında müşteri içeriğini göstermenize de olanak tanır; bu da alışveriş sepetini terk etmeyi caydırır Ve Önerilen ürünleri satmak için kullanılabilir.

Kurulumu Ne Kadar Zor?

Yotpo’nun kurulumu çok zor değil, ancak sağlam bir yazılım olduğu için işin inceliklerini öğrenmek biraz zaman alabilir. Widget’ın görünmesini istediğiniz sayfalarda kod pasajını doğru şekilde ayarlamak için bir geliştiricinin yardımına da ihtiyacınız olabilir.

Bazı uygulamalar doğrudan Shopify yönetici konsolu bağlantı noktası kurulumunuzda yönetilebilir ancak Yotpo bunlardan biri değildir. Bunun yerine sitelerine yönlendirileceksiniz. Burada widget’ta özelleştirmeler yapabilir, analizlerinizi görüntüleyebilir, yerleşik inceleme toplama aracını kullanabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Maliyeti Ne Olacak ve Yatırım Getirisi Ne Kadar?

Yotpo, platformunun ücretsiz bir sürümünü sunuyor ancak faydaları sınırlıdır. Premium planları da herkese uyan tek bir çözüm değil. Bunun yerine Yotpo, mağazanızın ihtiyaçlarını dikkate alır ve hangi özelliklerin mağazanıza en uygun olacağını belirlemek için bir demo oluşturmayı teşvik eder.

Yotpo, küçük markalar için ayda 19 dolardan başlayan Büyüme planlarını öneriyor:

“Büyüme planı, işletmenizin aylık sipariş sayısına göre 500 siparişe kadar kademeli bir fiyatlandırma modeliyle çalışıyor. Daha fazla ayrıntı için sitemizi ziyaret edin Büyüme sayfası.”

İkinci: Reviews.io

İncelemeler.io lisanslı bir Google İnceleme Ortağıdır. Platformları aracılığıyla toplanan yorumlar, geniş çapta tanınan Google inceleme yıldızlarını ödüllendirecektir (bunu ürün sayfalarına yerleştirebilirsiniz) Ve Tıklama başına maliyeti düşürerek Google kalite puanınızı artırın.

Tavsiye Edilen:  Affiliate pazarlama kampanyaları için içerik oluşturmada yapay zekanın rolü

Yeniden hedefleme reklamlarını, fotoğraf ve video incelemelerini, otomatik sosyal paylaşımı, kapsamlı raporlamayı, markalı inceleme daveti e-postalarını ve rakip analizini eklediğinizde, efsanevi müşteri güvenine doğru ilerliyorsunuz.

Nereden Başlanacağına Karar Vermek

Mağazanıza en uygun pazarlama türlerini seçerken dikkate almanız gereken birkaç faktör vardır. Karar verme sürecinize rehberlik etmek için şu üç bileşeni göz önünde bulundurun: en büyük ihtiyacınız, bütçeniz ve yaklaşıma bağlı kalmak istediğiniz süre.

1. En Büyük İhtiyaç

En büyük hedefin nedir? Mevcut müşterilerle mi etkileşim kuruyorsunuz, yoksa yenilerini mi ediniyorsunuz? Genel marka bilinirliğini mi yoksa müşteri güvenini mi artırmak istiyorsunuz?

Aklınızda birden fazla hedefin olması ihtimali yüksektir, bu nedenle bir seferde bir veya iki hedefe odaklanmaya çalışın ve özel.

🚫 “Daha fazla satış elde edin.”

✅ “E-posta kampanyalarımın ortalama dönüşüm oranı %2. Şu anda 4.000 abonem var. Aylık 100 satış hedefime istikrarlı bir şekilde ulaşabilmem için en az 1.000 abone daha edinmem gerekiyor.”

Görünüşe göre e-posta pazarlaması bu hedefe ulaşmanın bariz yanıtıdır, ancak belki de değildir. E-posta pazarlamanın kendisi bir liste büyütme aracı değildir; bu kişiler için bir pazarlama aracıdır zaten açık senin listen.

