Size İlham Verecek Yüksek Dönüştürücü 4 Black Friday Açılış Sayfası

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Size İlham Verecek Yüksek Dönüştürücü 4 Black Friday Açılış Sayfası

Sahneyi hazırlayayım: Kara Cuma (ve onun geçici komşusu Siber Pazartesi) sadece haftalar uzakta. Saçma sapan bir ürününüz, muhteşem bir web siteniz ve gelen satış yağmuruna hazırlıklı özel bir ekibiniz var.

Ancak Kara Cuma açılış sayfalarınız kendi donukluklarının ağırlığı altında sarkıyor.

Her şey doğru yerde ama açılış sayfası engeli, potansiyel müşterilerinizin potansiyel aşamayı asla geçemeyeceği anlamına geliyor. Olmalıydı, olabilirdi, olmalıydı ama asla olmadı.

Bu reklama veya e-postaya tıkladığınızda kafa karıştırıcı bir düzen, cansız başlıklar ve ıslak çorap kadar ilgi çekici bir CTA ile karşılaşacaksınız. İşte dönüşüm oranlarınız!

Yine de umut var!

Açılış sayfanız, çok ihtiyaç duyduğu yenilenmeyi sağlayabilir. Doğru öğeler ve biraz yeni ilhamla ekibiniz, kendilerini oraya yönlendiren Kara Cuma kampanyalarına değecek açılış sayfaları oluşturmaya başlayabilir.

Ayrıca Shogun Page Builder ile bunu gerçekleştirmek için tüm ekibin çalışması gerekmiyor. Sezgisel görsel tasarımcı sürüklemeyi, bırakmayı, dönüştürmeyi ve tekrarlamayı kolaylaştırır.

Bu yazıda, görevi anlayan ve potansiyel müşterileri etkili bir şekilde müdavimlere dönüştüren dört Kara Cuma açılış sayfasına daha derinlemesine bakacağız.

#cta-visual-pb#Doğru açılış sayfasıyla satışları artırınZiyaretçilerinizin dikkatini çekmek ve dönüşümleri daha güvenilir bir şekilde artırmak için mükemmel Kara Cuma açılış sayfasını tasarlayın.Ücretsiz oluşturmaya başlayın

Harika bir indirim açılış sayfasının olmazsa olmaz unsurları

Bu blogda açılış sayfaları hakkında çok konuştuk.

Shogun’un yalnızca harika e-ticaret açılış sayfaları oluşturmak için mükemmel bir araç olması değil, aynı zamanda açılış sayfaları herhangi bir pazarlama kampanyası için hayati önem taşıyan araçlardır.

Bir açılış sayfasını etkili kılan şeyin ne olduğu konusunda çok derinlere inmemize gerek yok (bunun için açılış sayfası en iyi uygulamalarına ilişkin kılavuzumuzu ziyaret edebilirsiniz), ancak bazı örneklere bakmadan önce BFCM açılış sayfanızın en önemli öğelerini ayrıntılandırmalıyız. .

  • Göz alıcı tasarım. Eğer onları harika görsellerle etkilemiyorsanız neden kaydırmaya devam etsinler ki?
  • Değer vaat eden başlık. Okudukları ilk kelimelerde, alacakları muhteşem ürün ve indirimin sözünü verin.
  • Fayda odaklı kopya. Özellikler harika, ancak alışveriş yapan kişi için ne anlama geliyor? Onları daha etkili bir şekilde ikna etmek için özelliklerin onlara nasıl fayda sağladığını anlatın.
  • Değeri doğrulayan sosyal kanıt. Başkaları bir şeyi sevdiğinde alışveriş yapanlar bunu fark eder. Onlara çok sevildiğinizi gösterin, onlar da size olan sevgilerine ikna olacaklardır.
  • İlgi çekici ürün görselleri. Ürünleriniz kendileri adına konuşabilir, ancak onların bir poz vermesini sağlamanız gerekir. Yaşam tarzı ve stüdyo fotoğrafçılığı ikna edici bir örnek oluşturmak için birleştirilebilir.
Tavsiye Edilen:  2023'te Gutenberg ve Spectra için Artı Blokları

Artık harika bir Kara Cuma açılış sayfasına neleri dahil etmemiz gerektiğini bildiğimize göre, bu öğelerin bazı örneklerde nasıl göründüğüne bakalım.

Shogun ile oluşturulmuş 4 Harika Kara Cuma açılış sayfası

Pazarlama stratejinizdeki tüm engelleri kaldırmanın tek zamanı Kara Cuma ve Siber Pazartesi kampanyanızdır. Harika bir açılış sayfası başarınızın temel taşıdır.

İşte BFCM için harika açılış sayfalarından dört örnek.

Feel Mal Bağışıklığı Simgesi

Sayfanın en başından itibaren canlı tasarım, yüksek kontrastlı renk şeması ve sizi susatan ürün fotoğrafları ile karşılaşacaksınız.

Başlık, Bağışıklık Simgesinin temel avantajından, yani daha iyi bağışıklıktan bahsediyor.

