Satış Rekorlarını Kırmanıza Yardımcı Olabilecek Shopify Plus Ajansları

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Satış Rekorlarını Kırmanıza Yardımcı Olabilecek Shopify Plus Ajansları

E-ticaret girişimleri minimal ekiplerle (çoğunlukla tüm şapkaları takan tek bir kişi) kurulma eğilimindeyken, birçoğu düzinelerce personeli işe alarak büyüyor. İşletmeniz beklenenden daha hızlı büyüdüğünde ve her şeyi bitirmek için çabaladığınızda buna ayak uydurmak zor olabilir.

En başarılı girişimciler, hiçbir işletme sahibinin her şeyi tek başına halledemeyeceğini bilir. Personeli işe almak, kendinizi tüketmekten kaçınmanın bir çözümüdür ancak kalıcı işe alımlar maliyetli olabilir.

Bu nedenle pek çok e-Ticaret perakendecisi, tam zamanlı, kalıcı bir personel pozisyonu gerektirmeyen işler için projeleri dış kaynak olarak kullanıyor.

Shopify Plus üyesiyseniz Shopify Plus Ajansları iş yükünüzü hafifletmek ve büyümeyi yönetmeyi kolaylaştırmak için mükemmel çözümdür.

Aslında birçok çözüm var.

#cta-visual-fe#Shopify Plus için Hızlı ve Esnek CMSShogun Frontend ile sayfa hızından ödün vermeden siteniz üzerinde tam kontrol elde edin.Daha fazla bilgi edinin

Shopify Plus ajansı nedir?

Her e-Ticaret platformu için çevrimiçi perakendecilere özel hizmetler sunan sayısız şirket vardır. Hemen hemen her şey için profesyonel bir hizmet veya yazılım çözümü var.

Shopify, e-Ticaret mağazalarına aşağıdakiler gibi zengin hizmetler sağlayan, büyüyen bir sağlayıcı ağıyla çalışır:

 • Kullanıcı deneyimi optimizasyonu
 • Dönüşüm optimizasyonu
 • Metin Yazarlığı
 • İçerik pazarlama
 • Grafik Tasarım
 • Web tasarımı ve daha fazlası

Shopify Plus acentelik programını öne çıkaran şey onay sürecidir. Shopify, Shopify uzmanları olarak listelediği acenteleri dikkatle inceler. Bunlar, Shopify üyeleriyle çalışarak kanıtlanmış bir başarı geçmişiyle uzmanlıklarını kanıtlamış Plus ajans iş ortaklarıdır.

İş Ortağı programından seçtiğiniz Shopify Plus acentesinin çıkarlarınızı gözettiğini ve Shopify tarafından incelendiğini bilmek sizi rahatlatır. Shopify üyeleri için en iyinin en iyisi.

İş ortaklığı yapılacak bir Shopify Plus ajansı seçme

Birlikte çalışmak üzere bir Shopify Plus acentesi seçmeden önce onlara ne için ihtiyaç duyacağınıza karar vermeniz gerekir. Bu, Shopify mağazası kurulumundan içerik ve pazarlama ihtiyaçlarına kadar genel proje konseptini ve çalışma beklentisini içerir. Herhangi bir ajansın sizin için bir teklif oluşturabilmesi için fikirlerinizi veya isteklerinizi detaylandırmanıza yardımcı olacak en azından bu temel bilgilere ihtiyacı olacaktır.

Ajanslarla projeniz hakkında konuşurken, seçim sürecini çok daha kolaylaştırabilecek, dikkat etmeniz gereken bazı alanlar vardır. Bir ajansla yalnızca fiyata dayalı sözleşme yapmak istemezsiniz.

