Shopify Sayfalarını Hızlı ve Kolay Düzenleyin

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Shopify Sayfalarını Hızlı ve Kolay Düzenleyin

Shopify sayfası şablonları, perakendecilerin tek tip bir görünüm ve his ile yeni içerikleri hızlı bir şekilde piyasaya sürmesine olanak tanır.

Bu yaklaşım o kadar basit ve etkilidir ki, yalnızca 15 dakika içinde yeni hesap oluşturma aşamasından işlevsel, canlı bir Shopify mağazasına geçmek mümkündür.

Bu, bir smoothie hazırlamanın ve içmenin ne kadar zaman aldığıyla ilgili. Fena değil!

Shopify’ın barındırdığı platformda 175’ten fazla ülkede 4,4 milyondan fazla işletmeye güç sağlamasının ve dünya çapında 119,6 milyar dolardan fazla satış elde etmesinin nedenlerinden biri de muhtemelen budur.

Markaların Shopify sayfa şablonlarını nasıl kullanabileceğinden, her mağazanın ihtiyaç duyduğu sayfalardan, daha fazla sayfa şablonunun nasıl bulunacağından ve mağazanızı yalnızca Shopify’dan daha fazla nasıl özelleştirebileceğinizden bahsedeceğiz.

Hadi gidelim!

Şablonun ne olduğundan tam olarak emin değilseniz soruyu yanıtlayarak başlayacağız…

#cta-visual-pb#70’ten fazla önceden oluşturulmuş Shopify sayfa şablonunu anında edininShogun Sayfa Oluşturucu’yu kullanarak profesyonelce tasarlanmış sayfa şablonlarıyla hızlı bir şekilde özel sayfalar oluşturun.Ücretsiz oluşturmaya başlayın

Shopify sayfa şablonları nedir?

Shopify sayfa şablonları, online mağazanızdaki her sayfa türü için önceden oluşturulmuş sayfa düzenlerinin bir koleksiyonudur. Bir tema dahilinde bu şablonlar, kusursuz alışveriş deneyimleri için tutarlı bir estetiği koruyacaktır.

Yani sıfırdan başlamak yerine, her şeyi sizin için ayarlama işini yaptılar.

Şablonların tasarımı seçtiğiniz Shopify temasına bağlıdır; dolayısıyla örneğin Dawn temasındaki bir ürün sayfası şablonu Crave temasındaki şablondan farklı olabilir.

Bir şablon, kullandığınız mevcut temanın tüm biçimlendirmesini ve düzenini içerecektir. Bu, markanızı doğru bir şekilde temsil eden bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olan sayfadaki içeriği, yazı tiplerini ve genel tasarımı içerir.

Bir şablon hazır olduğunda, görünüm ve hissi markanızı yansıtacak şekilde özelleştirebilir ve istediğiniz işlevselliği dahil edebilirsiniz, üstelik hiçbir kod satırı olmadan.

Shopify şablonları nasıl çalışır?

Shopify’daki şablonlar, oluşturmak istediğiniz yeni sayfaların iskelesidir.

İster temanızla birlikte gelmiş olsun ister özel şablonlar oluşturmuş olun, Shopify mağazanız için yeni bir sayfa oluştururken bunları kullanabileceksiniz.

Yeni bir Shopify sayfası oluştururken şu şekilde çalışır:

 1. Mağazanıza yeni bir sayfa eklersiniz ve mağazanız otomatik olarak temanızın varsayılan sayfa şablonunu kullanır.
 2. Varsayılandan biraz farklı bir şey istiyorsanız, açılır menüden o temanın içinden başka bir sayfa şablonunu seçmeniz yeterlidir.
 3. Mağazanız için farklı bir genel görünüm istiyorsanız Shopify’ın tema mağazasından yeni bir tema seçebilirsiniz. Bu temanın kendi sayfa şablonları seti olacaktır.
 4. Kod tabanını düzenlemek zorunda kalmadan her sayfaya yeni içerik eklersiniz. Kodlarla herhangi bir karışıklık olmadığından, mağazanızda çok az kesinti göreceksiniz.

Shopify’daki sayfa şablonları sabittir, dolayısıyla yaptığınız tüm özelleştirmeler o şablonu kullanan her sayfaya uygulanacaktır. Bu konuyu daha sonra daha ayrıntılı olarak ele alacağız.

