Sağlık Hizmetleri İnceleme Sitelerinde Nasıl Gezinilir?

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Sağlık Hizmetleri İnceleme Sitelerinde Nasıl Gezinilir?

Sağlık sektörü günümüz dünyasında sürekli olarak değişmektedir, ister planlama ve ziyaret kuralları, isterse ofislerin yeni hasta kabul edip etmemesi olsun. Muayenehaneler ve hastaneler her zaman yeni yönergeler yayınlar, bu nedenle en son bilgiler için her şeyden önce tam olarak gittiğiniz yerin web sitelerini kontrol etmeniz akıllıca olacaktır.

Belki yeni bir doktor veya uzman arıyorsunuz ya da zaten beğendiğiniz bir doktorunuz var. Ne olursa olsun, sağlık sektörü herkesi hayatında bir noktada etkiler. İşte tam da bu yüzden kendi araştırmanızı yapmak ve deneyimlerinizi başkalarının görmesi için paylaşmak son derece yararlı ve bilgilendirici olabilir. İşletmeler ve tıp uzmanları için incelemeleri izleyerek çevrimiçi itibarlarının zirvesinde kalmaları da çok önemlidir.

Tüm bu araştırmaları yapmak ilk başta göz korkutucu bir görev gibi gelebilir, ancak bunu kolaylaştırmak için aşağıya en iyi sağlık hizmeti inceleme siteleri hakkında bazı bilgiler ekledik. Bu cevaplar, potansiyel veya eski hastaların inceleme sitelerinde gezinmesine yardımcı olmak içindir. Ayrıca, bir tıp uzmanıysanız, bu sitelerde gezinirken size yardımcı olacak bazı ek bilgiler verebilir. İşletmelerin rekabette avantaj elde ederken müşterilere daha iyi deneyimler sunmalarına yardımcı oldukları için çevrimiçi incelemeler önemlidir. HealthGrades, RateMDs ve Vitals ile ilgili sık sorulan bazı soruların yanıtlarını burada bulabilirsiniz.

Buraya kimler yorum bırakabilir?

Bu inceleme sitesi, müşterilerin doktorlar ve diş hekimleri için inceleme bırakması içindir.

Bu sayfada benim için yararlı olan nedir?

HealthGrades, aradığınız konumu kolayca ekleyebileceğiniz ve size yalnızca o alandaki profesyonelleri gösterebilmeniz için konum tabanlı bir arama çubuğu da dahil olmak üzere birçok kullanışlı araca sahiptir. Doktorları, koşulları veya prosedürleri de arayabilirsiniz. Ayrıca duruma göre randevu kılavuzları da sunarlar.

Bu platformun vurguladığı diğer bazı ayrıntılar, profesyonel sertifikalar, dereceler ve lisanslar, hastane ilişkileri, kaç ofisi olduğu, birlikte çalıştıkları sigorta sağlayıcıları, kişisel ayrıntılar ve programlarıdır. Elbette, HealthGrades’i kullanmanın ana yararı, örneğin ameliyat olmayı düşünüyorsanız, potansiyel bir doktorun yorumlarını okumaktır. Geçmişteki müşterilerin bu profesyonellerle neler deneyimlediğini bilmek, ihtiyaçlarınızı en iyi kimin karşılayacağını belirlerken büyük önem taşımalıdır.

Tavsiye Edilen:  2023'de Sağlık Hizmetleri İçin Sağlık Web Sitesi Tasarımının Faydaları

Derecelendirme sistemi nasıl çalışır?

