Shogun Yapımı Mağazalardan Muhteşem Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Shogun Yapımı Mağazalardan Muhteşem Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

Belirli bir günde birine güzel şeyler vererek sevgisini ilan etmek, eğer bu hediyeye karşılık verilmesinden başka bir neden yoksa, yakın zamanda ortadan kalkacağını görmeyeceğimiz bir gelenektir.

Hiç şüphe yok ki, tüm yıl boyunca özel kişinize ne alabileceğiniz konusunda ayrıntılı notlar alıyorsunuz.

Ancak bunu yapmayı tamamen unuttuysanız (tamamen kazara unutmayın), endişelenmeyin.

Birisi (ben) sana sağlam bir iş çıkardı ve güzel şeylerden oluşan büyük bir liste hazırladı; bunlardan bazıları sevgilin için mükemmel olacak.

Shogun pek çok etkileyici e-ticaret mağazasına yakınlığıyla kutsanmıştır. Güzel mağazalarına düzenli olarak bakıyoruz ve çoğu zaman onlara malları karşılığında para veriyoruz.

Şimdi size harika çevrimiçi perakendecilere ilişkin bu derin bilgiyi hediye ediyorum (hepsi Shogun’la güzel mağazalar yaratıyor). Çok hoş geldin.

Size biraz öpücük kazandıracak bir dizi Sevgililer Günü hediyesi fikri

Açıkçası buradaki her fikir sevgilinin hoşuna gitmeyecek.

Doğru olanı bulabilmeniz için çeşitli sektörlerden markalar seçmeye çalıştım.

Ve eğer kendiniz için hoşunuza giden bir şey görürseniz, bu gönderiyi bilgisayarınızda her zaman açık tutarak ve onlar oradayken “Ah, gerçekten böyle bir şeyi çok isterim” diyerek onlara ince bir ipucu verin. Gerektiği kadar kulak vuruşu yapın.

Tamam, gidelim.

O çok sevdiğiniz çikolata fanatiği için: Seattle Çikolata Şirketi

Sevgililer Günü kutusunun dışında düşünen bir hediye olmasa da hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Çünkü o çikolata. Ağzınızda çikolata varken kaşlarınızı çatmak imkansızdır; gerçek.

20 yılı geride bırakan Seattle Çikolata Şirketi ne yaptığını biliyor. Üzerinde kendi Shogun yapımı Kaynak Kullanımı sayfasıçikolatalarının nereden geldiğini ve nasıl yapıldığını tam olarak gösteriyorlar.

Ve çok çeşitli tatlar ve koyuluklar ile mükemmel çikolatayı bulmak bir parça… çikolata olacaktır.

Cilt bakım rutinlerini geliştirmek için: TULA Cilt Bakımı

Cilt bizim için çok şey yapar, bu yüzden bu iyiliğe karşılık olarak onu güzel görünmesini ve hissettirmesini sağlayacak şeylerle kaplamamız mantıklı olur. Sevdiğiniz kişi cildinin ihtiyaçlarına uyum sağlıyorsa işte size bir hediye.

Tavsiye Edilen:  Finansal Hizmetler için Twitter Yönetimi

Shogun Frontend markası TULA, cildinizin (veya sevgilinizin) yalnızca en iyi tedaviyi alması için bilimin rehberliğinde probiyotik cilt bakım ürünleri yaratır.

Çünkü kahve yapmak için başka bir yönteme ihtiyaç duyduklarında: Bakır İnek

Sevgilinizin zaten bir French Press’i, bir damlama makinesi, bir dökme konisi, bir Aeropress’i ve laboratuvara aitmiş gibi görünen bir şeyi var. Ancak bu yeterli değil.

Copper Cow’da tam da bu var; tek servislik Vietnam usulü üzerine dökülen latte. Evet, sevdiğiniz kişiye kafeini çeşitli heyecan verici tatlarla tanıştırmanın başka bir inanılmaz yolu.

Bunu seveceklerini düşünüyorsanız, onlara bir abonelik de alabilirsiniz (bununla ilgili her şeyi kendi sitelerinden öğrenebilirsiniz) Shogun yapımı Abonelikler sayfası). Çünkü onları bu kadar seviyorsun.

Her yemeğin muhteşem görünmesini sağlayacak yemek takımları için: Doğu Çatal

Güzel, el yapımı tabak ve kaselerde yemek yemenin tatmin edici bir yanı var. Yemeğiniz birdenbire heyecanlanıyor, Instagram fotoğraf çekimi için hazırlanıyor.

Muhteşem bir seramik yemek takımı hediyesi, o özel kişiye hayattaki en ince şeyleri derinlemesine anladığınızı gösterecektir (bunu sadece bu derleme sayesinde bulmuş olsanız bile).

East Fork, şimdiye kadar gördüğünüz en çarpıcı seramiklerden bazılarını yapıyor ve bu, onların inanılmaz fotoğraflarından açıkça görülüyor (yukarıdaki, Shogun yapımı baş döndürücü ana sayfasındaki gibi).

