Shogun, Shopify Plus Sertifikalı Uygulama Programına Katıldı

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Shogun, Shopify Plus Sertifikalı Uygulama Programına Katıldı

Shogun Sayfa Oluşturucu’nun kabul edildiğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz Shopify Plus Sertifikalı Uygulama Programı. Bu program, e-ticarette sektör lideri uygulama iş ortaklarının seçici ve incelenmiş bir listesini içerir.

Shopify’ın seçtiği bir iş ortağı olarak Shogun, yüksek büyüme gösteren, yüksek hacimli satıcıların, marka imajlarına ve kişiliklerine uygun benzersiz vitrinler oluşturmalarına yardımcı olmaya devam edecek. Güçlü sürükle ve bırak sayfa oluşturucumuz, güçlü bir görsel araç olarak Shopify Plus platformuyla doğrudan entegre olarak e-ticaret ekiplerinin ve ajansların neredeyse tüm mağaza sayfalarını kod kullanmadan hızlı bir şekilde oluşturmasına ve optimize etmesine olanak tanır.

Ayrıca tüccarlar, e-ticaret mağazalarının görünümü, hissi ve akışı üzerinde tam kontrole sahip olduklarından ve mühendislik kaynaklarını tüketmeden dönüşümleri artırdıklarından rekabette avantaj elde edecekler.

Shogun’un kurucu ortağı ve CEO’su Finbarr Taylor, “Shopify tarafından, e-ticaret siteleri oluşturmak için daha büyük satıcılara ve ajanslara önerdikleri tercih edilen satıcılardan biri olarak seçilmekten onur duyuyoruz” dedi.

“Teknolojimizi kullanan büyük e-ticaret işletmeleri, pazarlama ve satış ekiplerine mühendislik gerektirmeden tamamen özel çevrimiçi mağaza web sayfaları oluşturma konusunda destek verebilir. Bu yüksek hacimli satıcılar artık Amazon ve Walmart gibi e-ticaret devleriyle daha etkili bir şekilde rekabet edebilecek.”

Shogun’un Shopify ile yakın bir ilişkisi var. BVA, We Make Websites ve Createur gibi önde gelen e-ticaret ajanslarının yanı sıra MVMT, Leesa, Chubbies, FILA ve Gaiam dahil olmak üzere Page Builder’ı kullanan 1.700’den fazla Shopify Plus müşterisini destekledik.

Shopify’ın, Shopify Plus markalarının ve bir bütün olarak e-ticaret topluluğunun büyümesini destekleme fırsatının devamını sabırsızlıkla bekliyoruz.