Twitter Özeti: İçerik Pazarlamasında Sesler – AdLift

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Twitter Özeti: İçerik Pazarlamasında Sesler – AdLift

AdLift’te, içerik pazarlamanın bir markanın genel SEO ve pazarlama çabalarında oynadığı rolün önemini biliyoruz. En iyi dijital pazarlama ajansı olarak, içerik pazarlama stratejilerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Her zaman bu alandaki yeni gelişmeleri araştırıyor ve en iyi içerik pazarlama etkileyicilerinin söylediklerini dinliyoruz.

İçerik pazarlamasında yeniyseniz ve çabalarınıza yeni başlıyorsanız, atmanız gereken ilk adımlardan biri uzmanları takip etmeye başlamaktır. Hedeflerinizi tanımlamanıza ve stratejinizi etkili bir şekilde şekillendirmenize yardımcı olabilecek düzenli öngörüler almanın hızlı ve kolay bir yoludur.

Bazı harika içerik bilgeliği için Twitter’daki bu sekiz en iyi #ContentMarketing uzmanına göz atın!

Jeff @jeffbullas

İçeriğin kral olduğunu söylüyorlar, peki ya içerik pazarlamanın kralı? Bu Jeff Bullas. 337 bin takipçisi olan bu sosyal medya, blog ve içerik gurusu, takip listenizin başında yer almalı. Kişisel sitesi, kendisinden ve diğer pazarlamacılardan gelen faydalı bilgilerle dolu.

Kaçınılması Gereken En Yaygın 15 WordPress Hatası http://t.co/iUT5GKdYdd #wordpress #wordpressipuçları #blog yazmak #blog ipuçları

— Jeff Bullas (@jeffbullas) 29 Haziran 2015

@jaybaer

Takip edilecek bir başka harika içerik pazarlamacısı da Jay Baer. Etkileyici 163.000 takipçisi, yüksek kaliteli tweet’lerinin iyi bir göstergesidir. O bir konuşmacı, bir girişimci ve New York Times’ın en çok satan yazarı.

Gerry Moran @GerryMoran

Sosyal medya ve içerik pazarlama uzmanı Gerry Moran’ın Twitter’da 84,7 bin takipçisi var. Sosyal satış lideri, tutarlı bir değerli ipuçları ve içerik rehberliği akışına sahiptir.

Daha İyi Bir Müşteri Deneyimi İçin 10 Yol http://t.co/i9HHZM5SIv #CX #İçerik pazarlama pic.twitter.com/L0vn1Yo7NO

— Gerry Moran (@GerryMoran) 8 Temmuz 2015

Glen Gilmore @GlenGilmore

Yazar, eğitimci ve uzman Glen Gilmore, Forbes’in En İyi 20 Sosyal Medya Etkileyenlerinden biri ve TIME Magazine’e göre bir “eylem adamı”.

Tavsiye Edilen:  Etkili SEO için optimize edilmiş içerik oluşturmak için chatGPT'yi kullanma

Kimin etkilediğini hiç merak ettiniz mi? #etkileyenler? http://t.co/lgi3gj5AkI #influencerpazarlama pic.twitter.com/3ohHDJ2BQU

— Glen Gilmore #SocBiz (@GlenGilmore) 26 Nisan 2015

Joe Pulizzi @JoePulizzi

Yeni kitap Content Inc.’in yazarı Joe Pulizzi, içerik pazarlama endüstrisinde önemli bir figür. İçerik odaklı girişimcilik modeli hakkında 76.5K takipçiye düzenli olarak tweet atıyor.

İçerik Etrafında Bir Başlangıç ​​Nasıl Kurulur? http://t.co/KWtrr14tpn aracılığıyla @forbes

— Joe Pulizzi (@JoePulizzi) 8 Temmuz 2015

Steve Cartwright @FX_Digital

Avustralya merkezli Steve Cartwright, gerçekçi bir bakış açısıyla içerik pazarlama ve dönüşüm oranı optimizasyonu konusunda uzmandır ve 149 bin takipçiden oluşan bir kitleye tweet atmaktadır.

İçerik Pazarlaması Nedir? http://t.co/8r2uau740q #içerik pazarlama pic.twitter.com/6OGcZx06Zd

— Steve Cartwright (@FX_Digital) 19 Haziran 2015

Cuntae DeLane @JuntaeDeLane

DeLane, USC için bir konuşmacı ve dijital marka yöneticisidir ve başkalarını SEO, dijital pazarlama ve içerik pazarlama girişimlerinin faydaları konusunda düzenli olarak eğitmektedir.

Dijital Stratejinizi Ölçmenin 5 Etkili Yolu http://t.co/DyC5R6LjNr #Sayısal Pazarlama #sosyal medya pic.twitter.com/zlavKUGOOT

– Juntae DeLane (@JuntaeDeLane) 20 Temmuz 2015

Mark Schaefer @markwschaefer

Eğitimci ve danışman Mark Schaefer, İçerik Kodu ve Açıklanan Sosyal Medya da dahil olmak üzere en çok satan beş kitabı kaleme aldı.

Pazarlamanın geleceği üzerine harika bir tartışma > Mark Schaefer ile Content Ignition Üzerine Bir Röportaj – http://t.co/MoKpVKaIG8

— Mark Schaefer (@markwschaefer) 9 Temmuz 2015

AdLift ile İçerik Pazarlama fırsatları hakkında daha fazla bilgi için Content Lift’e göz atın veya 1 (650) 409-1500 numaralı telefondan bizi arayın! AdLift’in içeriğinizi artırmanıza ve bugün daha geniş bir kitleye ulaşmanıza yardımcı olmasına izin verin!