Tasarruf Edilecek 13 Dönüşümü Artıran Modern Vitrin Örnekleri

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Tasarruf Edilecek 13 Dönüşümü Artıran Modern Vitrin Örnekleri

Markaların bunu yapması yeterli değil Sadece Bugünlerde kaliteli ürünlere ve mükemmel müşteri hizmetlerine sahibiz.

Her ikisi de önemli olmakla birlikte, çevrimiçi alışveriş yapanlar daha fazlasını arıyor. Bir e-ticaret deneyimiyle büyülenmek istiyorlar.

E-ticaret kanalınız için çıtayı yükseltmeye yönelik teşvikleriniz var. Aslında:

Geliri etkilemek ve reklamların artan maliyetiyle mücadele etmek için bir yatırım yapmanız gerekir. yükseltilmiş e-ticaret deneyimi.

Bugün, vahşi doğada en sevdiğimiz modern vitrin örneklerinden bazılarını vurgulayarak bunun neye benzeyeceğini tanımlıyoruz. Bunları yer imlerine eklemek isteyeceksiniz.

Hemen konuya geçelim.

Modern mağaza vitrini “deneyimleri” ile neyi kastediyoruz?

Bu durumda deneyim, bir ziyaretçinin sahip olduğunuz e-ticaret web sitenizdeki bir markayla etkileşime geçtiğinde yaşadığı temas noktalarını veya etkileşimleri ifade eder. Bu temas noktaları, markanızı kapsarken (ve taşırken) mağazanızın dönüşüm oranını artırmak için tasarlanmıştır.

Bu, bir ürün sayfasındaki ince ama yararlı alışveriş işlevlerinden veya bir siteyi özel kılan dinamik kaydırma efektlerinden farklı olabilir. hissetmek lüks.

“Bence tüm markaların ya da Amazon üzerinden satış yapmayan herkesin üstün olmalarının bir nedeni olmalı. Ve bu genellikle kalitenin farklılaştığı noktaya giden başlangıç ​​hikayesidir” diyor Shogun Sertifikalı Ajansın kurucu ortağı ve yöneticisi Alex O’Byrne, Web Siteleri Yapıyoruz.

Alex, bir sitenin kolaylıktan daha fazlasını sunması konusunu şöyle açıklıyor:

“Bu, bir markanın meta olarak algılanabilecek bir şeyi nasıl alıp lüks bir ürün alışverişine dönüştürebileceğiyle ilgili.”

Deneyim, markalar için kritik bir farklılaştırıcı faktör haline geldi. Özellikle Amazon gibi perakende devleri ürün satın almayı bu kadar kolay (ve genel) hale getirdiği için.

Deneyiminizin yükseldiğini hissettiğinizde, daha yüksek fiyat noktalarına hükmedebilir, sektörünüzde farklılaşabilir ve kalıcı bir marka haline gelebilirsiniz (başka bir mağazaya kıyasla).

#cta-visual-pb#Dönüştüren açılış sayfaları oluşturunDönüşümler için tüm hayati öğeleri içeren açılış sayfaları oluşturun ve özelleştirin veya hızlı bir şekilde harika bir ana sayfa oluşturun.Bugün tasarlamaya başlayın

13 Yüksek e-ticaret deneyimine sahip marka örnekleri

E-ticaret deneyimleri her şekil ve boyutta gelir. Bazıları güçlü bir etki yaratır ve müşterinin dikkatini çeker. Bazıları yararlı ve eğitici olsa da göz kamaştırıcı deneyimler kadar önemlidir.

Burada, üstün veya olağanüstü e-ticaret deneyimleri olarak kabul ettiğimiz (ve onları bu kadar istisnai kılan) markalara ait 13 harika örnek yer almaktadır:

Yiyecek ve içecek markası OffLimits, hem nostalji tutkunu hem de meraklı alışveriş tutkunlarına benzersiz bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Bu modern mağaza sadece görsel ve işitsel öğelerin harika bir birleşimi olmakla kalmıyor, aynı zamanda alışveriş yapanları görsel ipuçları aracılığıyla keşfetmeye teşvik ediyor. Markalı ürün fotoğraflarında ve aksesuarlarında, gözün dolaşmasına ve keşfetmesine olanak tanıyan çok fazla eğlence var:

Kaynak: OffLimits

‘Yıldız’ toplama teşviki, alışveriş yapanlar için de ilginç bir fırsat sunuyor: 10 yıldız toplayan müşteriler, NFT’lerle bir mısır gevreği kutusu tasarımı üzerinde iş birliği yapabilir.

