Sevdiğimiz En İyi Adobe Commerce Mağazalarından 10’u

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Sevdiğimiz En İyi Adobe Commerce Mağazalarından 10’u

Adobe Commerce güçlü, çok yönlü ve hızlı bir e-ticaret platformudur.

Mağazanız Adobe Commerce üzerine kuruluysa veya bu mağazayı yeniden platforma geçirmeyi düşünüyorsanız tüm olasılıkları görmek isteyeceksiniz.

Sağlam bir e-ticaret hizmetleri sağlayıcısı olarak arka uç işlevleri ve güvenilirliği konusunda zaten ikna olmuş olabilirsiniz, ancak sitenizin alışveriş yapanların en çok göz attığı kısmı ne olacak?

Özellikle benzersiz bir alışveriş deneyimi oluşturmak için Adobe mağazalarını nasıl kullanabilirsiniz? başlangıç ​​aşaması? Ziyaretçilerinizle anlaşma imzalayacak ve geri gelmelerini sağlayacak kadar güçlü bir deneyim mi?

Bugün Adobe Commerce üzerine kurulmuş en iyi mağaza örneklerinden bazılarına bakıyoruz ve onları neyin mükemmel kıldığını analiz ediyoruz. Amaç, Adobe mağazalarının neler yapabileceğini göstermek ve hayallerinizdeki vitrini yaratmanız için size ilham vermektir.

Araştırmamıza dayanarak Adobe tarafından oluşturulan en iyi mağazaların listesi (belirli bir sıraya göre değil):

 1. Tom Dixon
 2. Cox ve Cox
 3. Otlatmak
 4. Sigma Güzellik
 5. Byredo
 6. Liverpool FC
 7. Björn Borg
 8. Şinola
 9. Yeni Zanaatkarlar
 10. Le Creuset

Ancak onları bu kadar harika yapan şeyin ne olduğuna (ve kendi vitrininizde neyi taklit etmeyi hedeflemeniz gerektiğine) girmeden önce, öncelikle markaların neden genellikle Adobe ile ürün geliştirdiğini keşfedelim!

Adobe Commerce’i bu kadar harika bir arka uç platformu yapan şey nedir?

Adobe Commerce (veya hâlâ bazen adlandırıldığı şekliyle Magento), kurumsal düzeydeki işletmeler ve markaları ölçeklendirmek için harika bir arka uç platformu seçeneğidir.

Avantajlarından bazıları şunlardır:

 • Kapsamlı teklifler. Adobe büyük, köklü bir satıcıdır ve bu nedenle çok çeşitli hizmetler sunabilir. Platform aynı zamanda bir kapsamlı liste şirket içi ve üçüncü taraf uzantıların eklenmesi Adobe’yi, mağazalarında çok yönlülük ve genişletilebilirlik oluşturması gereken e-ticaret markaları için mükemmel bir teknoloji ortağı haline getiriyor.
 • Kurumsal düzeyde teknoloji. Adobe boyutunda ve ölçeğinde bir arka uç satıcısı seçmenin bir diğer avantajı da artan kapasitesidir. Adobe Commerce, uzun ürün listeleri ve karmaşık katalogları olan perakendeciler için idealdir. En fazla s barındırabilirmilyonlarca ürün listesi ve SKU Ve tek bir kategori sayfasına 48’den fazla ürün yükleyebileceğinizi iddia ediyor Performans etkilenmeden önce.
 • Başsız mimari. Adobe Commerce, teknoloji yığınınızı oluşturma konusunda size özgürlük ve esneklik sağlayan başsız bir platformdur. Adobe’nin ön uç temalarına bağlı kalmadan, çeşitli arka uç hizmetlerinden ve üst düzey destekten yararlanabilirsiniz. Güçlü arka uç yetenekleriyle mağazanızı ölçeklendirebilirsiniz ve çevik olmak için ön uç katmanını nasıl oluşturacağınız konusunda seçenekleriniz vardır.
 • API öncelikli yaklaşım. Adobe yalnızca başsız değil, aynı zamanda API önceliklidir; bu, mimarisinin temeli olarak API entegrasyonuyla oluşturulduğu anlamına gelir. Bu, platforma ek bir esneklik katmanı sağlar, böylece teknoloji yığınınızla çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Adobe’nin kullanıma hazır olarak bağlandığı çeşitli hizmetler mevcuttur ve listede bulunmayan bir üçüncü tarafı kullanmak istiyorsanız bunu bir Genel Analiz Parçacığı.