Shopify şablonları neden faydalıdır?

Shopify sayfa şablonlarının birincil avantajı, içeriğin tek tip bir şekilde yayınlanabilme kolaylığıdır.

Geçmişte, tüccarlar bir web sitesindeki her sayfayı sabit kodlamak zorunda kaldı-veya daha doğrusu geliştiricilere bunu yapmaları için para ödediler. Şans eseri, bu eski bir tarih.

Tutarlı bir görünüm ve düzen sağlamak için kodu bir sayfadan diğerine manuel olarak kopyalamaları gerekirdi. Daha sonra yeni sayfanın içeriğini içerecek şekilde düzenlenmesi gerekir.

Sayfa düzeninde veya tasarımında herhangi bir değişiklik yapılması gerekiyorsa bu sayfaların ayrı ayrı güncellenmesi ve test edilmesi gerekir.

Shopify temaları, önceden tasarlanmış sayfa şablonlarıyla herhangi bir koda dokunma ve hatta görme zorunluluğunu ortadan kaldırdı.

Vay be!

Shopify sayfa şablonu türleri

Shopify temanızla birlikte gelen önceden oluşturulmuş sayfa şablonları, mağazanızda kullanmak istediğiniz ana sayfalar için tasarlanmıştır.

Şafak temasında şu şablonları bulacaksınız:

 • Ana sayfa
 • Ürün sayfası
 • Koleksiyon sayfası
 • Koleksiyon listesi sayfası
 • Varsayılan sayfa
 • İletişim sayfası
 • Bloglar
 • Blog gönderileri
 • Araba
 • Ödeme sayfası
 • Müşteri hesabı sayfaları
 • 404 sayfa
 • Şifre sayfası
 • Hediye kartı sayfası

Bu sayfa şablonlarının her biri, tema ve ayarlarıyla sınırlı olan belirli bir düzeyde özelleştirmeye sahiptir. Daha derin tema ve şablon özelleştirmesi için kod düzenleyici deneyimli Liquid geliştiricilerinin yeridir.

Bu sayfa şablonlarını nasıl özelleştireceğimizi daha aşağıda ele alacağız, ancak önce bulacağınız Shopify sayfa türlerini ele alalım.

Her mağazanın ihtiyaç duyduğu Shopify sayfaları

Yukarıdaki şablonlardan, bir mağazanın ihtiyaç duyduğu tüm sayfalarla mağazanızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Müşterilerinizin beklediği alışveriş deneyimini sunacak Shopify sayfalarını seçmek önemlidir.

Sayfaların hem dikkatlerini çekmesi hem de onları meşgul etmesi gerekiyor.

Bununla birlikte, mağazanızın mevcut her türdeki Shopify sayfa şablonuna ihtiyacı olmayacak. Yalnızca müşterilerinize fayda sağlayacak ve satışları artırmaya yardımcı olacak olanları oluşturun.

Shopify mağazanızda oluşturacağınız en önemli sayfaları burada bulabilirsiniz.

 • Ana sayfa. Bu hayati sayfa, her türden müşteriyi çeşitli ürün türlerine yönlendiren, dünyaya açılan büyük karşılama paspasınızdır. Harika bir ana sayfa oluşturmak, harika müşteri deneyimleri yaratmak için çok önemlidir.
Tavsiye Edilen:  Ortalama Blog Gönderinizin Uzunluğu Ne Olmalıdır?
Resim: Sırt
 • Ürün sayfası. Kullanıcılar ürün sayfanıza geldiklerinde seçimlerinin onaylanmasını ve sorularına yanıt almayı beklerler. Harika Shopify ürün sayfaları gerçekten dönüşüm sağlayabilir.
Resim: Kiriş
Resim: Nuun
 • SSS sayfası. Meraklı müşterilerinizin, müşteri hizmetlerine gitmeden önce (veya tamamen ayrılmadan önce) sorularını yanıtlayabilecekleri bir SSS sayfasıyla onların karşısına çıkın. İşte SSS sayfalarının harika örnekleri.
 • Nakliye ve İade Politikaları. Potansiyel müşterilerinize gönderim politikanız ve iade sürecini nasıl yönettiğiniz hakkında tüm ayrıntıları verin.
 • Alışveriş sepeti sayfası. Basit bir ödeme işlemiyle ürünlerinizi satın almayı kolaylaştırın.
 • Şifre sayfası. Shopify mağazanızın lansmanından önce erişimi sınırlamak için bir şifre sayfasına ihtiyacı olacaktır. Bu, Shopify Çok Yakında sayfanız olabilir.
 • 404 hata sayfası. Mağazanızdaki sayfalar (yani artık satmadığınız bir ürün) bir URL yönlendirmesi oluşturulmadan silindiğinde, ziyaretçilere aradıkları sayfanın artık mevcut olmadığını bildiren bir 404 hatası sunulur. Bunu gerçekten eğlenceli bir sayfa haline getirebilirsiniz.
 • Bize Ulaşın sayfası. Müşteri hizmetleri sağlamak için müşterilerinize ekibinizle iletişim kurmanın bir yolunu sağlayın.

