Powered by Blogger Atıf Aracı nasıl gizlenir veya kaldırılır – Showeblogin

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Powered by Blogger Atıf Aracı nasıl gizlenir veya kaldırılır – Showeblogin

Blogger blogunun altbilgisinde gösterilen varsayılan BlogSpot Blog ilişkilendirme bağlantısını “Powered by Blogger” olarak özelleştirin, gizleyin veya tamamen kaldırın.

Blogger tarafından desteklenmektedir: Blogger altbilgi bölümü, ilişkilendirme pencere öğesini görüntüler “blog yazarı tarafından desteklenmektedir“. Burada, bu blogger özelliğini blogger blogunuzdan kaldırmanın benzersiz yollarını bulacaksınız.

Blogger Navbar’ı blogger blogundan devre dışı bırakmanın veya gizlemenin püf noktasını zaten öğrenmiştik. Şimdi bu eğitimde, ya blogger şablonunun adını ya da kullanılmış tema resimlerini ve blogger logosunu ve ardından atıf bağlantısını söyleyen varsayılan sinir bozucu atıf mesajını kaldırmak için basit bir teknikle tanışacağız. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Blog telif hakkı bilgilerimizi ve kredilerimizi yazmak/görüntülemek için blogger ilişkilendirme widget’ında bir telif hakkı (isteğe bağlı) alanı olduğunu biliyoruz. Ancak, yalnızca 99 karakter uzunluğunda Telif hakkı mesajı yazabilirsiniz.

Ayrıca, bir metin bağlantısı bilgisi yani yazmamızı kolaylaştırmaz. Hakkımızda, Site Haritası, Reklam, Şartlar ve koşullar vb. Birçoğumuz tüm hakları saklıdır, Gizlilik Politikası ve Bize Ulaşın bağlantısı vb.

Şifrelenmiş komut dosyasını blogger şablonundan kaldırmanın basit bir yöntemi vardır, ancak aynı şeyi, yeniden yönlendirme olmadan blogger şablonundan altbilgi kredi bağlantısını kaldır ile karıştırmayın. Bu, atıf blogcusu ve blogger altbilgisinin nasıl kaldırılacağıdır.

Buna göre, gizlemek veya kaldırmak için aşağıdaki iki kolay Showeblogin Püf Noktasından herhangi birini kullanabilirsiniz. Blogger tarafından desteklenmektedir atıf yapın ve kendi metin bağlantısı telif hakkı bilgilerinizi ekleyin.

Blogger tarafından desteklenmektedir: Bu Showeblogin CSS hilesidir, Blogger tarafından desteklenmektedir.

Blogunuza gitmeniz yeterli Temayanındaki aşağı ok düğmesine tıklayın Özelleştirmek düğmesine basın ve ardından HTML’yi düzenle açılır menü seçeneklerinden.

Tavsiye Edilen:  Bir HVAC Şirketinin Satışlarını Artırmak İçin 10 SEO Hizmeti!
Blogger temasının HTML’sini düzenleyin

Bundan sonra, HTML kodunda herhangi bir yeri tıklayın ve (CTRL+F) aşağıdaki etiket:

]]>

Blogger CSS Etiketi

Ardından, aşağıda gösterildiği gibi aşağıdaki CSS Koduyla değiştirin.

#Attribution1{display:none;} ]]>

Şimdi temayı kaydedin ve keyfini çıkarın!

Yukarıdaki kod, blogger özelliğini blogunuzdan gizleyecektir. Blogunuzun masaüstü, tablet ve akıllı telefon ziyaretçileri, Powered by blogger özelliğini görmez.

Böylece, bu yöntem sadece gizlemekle kalmayacak Blogger tarafından desteklenmektedir web sürümü şablonundan ilişkilendirme widget’ı, aynı zamanda mobil temadan aynısını devre dışı bırakmanıza yardımcı olur.

Adım-1 (Tema Düzenleme):

Blogger blogunuza giriş yapın, tıklayın Tema sol kenar çubuğundan. Ardından yanındaki aşağı ok düğmesine tıklayın. özelleştirmek ve seç HTML’yi düzenle açılır seçeneğinden.

Blogger HTML’yi Düzenle

2. Adım (Blogger İlişkilendirmesinin Kilidini Açın):

Widget’a atla İlişkilendirme1 veya bu iki html kodu satırını arayın ve showaddelement=’false’> öğesini ilk satırda gösterilen showaddelement=’true’> ile ve ikinci satırda gösterilen Locked=’true’ ile Locked=’false’ öğesini değiştirin/değiştirin.

showaddelement=”yanlış” tag=’footer’> kilitli=’doğru’ title=”” type=”Atıf” visible=”true”>

Blogger İlişkilendirmesi1

HTML tema düzenleyicisinin sağ üst tarafında görünen Widget’a atla adlı tema açılır menü seçeneğinden doğrudan Attribution1 Gadget’a atlayabilirsiniz.

Şimdi, kaydetmek blogger temanız.

3. Adım (Atıf Widget’ını Kaldır):

Blogunuzun Düzen seçeneği sekmesine gidin ve alt kısımdaki Altbilgi bölümünün altındaki Atıf Widget’ının Düzenle bağlantısını tıklayın. Şimdi, widget’ı kaldırmak için ek düğmeyi göreceksiniz.

Bir açılır mesaj göreceksiniz “Bu sayfa öğesini sayfanızdan kaldırmak istediğinizden emin misiniz?“. sadece tıklayın TAMAM.

Son olarak, tıklayın Kaydetmek sağ alt köşede gösterilen düzenleme düğmesi ve keyfini çıkarın!

Özelleştirilmiş Alt Bilgi Aracı: Artık yeni metinler ekleyerek kendi metin bağlantılı telif hakkı mesajlarınızı ve diğer bilgileri kolayca ekleyebilirsiniz. Metin veya HTML/JavaScript Blog alt bilginizdeki gadget.

Alt Bilgi bölümünde Gadget Ekle

Buna göre, artık özelleştirilmiş telif hakkı mesajınızı gibi ekleyebilirsiniz. ©️ 2021 Showeblogin – SuperWebTricks – tüm hakları saklıdır.