Kaynak: OffLimits

Bu e-ticaret deneyimi, NFT’lerle ilgilenen belirli bir grup insanı sitede tutar ve siteyi tıklar. Bununla birlikte, oyunlaştırma, çoğumuzun çocukluğumuzda yaptığı gibi, mısır gevreği kutusunun üst kısımlarını toplamaya saygı duruşunda bulunuyor.

Ana sayfada ayrıca markanın TikTok içeriğinin bir koleksiyonu da dahil olmak üzere tonlarca içerik var. Orijinal içeriğe yapılan bu yatırım, ilk ziyarette satış gerçekleşmese bile bu modern mağazanın marka hayranlarıyla ilişkiler kurmasına yardımcı oluyor:

Tavsiye Edilen:  Stratejinize İlham Verecek Kullanıcı Tarafından Oluşturulan En İyi İçerik Örnekleri
Kaynak: OffLimits

Lüks bir mobilya markası olan Moooi.com, başka hiçbir şeye benzemeyen bir e-ticaret deneyimidir.

Bu site, sunduğu dijital atmosferi dikkate almaktadır. duyusal deneyim. İşitsel ve görsel olarak eşit parçalardır. Alışveriş yapanlar, kendi macera tarzını seçebilecekleri bir alışveriş yolunda Moooi’nin ürün kataloğunu çeşitli animasyonlar ve sesler aracılığıyla keşfederler.

Moooi’nin modern mağazası, markanın birçok mobilya parçası gibi bir sanat formu olarak ele alınıyor.

Kaynak: Moooi

Bu sitenin benzersiz tasarımı kalite, gelişmişlik ve lüksü yansıtıyor. Bu herhangi bir şey Ancak standart bir tema.

Ancak Moooi, müşterilerinin bunun yalnızca olağanüstü bir alışveriş deneyimi olmadığını bilmesini istiyor. Moooi’nin gerçek olamayacak kadar iyi olmadığını doğrulamak için her ürün sayfasında güven sinyalleri bulunur.

Kaynak: Moooi

Bu site süper niş bir müşteriye hitap ediyor. Herkes bir sandalyeye ya da domuz masasına binlerce dolar düşüremez! Ancak isteyenler için bu e-ticaret deneyimi şunu söylüyor: “Ürünlerimiz fiyatına değer.”

#cta-visual-pb#Dönüştüren açılış sayfaları oluşturunDönüşümler için tüm hayati öğeleri içeren açılış sayfaları oluşturun ve özelleştirin veya hızlı bir şekilde harika bir ana sayfa oluşturun.Bugün tasarlamaya başlayın

Podbike, arabalar ve bisikletler arasındaki boşluğu doldurma misyonuna sahip bir e-bisiklet markasıdır. Geleceği düşünen bu markanın, Sertifikalı Shogun Ajansı tarafından oluşturulmuş, geleceğe yönelik bir e-ticaret sitesi var. Kalashock.

Özellikle, Podbike’ın alışveriş yapanlara bir arabayı Podbike ile değiştirerek karbon ayak izini ne kadar azaltabileceklerini söyleyen bir karbon ayak izi hesaplayıcısı sunduğu bu etkileşimi seviyoruz.

Kaynak: Podbike

Dahası, bu hesaplayıcı aynı zamanda Podbike kullanıcılarının ortalama yaşam sürelerine kaç gün ekleyeceğini de tahmin ediyor. Oldukça satış noktası ve alıcının zihniyetini ek bir site etkileşimi olarak çeviriyor!

Soda alternatifi OLIPOP, müşteriler için daha dinamik bir alışveriş deneyimi yaratmak amacıyla yakın zamanda ürün sayfası düzenini yeniledi.

Artık alışveriş yapanlar tatlar arasında geçiş yaptığında sayfanın tamamı, seçilen tatla eşleşen bir arka plan renginde yeniden satılıyor.