HealthGrades bire beş derecelendirme sistemi sunar. Kişisel profilinizi oluşturduktan sonra yorum bırakabilirsiniz. Bir inceleme gönderdikten sonra, platformdan otomatik bir e-posta veya kısa mesaj alacaksınız. Ardından, incelemenizi işleme koymadan önce onaylamak için e-posta veya metin içindeki talimatları uygulamanız gerekir. Gönderiminizi onayladıktan sonra, profesyonel için bıraktığınız ortalama yıldız derecelendirmesi hemen profesyonelin profilinde yayınlanır. İncelemenizde yorum bıraktıysanız, profil sayfasında görünmesinin biraz daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Yorumunuz yayınlandıktan sonra, geri dönüp düzenleyemezsiniz. Yalnızca onu silebilir ve ardından işlemi bir kez daha baştan başlatabilirsiniz. Herhangi bir incelemeyi herhangi bir nedenle kaldırılması için işaretlemek de çok kolaydır. Sitenin işaretleme seçenekleri arasında “Uygunsuz içerik”, “Gizlilik endişeleri” ve “Diğer” yer alır, bu da tüm yorumcuların bir yorumun neden kaldırılması gerektiğine ilişkin gerekçelerini belirtmesine açık bırakır. Diğer tüm içerik yönergeleri ve ayrıntılar şu adreste yazılmıştır: bu sayfa.

Doktor veya dişçiysem profilimi yönetmeli miyim?

Evet! Ziyaret ederek ücretsiz profilinizi talep edebilirsiniz. bu sayfa. Bu profil, kişisel itibarınızı çevrimiçi olarak genişletmek için harika olmakla kalmaz, aynı zamanda geçmiş müşterilerle etkileşim kurabilir ve uygulamalarınızı geliştirmek için yararlı geri bildirimler alabilirsiniz. Profil ayrıca bir vesikalık fotoğraf, ödüller ve sertifikalar eklemenize ve hatta muayenehanenizdeki meslektaşlarınız için başka profiller oluşturmanıza olanak tanır.

Buraya kimler yorum bırakabilir?

Bu inceleme sitesi, müşterilerin doktorları derecelendirmesi içindir.

Bu sayfada benim için yararlı olan nedir?

Bu sayfa, konum tabanlı arama, tercih ettiğiniz cinsiyet, yeni hasta kabul eden doktorlar ve eğitimle ilgili diğer ayrıntılar dahil olmak üzere doktorlar hakkında birçok yararlı ayrıntı sunar. Hastane bağlantılarına da erişebilirsiniz. Diğer hasta incelemelerini okumak, size yardımcı olacak bir profesyonel seçerken gelecekteki kararları vermenize yardımcı olabilir. Bu platform ayrıca bir muayenehane personeli ve bekleme süresi için inceleme bırakma seçeneği sunar. ayrıntılı SSS sayfası diğer sorularınızı yanıtlayabilir.

Tavsiye Edilen:  Blogunuz İçin Mükemmel İçerik Nasıl Üretilir?

Derecelendirme sistemi nasıl çalışır?

Puanlama sistemi bir ila beş yıldız arasındadır. Genel Kalite derecelendirmesi, kategori derecelendirmelerinin ortalamasıdır. Bir doktoru veya tesisi derecelendirmek için “Doktor Bul” veya “Tesis Bul” arama özelliği ile ada, şehre veya ülkeye göre arama yapabilirsiniz. Doktorunuz listede yoksa, doktor ekleyebilir ve puanlayabilirsiniz. Doktorunuz zaten listedeyse, derecelendirmelerini görmek ve derecelendirmek için adına tıklamanız yeterlidir (“Bu Doktora Puan Ver” düğmesini arayın).

Bu platformda gerçek içerik yönergeleri yoktur. Sadece birinci elden bilgi sahibi olduğunuz doktorları değerlendirin ve doktorunuzu yalnızca bir kez gözden geçirebilirsiniz. Bunları birden fazla derecelendirmeniz, tüm derecelendirmelerinizin kaldırılmasına neden olabilir. Tüm incelemeler hemen yayınlanır; ancak bazen web sayfaları birkaç dakikalığına önbelleğe alınır, bu nedenle derecelendirmenizin görünmesi için bir veya iki dakika beklemeniz gerekebilir. Ayrıca, sitenin otomatik istenmeyen e-posta filtreleri bazen yorumlarınızı bir insan tarafından kontrol edilene kadar gizler, ancak sayısal derecelendirmeler yine de hemen görüntülenir.