#cta-visual-fe#Adobe vitrin tasarımınız üzerinde tam kontrol sahibi olmak ister misiniz? Shogun ile sohbet edinShogun Frontend’in daha yüksek alışveriş deneyimleri ve hız sunmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görün. Daha fazla bilgi edin

10 olağanüstü Adobe mağazası örneği

Adobe Commerce üzerinde oluşturulan vitrinlerin neler yapabileceğini göstermek için ticaret platformunun sunduğu avantajlardan tam anlamıyla yararlanan favori marka örneklerimizi bir araya getirdik.

Bu çevrimiçi perakendeciler, müşterilerinin beklentilerini aşan olağanüstü deneyimler yaratmak için Adobe’nin hızından, gücünden ve esnekliğinden akıllıca yararlandı.

1) Tom Dixon

Üst düzey mobilya tasarımcısı Tom Dixon’ın çevrimiçi mağazası, Adobe ile neler yapabileceğinizin mükemmel bir örneğidir. Şık sitenin yüklenmesi hızlıdır (birçok öğe, yüksek kaliteli görseller ve gömülü videolarla etkileyici bir başarı).

Ancak birçok bileşene rağmen markanın kimliğini aktarmasına olanak tanıyan bir sadelik var.

İlk önce şunu fark edin site lüks ve kişiye özel rehberli bir yolculuğu kolaylaştırıyor.

 • Bir ziyaretçinin gördüğü ilk bölüm olarak ‘Stüdyo’ ve ‘Döşeme’ yollarına bölünerek markanın neyle ilgili olduğu hakkında iyi bir fikir ediniriz; Tom Dixon’ın ürünlerine aşılamak istediği kalite ve işçiliğe olan bağlılık, onların sitesi:
Kredi bilgileri: Tom Dixon

Bunun altında ana sayfada kategoriler görüntüleniyor, keşfetmeye olanak tanıyor ve Tom Dixon’ın dönüşüm şansını artırıyor.

Tavsiye Edilen:  İçerik Oluşturmada Özgünlüğün Önemi

Ana sayfayı kapatmak için bazı sosyal kanıtlar da var: Müşterilerin yaşam alanlarındaki mobilyaların görselleri, alışveriş yapanların ürünleri kullanım bağlamında keşfetmelerine ve güvenle satın almalarına olanak tanıyor.

Bu mağazanın kendi mağazanızla kopyalamayı hedeflemeniz gereken iki temel unsuru vardır:

 • Sürükleyici müşteri deneyimi. Site, hızlı yükleme sürelerini ve site performansını korurken görsel olarak zengin içerik (büyük resimler ve videolar gibi) görüntüler.
 • Ödemeye hızlı yolculuk. Gömülü Paypal düğmesine doğrudan ürün sayfasından erişilebilir (müşteriler sepetlerine bir ürün ekledikten sonra). Bu, müşterilerin minimum tıklamayla ödeme yapmasına olanak tanır.
Kredi bilgileri: Tom Dixon

#cta-visual-fe#Adobe vitrin tasarımınız üzerinde tam kontrol sahibi olmak ister misiniz? Shogun ile sohbet edinShogun Frontend’in daha yüksek alışveriş deneyimleri ve hız sunmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görün. Daha fazla bilgi edin

2) Cox ve Cox

Kredi bilgileri: Cox & Cox

İngiliz ev ve bahçe mobilyası perakendecisi, 2016 yılında Magento 2’ye geçiş yaptı. Yükseltme yaparak ödeme hizmetlerini kolaylaştırabildiler ve daha gelişmiş filtreleme seçenekleri sunabildiler. araba Ve navigasyon Magento 2 için oluşturulmuş uzantılar

Adobe destekli mağazalarının yeteneklerini artırarak daha hızlı, daha ilgi çekici bir müşteri deneyimi yaratmayı başardılar.

