Tüccar Odaklı Başsız Ticaret, E-ticaret Ajansları için Ne Anlama Geliyor?

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Tüccar Odaklı Başsız Ticaret, E-ticaret Ajansları için Ne Anlama Geliyor?

Uzun bir süre boyunca, bir geliştirici değilseniz veya hazır bir geliştirici ekibiniz yoksa, başsız bir site oluşturmak zorlu bir işti.

Geliştirici olmayanlar için, başsız yazılımın farklı bileşenlerini ve bunların birlikte nasıl çalıştıklarını anlamak için manzarayı, araçları ve (açıkçası jargonu) incelemek zor oldu.

Ancak son zamanlarda daha erişilebilir olan başsız teknolojiye doğru bir geçiş görüyoruz. Bu yeni teknoloji, e-ticaret ajansları için yepyeni bir hizmet sunumunun önünü açıyor. Ticari müşterileriniz için bu, “başsızlığa” ulaşmanın gerçek bir olasılık olduğu anlamına gelir; hatta daha önce bu seçeneğe hiç sahip olmayan markalar için bile.

Bazıları buna e-ticaret devrimi diyebilir. olarak biliyoruz önce tüccar veya tüccar odaklı başsız ticaret.

Bugün bunun ajansınız için ne anlama geldiğini ve müşterilerinizin hayallerindeki çevrimiçi alışveriş deneyimlerini oluşturmak için mevcut en iyi teknolojiyi nasıl kullanabileceğinizi araştırıyoruz.

Ancak konuya dalmadan önce, neden tüccarlara başsız olma konusunda öncelik verme yönünde bir değişim yaşandığını ve bunun acenteniz için neden harika olduğunu gözden geçirelim.

Bir zamanlar yalnızca büyük markalar başsız kalabiliyordu ama bu artık değişiyor

Basitçe ifade etmek gerekirse, tüccar odaklı başsız ticaret, başsız mağazaların tüccarlar Ve onların ihtiyaçlar ön plandadır (yalnızca geliştirme odaklı olmak yerine). Bu, e-ticaret ekiplerine, geliştiricilere her zamankinden daha az güvenerek, kafasız bir site tasarlama ve başlatma konusunda güç veren her şeydir.

Geleneksel olarak, başsız yapılar büyük bir girişimdi ve geliştirici ekipleriyle ciddi düzeyde karşılıklı görüşmeler gerektiriyordu.

Bunun nedeni kısmen ajansların ve markaların yalnızca kodla sıfırdan özel bir ön uç oluşturma seçeneğine sahip olmasıdır. Şimdiye kadar bu, içerik yönetim sistemi (CMS) ve sunucu tarafı oluşturma (SSR) çerçevesi gibi siteyi oluşturmak için kullanılan her bir bileşeni seçmek için geliştiricilerle doğrudan çalışmayı gerektiriyordu.

Tavsiye Edilen:  Sessiz Bir Yer 3: Sürpriz Dahil Bilmeniz Gereken Her Şey

Tipik bir özel ön uç yapısı büyük miktarda kontrol ve gözetim sunarken, Bu zaman alıcı rota, bugüne kadar yalnızca büyük markaların başsız kalabileceği anlamına geliyordu. E-ticaret ajansı Coldsmoke Creative’in kurucusu Mark Shesser’in paylaştığı gibi:

E-ticaret, satıcıların yalnızca ön uçlarını kendilerinin güncelleme ve özelleştirme becerisine sahip olmakla kalmayıp, aynı zamanda gerçekten yeni şeyler oluşturabilecekleri bir geleceğe doğru ilerliyor. yazılım.

Nasıl?

Paketlenmiş ön uç platformları, kodsuz mağaza güncellemeleri ve yerel içerik yönetim sistemi gibi özelliklerle, başsız teknoloji ile geliştirici olmayanlar arasındaki boşluğu dolduruyor.

Shogun Frontend gibi bir platformun vizyonu, satıcıların yalnızca bir ecomm web sitesi oluşturmak için değil, aynı zamanda kendi aşamalı web uygulamalarını (PWA) oluşturmak için kodsuz bileşenleri sürükleyip bırakmalarına olanak sağlamaktır. Başka bir deyişle, satıcılar eninde sonunda çevrimiçi alışveriş deneyimlerinin ön yüzünü güçlendiren yazılımı sürükleyip bir araya getirebilecekler.

Sürükle ve bırak araçlarıyla bir site oluşturmak, çok çalışmadığınız anlamına gelmez, aksine daha akıllı (ve daha hızlı) çalıştığınız anlamına gelir.

Bunun gibi satıcı öncelikli platformlar, başsız ticareti genel olarak tüccarlar için daha düşük bir maliyetle daha erişilebilir hale getirir.

Ajansınız artık kendinden emin bir şekilde, daha hızlı ve sorunsuz uygulamalar sunabilir
Paketlenmiş bir ön uç yaklaşımıyla, sizinki gibi ajanslar artık müşterilere başsız ticaretin tüm avantajlarını daha hızlı uygulamalarla ve site oluşturulduktan sonra çok daha fazla özerklikle vererek güvenle başsız ticaret sunabilir.