Sadece bu değil, aynı zamanda bu tatil indiriminden elde edeceğiniz tasarrufların ek faydasını öne çıkararak da bunu takip ediyorlar. Bu, ilk CTA’larını (ŞİMDİ SİPARİŞ VERİN) oldukça ilgi çekici kılıyor.

Henüz ikna olmadıysanız, büyük yayınlardan gelen sosyal kanıtları takip ediyorlar (TikTok çağrısından bahsetmiyorum bile).

Daha sonra, ürünlerinin neyin bu kadar iyi olduğu konusunda daha fazla ayrıntıya giriyorlar. İkonlarla desteklenerek ziyaretçilere ürünlerinin doğal, bilimle desteklenen ve enerji verici olduğunu hissettiriyorlar.

Bunu takiben, içeriklerin ve vitaminlerin tam listesini alırsınız. Ayrıca orada nelerin olmadığını da görebilirsiniz: şeker, yapay içerikler, hayvan bazlı ürünler ve koruyucular.

FEEL İYİ BUGÜN eylem çağrısı son derece caziptir.

Aşağı inerken, Dokunulmazlık Simgesini Emergen-C ve Athletic Greens ile karşılaştırıyorlar. ana faydalarında nasıl bir araya geldiklerini gösterin.

Bu noktada ürün için mükemmel bir örnek oluşturduktan sonra, müşterilere önemli miktarda para tasarrufu sağlayabilecek ürün paketleri sunmaya geçiyorlar.

Özetlemek gerekirse, bu fırsattan elde ettiğiniz tasarrufa, ayrıca ücretsiz kargo ve para iade garantisine işaret ediyorlar. O kadar da eski püskü değil!

Bu inanılmaz açılış sayfasının sonunda herhangi birinin sorusu varsa, sizi yarı yolda bırakmazlar ve son olarak kısa ve öz SSS’ler sunarlar.

Minimalist tasarım ile önemli bilgilerin sunulması arasında denge kurmak zordur, ancak bu açılış sayfası bunu başarıyor.

Neden alacağımı biliyorum, okumayı seviyorum ve tasarrufların farkındayım; mükemmel!

zerdeçal kahve

İşte sayfa tasarımında öne çıkan başka bir marka, tam genişlikte yaşam tarzı fotoğrafından ve görselin organik olarak içine karıştığı aşağıdaki bölümden açıkça görülüyor.

Markaları siyah, sarı ve krem ​​​​renk şemasında (boyunda sarı süslemelerle) açıkça görülüyor.

Başlık zekice ve basittir. Ve Black Friday indirimleri tam karşınızda: “%40 İndirimin Keyfini Çıkarın”. Yapsam da umurumda değil!

Kahve başlangıç ​​kitleri ana odak noktasıdır ve çok uygun bir fiyata düzenli bir kahve aboneliğine başlamanıza olanak tanır.

Tavsiye Edilen:  Kreado AI Nasıl Kullanılır: Video Oluşturma İçin Güçlü Bir Araç

Kaydırmanızı istiyorlar. Ürünün ne olduğunu henüz bilmiyorsanız, size haber vermek için siz bağlanıncaya kadar beklerler.

Kahvenin benzersiz özelliği, suyla karıştırabileceğiniz konsantre bir ekstrakt olmasıdır. Dökün, karıştırın, keyfini çıkarın; tek yapmanız gereken bu.

Ve bunun için ihtiyacınız olan her şey, içeriği aşağıda detaylı olarak sıralanan kutunun içerisinde geliyor.

Devam edin ve onlara kitleler halinde beş yıldız veren on binlerce kahve sever tarafından sevildiklerini göreceksiniz. Üstelik en büyük dergilerde de yer aldılar.

Hangimiz güçlü sosyal kanıtlardan etkilenmedik?

“Boulder, CO’da Günlük Şişelenmiş” olan üç demleme seçeneğini hızlı bir şekilde anlatıyorlar. ABD’de bunu sizin için yapan gerçek insanların olduğunu söylemenin basit bir yolu.

Son örnekte olduğu gibi, son soruları yanıtlamak için SSS bölümüyle bitiriyorlar.

Bu, görevi anlayan bir açılış sayfasına ilişkin en sevdiğim örneklerden biridir. Tasarım ve fotoğraftan mizah ve net USP’lere kadar ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Nguyen Kahve Temini

Başka bir kahve markası, kahve demlemeye başka bir yaklaşım. Nguyen, Vietnam usulü kahve yapma yöntemine odaklanıyor ve insanların bunu evde yapabilmesi için kendi Vietnam kahve makinelerini satıyor.

Buradaki kahraman, ürünü merkeze alır ve başlık için anlaşılır olmasını sağlar.

Bu bir indirim arkadaşlar, ve işte fırsatlar. Tasarruflar aslında siz daha fazla harcadıkça artar ve bu da kesinlikle AOV’lerini artırır.

