Twitter Özeti: SEO’da Sesler – AdLift

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Twitter Özeti: SEO’da Sesler – AdLift

SEO anlayışınızı tazelemek mi istiyorsunuz? Dikkatli olun, internet gürültülü bir yer. Her yere fikirlerini kusan bu kadar çok insan varken, çamuru bastırmak zor olabilir. Bir SEO ajansı olarak, SEO tavsiyelerindeki eşitsizliğin tamamen farkındayız, bu nedenle SEO endüstrisindeki en güvenilir seslerden bazılarının kısa bir listesini bir araya getirdik. Bu bilgi dolu kişisel SEO hesapları listesini takip ederek sahtekarları gurulardan ayırın.

Hem Marketing Land hem de Search Engine Land’in Kurucu Editörü olan Danny, SEO, SEM ve genel olarak dijital pazarlamayı içeren her şeyin aşığıdır. Öncelikle Google, Facebook ve Twitter arenalarındaki son trendler hakkında tweetler atıyor.

Rand Fishkin

Belki de ünlü statüsünde uzmanlaşan tek arama motoru pazarlaması gurularından biri, Rand’ın Twitter’ını zaten biliyor ve takip ediyor olabilirsiniz. Ama üzgün olmaktansa güvende olmayı tercih ederiz. Büyük arama konferanslarını, aramayla ilgili teknoloji trendlerini ve ara sıra çıkan bir veya iki bıyıklı fotoğrafı takip edin.

Matt Cutts

Bir başka ağır vurucu olan Matt Cutts, SEO söz konusu olduğunda gökyüzündeki göz veya Google’da webspam başkanı olabilir – hangisini tercih ederseniz edin. Şu anda izinli olmasına rağmen, Matt hala her türlü teşvik edici içerik ve aklında dolaşan diğer her şey hakkında tweet atıyor.

Neil Patel

Blog yazmaya meraklı bir seri girişimci olan Neil, tıklama oranları, e-posta dönüşümleri, sayfa içi optimizasyon ve işle ilgili her şey hakkında ilgi çekici içerikler paylaşıyor.

Harun Duvarı

Bir endüstri düşünce liderinin bilgisi ve bilgeliği, saf bir eğlence hesabının kinizmi ve kuru mizahıyla birleştiğinde, Aaron organik arama, web yöneticisi haberleri ve aklına gelen her türlü diğer çerezler hakkında tweetler atıyor.

Barry Schwartz

SEO sektöründe kıdemli ve kendi kendini Arama Uzmanı ilan eden Barry, her gün Google yönergeleri ve güncellemeleri, en son arama konferansları ve sektör genelindeki genel SEO haberleri hakkında tweetler atıyor.

Tavsiye Edilen:  Koala, e-posta ile pazarlama & site optimizasyonuKoala, kendisini büyüten ilk DTC yatak şirketlerinden biridir. İşte 3 haftaya yayılan 9 e-posta uzun dizisi. Artı diğer pazarlama stratejileri.Ben Kazinik·2 dk. okuma·4 Temmuz 2023'te güncellendi

patrick coombe

Elite Strategies’in kurucusu Patrick, alanlar, bağlantı metni, geri bağlantı, mobil optimizasyon ve hemen hemen her şey gibi dijital pazarlama nüansları hakkında tweet atan tutkulu bir gelen pazarlamacıdır.

Paul Schapiro

Programlama geçmişi olan bir dijital pazarlamacı olan Paul, SEM ve SEO alanıyla ilgili tweet’lerine biraz mizah ve kişiselleştirme katıyor. Analitik raporlardan keskin büyüme hack gözlemlerine kadar takip etmek isteyeceksiniz.

Dijital pazarlamanın uçsuz bucaksız dünyasının zirvesinde kalmak için hangi SEO Twitter hesaplarını takip ediyorsunuz? Yorumlar bölümünde sizden haber almak isteriz.