Müşteriler için daha kolay bakım yapabilecekleri bir site uygulayabilirsiniz. Artık ajansınızın Frankenstein’ın tüm karmaşık parçalarını bir araya getirmesine gerek yok:

Dahası, satıcı odaklı platformlar ve araçların artmasıyla başsız bir yapının uygulanmasının maliyeti de azaldı.

Mark Shesser, “Zamanla her şey ucuzladıkça, giderek daha fazla marka başsız kalabildi” diyor.

Tıpkı mobil duyarlı web deneyimleri oluşturmanın önemli bir konu haline gelmesi gibi, Mark da artık bu değişimin yeniden gerçekleştiğini görüyor:

“Başsız bir deneyim oluşturmayı çok daha ucuz hale getiren Shogun ve diğer araçlar gibi başsız ticaret için de benzer bir şey oluyor.Hala pahalı ama fazla her şeyi sıfırdan inşa etmekten daha ucuz.”

#cta-mini-fe#Shogun Frontend ile istemcileri baş ağrısı olmadan (baş ağrısı olmadan) alın. Daha fazla bilgi edin

Satıcı odaklı başsız teknoloji müşterilerinize nasıl fayda sağlar?

Başsız ticareti daha erişilebilir hale getirmenin yanı sıra, önce tüccar teknolojisi, markalara daha hızlı pazara giriş, gelişmiş site performansı ve içerik yönetimi üzerinde daha fazla kontrol gibi iş açısından kritik diğer işlevlerde yardımcı olur.

Her birine daha ayrıntılı olarak bakalım:

Daha hızlı pazara giriş

Satıcı öncelikli başsız ticaretle veya ön uç katmanını oluşturmak için uçtan uca bir yaklaşım kullanarak, ajansınız oluşturma süreci üzerinde daha fazla kontrole sahip olur ve başsız siteleri çok daha hızlı uygulayabilir.

Artık bir müşterinin sitesini hayata geçirmek için tamamen geliştiricilere güvenmenize gerek yok. Bunun yerine, geliştiriciler yapının diğer temel bileşenleri üzerinde çalışırken içerik ve medya güncellemeleri gibi görevleri geliştirici olmayan ekip üyelerine atayabilirsiniz.

Shogun Frontend ile ajansınız, müşterilerin başsız sitesinde çalışmaya başlamak için eksiksiz bir Başlangıç ​​Kiti alır. Başlangıç ​​Kitimiz GitHub’ınızla bütünleşir ve müşterilerinizi şaşkına çevirmenize yardımcı olmak için ihtiyacınız olan her şeyi size sunar Daha hızlı.

Cesur Yiyeceklerbitki bazlı bir tavuk alternatifi olan yeni PWA’sını yakın zamanda Shogun Frontend’de başlattı. daha az üç ay Başlangıç ​​Kiti’nin yardımıyla.

Platform ve teslimat başkanı Joe Tao, Başlangıç ​​Kitinin önemi hakkında şunları söyledi:

“Başlangıç ​​Kiti nedeniyle Shogun Frontend’i seçtik.”

Daring’in yeni başsız web sitesi hızlı, canlı ve yüksek kaliteli görsellerle dolu. Bunun yapımının sadece üç ay süreceğini kim düşünebilirdi?

Başlangıç ​​Kitimiz müşterilerinizin daha hızlı başsız kalmasına yardımcı olmanıza yardımcı olduğundan, bu, ajansınızın her yıl daha önce mümkün olandan daha fazla başsız yapı başlatabileceği anlamına gelir. Daha fazla lansman, başsız site yapılarının müşterileriniz için verimli, tekrarlanabilir bir hizmet teklifi haline gelmesi anlamına gelir.

Geliştirilmiş site performansı (ve dönüşümler!)

Hızla büyüyen herhangi bir e-ticaret markasının, büyümeyi kaldırabilecek donanıma sahip bir siteye ihtiyacı vardır. Ve olağanüstü hızlara ulaşmak, müşterilerinizin ilk etapta başsız kalmayı düşünerek ajansınıza gelmelerinin en önemli nedenlerinden biridir.

Shogun Frontend gibi platformlarla süper hızlı e-ticaret mağazaları oluşturabilirsiniz ile mobil ve sosyal gibi çeşitli kaynaklardan gelen trafiği idare edebilecek tüm UX zilleri ve ıslıkları.

#cta-paragraph-fe#PWA’ların müşteri dönüşümlerini nasıl etkilediğini merak mı ediyorsunuz? Dijital ajans Avex’in Shogun Frontend’in yardımıyla OneBlade’in mağaza hızını ve dönüşümlerini nasıl dönüştürdüğünü inceleyin.

Bunun nedeni, Shogun Frontend’in “başsızlık” elde edilmesine yardımcı olmak için müşterinin sitesini Progresif Web Uygulamasına (PWA) dönüştürmesidir. PWA’lar içeriği farklı şekilde yükler, giderek kullanıcılar aşağı kaydırırken veya başka bir sayfaya atlarken zaten yüklenmiş olan içeriği doldurmak.

