Shogun, E-ticaret Markalarına Yardımcı Olmak İçin 10 Milyon Dolar Topladı

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Shogun, E-ticaret Markalarına Yardımcı Olmak İçin 10 Milyon Dolar Topladı

Son dört yılda, sürükle ve bırak yazılımımız Shogun Page Builder ile ajansların ve e-ticaret şirketlerinin geliştirme ekiplerinin üzerindeki yükü azaltmalarına yardımcı olduk. Shopify, BigCommerce, Magento ve Salesforce’a sorunsuz bir şekilde entegre olur. Sayfa Oluşturucu, e-ticaret yöneticilerine ve pazarlama ekiplerine yeni açılış sayfalarını hızlı bir şekilde dağıtma, satış hunilerinde ince ayar yapma ve kaliteden veya sayfa hızından ödün vermeden tüm mağazaları tasarlama yetkisi verdi.

2019 Kara Cuma ve Siber Pazartesi hafta sonu boyunca mağaza yöneticileri Shogun sayfalarını kullanarak 22 milyon doların üzerinde brüt ürün hacmi (GMV) elde etti. Ömrümüz boyunca, MVMT, K-Swiss ve Leesa gibi hızla genişleyen markalar da dahil olmak üzere müşteri sayımızı 0’dan 11.000’e çıkardık.

Page Builder platformumuzu genişletmek ve başsız ticaretin geleceği olacağına inandığımız yeni bir ürünü piyasaya sürmek için Başlatılmış Sermaye, VMG Partners ve Y Combinator liderliğindeki A Serisi fonda 10 milyon dolar topladığımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Gelecek Başsız Ticarette

Hız, e-ticarette her şeydir: Mobil ziyaretçilerin %53’ü yüklenmesi üç saniyeden uzun sürerse sitenizden ayrılır. Daha yüksek kaliteli görseller, animasyonlar ve etkileşimli harekete geçirici mesajlar sayesinde birçok mağazanın sitelerin hızlı bir şekilde yüklenmesini sağlaması zorlaştı.

Mobil satışların artması, hız ihtiyacını ateşledi. Kara Cuma 2019 sırasında tüketiciler E-ticaret satın alımlarının %65’i bir mobil cihazla. Birçok işletme, bu müşterilerin ilgisini çekmek amacıyla duyarlı web siteleri ve hatta mobil uygulamalar yayınladı.

Maalesef duyarlı web sitelerinin ve mobil uygulamaların kendi sorunları vardır. Örneğin, işletmeler web sitelerini çeşitli ekran boyutlarına göre tasarlayabilseler de yavaş yükleme sürelerinden sıkıntı çekiyorlar. Bu, özellikle müşterileri bir Wi-Fi ağına bağlı değilse veya o sırada güçlü bir sinyale sahip değilse geçerlidir.

Tavsiye Edilen:  A/B, uygulama mağazası girişinizi test edin ve indirme sayısını katlanarak artırın

Bu, uygulamaların çözüm gibi görünmesini sağladı. Ancak e-ticaret şirketleri, uygulamaların ağır bir fiyat etiketi ve başka sorunlarla birlikte geldiğini kısa sürede fark etti; müşterilerin bir uygulamayı indirmesini sağlamak çoğunlukla emek yoğun, maliyetli ve genellikle nafile bir çabadır. Ve onları gerçekten kullanmaya ikna etmek daha da zor, özellikle de Kullanıcının uygulama kullanım süresinin %80’i ilk üç uygulamasına gider.

Şimdiye kadar, e-ticaret şirketleri ve doğrudan tüketiciye (DTC) markalar, e-ticaret uygulama alanına hakim olan Amazon gibi şirketlere karşı rekabet etme mücadelesi verirken bu sorunları ilk elden gördük.

Geçtiğimiz yıl boyunca, markaları daha önce yalnızca kurumsal şirketlerin erişebildiği özellik ve yeteneklerle güçlendiren bir çözüm üzerinde çalışıyorduk: Shogun Frontend.