İlgili ürün sayfalarına gitmek için gereken süre, ziyaretçilerin doğrudan ana sayfadan yararlanabileceği çeşitli filtrelerle sayfadan sayfaya hızla geçiş yapıyor:

 • Sayfanın üst kısmında popüler aramaları ve trend olan ürünleri öneren bir arama kutusu bulunur.
 • Aramanın altında, ziyaretçiler üzerine geldiğinde ayrıntılı alt menüleri görüntüleyen standart bir menü bulunur.
 • Aşağı kaydırdığınızda site, Adobe’nin ana sayfada kategorileri çekme ve görüntüleme yeteneğinden yararlanarak öne çıkan kategorileri sergiler.
 • Ziyaretçiler, kategori sayfalarında gömülü kayan ölçekle görüntülenen ürünleri fiyata göre filtreleyebilir, böylece ziyaretçileri müşteri yolculuğu boyunca hızla yönlendirebilirler. Bu arama özelliği, müşterileri saniyeler içinde ihtiyaçlarına uygun bireysel ürün sayfalarına taşır.

3) Otlatmak

Kredi bilgileri: Graze

İngiltere merkezli bu sağlıklı atıştırmalık tedarikçisinin Adobe’nin çok yönlülüğünü gösteren bir sitesi var. Süper hızlı, ilgi çekici sayfalara sahip olmak, incelediğimiz diğer markalarda ortak olan şık, üst düzey estetiği tercih etmeniz gerektiği anlamına gelmez.

Graze’in ürünü hafif, eğlenceli ve keyifli; çevrimiçi mağazaları da bununla ilgili.

 • Düzen açıktır ve CTA’ların anlaşılması kolaydır.
 • Ana sayfadan ürünlere gitmek kolaydır. Her ne kadar marka kimlikleri eğlenceli zamanları öne çıkarsa da, müşteri deneyimine gösterilen yakın ilgi hiç de anlamsız değil.
 • Ziyaretçiler bir açılış sayfasına tıkladıklarında hemen ‘kutunuzu seçmeye’ teşvik edilirler —Ziyaretçiler sayfayı aşağı kaydırırken açılan bir banner ile güçlendirilmiş bir CTA.
 • Sosyal kanıt, yerleşik müşteri incelemeleri ve TrustPilot derecelendirmelerinin öne çıkan konumlara yerleştirilmesiyle baştan sona kullanılmaktadır.
 • Alışveriş yapmanın farklı yolları (tek seferlik çevrimiçi siparişler, abonelikler veya mağaza içi) tıklanabilir seçeneklere ayrılmıştır.
 • Açık ve net düzen, parlak, neşeli renk şemasıyla birleştiğinde davetkar bir atmosfer yaratır ve ödeme akışının/hissinin meşruluğu, müşterilere satın almanın sorun olmayacağına dair güvence verir.

Bu sitenin düzeni ve navigasyonu, marka ile müşteri arasındaki bağları güçlendirir.

4) Sigma Güzellik

Kredi bilgileri: Sigma Beauty

Çevrimiçi kozmetik markası 2018’de B2C ve B2B vitrinlerini yeniden tasarlamak için Adobe’yi kullandı. Kullandılar Adobe’nin B2B platformu B2B müşterilerinin siparişlerini görüntülemek, yönetmek ve takip etmek için oturum açabilecekleri bir portal oluşturmak.

Bunu yaparak, B2B e-ticaret için tamamen ayrı bir site ihtiyacını ortadan kaldırırken, aynı zamanda B2B müşterilerinin ihtiyaç duyduğu uzman işlevselliğini de sağlayabildiler.

Ancak olağanüstü bir müşteri deneyiminin temeli B2B ve B2C’de aynıdır; hızlı yüklenen siteler ve ürünlerde sezgisel gezinme.

 • B2C tarafında, Gezinme kapsamlı ürün filtreleri ile kolaylaştırılmıştır —büyük kataloglara sahip markalar için önemli bir Adobe özelliği.
 • Filtre seçenekleri müşterilerin fiyata, ürün türüne ve renge göre alışveriş yapmasına olanak tanırayrıca nişe özgü çeşitli filtreler sunmanın yanı sıra: ziyaretçilerin ihtiyaç duydukları belirli ürüne odaklanmalarına olanak sağlamak için bitirme, elyaf ve deneyim düzeyi de mevcuttur.

5) Byredo

Kredi bilgileri: Byredo

Bu lüks parfüm perakendecisi dönüşümlerini üç kattan fazla artırdı %30 Mağazalarını Magento 2’ye geçirerek içeriklerine odaklanarak etkileşimi artırdılar.