#cta-visual-pb#Özel Shopify mağaza sayfalarını hızlı bir şekilde oluşturunShopify mağaza sayfalarınızı kolay (ve kodsuz) şekilde özelleştirebildiğinizde karmaşıklık konusunda endişelenmeyin. özgür

Shopify sayfa şablonları nasıl seçilir?

Shopify sayfası şablonu seçmek basittir.

İlk olarak, yeni bir sayfa oluştururken, sayfa yayınlanıp yayınlandıktan sonra içeriğin nasıl görüntülendiğini etkileyecek Shopify şablonları listesinden seçim yapma seçeneğine sahip olacaksınız.

Kullanılabilir sayfa şablonlarının seçimi, kullandığınız Shopify temasına bağlı olacaktır.

Her yeni sayfa oluşturduğunuzda ve tema düzenleyiciye eriştiğinizde mevcut sayfa şablonlarının listesini görebilirsiniz.

Daha fazla Shopify sayfa şablonu nasıl edinilir?

Shopify’da halihazırda mevcut olandan daha fazla sayfa şablonu istiyorsanız birkaç seçeneğiniz var:

 • Kendi alternatif şablon sayfalarınızı sıfırdan oluşturun
 • Daha fazla sayfa şablonu içeren bir tema satın alın
 • Önceden yüklenmiş sayfa şablonlarına sahip Shogun gibi bir sayfa oluşturucu uygulaması kullanın

Kaynaklarınız ve öncelikleriniz, e-ticaret mağazanız için hangi seçeneğin en iyi olduğunu belirlemenize yardımcı olacaktır.

Shopify sayfa şablonlarını sıfırdan oluşturun

Bu en zor seçenek—en azından kodlamaya veya özellikle Shopify’ın Liquid koduna aşina olmayan kişiler için.

Shopify’da sıfırdan yeni bir sayfa şablonunun nasıl oluşturulacağını size öğreten çok sayıda gelişmiş eğitim ve destek bulunmaktadır. Bunlar size özel sayfa şablonları oluşturma, bölümler ekleme ve temanızı düzenleme sürecinde yol gösterecektir.

Ayrıca Shopify İş Ortağı Liam Griffin’den harika bir eğitim de mevcut: Liquid kullanarak özel sayfa şablonlarının nasıl kodlanacağı. Mağazanızla DIY rotasını izlemeyi seviyorsanız ve zamanınız varsa, devam edin!

Premium Shopify temalarından daha fazla sayfa şablonu seçeneğine erişin

Shopify Tema Mağazasında mevcut olan her temanın farklı özellikleri ve tasarım seçenekleri olacaktır. Buna, mağazanızı oluşturmanız için size daha fazla seçenek sunacak farklı sayfa şablonları da dahildir.

Bu ekstra sayfa şablonları, Dawn gibi temel Shopify temalarındaki temel sayfa şablonlarına ek olarak sunulur.

Out of the Sandbox, Shopify Tema Mağazasında çok sayıda premium tema bulunan, Shopify için tanınmış bir tema geliştiricisidir. Bu temaların çoğu, içeriğin gösterilme şeklini değiştirmek için kullanabileceğiniz ek sayfa şablonları içerir.

Örneğin:

‘page.multi-column’ şablonu bölme işlevini kullanarak bir sayfada birden fazla sütun oluşturarak perakendecileri sütunlara içerik modülleri eklemek için kodla uğraşmak zorunda kalmaktan kurtarır.