Shogun Frontend ile daha önce hiç olmadığı gibi bir e-ticaret deneyimi sunmak için her iki dünyanın en iyilerini kullanıyoruz. Aşamalı web uygulaması (PWA) kurulumuyla başsız ticaret teknolojisini kullanarak, özelliklerden, kaliteden veya SEO’dan ödün vermeden herhangi bir web sitesinin daha hızlı yüklenmesini ve daha sorunsuz kaydırılmasını sağlayabiliyoruz.

PWA’lar yerel uygulamalarla neredeyse aynıdır; ancak bunları Apple App Store veya Google Play gibi bir dağıtım platformundan indirme zahmetine girmenize gerek yoktur. Tıpkı diğer web siteleri gibi, yalnızca bir bağlantıya tıklayarak veya tarayıcınızın adres çubuğuna bir URL girerek bunlara erişilebilir.

VMG Ortağı Carle Stenmark, “Shogun Frontend, marka portföyümüzün yanı sıra diğer binlerce yeni markanın aradığı çözümdür” dedi. “Bu, yalnızca gelişmekte olan markaların mobil ticarette uygun maliyetli bir şekilde rekabet etmesine olanak tanıyarak PWA’ları demokratikleştirmekle kalmıyor, aynı zamanda kontrolü tekrar pazarlamacıların ellerine vererek ve siteye olan ihtiyacı ortadan kaldırarak site yinelemelerinin ve testlerinin daha kolay ve daha hızlı yapılmasına da olanak tanıyor ki bu giderek önem kazanıyor.” devasa bir geliştirici ekibi için.”

Tavsiye Edilen:  Basit Adımlarda Funimation Aboneliği Nasıl İptal Edilir

Markalar küresel erişim alanlarını genişlettikçe hıza yönelik optimizasyon da giderek daha hayati hale geliyor.

Şirketler gibi FlipkartHindistan’ın en büyük e-ticaret mağazası olan müşterilerinin çoğunluğu siteye 2G aracılığıyla eriştiği için bu sorunla ilk elden ilgilendi. Flipkart, sınırlı ağ erişimi olan müşterilere olumlu bir deneyim sağlamak için Flipkart Lite adlı kendi PWA’sını oluşturdu ve bu da şirketin genel satış gelirini artırmasına yardımcı oldu. yeniden katılım oranı %40.

Mobilya ve ev aksesuarları perakendecisi West Elm, bir Sitede geçirilen ortalama sürede %15 artış ve gelirde %9 artış PWA’sı ile. Ve güzellik perakendecisi Lancôme’un PWA’sı bir deneyim yaşadı Mobil oturumlarda %51 artış ve geri kazanılan alışveriş sepetlerini ve satın alma işlemlerini artıran bildirimlerle başarı elde edildi.

2020’de Şogun

Shogun Sayfa Oluşturucu pazara girdiğimizden beri çok iyi karşılandı ve platformu geliştirmeye ve etrafındaki topluluğu büyütmeye devam edeceğiz.

Açık Shopifykullanıcılar Sayfa Oluşturucu’yu 1.800’den fazla kez inceledi ve 5 üzerinden ortalama 4,9 puan aldık. ShopifyPlus Kasım 2018’den beri ortağız ve başardık Seçkinler durum açık Büyük Ticaretyalnızca BigCommerce İş Ortağı Programının en katı standartlarını karşılayan iş ortaklarına verilir.

Shogun Frontend, kurumsal müşterilerimizin çoğunun başsız ticarete geçmesine ve daha yüksek dönüşüm oranları sağlamak için web teknolojisindeki ilerlemelerden yararlanmasına yardımcı olduğumuz için bu yıl Shogun ekosisteminin önemli bir parçası olacak. Platformu oluştururken önümüzdeki haftalarda platformumuzun demolarını sunmaya başlayacağız.

Shogun Frontend hakkında kısa bir bilgi edinmek isteyen e-ticaret mağazaları, sıradaki yerlerini almak için buraya kaydolabilirler.