Kaynak: OLIPOP

Bu küçük bir değişiklik gibi görünebilir ancak OLIPOP’un dönüşüm oranını artırdı %25 gibi muazzam bir oranda!

Alışveriş yapanlara deneyiminizle ekstra yol kat ettiğinizi gösteren şey, bu tür dikkatli, zengin satış ayrıntılarıdır. Her temas noktası. Yani, eğer web siteniz bu kadar ayrıntılıysa, bir OLIPOP soda abonelik kutusu açmanın nasıl bir deneyim olabileceğini hayal edin ?!

Bu ayrıntı, müşterilerin çevrimiçi bir marka deneyiminden beklemeyi hızla öğrendikleri şeydir ve sizin de buna ayak uydurmanız gerekir!

#cta-visual-pb#Müşterileriniz için çarpıcı e-ticaret deneyimleri oluşturunShopify için en iyi sayfa oluşturucuyla özelleştirerek mağazanızın markanız kadar benzersiz görünmesini ve hissetmesini sağlayın.Ücretsiz oluşturmaya başlayın

Black Rifle Coffee Co., çevrimiçi kahve alışverişinin zor olabileceğini biliyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kızartma ve lezzet profili varken mükemmel kahveyi bulmak zor olabilir.

Bu nedenle marka, site deneyimine yerleştirilmiş bu yararlı ve ilgi çekici kahve testini oluşturdu:

Kaynak: Black Rifile Kahve Şirketi

Testler yeni bir taktik değildir ancak alışveriş yapanların aradıklarını bulmalarına ve ortalama sipariş değerini ve ürün keşfini artırmaya yardımcı olur.

Ayrıca Black Rifle Coffee Co., kendi sitesinde ayarlanabilir kızartma ölçeği gibi ilginç filtre özellikleri içeriyor.

Kaynak: Black Rifile Kahve Şirketi

Müşteriler, lezzet tercihlerine hitap eden karışımları ana sayfadan kolaylıkla inceleyebilmektedir.

Tavsiye Edilen:  JavaScript ve TypeScript: Modern Web Geliştirme için Derinlemesine Bir Karşılaştırma

Son olarak, Black Rifle Coffee Co. müşterilere kahve kulübü aboneliğine katılma şansı sunuyor ve bu da onları meşgul tutmanın harika bir yolu.

Marka ve Müşteri Hizmetleri Ortaklarından Aziz Memon, “Müşterilerin ‘kulübe katılma’ ve evde veya ofiste Black Rife’ın kahve teslimatına abone olma olanağı çok iyi uygulanıyor” diyor. Gelgit TicaretiA Shogun Sertifikalı Ajans. “Ürün seçim süreci, alışveriş yapan kişinin abonelik siparişini hızlı bir şekilde özelleştirmesine olanak tanıyor.”

Müşteriler, kahve testlerine benzer şekilde, ihtiyaçları için mükemmel aboneliği oluşturan hızlı, test benzeri bir formu doldururlar. Kolay ve etkili!

Blok, çocuk saati alışverişini gerçekten eğlenceli hale getiriyor mu?

En azından Blok’un modern mağazası, neredeyse 3D görünümlü ürün yakın çekimleri, eğlenceli animasyonlar ve imlecinize bağlı duyarlı hareketlerle dolu ilgi çekici bir e-ticaret deneyimi sunuyor.

Örneğin, bu yüksek çözünürlüklü yakın çekim ürün siz ekranı kaydırırken çocukların saati nasıl kullanacağını gösteriyor:

Kaynak: Blok Saatleri

Ayrıca “Bilek girişi” bölümündeki kaydırma özelliği benzersiz olmasının yanı sıra kayışın nasıl kullanılacağını da gösteriyor:

Kaynak: Blok Saatleri

Bu yüksek kaliteli görseller, çocuklar için alışveriş yaparken dikkate alınması gereken iki şey olan dayanıklılık ve kaliteyi yansıtır. Ve çevrimiçi ortamda iletilmesi o kadar kolay olmayan iki şey (fiziksel perakendeye kıyasla).