Son olarak, ekranın üst kısmındaki bu bölümde, her iyi açılış sayfasında olması gerektiği gibi, büyük medya adlarından elde ettikleri sosyal kanıtları sergiliyorlar.

Doğrudan konuya girerek ürün özelliklerine giriyorlar. İlk olarak, tatil hediye paketleri. Bunlara daha fazla harcadıkça hem daha fazla tasarruf edersiniz, hem de bedava ürün alırsınız.

Her ürün paketinde, doğrudan açılış sayfasından kolay alışveriş için bir ürün çeşidi açılır menüsü ve sepete ekle düğmesi bulunur.

Bir sonraki koleksiyon, akıllı bir şekilde çevre dostu olarak pazarladıkları kahve makineleridir. Sürdürülebilir ürünler ve kahve yapmanın yeni yolları giderek daha popüler hale geliyor.

Sayfadaki son koleksiyonları, günlük dozunuzun tutarlı bir şekilde tedarik edilmesini sağlayan hediye abonelikleridir.

Üç fotoğrafta kahve makineleriyle kahve demlemenin ne kadar kolay olduğunu gösteriyorlar; dökün, damlatın, tadını çıkarın.

Sayfayı tamamlamak için kişisel bir notla bitiriyorlar.

Kelimenin tam anlamıyla kurucunun bir notunu ve son olarak dünya çapında tüketilen tipik Arabica yerine kullandıkları Robusta kahve çekirdekleri hakkında bazı gerçekleri içeriyorlar.

Bu açılış sayfası çok şey yapıyor ancak kahve sever alışveriş yapanları dönüştürmek için temel öğelerin çoğunu içeriyor.

Tavsiye Edilen:  Stratejinize İlham Verecek Kullanıcı Tarafından Oluşturulan En İyi İçerik Örnekleri

Mankav

Feel Goods açılış sayfasında gördüğümüz gibi, tüm özel teklif sayfalarının tatili belirtmesi gerekmez. Tasarruf tek başına yeterli olacaktır.

Mancave’nin paket satışında da durum böyle. Tüyleri bir kenara bırakıp doğrudan manşetteki tasarruflara yöneliyorlar.

Bunu, müşterilerinin sevdiği kutuları işaretleyerek takip ediyorlar: vegan dostu, hayvanlar üzerinde deney yapılmayan, kötü kimyasallar içermeyen, ücretsiz gönderim ve tonlarca ürün incelemesi.

Daha sonra, “Rahatla ve Kurtar” ve “Temizle ve Gevşet” gibi açıklayıcı adlarla söz konusu paketler geliyor. Sadece fırçalamaya başlama isteği uyandırıyorlar.

Her paket, bu indirimle elde ettiğiniz tasarrufları da gösterir.

Ama hepsi bu değil! “Rutininizi başlatın” başlığıyla güzelce fotoğraflanmış beş paketi daha sergileyin.

Sayfayı bitirmek için size başka bir seçenek daha sunuyorlar: kendi paketinizi oluşturmak. Çünkü herkes için mükemmel paketi kim tahmin edebilir?

Kupon kodunu paylaşarak kararı vermenizi ve satışın meyvelerini toplamanızı size bırakıyorlar.

Basit olmasına rağmen bu açılış sayfası etkilidir. Ayrıca şablon oluşturarak, istedikleri tatil kampanyası için çok az değişiklik yaparak veya hiç değişiklik yapmadan tekrar tekrar kullanabilirler.

Bu, yoğun e-ticaret pazarlamacıları için değerli bir fırsat.

BFCM satışlarını en üst düzeye çıkarmak için daha iyi Kara Cuma açılış sayfaları oluşturun

Umarız bu harika açılış sayfası örnekleri, kendi yüksek dönüşüm sağlayan BFCM açılış sayfalarınızı oluşturmanız için size ilham verir (onları görmeyi çok isteriz!).

Herhangi bir açılış sayfasında olduğu gibi, alışveriş yapanları kaydırmaya devam etmeye ve sonunda bu CTA’yı tıklamaya ikna eden temel öğeler vardır.

Bu sayfalardan da görebileceğiniz gibi, birkaç hayati noktaya değinildi:

  • Harika başlıklar
  • İlgi çekici CTA’lar
  • Medya ve müşterilerden sosyal kanıt
  • Açık tasarruf
  • Harika tasarım

Kendinizinkini inşa ederken bunları aklınızda bulundurun. Memnun kaldığınız bir açılış sayfanız olduğunda, bunu tekrar tekrar kullanmak üzere Shogun Sayfa Oluşturucu’da şablon olarak kaydedebilirsiniz.

Bunu her zaman daha iyi hale getirebilirsiniz, ancak konuyu bilime indirgediğinizde gelecekteki sayfaları başlatmak çok hızlı olacaktır.

#cta-visual-pb#Stratejik açılış sayfalarıyla tatil satışlarınızı artırınZiyaretçileriniz için ideal deneyimi yaratın ve maksimum dönüşüm için açılış sayfalarınızı optimize edin.Ücretsiz tasarlamaya başlayın