Shopify Plus acentesi seçerken:

 • İletişimlerini dikkate alın. Hızlı yanıt veriyorlar mı ve başlangıçta iletişim kurmaları kolay mı? Bir projeye başlamak ve oturup güncellemeleri beklemek veya büyük vizyonunuzu başlatmak için işe aldığınız kişiye ulaşmaya çalışmak sinir bozucu olabilir.
 • Neyi başarmaya çalıştığınızı anlıyorlar mı? Sizi veya işinizi “anlamazlarsa” ajansın işi tamamlaması zor olabilir.
 • Ajansın referanslarına bakın. Orijinal, yeni ve ayrıntılı görünüyorlar mı? İdeal olarak, iş, ekip veya ajans hakkında boş iltifatlar yerine, başarıları sergileyen referanslar bulabileceksiniz.
 • Ajansın yayınladığı vaka çalışmalarına göz atın ve bunların kimliklerini istemci özellikleriyle doğrulayın
 • Ajansın yaşına ve geçmiş çalışmalarına bakın. Daha yeni bir ajans mı yoksa sözlerini destekleyecek önemli bir deneyime ve parlak bir portföye mi sahipler?
 • Hizmetlere, çözümlere ve önceki iş deneyimine bakın. Özel projeniz için uygunlar mı?

Bir ajansın portföyü, geçmiş çalışmalarının kalitesini görmenize yardımcı olabilir.

Shopify Plus ajansının size uygun ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kapasitede olduğundan emin olmak için derinlemesine sorular sormaktan korkmayın. Bir ajansın standart kontrol listesindeki tüm onay işaretlerini karşılaması, onun sizin ve projeniz için doğru ajans olduğu anlamına gelmez.

Çok sayıda onaylanmış Shopify Plus acentesi vardır ve bunların üzerinden geçmek biraz fazla olabilir. Aşağıda, başlangıç ​​noktası olarak kullanmanız için en yüksek puan alan ajans iş ortaklarından bazılarını listeledik.

Tavsiye Edilen:  Web Sitenizi Güvenli Hale Getirmek mi İstiyorsunuz? İşte HTTPS Nasıl Yardımcı Olabilir?

BVAccel

BVAccel kapsamlı bir çözüm paketi sunan ve e-Ticaret perakendecilerine tüm temelleri kapsayacak tek kaynak sağlayan bir ajanstır. Tüccarlara daha yüksek kar elde etmek ve müşteri sadakatini artırmak için ihtiyaç duydukları her şeyi sunmak amacıyla tasarım, geliştirme ve pazarlamanın bir karışımını sunuyorlar.

San Diego, Columbus, New York, Santa Monica ve Tijuana’da 80’den fazla uzmandan ve lokasyondan oluşan büyüyen bir ekiple BVAccel, lansman yardımına ve proje yönetimine, Shopify Plus’ta platform değişikliklerine, tasarıma veya pazarlamaya ihtiyacınız olup olmadığını değerlendirecek bir ajanstır. .

WeMakeWeb Siteleri

WeMakeWeb Siteleri geliştirme ve tasarım ajansları sıkıntısı olmamasına rağmen, Shopify Plus ajansı olarak inanılmaz derecede popüler hale geldi. WeMakeWebsites’i öne çıkaran şeylerden biri, küçük ajans yaklaşımını korurken (daha düşük yapım maliyetleri ve özel hizmet seviyeleri) kurumsal düzeydeki mağazaları ve projeleri yönetebilme yeteneğidir.

Birçok tasarım ve geliştirme evi çeşitli e-Ticaret platformlarında çalışacak olsa da WeMakeWebsites yalnızca Shopify ve Shopify’da uzmanlaşmıştır.

Tasarım onların en güçlü noktası olabilir, ancak çok çeşitli yetenek ve becerilere sahiptirler. Londra ve New York arasında bölünmüş olan ekipler aynı zamanda e-Ticaret stratejisi geliştirme, pazarlama, rekabet analizi, yeniden platform oluşturma, depo ve ERP entegrasyonu ve daha fazlasını da gerçekleştirebilir.

Yaratıcı

Çoğu ajans, küçük ve orta ölçekli e-ticaret perakendecilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilir. Asıl zorluk, kendilerini birdenbire işletme düzeyinde bulan perakendecilerin patlayıcı bir büyüme yaşamasıyla ortaya çıkıyor.

Yaratıcı Sidney, Avustralya merkezli bağımsız bir dijital ajanstır ve aynı zamanda denetlenmiş bir Shopify Expert ajansıdır. Satışları artıran, karmaşık olmayan sistemlere ve müşteri odaklı kullanıcı deneyimlerine ihtiyaç duyan karmaşık kurumsal perakendecilerle çalışma konusunda uzmandırlar.