#cta-visual-pb#Mağazanız bu kadar güzel görünebilirShogun’u ücretsiz deneyin ve tamamen benzersiz bir müşteri deneyimi yaratmak için mükemmel mağazanızı oluşturmaya başlayın.Ücretsiz oluşturmaya başlayın

Evi aydınlatmak, sonra canlandırmak için: Büyüyen Mum

Mumlar ışık sağlar elbette ama aynı zamanda odayı %65 daha romantik yapar (en azından). Bir kez yandıklarında, onu kararsızca dışarı attığınızda genellikle küçük bir üzüntü duygusuyla baş başa kalırsınız.

Hyggelight’ın büyüyen mumunda durum böyle değil. Bu mumun romantizmin son kıvılcımları da söndüğünde, onu muhteşem bir kır çiçeği saksısına dönüştürebilirsiniz (bu etiketi saklayın!).

Tavsiye Edilen:  Karanlık Hikayelerden Sonra Snapchat: Nedir & Nasıl çalışır?

Üzerinde kendi Shogun yapımı ürün sayfaları, mumun menzilini tüm ihtişamıyla sergiliyorlar. Büyümeye devam eden bir aşk için mükemmel bir hediye (bu hattı kullanmaktan çekinmeyin).

Sabah ritüellerini güçlendirmek için: Kömür Kasabası Kahvesi

Kahve pek çok insanın sabahlarının vazgeçilmez bir parçasıdır. Sabırsızlıkla bekliyoruz, ona özel bir kupa hazırlıyoruz, her yudumun tadını çıkarıyoruz. Yani bazı insanlar için bu bariz bir hediyedir.

Sevdiklerinizin kahve ihtiyacını farklı bir şeyle tamamlamak için Coaltown Coffee’den başkasını aramayın.

Bu UK B Corp, herkesin gününü güzelleştirecek çeşitli karışımlar, tek kökenler ve abonelikler sunuyor. Küçük toplu abonelik programları hakkında her şeyi kendi sitelerinden öğrenebilirsiniz. Shogun yapımı Abonelik sayfası.

Izgara oyunlarına biraz stil katmak için: Barebone’lar Yaşayan

Dışarıda ızgara yapmak ve kampta yemek pişirmek, kişiye otomatik olarak öncü tip gibi hissettirir, dünyanın onlara sunduğu her şeyi üstlenebilecek kapasiteye sahiptir (tüm malzemelerin ellerinde olması şartıyla).

Ancak bunu doğru yapmak için, duruma uygun araç ve gereçlere sahip olmanız gerekir. Barebones Living, doğru şekilde ızgara yapmak, kamp yapmak veya bahçe yapmak için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm kaliteli dökme demir, emaye ve çelik malzemelerine sahiptir.

Her zaman köpüklü olmayı tercih eden kişi için: Aarke Karbonatörleri

Kabarcıklı su dünyayı ele geçirdi ve haklı olarak da dili gıdıklıyor ve ruhu yükseltiyor. La Croix’in 500’üncü kutusunu içtikten sonra, onu şirkete götürmeyi düşünmek akıllıca olabilir.

Bunu doğru yapmak için uzun süre dayanacak bir karbonatöre ihtiyacınız var. Eğer gerçek bir köpüklü su kaynağını seviyorsanız, bir Aarke Karbonatör’ü kullanmayı düşünmelisiniz.

Bu İsveç markası, yaşam için tasarlanmış güzel ürünler üretiyor. Ve muhteşemleriyle Shogun yapımı blog sayfasıpotansiyel ışıltılı su dönüşümlerini eğitme konusunda harika bir iş çıkarıyorlar.

Tavsiye Edilen:  İçerik fikirleri için beyin fırtınası yapmanın 5 alışılmadık yolu

Çaya doğru şekilde girmek için: Kettl

Kahve gibi çay da bazı insanlar için bir yaşam biçimi, olmazsa sabahlarının eksik kalacağı bir ritüel olabilir. Yudumlamaya değer çayın olmazsa olmazı kalitedir. Eğer gerçekten hoşlanıyorsan, gerçek şeyleri içmelisin.

Kettl, en iyi Japon çaylarını insanlara ulaştırmak ve onları yetiştirenlerle daha doğrudan buluşturmak için var. güzel ile Shogun yapımı ürün sayfaları Yukarıdaki gibi alışveriş yapanları eğitiyor ve heyecanlandırıyorlar.

Hayatınızdaki çay aşığı için daha ileri gitmenize gerek yok.

İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde suluboya resim yapmak için: Viviva’nın Renkleri

Basit bir buluş olan sulu boya resminin kurulumu çok az zaman alır. Sadece sulu boya setiniz, bir fırça ve bir bardak su ile canlı renk tonlarını ortaya koyuyorsunuz.