‘Sayfa.narrow’ şablonu varsayılan sayfa şablonunun içerik alanını azaltarak içeriğinizin her iki tarafında daha fazla boşluk oluşturur.

Bu, tüketici için içeriği gözden geçirmeyi ve okumayı kolaylaştırır.

Aşağıdaki Out of the Sandbox görseli, dar sayfa şablonunu Shopify’daki varsayılan sayfa şablonuyla karşılaştırarak basit bir değişiklikle deneyimin ne kadar güzel olabileceğini gösteriyor.

Dar genişlikli sayfa şablonu
Varsayılan genişlikli sayfa şablonu

Mağazanıza uygun Shopify açılış sayfası şablonunu bulmadan önce pek çok temayı aramanız gerekebilir.

Shogun ile daha fazla Shopify sayfa şablonu edinin

Shopify’da daha fazla sayfa şablonuna erişim sağlamak için mutlaka premium bir tema satın almanıza gerek yoktur.

Shogun Sayfa Oluşturucumuzdaki görsel sürükle ve bırak düzenleyici, yalnızca birkaç tıklamayla özel Shopify şablonlarını sıfırdan tasarlamayı kolaylaştırsa da, boş bir sayfadan sayfa oluşturmak hala korkutucu olabilir.

Bu nedenle, e-ticaret mağazalarında test edilmiş ve performansı kanıtlanmış düzinelerce önceden hazırlanmış sayfa şablonunu dahil ettik.

Sadece bu değil, oluşturduğunuz ve özelleştirdiğiniz bir sayfayı seviyorsanız, istediğiniz zaman yeniden kullanmak üzere kendi özel şablonlarınızı oluşturabilirsiniz. Aşağıdaki videoda bunun nasıl çalıştığını görün.

Shopify sayfalarını ve şablonlarını özelleştirme

Shopify temanıza yüklenen sayfa şablonlarını özelleştirmenin iki yolu vardır. Buna kolay yol ve zor yol diyebiliriz.

Zor yoldan başlayarak hemen konuya girelim.

Shopify’da sayfa şablonlarını düzenleme (zor yol)

Sayfa şablonlarını özelleştirmenin ilk yolu şablon dosyasını Shopify’da manuel olarak düzenlemektir. Bunu şuraya giderek yapabilirsiniz: Çevrimiçi Mağaza > Temalar Shopify yönetici kontrol panelinizde.

Buraya geldiğinizde, tıklayın Özelleştirmek Mevcut temanızın yanında.

Özelleştirme penceresi açıldığında, üstteki açılır menüden değiştirmek istediğiniz sayfa şablonunu seçin.

Seçildikten sonra, o sayfa şablonuna kodlanmış bölümlerde ve içerikte temel değişiklikler yapabileceksiniz.

Tavsiye Edilen:  Özgünlük Sorunlarına Hızlı Çözüm

Shopify sayfa şablonunda düzeni değiştirmek veya şu anda mevcut olmayan bölümleri eklemek gibi başka değişiklikler yapmak istiyorsanız şablon dosyalarının kodunu ayrı ayrı düzenlemeniz gerekir.

Daha fazla bilgi için Shopify tema dosyalarının ve sayfa şablonlarının nasıl düzenleneceğine ilişkin ayrıntılı görsel kılavuzumuza göz atın.

Veya Shogun gibi görsel bir sayfa oluşturucu kullanarak kolay yolu, AKA’yı kullanabilirsiniz.

Shogun ile Shopify sayfalarını kolay yoldan özelleştirme

Sayfa şablonlarınızın Shopify’daki görünümünden ve işleyişinden pek memnun değilseniz ve kodlamayı doğru yapamıyorsanız, Shogun sadece birkaç tıklamayla bunları özelleştirmeyi kolaylaştırıyor.

Shogun Shopify mağazanıza bağlandıktan sonra tüm sayfalarınızı ve şablon dosyalarınızı içe aktarabilirsiniz.

Buradan içeriğin yerleşimini ayarlamak, istediğiniz herhangi bir öğeyi veya önceden hazırlanmış bloğu eklemek ve içeriği Shopify mağazanızda yeniden yayınlamak için görsel düzenleyiciyi kullanabilirsiniz. Süper kolay.