Belirli sonuçları ve başarı işaretlerini içeren vaka çalışmalarına hızlı bir bakış, önerilenler listemizde neden yer aldıklarını görmeyi kolaylaştırır.

Mizah

Müşteriler artık her yerden alışveriş yapabiliyor. Satın alma işlemi için aynı derecede uygun olan çevrimiçi perakendeciler, pazar yerleri ve yerel mağazalar konusunda hiçbir sıkıntı yok. Ürün nadiren müşterilerin geri gelmesini sağlayan şeydir.

Onları satan ve onları meşgul eden şey deneyimdir.

Mizah yarattıkları deneyimlerin kalitesinden dolayı listemizi oluşturuyor. Portföyleri okyanus kadar geniş ve derin, satıştan fazlasını yapan web sitelerini nasıl oluşturduklarını gösteriyor.

Unutulmaz web siteleri, unutulmaz deneyimler ve markanızın sesini ve kişiliğini doğru bir şekilde yansıtan dijital bir varlık yaratırlar.

Huemor’u bizim için öne çıkaran şey, yeniliğe olan bağlılıklarıdır. Her zaman daha fazlasını, daha iyisini yapmak için çabalarlar. Ekip her zaman marka kimliğini ayarlamaya ve müşterilerinin sesine, kültürüne ve değerlerine uygun bir deneyim yaratmaya odaklanıyor.

Huemor’un örnek olay incelemelerinden oluşan uzun listesi ve sağlam olmaları e-ticaret markaları için kaynak merkezi hem sitelerinde hem de müşterilerinde her zaman kullanıcı deneyimini iyileştirmenin ve işleri canlandırmanın yollarını aradıklarını gösteriyor.

Asit yeşili

Müşterilerin dikkatini çekmek ve unutulmaz marka deneyimi yaratmak için iş bilimini sanatla nasıl harmanlayacağını bilen bir Shopify Plus ajansıyla yanlış yapmış olamazsınız.

Asit yeşili Avustralya’daki ilk Shopify Plus ajans ortaklarından biriydi ve şirket içi yeteneklerden oluşan büyüyen bir ekiple çalışıyordu. Birincil hedefleri her zaman müşterilerin en yüksek dönüşüm oranlarını elde etmelerine ve en iyi yatırım getirisini (ROI) yakalamalarına yardımcı olmaktır ve deneyimlerinin genişliği onlara tam da bunu yapma olanağı tanır.

Asidgreen, tasarım ve geliştirmenin ötesinde aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok sayıda hizmet sunmaktadır:

 • Trafiği artırmak için çevrimiçi pazarlama
 • Daha sorunsuz iş operasyonları sağlamak için CRM ve ERP için sistem entegrasyonları
 • Uçtan uca site ve kod denetimleri
 • Kullanılabilirlik ve müşteri deneyimi incelemeleri
 • SEO ve arama optimizasyonu denetimleri
 • Veriye dayalı dönüşüm optimizasyonu
Tavsiye Edilen:  Yerel Kanallarla En İyi 10 Akış Hizmeti

Bu ödüllü Shopify Plus ajansı, HP, Holiday Inn, Yamaha ve Lowes gibi irili ufaklı markalarla çalıştı.

Önceki işler bir yana, bloglarını inceliyorlar acidgreen’in operasyonlardan pazarlamaya kadar her şeyi kapsayan e-ticaret anlayışının derinliğini sergiliyor.

Mavi Anahtar

İster yeniden platform oluşturuyor olun ve Shopify Plus’a geçiş yapıyor olun, ister daha iyi alışveriş deneyimleri ve dönüşüm için online mağazanızı güncelliyor olun, sadece bir web sitesi oluşturmaya çalışmıyorsunuz.

Amacınız işinizi büyütmek.

18 yılı aşkın tecrübemizle, Mavi Anahtar tam olarak bunu yapmanıza yardımcı olabilecek bir Shopify Plus ajansıdır.

30’dan fazla uzmandan oluşan bir ekiple, 300 milyondan fazla işlem gerçekleştiren 300’ün üzerinde e-Ticaret mağazası oluşturdular.

