Sıradan Swag Mağazası Yok: Shogun General’la Tanışın

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Sıradan Swag Mağazası Yok: Shogun General’la Tanışın

Geçtiğimiz haftalarda Shogun Frontend kullanılarak başlatılan inanılmaz başsız ticaret web sitelerinden bazılarını paylaşmıştım. Gibi markalar Göçebe, Besleme, Güneşaltı Fitnessve sanki bu olağanüstü deneyimler yeterince heyecan verici değilmiş gibi, ortaya çıkaracağımız başka bir gizemli mağazanın daha olduğunu ima ettim.

Peki, bekleme bitmiştir! Gizemli mağazamızın Shogun Frontend yazılımımızla desteklenen başsız promosyon mağazamız Shogun General olduğunu paylaşmaktan gurur duyuyorum.

İlk bakışta şık ekipmanlara sahip bir Shopify mağazası gibi görünüyor ancak daha yakından incelendiğinde son derece hızlı yüklenen bir progresif web uygulaması (PWA) olduğu görülüyor.

Dedikleri gibi, kendi ürünümüzü besliyoruz. Başsızın avantajlarını paylaşmak ve yeteneklerini savunmak başka bir şeydir, ancak kendi ürünümüzü kullanarak kendi e-ticaret mağazamızı oluşturmak ve başsız bir PWA’nın ne kadar hızlı ve esnek olabileceğini göstermek tamamen başka bir şeydir. Müşterilerimizin her gün karşılaştığı zorluklar ve nasıl daha iyi bir ürün geliştirebileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmemizin yolunu açıyor.

İle birlikte Web Siteleri Yapıyoruzİlk Sertifikalı Ajans Ortağımız olan mağazayı, etkileyici sayfadan sayfaya yükleme süresinin ve başsız kaldığınızda (özellikle mobilde) sunabileceğiniz zengin müşteri deneyiminin sadece bir kısmını göstermek için oluşturduk.

Ana sayfadaki kaydırma etkileşimleri gibi ince ayrıntılara göz atın.

Shogun General’in sayfadan sayfaya hızı inanılmaz derecede yüksek.

Mağazanın tamamen özel ürün vurgulu durumları.

Hız ihtiyacı

Mağazanın ürün sayfalarından birkaçını Google Lighthouse aracılığıyla çalıştırırken (M1 çipli Macbook Air’im var), bu sayfaların ne kadar hızlı yüklendiğini görmek harika. Sekizinci saniyedeki ilk içerikli boyama, olağanüstü e-ticaret deneyimlerinden bahsederken kast ettiğimiz saniyenin altındaki hız türüdür.

Mağazayı bir tur atın

Sizi mobil cihazınızda mağazada dolaşmaya davet ediyoruz – eğer bu kadar istekliyseniz kendinize yeni bir Kapüşonlu Üst ısmarlayın – ve daha fazla başsız mağaza, sonuç ve kaynak başlattığımızda bildirim almak için abone olun.

Tavsiye Edilen:  Co powinieneś wiedzieć o publikowaniu, edytowaniu i udostępnianiu