Shogun’un sunduğu en popüler sayfa öğelerinden biri, Yotpo ve Shopify Ürün İncelemeleri gibi uygulamalar aracılığıyla ürünlerinizin yıldız yorumlarını göstermektir.

Sayfa Oluşturucu’da ürün açıklamaları, iadeler, SSS’ler ve gönderim ayrıntıları gibi önemli bilgileri görüntülemek için ürün sayfalarınıza sekmeler veya akordeonlar ekleyebilirsiniz.

Bu, sayfanızın karmaşık görünmesine neden olmadan birçok hayati bilginin yoğunlaştırılmasına yardımcı olur.

Ayrıca Shopify sayfa şablonlarınıza bir form yerleştirerek müşteri e-posta adreslerini toplamanıza yardımcı olarak güçlü e-posta pazarlamasıyla geri gelmelerini sağlayabilirsiniz.

Sayfa Oluşturucu Klaviyo ile entegre olduğundan e-posta listenizi oluşturmak çok daha hızlıdır.

Shopify tema düzenleyicisini hâlâ kullanmak isteyen ancak bölümleri oluşturmak ve sürekli olarak özelleştirmek için görsel bir sayfa oluşturucu isteyen satıcılar için Sayfa Oluşturucu, Shopify tema düzenleyicisinde anında kullanılmak üzere diğer sayfalar gibi Shopify bölümleri oluşturmanıza olanak tanır.

Özel Shopify sayfa şablonlarının avantajları

Shopify mağazanızdaki her sayfa için mutlaka farklı bir sayfa şablonuna ihtiyacınız yoktur. Ancak özel sayfa şablonlarının birçok avantajı vardır.

Sayfa şablonlarının, aynı şablonu kullanarak birden çok sayfada düzeninizi değiştirmeyi nasıl kolaylaştırdığından daha önce bahsetmiştik.

Ayrıca önceden oluşturulmuş Shopify sayfa şablonları:

 • Dağıtımını yap özel açılış sayfaları daha hızlı pazarlama kampanyaları için
 • Sana izin ver içeriği en iyi şekilde sunmak belirli sayfa türleri için
 • Reklamlarınızla eşleşen, yüksek dönüşüm sağlayan açılış sayfaları oluşturun
 • Dönüşüm şansını artırın yeni bir ziyaretçiden
 • Organik trafiği artırmak için sayfalarınızı SEO’ya göre optimize edin
 • Teslim et geliştirilmiş kullanıcı deneyimi mağazanızın hemen çıkma oranını düşürmek için

Evet, doğru okudun.

Özel sayfa şablonlarınız, bir müşterinin mağazanızdan alışveriş yapıp yapmayacağını etkileyebilir.

Aslında, Marketing Charts’tan bir çalışma özel açılış sayfaları ile standart ürün sayfaları arasındaki dönüşüm verilerini karşılaştıran araştırma, performansta önemli bir fark olduğunu gösterdi.

Sonuçlar şunu gösteriyor:

 • Özel bir sayfa şablonuna ulaşıldığında oturum başına görüntülenen sayfa sayısı daha fazladır
 • Özel açılış sayfaları için daha yüksek dönüşüm oranları
 • Özel sayfa şablonlarıyla oturum başına geliri ikiye katlayın

#cta-visual-pb#Shopify sayfa şablonlarınızı düzenlemek mi istiyorsunuz?Shogun Sayfa Oluşturucu’yu kullanarak Shopify sayfanızı yalnızca birkaç tıklamayla özelleştirin.Ücretsiz tasarlamaya başlayın

Shogun’dan 5 Özel Shopify sayfa şablonu örneği

Shopify sayfa şablonlarınızı oluşturmaya gelince mükemmel tasarım şarttır.

Yüksek dönüşüm sağlayan öğeler içeren iyi tasarlanmış bir şablon, kullanıcıların mağaza sayfalarına girdiği andan satın al düğmesini tıkladığı ana kadar mağazanızı ilgi odağı haline getirecektir.

Shogun, olağanüstü bir e-ticaret deneyimi yaratmak için seçebileceğiniz 70’in üzerinde Shopify şablonuna sahiptir.

Bunlardan beşini inceleyelim.