İçerik pazarlaması işe yarayabilir ancak etkisi muhtemelen yavaş olacaktır. Bu amaçla sadakat pazarlamasını öneriyoruz: Mevcut hedef kitlenizi üyelerine yönlendirmeye teşvik edin. onların mağazanıza ağlar. Bu yaklaşımla mevcut müşteri havuzunuzda sadakat oluşturursunuz Ve abone listeniz büyüyor – kazan/kazan!

2. Bütçe

Ne kadar harcamanız gerekiyor? Kendine karşı dürüst ol. Sosyal kanıt gibi bazı yaklaşımlar, (kadın) insan gücünden çok araçlara dayanır, dolayısıyla platformun maliyetini ve onu düzgün bir şekilde kurma süresini dikkate almanız yeterlidir.

İçerik pazarlaması gibi diğer yöntemler daha karmaşıktır. İçeriği etkili bir şekilde oluşturmak ve dağıtmak, aşağıdaki konularda çalışmayı gerektirir:

 • Yazarlar
 • Fotoğrafçılar
 • Etkileyiciler
 • SEO uzmanları
 • Tasarımcılar
 • Proje yöneticileri

…Kaptın bu işi. Yaklaşımınızı hem kısa hem de uzun vadeli açılardan değerlendirdiğinizden emin olun. En iyi pazarlama stratejileri, uygun fiyatlı, hızlı bir şekilde uygulanan stratejiler (sadakat pazarlaması) ve uzun vadeli yatırımların (içerik pazarlaması) bir karışımını içerir.

3. İstenilen Taahhüt Süresi

Bazı pazarlama yöntemleri “hızlı çözüme” ihtiyaç duyan satıcılar için daha uygunken diğerleri yatırım. İkisi de doğası gereği daha iyi değil diğerinden; her şey neye ihtiyacınız olduğuna bağlıdır.

Eğer sen bir Yeni marka Pazarda hızla ilgi kazanmak istiyorsanız öncelikli hedefiniz marka bilinirliğidir. En başından itibaren uzun vadeli stratejilere saplanıp kalmak istemezsiniz. Y; Ördeklerinizi arka arkaya dizmek için ihtiyaç duyduğunuz kadar zaman harcamak ve ardından çatılardan bağırmaya başlamak istiyorsunuz. ulaşmış. Sosyal kanıt Ve sadakat pazarlaması bu tür kampanyalar için en uygun olanlardır.

Buna karşılık, bir olduğunuzu hayal edin köklü marka yeni bir ürün piyasaya sürüyoruz. Piyasada biraz zamanınız var, tutarlı satışlarınız var ve emrinizde kaynaklar (içerik oluşturucular veya sağlıklı bir e-posta abone tabanı gibi) var. Marka bilinirliğiniz iyi durumda olduğundan ve mevcut bir müşteri tabanınız olduğundan, siz en yeni ve en iyiyi sunmaya yatırım yaparken asıl işiniz ayakta kalacaktır. Sağlam içerik ve e-posta pazarlaması yerleşik bir markanın yeni teklifleri başarılı bir şekilde sunmasının harika yollarıdır.

Sizin İçin İşe Yarayan Şeyi Yapın

Hangi yolu/yolları seçerseniz seçin, her şeyden önce yalnızca neyin işe yaradığını keşfedeceğinizi unutmayın. Sen deneme yanılma yoluyla. Her araca bir şans verin; gerçek bir şans. Verimliliğini en üst düzeye çıkaracak şekilde iyi ayarlayın ve gerçekten işe yarayıp yaramayacağını belirlemesi için ona yeterli zaman verin. Bekleyebileceğiniz sonuç konusunda gerçekçi olun.

Sonuçları görmeye başladığınızda, bu çizgilerin yukarı ve sağa doğru ilerlemesini sağlamak için ince ayarlar ve ayarlamalar yapın. İyi şanlar!