S-GPT: ChatGPT’yi Verimlilik Merkezi Haline Getiren iPhone Kısayolu

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:S-GPT: ChatGPT’yi Verimlilik Merkezi Haline Getiren iPhone Kısayolu

Büyük dil modeli (LLM) ChatGPT, dönüştürücü bir teknoloji gelişimi olmuştur. Halkın üretken yapay zeka konusundaki farkındalığı hızla arttı ve insanlar onu her yere entegre etmekten heyecan duyuyor. Ancak buradaki zorluk, kullanıcıların ChatGPT’nin yeteneklerinden etkili bir şekilde nasıl yararlanacaklarını bilmemeleriydi. Bir şiir yazmasını veya bir hikaye anlatmasını istemek eğlenceli olsa da, üretkenliği artırması gerekmez.

Neyse ki, MacStories.net’in baş editörü Federico Viticci, S-GPT adında her şeyi değiştiren bir Kısayol yarattı. Bu teknoloji ile kullanıcılar, ChatGPT’yi iPhone’larının uygulamaları ve hizmetleriyle entegre ederek inanılmaz derecede kullanışlı hale getirebilir. Örneğin, Safari’de bir web sayfasını özetleyebilir, bir e-postanın gramerini kontrol edebilir, bir toplantı planlayabilir ve hatta belirli bir yılın popüler şarkılarından oluşan bir çalma listesi oluşturabilir. Kısayolun 250’den fazla eylemi vardır ve Viticci, onu daha da kullanışlı hale getirmek için şimdiden gelecekteki değişiklikler üzerinde çalışıyor.

Daha Fazlasını Gör: ChatGPT-4’ü Ücretsiz Kullanmanın 5 Yolu: Kapsamlı Bir Kılavuz

S-GPT’yi kullanmak için, kullanıcıların cihazlarındaki Kısayollar hakkında temel bilgilere sahip olmaları gerekir. Ayrıca, OpenAI’nin geliştirici sitesini ziyaret edip faturalandırmayı ayarlayarak elde edilebilecek OpenAI’den bir API Gizli Anahtarına ihtiyaçları vardır. Kullanıcıların API ile sorgular için ödeme yapması gerekmesine rağmen, maliyet minimumdur ve sık kullanım bile bankayı bozmaz.

S-GPT ile ilgili dikkat çekici olan şey, Viticci’nin ChatGPT’nin potansiyelini görmesi ve onu nasıl yararlı hale getireceğini bulması. O bir kodlayıcı değil ama işlerin nasıl yürüdüğünü bilen bir Kısayollar gurusu. En iyi yanı, Kısayolu indirmek ve kendileri için kullanmak isteyen herkesle paylaşıyor olmasıdır. Viticci ayrıca kullanıma sunulacak daha gelişmiş ücretli entegrasyonlar sunmak için çalışıyor. Örneğin, Steve Jobs, Ted Lasso’dan Roy Kent ve Super Mario gibi kullanıcıların bir üyelik programıyla kilidini açabilecekleri kişilikler geliştiriyor.

Tavsiye Edilen:  Jak dodać tekst do zdjęć w tle i zdjęć profilowych

S-GPT yalnızca üretkenlikte ezber bozan bir şey değil, aynı zamanda ChatGPT ile etkileşim kurmanın eğlenceli bir yoludur. ChatGPT gibi teknolojinin günlük hayatımızı nasıl dönüştürdüğünü görmek heyecan verici ve S-GPT mümkün olanın sadece başlangıcı.