Bunu şu şekilde yaptılar:

 • Anlık açılır menülerle birlikte minimalist ürün listelerinin kullanılmasıSezgisel ve temiz gezinmeyi kolaylaştırmak için.
 • Ana sayfalarını eşleştiriyorlar; büyük resimlerle dolu, ancak yüksek kaliteli olmalarına rağmen hızlı yükleniyorlar.
Tavsiye Edilen:  Toggl gibi bir Zaman Yönetimi Uygulaması Nasıl Oluşturulur?

Byredo, yüksek kalitede içeriği yüksek hızda sunmaya odaklanarak AOV’lerini %160 artırdı.

6)Liverpool FC

Kredi bilgileri: Liverpool FC

Spor ve modayı bir menü konfigürasyonunda birleştirmek hiç de kolay bir başarı değil! Ancak Adobe’nin menü sisteminin çok yönlülüğü, bu hibrit futbol kulübü sitesi/e-ticaret mağazasında kusursuz görünmesini sağlıyor.

Magento, menü derinliğini ihtiyacınız olan konfigürasyona göre ayarlamanıza olanak tanır. Bu örnekte, kişiselleştirilmiş oyuncu formaları satmaya yönelik benzersiz ihtiyaç, erkek ve kadın takımlarındaki her oyuncuyu listeleyen ve her biri müşterilerin en sevdikleri oyuncunun replika formasını satın alabilecekleri ayrı bir ürün sayfasına bağlantı veren bir menü ile kolaylaştırılmaktadır. Açılış sayfasından ödemeye kadar hepsi birkaç tıklamayla.

Kredi bilgileri: Liverpool FC

7) Björn Borg

Bu spor giyim mağazasının ana sayfasında ekranın üst kısmındaki alan tamamen tek bir görselle kaplanıyor:

Kredi bilgileri: Björn Borg

Bu minimalist ama cesur düzen, site ziyaretçilerini ekranlarının ortasında vurgulanan koleksiyona çekiyor. Odaklanmayı sağlamada oldukça etkilidir ve ileriye doğru hızlı bir yol sunar.

Tıklamak kategori sayfasına yönlendirir ve ziyaretçi, alıcı yolculuğu boyunca onları çizen bir dizi büyük ürün görseli görür. Sürükleyici ve baştan çıkarıcı bir alışveriş deneyimi.

Kredi bilgileri: Björn Borg

Ayrıca, büyük, yüksek kaliteli görüntülerin kullanılmasına rağmen yanıt verme yeteneği ve hız, Adobe’nin, aksi takdirde yükleme sürelerini kısaltacak zengin içerikli deneyimleri destekleme yeteneğini gösterir.

Ürün fotoğrafları ve ürüne mükemmel ayrıntılarla odaklanan büyük görsellerle neler yaptıklarını görmek için kesinlikle tıklamaya değer.

#cta-visual-fe#Adobe vitrin tasarımınız üzerinde tam kontrol sahibi olmak ister misiniz? Shogun ile sohbet edinShogun Frontend’in daha yüksek alışveriş deneyimleri ve hız sunmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görün. Daha fazla bilgi edin

8) Yeni Zanaatkarlar

Kredi bilgileri: Yeni Zanaatkar

Benzersiz bir ürün sunan markalar için benzersiz bir web sitesi oluşturabilme becerisi önemlidir. Yeni Zanaatkarlar, mobilya, züccaciye, aydınlatma, tekstil ve vazo ve fayans gibi çeşitli ev eşyaları gibi ısmarlama ürünler yaratmak için geleneksel teknikleri kullanan zanaatkarları ve yapımcıları bir araya getiriyor.

Bu benzersizliği iletmek için bu marka, site genelindeki zanaatkarların atölyelerinden güzel fotoğraflarla serpiştirilmiş kısa metinlerden oluşan yapımcı hikayelerini içeriyor:

Kredi bilgileri: Yeni Zanaatkar

Sitede gezinme basitlik sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Aynı anda bir çevrimiçi mağaza, bir pazar yeri ve bir topluluk olan bir site için ilginç bir başarı.

Ziyaretçinin nasıl alışveriş yapmak istediğine bağlı olarak ürün sayfalarına gidebileceği üç yol vardır: Üreticiye, ürün kategorisine göre, hatta sipariş üzerine bir nesne sipariş ederek! Ancak buradaki karmaşıklığa rağmen düzen ve kullanıcı deneyimi son derece temiz ve kullanımı kolaydır.