Yakın çekim fotoğrafçılık gerçekten doku hissi veriyor ve e-ticaretin (bir ürünü elinize alamadığınız) kaçınılmaz açığını kapatmaya yardımcı oluyor. Modern mağazanızın, ödeme öncesinde müşteri güvenini artırmak için makro yakın çekimleri bu şekilde nasıl kullanabileceğini düşünün.

Müşterilere esnek alışveriş seçenekleri sunmak, daha iyi bir e-ticaret deneyimi yaratmanın bir başka harika yoludur.

MastermindToys.com—bir e-ticaret sitesi Tidal Commerce tarafından inşa edildi—sınırlı zamanı olan yoğun alışverişçilere uygun teklifler sunar internetten satın al, mağazada öde (BOPIS) Kasada.

Kaynak: Mastermind Toys

Tidal’dan Aziz Memon, “BOPIS’in sunulması, marka için daha fazla çevrimiçi işin kapısını açtı, çünkü müşteriler nakliye ücretlerinden ve bekleme sürelerinden kaçınarak daha rahat bir alışveriş yöntemine erişebiliyor” diyor. “Ayrıca Mastermind Toys, Amazon gibi ürünlerle rekabet edebilmek için bir saat içinde kaldırım kenarından teslim alma olanağına sahip.”

Bisiklet markası Veloretti, bisiklet tutkunları için neyin önemli olduğunu biliyor: ayrıntılar.

Ürün özelliklerini vurgulayan açılır pencerelerle birlikte büyüleyici arka plan videosu ve tıklanabilir ürün görselleri kullanan Veloretti, e-ticaret deneyimiyle değer, kalite ve performansı aktarıyor. Müşteriler, bu UX özellikleri sayesinde, hırsızlık önleme alarmı, çıkarılabilir akıllı pil ve daha fazlası gibi bu bisikletleri özel kılan şeyleri gerçek anlamda anlıyor.

Kaynak: Veloretti

Ayrıca marka, bisiklet satın alırken önemli olan kadro ve bileşen boyutu gibi ek ürün özelliklerini de içeriyor.

Kapsamlı fotoğraflarının ürünü nasıl oluşturduğuna dair bir fikir edinmek için bu sitede gezinin hissetmek engin. Ana sayfadaki ince animasyonlar, bunun büyük bir mağazadan bisiklet satın almaktan farklı olduğunu hemen gösteriyor.

Bunlar çocukluğunuzun Gushers’ı veya Motts Fruit Snacks’leri değil (yine de bu markaları seviyoruz). TALA, yetişkinlere yönelik bir meyve atıştırmalığı alternatifi sunuyor ve bu, bu e-ticaret deneyimi boyunca açıkça yansıtılıyor.

Ayrıca, yüksek çözünürlüklü görüntülere ek olarak TALA’nın harika imleç üzerinde gezinme özellikleri vardır; Ürünler, farenizin üzerinde durduğu lezzet kelimesine uyacak şekilde renk değiştirir.

Kaynak: TALA

Bunun gibi ince tasarım öğeleri, TALA ürünlerinin kalitesinin aktarılmasında büyük rol oynuyor.

İle Müşterilerin %92’si İnternetten alışveriş yaparken görsellerin en önemli etken olduğunu söylemek, benzersiz görüntülere sahip bir e-ticaret deneyimi oluşturmak önemlidir. Ve bu meyveli atıştırmalıklar diğerlerinden çok daha yüksek bir fiyata sahip olduğundan, değerin tasarım öğeleriyle iletilmesi dönüşümlerin anahtarıdır.

Tavsiye Edilen:  ChatGPT Eklentileri nasıl kullanılır?

Bir Afrika gıda markası olan Yolélé’nin yalnızca ilgi çekici değil aynı zamanda eğitici bir e-ticaret sitesi var.

Kaynak: Yolélé

Ürün sayfalarında benzersiz kaydırma özelliklerinin ve yatay imleç sürüklemenin kullanılması, alışveriş yapanların Yolélé ürünlerini keşfetmesi için eğlenceli bir yol sağlar. Ayrıca tarif sayfaları, müşterilerin ilgisini çeken ve ilham veren benzersiz bir düzen kullanır.

Bazen “deneyim”, müşterilerin eğitimli bir satın alma işlemi gerçekleştirmeleri için yeterli/doğru bilgiyi sağlamak anlamına gelir.