Herhangi bir incelemenin yanındaki “İşaretle” simgesini tıklayarak da incelemeleri işaretleyebilirsiniz. Bir incelemeyi işaretleyebilmenizin nedenleri arasında küfür, özel bilgiler, spam, yanlış sağlayıcı ve diğerleri yer alır ancak bunlarla sınırlı değildir. Ayrıca, bir incelemenin neden kaldırılmasını istediğinizi açıklamak için size alan sağlayan herhangi bir ek bilgi de ekleyebilirsiniz. İşaretlenen incelemeler, platformdaki personel tarafından incelenir.

Doktorsam profilimi yönetmeli miyim?

Evet, profilinizi yönetmek önemlidir. Profilinizi burada talep ederek, çevrimiçi varlığınızı geliştirmenin yanı sıra eski hastalardan değerli geri bildirimler alma fırsatına da kapı açarsınız. RateMD ayrıca alır ücretli reklamlar size daha fazla maruz kalma kazandırabilecek doktorlardan.

Buraya kimler yorum bırakabilir?

Bu inceleme sitesi, müşterilerin doktorlar ve diş hekimleri için yorum bırakması içindir.

Bu sayfada benim için yararlı olan nedir?

Tavsiye Edilen:  2023'ün En İyi Yapay Zeka Ürün Tanımı Jeneratör Araçları

Uzmanlık, ad veya duruma göre bir doktor veya diş hekimi bulmak, bu platformda nasıl arama yapabileceğinizdir. Bu site ayrıca, insanların tercihlerini ve en iyi 10 doktoru içeren bir rozet sistemiyle sürekli olarak daha yüksek sıralamalar elde eden bir doktoru öne çıkarıyor.

Derecelendirme sistemi nasıl çalışır?

Buradaki derecelendirme sistemi bir ila dört yıldız derecelendirme sistemidir. Gözden geçirenler, hasta başı tavrı, doğru teşhis ve bekleme süresi gibi ayrıntıları buraya ekleyebilir. Bu detayların bir kısmı diğer iki platformdan farklılık gösteriyor. Platform, doktorların veya muayenehanelerin yorumlarını veya derecelendirme seçimlerini düzenlemez, ancak herkese açık gönderileri ve saldırgan, kötü niyetli, uygunsuz, doğası gereği müstehcen olarak kabul edilebilecek veya yapılmamış yorumları kaldırma hakkını saklı tutar. iyi niyet. Hasta deneyimini iyileştirmek için platform artık yalnızca gönderilen, denetlenen hasta incelemelerini gösteriyor.

Doktor veya dişçiysem profilimi yönetmeli miyim?

Evet, ücretsiz profilinizi şu adresten talep edebilirsiniz: bu sayfadaki adımlar. Bu profilde bir doktorun aktif olup olmadığını, yani profesyonelin aktif olarak lisanslı olup olmadığını gösterecek bir detay var. Bazen bu, uzmanın yürüttüğü uygulamayla doğrulanmadığı anlamına gelebilir. Bu, doktorların tüm bilgilerin doğru olduğundan ve uygun şekilde temsil edildiğinden emin olmak için çevrimiçi listelerinin başında kalmaları için başka bir nedendir.

Son düşünceler

Sağlık durumunuz ne olursa olsun uygun araştırmayı yapmak, nereye gideceğinizi ve araştırmanıza ilk olarak nasıl başlayacağınızı bilmek çok daha kolay olacaktır. İnceleme sitesinden bulduğunuz bilgileri inceleme siteleriyle karşılaştırmak da size bir profesyonel hakkında daha fazla güven vermeli ve konu sağlığınız olduğunda en iyi kararı vermenize yardımcı olmalıdır.

Çevrimiçi varlıklarını iyileştirmek isteyen tıp uzmanları için Go Fish Digital’deki Çevrimiçi İtibar Yönetimi hizmetlerimize göz atın ve Çevrimiçi İncelemelere Ne Zaman Yanıt Vermeli (Ve Nasıl) gibi daha fazla kaynak için blogumuzu keşfedin.

Table of Contents