Viviva Colors, iPhone’unuzdan daha küçük, 16 renk pigmentinden oluşan bir defter olan Colorsheets ile bunu daha da basitleştirdi. En umulmadık anlarda ilham veren, ressam olarak sevilen biri için bu, onları her an hazır hale getirecek bir hediyedir.

Sevgiliniz bir köpek olduğunda: YALNIZCA

Tamam, sevgilin öyle değil sahip olmak köpek olmak, sadece köpeğe komşu olmak. İster yavru ister ebeveyn olsun, şık bir köpek yatağı onları gülümsetecek bir hediye olabilir.

LAY LO, alanınıza ve yavrularınıza uyacak şekilde çeşitli desen ve boyutlarda köpek yatakları yapar. Ayrıca malzeme kazalara karşı dayanıklı, sağlam ve yıkanabilir olduğundan, maruz kalabileceği suiistimalleri sessiz bir zarafetle karşılayabilir.

Bir sonraki seviyedeki köpek yatakları hakkında her şeyi web sitelerinde öğrenin. Shogun yapımı Özellikler sayfası.

Evinizi modern ve şık tutmak için: Tasarım Süt Mağazası

Shogun’ların inşa ettiği Sevgililer Günü ana sayfalarını seviyoruz

Evlerimizin sığınaklarımız olması her zamankinden daha fazla gerekiyor. Hele ki aynı zamanda ofislerimiz, kreşlerimiz, dinlenme odalarımız ve sinemalarımız olacaksa kendilerini özel hissetmeleri çok önemli.

Design Milk, hem bir tasarım blogu hem de tasarım merkezli bir ev eşyaları mağazasıdır.

Halı, mobilya ve mutfak eşyalarından ofis aksesuarlarına, oyuncaklara ve ayakkabılara kadar her şeyi satarken sevgiliniz için inanılmaz derecede havalı ve modern bir şeyler bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ceplerini minimumda tutmayı tercih edenler için: Ridge Cüzdanı

Ridge, Shogun Sayfa Oluşturucu ile göz alıcı bir ana sayfa oluşturma konusunda harika bir iş çıkarıyor

George Costanza’nın şişkin cüzdanını gördüyseniz (yukarı bakın) ve ürperdiyseniz, minimalist bir cüzdanın faydasını anlarsınız.

Cebimize tıktığımız şeylerin büyüklüğünü azaltmak günlük taşıma (EDC) hareketinin özüdür ve bu tam da sevgilinizin ihtiyacı olan şey olabilir.

Ridge, minimalist cüzdanı popüler hale getirdi ve diğer cep aksesuarlarını basitleştirmeye devam etti. İster cüzdan, ister anahtar çantası, ister telefon kılıfı, ister sırt çantası olsun, The Ridge, EDC hediyelerinizde size yardımcı olabilir.

Vermeye devam eden o pahalı spa hediyesi için: Sauna Alanı

Kızılötesi saunalar bugünlerde çok popüler. Sıcak ışınlarına maruz kalıyorsunuz ve terleyerek günün stresinden uzaklaşıyorsunuz, daha hafif ve daha güler yüzlü bir insan olarak ortaya çıkıyorsunuz. Ancak düzenli giderseniz hepsini topladığınızda size maliyeti olacaktır.

Sauna Space’in başka bir seçeneği daha var; saunayı evinize getirin. Kesinlikle daha pahalı bir Sevgililer Günü hediyesi, ancak ilk baştaki sıkıntıyı dert etmezseniz, terli sevgiliniz (ve siz) evde saunanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Mücevher kutularına biraz çeşitlilik katmak için: Çingene Aurası

Kendimizi parlak nesnelerle (boyunlarımız, kulak memelerimiz, bileklerimiz ve parmaklarımız, çeşitli sanatsal öğeler için hazır tuvaller) süslemeyi seviyoruz.

Eğer sevgiliniz kendisini ışıltılı şeylerle süslemekten hoşlanıyorsa, her çeşit güzel mücevherin yer aldığı her çeşit mücevher için kendinizi Gypsy Aura’ya götürün. Ne kadar harika bir yeteneğe sahip olduğunuza hayret edecekler.

İşte daha iyi Sevgililer Günü hediyesi için

Umarım bu kılavuz çevrimiçi hediye alışverişinizi biraz daha az çılgınca hale getirmiştir.

Sevdiğiniz kişi için alacağınız en iyi şeyi bilmek çok zordur, ancak bunun getirdiği gülümseme, çabaya değecektir.

Pek çok inanılmaz marka, olağanüstü çevrimiçi alışveriş deneyimleri yaratmak için Shogun’u kullanıyor; bu nedenle, sizi bu deneyimlere yönlendirmekten her zaman mutluluk duyarız.

Ürünler de harika, bu güzel.

#cta-visual-pb#Daha iyi bir Shopify mağazası oluşturunEn iyi Shopify sayfa oluşturucuyla özelleştirerek mağazanızın markanız kadar benzersiz görünmesini ve hissetmesini sağlayın.Ücretsiz oluşturmaya başlayın