Ana sayfa şablonu

Ana sayfanız hangi ürünleri sattığınız konusunda hemen net bir fikir vermelidir. Bu nedenle en güçlü ürünlerinizi sergilemeniz önemlidir.

Aşağıdaki Shopify ana sayfa şablonu, kullanıcıların en popüler ürünlerini düzenli bir düzende görüntülemesine olanak tanır.

Ayrıca bir resim galerisi, katılım formu ve referanslar da içerir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz ve hemen özelleştirmeye başlayabileceğiniz bir düzine başka seçenek daha var.

Ürün sayfası şablonu

Shopify’da özel bir ürün şablonu oluşturduğunuzda, satışları artırmak için gereken zorunlu öğeleri içermelidir.

Ürün sayfanızı hızla özelleştirmeye başlamak için Shopify kataloğunuzdaki herhangi bir ürünü içe aktarın. Tüm ürünleri Shogun’a aktarmak istiyorsanız, yalnızca birkaç tıklamanız yeterli!

Shopify’daki standart şablonu kullanma ve buna Shogun dropzone’ları aracılığıyla ekleme veya tüm öğelerin değiştirilebildiği tamamen özel bir şablonla başlama arasında seçim yapabilirsiniz.

Yalnızca bir ürünü veya istediğiniz sayıda ürünü içe aktarın
Ana Shopify şablonuna sadık kalmayı veya tamamen özel olmayı seçin

Özel bir Shopify ürün sayfası şablonuyla tüm Shopify standart parçalarıyla (ürün açıklaması, ürün görseli, fiyat, sepete ekle düğmesi vb.) başlarsınız ancak öğeleri sayfada istediğiniz yere ekleyebilir ve taşıyabilirsiniz.

Değer öğeleri, SSS’ler, satış banner’ları, fiyat teklifleri ve daha fazlası gibi şeyler için önceden oluşturulmuş blokları hızla ekleyin.

Hakkımızda sayfa şablonu

Shogun’un Shopify Hakkımızda sayfa şablonu, markanın öyküsünü sade bir tarzda sergiliyor.

Alışveriş yapanlar kimden alışveriş yaptıklarını bilmek istedikleri için Hakkımızda sayfası önemlidir. Güven, çevrimiçi satın almada önemli bir faktördür ve markanın arkasındaki yüzü göstermek, alışveriş yapanları rahatlatmak için çok şey yapabilir.

Ayrıca okuyucunun odağını artırmaya yardımcı olan bol miktarda boşluk vardır. Boşluklar resimlerle güzel bir şekilde bölünüyor ve bu da kolay bir okuma deneyimi sağlıyor.

Tavsiye Edilen:  E-Ticaret Gerçekleştirme Sürecinizi İyileştirmenin 6 Hızlı YoluHızlı teslimat = Mutlu müşteriler. İşte yerine getirme sürecinizi nasıl iyileştireceğiniz. Çok kanallı sipariş karşılama, FBA, 3PL'ler ve envanter yönetiminden bahsediyoruz.Ben Kazinik·10 dk. okuma·Güncelleme: 5 Haziran 2023

Blog sayfası şablonu

Çarpıcı tipografi ve içerik, Shopify blog sayfası şablonunda ön planda yer alıyor.

Zarif düzeni harika bir ilk izlenim bırakıyor ve bağlam görsellerinin kullanımı yazıyı okumayı keyifli bir deneyime dönüştürüyor.

Koleksiyon sayfası şablonu

Aşağıdaki Shopify koleksiyon sayfası şablonunu kullanarak ürünlerinizi kategoriler halinde düzenleyerek öne çıkmasını sağlayın.

Çekici bir düzen ve renklere sahipken tüm gereksiz dikkat dağıtıcı şeyleri ortadan kaldırır. Ayrıca kendinize ilham verebilecek çarpıcı görseller de içerir.

Shopify sayfa şablonlarıyla ilgili SSS

Shopify’da sayfa şablonları var mı?

Evet, her Shopify temasının önceden oluşturulmuş sayfa şablonları, online mağazanızda olmasını istediğiniz ana sayfalar için tasarlanmıştır.

Temanıza bağlı olarak kullanabileceğiniz ekstra şablonlarınız olabilir.

Shopify’da nasıl daha fazla sayfa şablonu edinebilirim?