Shopify Plus üyeleri için BlueSwitch, e-Ticaret işinizi ölçeklendirmek için tek noktadan çözüm olabilir. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi hizmet sağlarlar:

 • Mağazanıza benzersiz bir görünüm ve deneyim kazandırmak için özel tema tasarımı ve oluşturulması
 • ERP gibi şeylere yönelik entegrasyonların yanı sıra ön uç geliştirmeleri de içeren özel geliştirme
 • Gelişmiş komut dosyaları geliştirme
 • Sosyal medya yönetimi
 • İçerik yaratımları
 • Pazarlama stratejisi ve uygulaması
 • Arama optimizasyonu
 • Tıklama Başına Ödeme ve yeniden pazarlama reklam kampanyaları

BlueSwitch’in fazla yaldızlamaya ihtiyacı yoktur. Sonsuz vaka çalışmaları Müşterilerinin sahip olduğu başarı ve iş kalitesi hakkında konuşurlar.

Piksel Birliği

Görsel deneyim, çevrimiçi alışverişin büyük bir bölümünü oluşturur; bu nedenle, güzel ve akılda kalıcı bir site oluşturmak, öne çıkmanın ve rekabetçi kalmanın büyük bir parçasıdır.

Böyle bir ajansla yanlış gidemezsin Piksel Birliği. Ekipleri, Shopify Platformundaki en çarpıcı ve ilgi çekici e-Ticaret mağazalarından bazılarını oluşturdu.

Shopify’ın COO’su Harvey Finkelstein’ın şu alıntısına bakın:

“Pixel Union, herhangi bir cihazda mevcut olan en zengin, en güzel e-ticaret deneyimlerinden bazılarını oluşturuyor.”

Bir sonraki bölüm mağazanıza ve markanıza uygun işlevsellik eklemektir.

Pixel Union, özel komut dosyası oluşturma olanağı sunar ve ayrıca aşağıdakiler de dahil olmak üzere ekstra işlevsellik eklemek için önceden geliştirilmiş bir Shopify uygulamaları paketine sahiptir:

 • Özel teklifleri yönetme
 • Toptan fiyatlandırma ve indirimler
 • Dönüşümleri artırmak için mağazalara sosyal kanıt ekleme
 • Posta listenizi oluşturma ve tekrarlanan satışları artırma
 • Ortalama sipariş değerini artıran gönderim tekliflerini ve daha fazlasını tanıtmak için akıllı gönderim çubuğu

RedStage

E-Ticaret mağazanız dünyanın neresinde faaliyet gösteriyor olursa olsun, RedStage Programınıza uygun şekilde çalışacak özel ekipler ve ofisler mevcuttur. Buna Sao Paulo, Mumbai, Helsinki, Melbourne, Londra, Chicago ve Jersey City’deki ofisler dahildir.

Kullanıcı deneyimi tasarımı, geliştirmesi ve entegrasyonunda en iyiye ihtiyaç duyduğunuzda Shopify Plus acenteleri listenizde RedStage’i değerlendirmenizi öneririz. RedStage ekibi 10 yıldır 5 kıtada 700’ün üzerinde site lansmanında yer aldı. Men’s Health, Goodwill ve Citrix gibi markalar için yaptıkları çalışmalar, 2018’de RedStage’in birçok Clutch ödülünü kazandı.

Cesur Ticaret

Merkezi Winnipeg, Kanada’da bulunan Cesur Ticaret 2012’den bu yana olağanüstü e-Ticaret tasarımı, optimizasyonu ve stratejisi sağlıyor. Shopify Plus iş ortağı olarak Bold, Zippo, Microsoft, NFL, NBA ve P&G dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından irili ufaklı işletmeleri destekledi.

Bazı geliştirme ve tasarım ajansları geniş bir ağ oluşturup neredeyse her markayla çalışırken Bold, seçkin endüstrilerle çalışma konusunda uzmanlaşmıştır. Bu odaklanma, hedef sektörlerin daha derinlemesine anlaşılmasını sağlayarak Bold’un moda ve aksesuar, yiyecek ve içecek ve işletmeler arası (b2b) ticaret etrafında daha kapsayıcı siteler ve uygulamalar oluşturmasına olanak tanır.

Tavsiye Edilen:  İşimi Geliştirmeye Yardımcı Olmak İçin Hangisi Daha İyi?

