Spotify Çalma Listesini YouTube Music’e Nasıl Aktarırım?

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Spotify Çalma Listesini YouTube Music’e Nasıl Aktarırım?

Favori çalma listelerinizi geride bırakmadan tercih ettiğiniz müzik akışı hizmetini değiştirmenin yollarını mı buluyorsunuz? Bu makale, Spotify çalma listelerinizi YouTube Müzik çalma listelerine nasıl aktarabileceğiniz konusunda size adım adım yol gösterecektir. Bu yöntemler nispeten kullanışlıdır ve Spotify’dan YouTube oynatma listesine hızlı bir şekilde geçiş yapmanızı sağlar.

Spotify’ı YouTube Müzik Çalma Listelerine Aktarmanın Hızlı Yöntemleri

Spotify, çalma listelerini doğrudan diğer müzik akışı uygulamalarına aktarmanıza izin vermez. Ancak çevrimiçi olarak çalma listenizi Spotify’dan YT Music’e aktarmanıza yardımcı olabilecek çeşitli masaüstü araçları vardır. Bu görevi sizin için kolaylaştıracak araçları öğrenelim.

Wondershare Mobil Aktarım

Çalma listenizi Spotify’dan YouTube Music’e taşımak için en çok önerilen ücretsiz araçlardan biridir. Çalma listesini aktarmak için aşağıdaki adımları izleyin.

1. Wondershare Mobile Trans masaüstü uygulamasını indirip yükleyin. Tamamlandıktan sonra uygulamayı başlatın.

2. ‘ seçeneğine gidinDaha‘ sekmesini seçin ve ‘Çalma Listesi Aktarımı.’ Tıklamak ‘Başlangıç‘ devam etmek için.

3. ‘ seçeneğini seçinSpotify‘ kaynak olarak ve ‘Youtube müzik’ varış noktası olarak. Her iki müzik akışı platformunda da oturum açmanız gerekecektir. İşiniz bittiğinde ‘ seçeneğine tıklayınBaşlangıç.’

4. YT Music’e aktarmak istediğiniz çalma listesini ve şarkıları işaretleyin ve ‘Aktar.’ Yalnızca birkaç dakika içinde favori Spotify çalma listeniz YouTube Music’e aktarılacak.

Çalma Listesi Dostum

Çalma listelerini daha kısa sürede ücretsiz olarak aktarmanıza yardımcı olan başka bir üçüncü taraf aracı. Ancak dezavantajı, aynı anda yalnızca bir çalma listesini aktarabilmeniz ve 250’den fazla şarkıyı aktaramamanızdır. Müzik çalma listelerinizi çalma listesi arkadaşını kullanarak aktarmak için bu adımları izleyin.

Tavsiye Edilen:  Güven Kazanmak İçin İlgi Çekici Bir Hakkımızda Sayfası Nasıl Yazılır?

1. Favori tarayıcınızda Playlist Buddy web sitesini ziyaret edin. Spotify hesabınıza giriş yapın.

2. Ardından kimlik bilgilerinizi kullanarak YouTube Music’te oturum açın.

3. Spotify’da YouTube Music’e aktarmak istediğiniz çalma listelerini seçin ve ‘Oynatma Listesini Dönüştür’ düğme.

Soundiiz Kullanarak Spotify’ı YouTube Çalma Listesine Aktarın

Soundiiz, favori parçalarınızı Spotify’dan YouTube Music’e aktarmak için ücretsiz ve ücretli planları olan, çok tercih edilen bir başka araçtır. Yukarıdaki iki seçeneğe göre daha fazla adım içerir ancak neredeyse tüm müzik akışı sağlayıcılarıyla uyumludur. Üstelik akıllı telefonunuzda da kullanabilirsiniz. Soundiiz’i kullanma adımları aşağıda ayrıntılı olarak açıklanmıştır.

1. Tarayıcınızda Soundizz web sitesine gidin ve ‘ seçeneğine tıklayınŞimdi başla.

2. Spotify hesabınızda oturum açın. Şu yöne rotayı ayarla Youtube müzik kenar çubuğunda ‘ seçeneğine tıklayınBağlamak’.

3. Tıklayın ‘Aktar’ ve kaynağınız olarak Spotify’ı seçin. Tıklamak ‘Çalma listeleri’ aktarmak istediğiniz çalma listesini seçin ve ardından ‘Onayla ve Devam Et.’