Müşterilerinizin sitesinin arka ucunu ve ön ucunu ayrı tutmak ancak API’ler aracılığıyla iletişim kurmak, onların inanılmaz yüksek hızlara ulaşmalarına yardımcı olmanıza olanak tanır.

İçerik yönetimi üzerinde daha fazla kontrol

Satıcılar, daha hızlı başlatma süreleri ve site performansının yanı sıra içerikle ilgili her konuda esneklik istiyor.

Bu alanda daha fazla kontrole sahip olmak, müşterinin içerik yönetimi sürecini basitleştirmekten, ajansınızın katılımından sonra işleri sürdürmelerine olanak sağlanmasına kadar, o şık, arzu edilen alışveriş deneyimini yaratmanıza yardımcı olur.

Avex’in Shogun Frontend’i kullanarak OneBlade için uyguladığı dijital ajans gibi, taviz vermeden gerçekten olağanüstü siteler sunabilirsiniz:

OneBlade’in lüks marka özü, başsız mağazalarındaki her temas noktasında kendini gösteriyor.

Satıcı öncelikli başsız ticaret ile, genel olarak içeriğiniz üzerinde daha fazla kontrole sahip olmakla kalmazsınız (yani, arka plan videosu, paralaks kaydırma ve diğer büyük boyutlu içerik dosyaları gibi zengin ticari satış öğeleri eklemek), aynı zamanda siz ve müşteriniz bunu daha kapsamlı bir şekilde kullanıma sunabilirsiniz. zamanın bir kısmı.

Dijital ajans oBundle’ın kurucusu Andrew Riggins’in paylaştığı gibi:

“WordPress gibi her yerde bulunan ve kullanımı kolay bir şey bile, konu gerçek dünyada uygulamaya geçmek ve bir şeyi anında değiştirmek olduğunda o kadar çok baş ağrısı yaratıyor ki… Geçen gün bir Shogun müşterimiz aradı ve şöyle dedi: ‘Ben bunu yapmak istiyorum. bu şeyi yeniden işle.’ Yeni bir bileşen oluşturmak ve mimariyi yeniden düzenlemek üç dakikamızı aldı. Ve Dediki ‘eski sistemimizde bu bir hafta sürerdi‘.”

#cta-visual-fe#Ajansınızdaki sektör lideri başsız teknolojiyi kullanın.Shogun Frontend hakkında daha fazla bilgi edinin

Ajansınız başsız yapılar sunmadan önce neleri dikkate almalıdır?

Başsız ticaret, tüccar öncelikli araçlar aracılığıyla daha erişilebilir hale geldikçe, müşterilere başsız hizmet sunmak isteyen ajansların, bunu bir hizmet olarak ikiye katlamadan önce tüm ayrıntıları anlaması gerekiyor.

Yeni başlayanlar için muhtemelen sürecinizin gelişmesi gerekecektir. Avex’in Kurucusu ve CEO’su John Surdakowski, ajans süreçleri ve başsız yapılar hakkında şunları söylüyor:

“Ajansların genel olarak süreçlerini değiştirmeye hazırlıklı olmaları gerekiyor. Geliştiricilerinizin becerileri ne olursa olsun, bu farklı bir süreç olacak. Ve bu sadece geliştirme tarafında değil, proje yönetimi tarafında, satış tarafında, içerik yönetimi tarafında da azalacak. Sürecinizi biraz değiştirebilmeniz gerekiyor. Tıpkı tüccarların mağazalarını yönetme şekillerini her gün değiştirmeleri gibi, bunun farkında olmanız gerekiyor.”

Buna ek olarak, başsız olarak en iyi nasıl yaklaşacağınızı anlarken yeni bölgelerin haritasını çizme konusunda rahat olmak da elbette aynı seviyededir.

“Bazı riskler alma konusunda rahat olmanız gerekiyor. Yeni platformlar, yeni araçlar kullanıyorsunuz. Bu araçlar bizim için yeni olduğundan müşterileriniz için de kesinlikle yenidir. Bu yüzden yol boyunca bazı hatalar veya “başarısızlıklar” olabilir,” Mark Shesser diyor. “Başlangıçta gerçekten kapsamlı keşifler yaparak ve müşteriye karşı şeffaf davranarak, bunu mümkün olduğunca engellemeye çalışabilirsiniz. Ancak başlangıçta bilinmeyen veya tahmin edilemeyen bazı şeylerle karşılaşabileceğiniz için normal arsa proje planınızı yapmak için biraz daha zaman kazanmak isteyebilirsiniz.

#cta-visual-fe#En hızlı büyüyen başsız ticaret ekosistemine katılın.Shogun’un Ajans İş Ortağı Programı, ihtiyaç duyduğunuzda ürün yol haritaları ve artırılmış destek gibi her türlü kaynağı sunar. Ajans İş Ortağı Programımıza katılmak için başvurun