SEO Topluluğunda Üzücü Bir Kayıp

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:SEO Topluluğunda Üzücü Bir Kayıp

Sevgili SEO Topluluğu,

Bill Slawski’nin vefat ettiğini paylaşmaktan harap olduk.

Bill, SEO topluluğunun öncüsü, akıl hocası ve vizyoneriydi. Arama konusundaki çalışmaları, Google var olmadan önce başladı. Bill, işletme sahiplerinin Alta Vista gibi arama motorlarında görünürlüklerini artırmalarına yardımcı olacaktı. Muazzam hukuk anlayışı, ona arama motorlarının hangi yöne gittiğine dair bir vizyon veren Google patentlerini yorumlama yeteneği verdi.

Bill, zamanının çoğunu bilgisini toplulukla paylaşmaya adayan inanılmaz derecede verici bir bireydi. Blogu SEO By The Sea, türünün ilk örneklerinden biriydi ve dünya çapındaki arama pazarlamacılarını eğitmeye ve güçlendirmeye yardımcı oldu. Bilgiden yoksun eski bir endüstride Bill’in blogu, pazarlamacıların güvenebileceklerini bildikleri bir yol gösterici ışık işlevi gördü. Ayrıca sosyal medyaya ayırdığı zaman konusunda inanılmaz derecede cömert davrandı ve bilgisini SEO’nun en iyi uygulamalarını öğrenmeye aç olanlarla kişisel olarak paylaşmayı bir misyon edindi.

Kuzey Virginia SEO Buluşması’nda Bill ile tanıştıktan sonra, ekipte onun karakterine sahip biriyle şirketimizin çok daha iyi bir yer olacağına şüphe yoktu. Bill, 2013’te SEO Araştırma Direktörümüz olarak Go Fish Digital’e katıldı ve o ilk günlerde yenilik ve kültürün tonunu belirlemede hayati bir rol oynadı. Bizimle geçirdiği dokuz yılda Bill’in çalışmaları, büyük şirketlerden yüzlerce küçük işletmeye kadar herkese yardımcı oldu. Bill yalnızca bir lider ve yenilikçi değildi, aynı zamanda öğretme ve başkalarının arama kariyerlerinde büyümelerine yardımcı olma konusunda tutkuluydu.

Bill’in ölümü karşısında ne kadar derinden üzüldüğümüzü ifade etmek için kelimeler asla yeterli olmayacak. Böyle parlak, kibar ve şefkatli bir insanla çalışma fırsatı bulduğumuz için sonsuza kadar minnettarız.

Herkesin mirasını, nazik ruhunu ve daha iyi bir SEO topluluğu arayışını sürdüreceğini umuyoruz.

Tavsiye Edilen:  Lopullinen opas yrityksen perustamiseen: kuinka paljon rahaa tarvitset?

Bill ile ilgili paylaşmak istediğiniz bir anınız varsa, Barry Schwartz “Bill Slawski Size Nasıl Yardımcı Oldu?” İnternet sitesi.

22 Haziran 2022 Güncellemesi: Bill’in ölüm ilanı olabilir burada bulundu. Bir hayır kurumuna bağışta bulunabilir veya onun anısına bir anıt ağaç dikebilirsiniz.