KOD

KOD Avrupa Birliği’ndeki az sayıda Shopify Plus uzmanından biridir ve marka sesi ve e-Ticaret tasarımı ve geliştirme yaklaşımıyla canlandırıcı bir özgünlük getiriyor. Kendilerini birbirine sıkı sıkıya bağlı sosyal ineklerden oluşan bu grup, 10 yılı aşkın bir süredir, işletmelere en iyi BT desteğini sunmak için kendilerini zorlamaya devam ediyor. İki yıldan biraz daha uzun bir süre önce buna, hızlı bir şekilde sertifikalı Shopify Uzmanları sınıflandırmasına geçiş yapan Shopify Plus ajans iş ortaklarının eklenmesi de dahildi.

CODE, yirmiden biraz fazla güçlü, küçük, özel bir ekiple geçiş, ön uç geliştirme, özel mağaza tasarımı, uygulama geliştirme ve her boyuttaki e-Ticaret mağazalarını yönetme deneyimini içeren bir hizmet paketi sağlar.

Ethercycle

E-Ticaret işinizle ilgili yardım ararken seçtiğiniz Shopify Plus ajansının işletmenizin büyümesine yardımcı olabileceğini bilmek istersiniz.

Çünkü web siteniz için bir yenilemeden daha fazlasına ihtiyacınız var.

Ethercycle listemizi oluşturuyor çünkü onların tutkusunu seviyoruz. Bu, işlerinde neredeyse elle tutulur bir şey ve her gün yaptıkları işi yapmayı ne kadar sevdikleri seslerinden de açıkça anlaşılıyor. Bir e-Ticaret işini kurmanın ve büyütmenin ardındaki itici gücü ve tutkuyu anlıyorlar ve bu, parlak referanslardan da açıkça görülüyor.

Kurucu Shopify’ı o kadar çok seviyor ki bunu başardı onun resmi plakası.

Aynı zamanda zengin bir deneyim de getiriyorlar. Chicago merkezli bu ajans, Hoonigan, Skrillex ve Jay Leno’s Garage dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde ve her büyüklükteki markayla çalıştı.

Özel markalı ürünler satan tamamen bağımsız işletmelere odaklanmaları ve çalışma kaliteleri, onları Shopify ile çalışan girişimci türü için ideal adaylar haline getirdi. Bu nedenle Shopify Program İş Ortakları Lideri ve Uzmanlar Başkanı onları programa katılmaya bizzat davet etti. Ethercycle, ilk Shopify Uzmanlarından biriydi ve tasarım ve geliştirme, e-Ticaret pazarlaması ve strateji geliştirme için çıtayı belirlemeye devam ediyor.

Ethercycle’ın sevdiğimiz yönlerinden biri de başkalarının başarılı olmasına yardım etme arzularıdır. Ekip, üstün hizmet ve yeteneklerinin yanı sıra girişimcilerin ve markaların Shopify’da başarıya ulaşmalarına yardımcı olmak için düzenli videolar ve podcast’ler de hazırlıyor.

Büyüme Kıvılcımı

2008 yılında kurulan Büyüme Kıvılcımı 2016 yılında Shopify Partner programına katıldı ve Shopify Uzmanları olarak kabul edildi. Growth Spark, tüketiciye yönelik paketlenmiş iyi markaların, yaşam tarzı markalarının ve moda markalarının Shopify Plus ile işlerini büyütmelerine yardımcı olmaya adanmış butik, ödüllü bir ajanstır.

Growth Spark, 2008’deki lansmanından bu yana geliri ve trafiği artırmak, operasyonel verimliliği artırmak ve müşterinin dünya çapındaki e-Ticaret markalarına yönelik yolculuğunu iyileştirmek için bir dizi tasarım, geliştirme, danışmanlık ve optimizasyon hizmetleri sundu.

Buna Bose, NOBULL, Cabbage Patch Kids, Johnny Cupcakes, Newbury Comics ve Black Dog gibi geniş bir şirket yelpazesiyle 400’den fazla tamamlanmış proje dahildir.

#cta-visual-fe#Shopify Plus için Hızlı ve Esnek CMSShogun Frontend ile sayfa hızından ödün vermeden siteniz üzerinde tam kontrol elde edin.Daha fazla bilgi edinin