Mağazanızın kopyalayabileceği ana çıkarımlar:

 • Temiz bir düzen. Çok sayıda beyaz alan bu güzel ürünlere nefes alma alanı sağlar. Resimler ve kısa tanıtım yazıları, site ziyaretçilerini bir metin duvarı veya aşırı bilgi yüklemesiyle bunaltmadan, ikna edici ve sevimli ayrıntılar ekler. Site, birisinin içeriğe vereceği farklı düzeylerde bağlılığa hitap etmektedir.
 • Ürünleri gösteren detaylı görseller. Lüks ürünler için The New Craftsmen, ürün sayfasında ürünlerinin benzersizliğini gösteren çok sayıda görselle, ürünlerin konuşmasını sağladı. Ürün görselleri, ürünün kalitesini birçok açıdan ortaya koyacak kadar zengindir.

#cta-visual-fe#Adobe vitrin tasarımınız üzerinde tam kontrole sahip olmak mı istiyorsunuz?Shogun Frontend’in daha yüksek alışveriş deneyimleri ve hız sunmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görün. Daha fazla bilgi edin

9) Le Creuset

Kredi bilgileri: Le Creuset

Ünlü tencere üreticisinin ürünlerinin çok az tanıtıma ihtiyacı var.

Site ziyaretçileri zaten ürünlerinin kalitesine ve işçiliğine hayran kaldıklarından, Le Creuset’in açılış sayfasından ödeme sayfasına kadar olan yolculuk genellikle kısa sürüyor.

‘Hızlı görüntüleme’ seçeneği, açılır bir ürün sayfası görüntüler (her zaman tıklama ihtiyacını ortadan kaldırmak için harikadır):

Kredi bilgileri: Le Creuset

Bir tıklama daha, müşterileri sayfaya yerleştirilmiş çeşitli ödeme seçenekleriyle ödeme sayfasına yönlendirir.

Müşterilerin ana sayfadan ödeme aşamasına geçme hızı Le Creuset mağazasının başarısının anahtarıdır. Kategori ve ürün sayfalarındaki görsel olarak sezgisel düğmelerle hızlı bir şekilde filtreleme ve renk seçme yeteneği müşteri deneyimine katkıda bulunmaktadır.

10) Şinola

Kredi bilgileri: Shinola

Saat üreticisi çevrimiçi mağazasını Adobe Commerce’e geçirdiğinde mobil sitesindeki dönüşümleri artırmayı hedefliyordu. Bunu, mobil sitelerini daha duyarlı hale getirerek, gezinmeyi ve müşteri deneyimini iyileştirerek başardılar.

Shinola’nın mobil sepete ekleme özelliği, ziyaretçilere alışveriş yolculuğu boyunca gereksiz duraklamalar veya oyalamalar olmadan rehberlik etmeye yardımcı olur.

Tavsiye Edilen:  Android ve iPhone'da Spam Aramalar Nasıl Engellenir?
Kredi bilgileri: Shinola

Hem mobilde hem de masaüstünde, filtreleme seçenekleri uygulandıktan sonra site hızlı bir şekilde yeniden yükleniyor. Bu, müşterilerinin aramalarını kayış boyutuna, saat türüne, rengine, malzemesine ve diğer birçok değişkene göre filtrelemesi gereken bir saat üreticisi için önemlidir.

Ancak en dikkat çeken şey, ekranın genişliğini dolduran büyük, yüksek kaliteli görüntülerin miktarıdır. Memnuniyet ve kalite konusunda hiçbir ödün vermeyen birinci sınıf ürünlerle marka kimliğini anında aktarırlar.

Adobe Commerce mağazanızı bir sonraki seviyeye nasıl taşıyabilirsiniz?

Bu 10 marka, hızlı yüklenen içerik, zengin görseller ve sezgisel gezinmeyle olağanüstü müşteri alışveriş deneyimleri sunuyor.

İlham aldıysanız, e-ticaret kurulumunuzu ve hayallerinizdeki ön uç deneyimini geliştirmenin yollarını keşfetmeye istekli olabilirsiniz. Sonuçta, ölçeklendikçe müşterilerinizin beklentilerini karşılamak ve aşmak için ihtiyacınız olan alışverişi yaratabilecek bir kullanıcı arayüzü istiyorsunuz.