Kinship’in güneş koruyucu sayfası harika bir örnek. Bazı insanlar, verdiği his nedeniyle güneş kremi sürmekten hoşlanmazlar.bu bir şey. Kinship’in sayfada “tüm hisler” ayrıntılarını sunarak müşteriler için bu noktadaki sürtüşmeleri azaltmaya çalıştığını söylemek yanlış olmaz.

Kaynak: Akrabalık

Müşterilere ihtiyaç duydukları tüm ayrıntıları sağlamak veya daha iyisi, internette gezinirken sorularına yanıtlar sunmak mükemmel bir alışveriş deneyimi sağlar.

Kendi gelişmiş e-ticaret deneyiminizi oluştururken, destek ekibinizin hangi soruları tekrar tekrar yanıtladığını düşünün. Bu ayrıntıları ürün sayfalarına dahil etmenin yolları var mı? İnce mağazacılık anlarına mı?

İnternetten gözlük alışverişi yapmak zor olabilir. Nasıl yapacaksın Gerçekten IRL’de denemeden çerçevelerin yüzünüz için işe yarayıp yaramayacağını biliyor musunuz?

Gözlük markası Cubitts, yalnızca sanal deneme özelliğiyle değil, aynı zamanda müşterilerin beden ölçüsünü anlamalarına yardımcı olmak için farklı yüz tiplerine (geniş kafa, dar yüz vb.) sahip modellerin resimlerini de ekleyerek bu deneyimi kolaylaştırmaya çalışıyor.

Kaynak: Cubitts

Bu tür ilave bağlam ve kaliteli ürün fotoğrafçılığına yapılan yatırım, alışveriş yapanlara Cubitts’in deneyimlerine ne kadar değer verdiğini ve ihtiyaçlarını karşıladığını gösteriyor. Bu, alıcı yolculuğundaki sürtüşmeleri öngören ve bunları akıllıca ortadan kaldıran bir markadır!

Cadence, müşterilerin evde veya seyahatte nerede olurlarsa olsunlar rutinlerini sürdürmelerine yardımcı olan özelleştirilebilir bir kapsül markasıdır.

Müşteriler, Cadence’in kişiselleştirme aracını kullanarak altılı kapsül paketi oluşturabilir ve setlerinin IRL’de nasıl görüneceğine dair bir önizleme görebilir.

Kaynak: Cadence

Cadence setinizi renklerle, simgelerle veya etiketlerle tamamen kişiselleştirebilirsiniz; böylece hiçbir set birbirine benzemez.

Canlı bir sepet önizlemesi, müşterilerinizin siparişleri için güven ve heyecan oluşturmalarına nasıl yardımcı olabilir? Müşterilerin siparişlerinin bir araya geldiğini “görmek” isteyip istemeyeceklerini ve bunun heyecan yaratmak için ek bir deneyim olup olmayacağını düşünün.

Markalar daha iyi e-ticaret deneyimlerinin kilidini nasıl açıyor?

En iyi e-ticaret deneyimini oluşturmanın tonlarca yolu vardır. Markaları ölçeklendirmenin bir yolu, müşteri beklentilerini ve tasarım sınırlarını aşmak için Shogun Sayfa Oluşturucu gibi güçlü sayfa oluşturma araçlarını kullanmaktır.

Giderek daha fazla marka, özelleştirilebilir bloklar, düzenler ve meta verilerle benzersiz tarzlarını göstermelerine olanak tanıyan sürükle ve bırak sayfa oluşturucularını seçiyor. Shogun Sayfa Oluşturucu ile markalar 70’ten fazla hazır, tamamen özelleştirilebilir şablona ve yeniden kullanılabilir snippet’lere erişebilir; bu da işletmenizin ihtiyaçları ne olursa olsun sayfalar oluşturmayı ve yayınlamayı kolaylaştırır.

#cta-visual-pb#Müşterileriniz için daha iyi e-ticaret deneyimleri oluşturunShopify için en iyi sayfa oluşturucuyla özelleştirerek mağazanızın markanız kadar benzersiz görünmesini ve hissetmesini sağlayın.Ücretsiz oluşturmaya başlayın