Yukarıda ele aldığımız gibi, bunları kendiniz oluşturarak (kod düzenleyici veya tema düzenleyici aracılığıyla), benzersiz sayfa şablonlarına erişmek için temaları değiştirerek veya Shogun Sayfa Oluşturucu’nun önceden oluşturulmuş şablonlarını kullanarak daha fazla şablon elde edebilirsiniz.

Shopify’da nasıl özel sayfa oluştururum?

Shopify’da özel bir sayfa oluşturmak, yeni bir şablon oluşturmayı ve ardından bu şablonu kullanarak yeni bir sayfa oluşturmayı gerektirir.

Yeni sayfalar yalnızca şablonun Sayfa İçeriği bölümünde benzersiz içeriğe izin verdiğinden şablonlarınızın sınırlarını aşmanız zordur.

Shopify için hızlı bir şekilde özel sayfalar oluşturmanın en kolay yolu Shogun Page Builder gibi bir sayfa oluşturma uygulamasıdır.

Shopify şablonlarını nasıl bulurum?

Shopify’da mevcut şablonları bulmak için tema düzenleyicinize gitmeniz yeterlidir ( Çevrimiçi Mağaza > Temalar ve tıklayın Özelleştirmek). Üstteki açılır menüde mevcut tüm şablonlarınız bulunur.

Daha fazla şablon bulmak için Shogun Sayfa Oluşturucu’yu kullanabilir ve 70’ten fazla sayfa şablonundan birini kullanarak özelleştirmeye başlayabilirsiniz.

Shopify için bir sayfa oluşturucuya ihtiyacım var mı?

Sen yapmadığın halde ihtiyaç Shopify için bir sayfa oluşturucu uygulaması, kesinlikle işinizi kolaylaştıracaktır.

Güçlü bir sayfa oluşturucuyla, pazarlama kampanyaları için açılış sayfalarını, alışılmışın ötesine geçen ürün sayfalarını, tıklamaları artıran ana sayfaları ve daha fazlasını hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Vakit nakittir, bu yüzden onu akıllıca kullanmak istersiniz!

Shopify’da kaç sayfaya sahip olabileceğinizin bir sınırı var mı?

Shopify’da kaç sayfa oluşturabileceğiniz konusunda herhangi bir sınırlama yoktur.

Shopify’da bir sayfaya nasıl şablon atayabilirim?

Yeni bir sayfa eklerken Görünürlük bölümünün hemen altında seçtiğiniz şablonu atamanıza olanak tanıyan bir açılır menü göreceksiniz.

Bir Shopify mağazasının kaç sayfası olmalıdır?

Bir Shopify mağazasının en az beş önemli sayfaya ihtiyacı vardır: bir ana sayfa, bir Hakkımızda sayfası, bir İletişim sayfası, bir ürün sayfası ve bir politikalar sayfası.

Elbette birden fazla ürününüz olması muhtemeldir ve bu ürünler, kendi sayfalarına ihtiyaç duyan koleksiyonlara sığar. Bunun ötesinde açılış sayfaları, pazarlama kampanyaları için güçlü dönüşüm hunileri oluşturmak açısından çok önemlidir.

Shopify sayfa şablonlarıyla mağazanızı kolayca büyütün

Sayfa şablonları yalnızca yeni içerik yüklemeyi ve mevcut içeriği düzenlemeyi kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda Shopify’da kullandığınız şablonlar da müşterinin alışveriş deneyimini kolaylaştırarak geliri artırabilir.

Premium tema satın alarak veya Shogun Sayfa Oluşturucu’yu kullanarak daha fazla şablon elde edebilirsiniz.

İster tek tek ürünleri veya kategorileri tanıtıyor olun ister pazarlama kampanyalarınız için özel bir şablon sayfasına ihtiyacınız olsun, içeriğin Shopify mağazanızda nasıl görüntüleneceğini kontrol etmenize yardımcı olması için yukarıdaki bilgileri kullanın.

#cta-visual-pb#70’ten fazla önceden oluşturulmuş Shopify sayfa şablonunu anında edininShogun Sayfa Oluşturucu’yu kullanarak profesyonelce tasarlanmış sayfa şablonlarıyla hızlı bir şekilde özel sayfalar oluşturun.Ücretsiz oluşturmaya başlayın