4. Çalma listenizi yapılandırın ve ardından ‘Onaylamak.’ Spotify çalma listenizi YouTube Music’e aktarmaya başlamak için YouTube Music’i seçin.

Bunlar Spotify çalma listelerini YouTube Music’e dönüştürmek için en çok tercih edilen araçlardır. Peki ya YouTube müzik çalma listesini Spotify’a dönüştürmek isterseniz? Benzer bir süreç içerdiğini düşünüyor musunuz? Hadi keşfedelim.

YouTube Müzik Çalma Listesini Spotify’a Aktarın

Favori müzik parçalarınızı YT music’ten Spotify’a aktarmak için ‘FreeYourMusic’ adlı bir masaüstü uygulamasını kullanabilirsiniz. Windows, Mac, Android ve iOS dahil olmak üzere çeşitli cihazlarla uyumludur. Ayrıca bu uygulama aynı zamanda müzik kitaplığınızı bulut depolamayı kullanarak saklamanıza da olanak tanır.

YouTube Music’i Spotify’a aktarmak için aşağıdaki adımları izleyin.

1. İndirin ve yükleyin Müziğinizi Serbest Bırakın PC’nizdeki uygulama. İşiniz bittiğinde uygulamayı başlatın.

Tavsiye Edilen:  Fiverr Satıcılar ve Alıcılar İçin Nasıl Çalışır: Eksiksiz Kılavuz

2. ‘ seçeneğine gidinAktar‘ sekmesi. Kaynağı ‘ olarak seçinYoutube müzik.’ YouTube hesabınıza giriş yapmak için bir web tarayıcısına yönlendirileceksiniz.

3. Ardından seçin Spotify hedefiniz olarak seçin ve kimlik bilgilerinizle giriş yapın.

4. YouTube’dan Spotify’a aktarmak istediğiniz oynatma listelerini seçin. Tıklamak ‘Aktarımı Başlat‘ tercih ettiğiniz çalma listelerini aktarmaya başlamak için.

Uygulamanın kullanımı kolaydır ve çalma listelerini farklı müzik platformları arasında suto senkronize edebilir.

Çözüm

YouTube Music ve Spotify arasında karar vermek zor bir seçim olabilir. Spotify’ı YouTube oynatma listesine aktarmanın doğrudan bir yolu olmasa da müzik akışı seçiminizi değiştirmek için bu makalede önerilen yöntemleri kesinlikle deneyebilirsiniz. Eğer geniş bir çalma listesi kitaplığınız varsa, o çalma listesini başka bir platformda yeniden oluşturmak çok zamanınızı alacaktır. Neyse ki bu makalede bahsedilen uygulamalar işin çoğunu sizin yerinize yapıyor. Tek yapmanız gereken, birkaç basit adımı izleyerek süreci başlatmak ve çalma listeniz Spotify’dan YouTube Music’e aktarılırken arkanıza yaslanıp rahatlamak.

Sıkça Sorulan Sorular

S1. YouTube Müzik ve Spotify Podcast’leri Destekliyor mu?

Spotify, çeşitli nişlere dayalı bir dizi podcast sunuyor ancak YouTube müzik şu anda podcast özelliğini desteklemiyor.

Q2. Hangisi Daha İyi Bir Müzik Akışı Uygulamasıdır, YouTube Müzik mi yoksa Spotify mı?

Hem Spotify hem de YouTube Music, tanınmış müzik akışı servis sağlayıcılarıdır. Hangisinin daha iyi olduğu seçimi kendi müzik tercihlerinize bağlıdır.

S3. Şarkıları Spotify’dan YouTube Çalma Listesine Aktarmak İçin Bu Blogda Bahsedilmeyen Diğer Üçüncü Taraf Uygulamalarını Kullanabilir miyim?

Evet. Spotify çalma listelerini YT müziğine aktarmak için diğer üçüncü taraf aktarım uygulamalarını kullanabilirsiniz. Çalma listelerini yeniden oluştururken size zaman kazandırır.

S4. Spotify Bir Çalma Listesini Diğer Akış Hizmetlerine Aktarmanıza İzin Veriyor mu?

Hayır. Favori çalma listenizi Spotify’dan diğer akış cihazlarına aktaramazsınız. Ancak müziğinizi Spotify’dan diğer cihazlara aktarmak için birçok başka üçüncü taraf aktarım aracını kullanabilirsiniz.

Table of Contents

Tavsiye Edilen:  2023'te Para Kazanmak İçin En İyi 7 Evden Çalışma Kursları