Peki, rekabet gücünüzü korumak için çevrimiçi mağazanızın sahip olması gereken temel özellikler nelerdir?

 • Size daha fazla kontrol sunar – Yeni ürün gruplarına, test sonuçlarına ve değişen müşteri zevklerine yanıt verirken içeriği değiştirebilmeniz ve düzenleri düzenli olarak geliştirebilmeniz gerekir. Pazarlama ve iş ekiplerinizi bu sürecin önüne ve merkezine koymak, markanız üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar.
 • Zengin içeriği hızlı bir şekilde sunun – İçeriğinizi taze ve güncel tutmanın yanı sıra, içeriğin yüksek kalitede olmasına da ihtiyacınız var. Ancak ağır görseller ve videolar geleneksel olarak yavaş yüklenen sayfalarla ve ortalamanın altında site performansıyla ilişkilendirilir. Müşterilerinizin beklediği türden sürükleyici dijital deneyimler sunmak için, Işık hızında nefes kesici görüntüler ve videolar sunabilmeniz gerekir.
 • Kanalları kolayca entegre edin – Çok kanallı bir dünyanın ihtiyaçlarını karşılamak istiyorsanız, ticaret platformunuza yeni satış kanalları ekleyebilmek ve bunların hepsinde tutarlı deneyimler sunabilmek çok önemlidir. Ön uç katmanınızın bunda büyük bir payı var, bu nedenle özellikle esnek bir şeye ihtiyacınız var.

Umarız gösterdiğimiz gibi, Adobe Commerce tarafından oluşturulan bir mağazada bunları doğru şekilde yapmak tamamen mümkündür.

Ancak umduğunuz çevikliği elde etmek için e-ticaret ön uç teknoloji yığınınızın bazı kısımlarını değiştirmeniz gerekebilir. Bunun için aşağıdakiler dahil seçenekleriniz vardır:

 • Adobe mağazanızı bir PWA’ya dönüştürün – Progressive Web Apps, sitenizin statik kısımlarını önbelleğe alarak zengin içeriği yüksek hızlarda sunabilir. Yüklemeleri geleneksel web sayfalarına göre daha az zaman alır ve doğrudan ziyaretçilerin tarayıcısından zengin içerikli deneyimler ve uygulama benzeri siteler sunma kapasitesine sahiptirler.
 • Adobe’nin başsız mimarisinden yararlanın – Adobe Commerce başsız olduğundan, ön uç katmanınızı tam olarak markanızın ihtiyaçları doğrultusunda oluşturma özgürlüğüne ve esnekliğine sahipsiniz. Gerekli bulduğunuz araçlarla mağazanızın hızını ve içerik kapasitesini artırarak işlevsellik ekleyebilirsiniz. Sonuçta mağazanızı tamamlamak için Adobe çerçevesine bağlı kalmanıza gerek yok; isterseniz üstüne bir şeyler ekleyebilirsiniz.
 • Adobe Commerce’in üstüne hepsi bir arada Ön Uç Platformu uygulayın – Shogun Frontend, Adobe Commerce de dahil olmak üzere hemen hemen her popüler e-ticaret arka ucu için bir ön uç katmanını tamamen tasarlama, oluşturma ve sunma olanağı sağlayan birleşik bir ön uç platformudur. Shogun ile, özel bir ön uç teknoloji yığını oluşturmadan, başsız ticaretle ilişkili esnekliği ve inanılmaz tasarım yeteneğini elde edebilirsiniz. Altyapıyı tamamen dışarıdan temin ediyorsunuz!

Site ziyaretçilerinize zengin içerik sunabilirsiniz Ve Farklı teknolojileri bir araya getirmek ve birden fazla üçüncü tarafla uğraşmak zorunda kalmadan sitenizi daha hızlı hale getirin.

Bunun yerine işletmeniz için önemli olan şeylere odaklanabilirsiniz; markanızı oluşturacak, müşteri tabanınızı artıracak ve dönüşümlerinizi artıracak rakipsiz bir e-ticaret sitesi hazırlayabilirsiniz.

#cta-visual-fe#Adobe vitrin tasarımınız üzerinde tam kontrole sahip olmak mı istiyorsunuz?Shogun Frontend’in daha yüksek alışveriş deneyimleri ve hız sunmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görün. Daha fazla bilgi edin