Twitter Roundup: SEM’de Ağustos Sesleri

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Twitter Roundup: SEM’de Ağustos Sesleri

Ah, arama motoru pazarlamacılığı (SEM), organik arama motoru optimizasyonunun (SEO) daha az yakışıklı ama daha yönlü ağabeyi. Arama pazarlaması, ücretli reklamcılık yoluyla arama görünürlüğünü artırmak amacıyla web sitelerinin tanıtımını içeren herhangi bir şey olarak tanımlanır. Google Adwords veya Bing Ads gibi araçlar, tıklama başına ödeme (PPC) reklam kampanyaları sunan popüler ücretli hizmetlerdir.

Ancak bir bütün olarak, en iyi dijital pazarlama stratejileri, sitenize dar tanımlanmış, alakalı bir müşteri tabanı getirmek için hem ücretli arama motoru pazarlamacılığı hem de organik arama motoru optimizasyonu çabalarının sağlıklı bir karışımını kapsar. Ancak lider bir SEO ajansı olarak, mükemmel dengeyi bulmanın o kadar basit olmadığını ilk elden biliyoruz. Kazanan bir strateji görünümüne bile ulaşmadan önce aylarca süren deneyler gerekebilir. Ancak SEM endüstrisindeki her konuda güncel kalarak kendinize yardımcı olabilirsiniz. Yavaş yavaş, her şey giderek daha anlamlı olmaya başlayacak.

İşte öğrenme eğrisini hızlandırmaya yardımcı olabilecek beş bilgilendirici ve etkili SEM Twitter hesabı:

Arama Motoru Arazisi – 325k takipçi

Adından da anlaşılacağı gibi Search Engine Land, SEO, PPC ve herhangi bir Google veya Bing güncellemesi gibi SEM’in tüm açılarını kapsayan günlük bir haber sitesidir. Her gün kendi anlayışlı içeriklerini tweetleyerek, aynı zamanda röportajlar yürütürler ve dünyanın dört bir yanından önde gelen arama uzmanlarından konuk blog makalelerine ev sahipliği yaparlar. Aslında, kendi CEO’muz Prashant Puri bu yılın başlarındaydı, Marketing Nerds Podcast’inde teknik SEO’dan bahsediyor.

Frederick Vadileri – 5.4k takipçi

Frederick Vallaeys, Google’ın ilk 500 çalışanından biri olma gibi görünmez parlak bir ödüle ve reklamverenlere platformu en iyi şekilde nasıl kullanacaklarını öğretirken AdWords’ü sıfırdan oluşturmaya yardımcı olduğu için daha da parlak, daha somut bir ödüle sahip. AdWords araç şirketi Optmyzr’ı kurduktan sonra, bilgisini bireysel pazarlamacılara ve benzer şekilde kuruluşlara uygulamalarında daha yenilikçi olmaları için ilham verme yolunda kullandı. Vallaeys, en son Google mikro güncellemeleri, PPC reklam optimizasyonu, TBM stratejisi, yerel SEO, AdWords verileri ve gemisini yüzdüren diğer her şey hakkında tweet atıyor.

Tavsiye Edilen:  2023'de (Kitle Verileri ile) Twitter Reklamlarını Bir Profesyonel Gibi Çalıştırma

SEM'de AdLift Sesleri - Frederick Vallaeys

SEMrush – 26.3k takipçi

SEMrush, pazarlamacılara kendilerinin veya müşterilerinin çevrimiçi pazarlamasıyla ilgili daha iyi kararlar almaları için ihtiyaç duydukları bilgileri vermek için ücretli SEO araçları sunar. Twitter hesaplarını takip edin ve ürettikleri çok sayıda içeriğe (pod yayınları dahil) erişebilecek ve birkaç saatte bir tweet atacaksınız. Web’deki diğer önemli SEM kaynaklarından derlenmiş içeriğine ek olarak, uzman görüşlerinin bir potasında buluşmak için popüler #semrushchat tartışmalarına göz atın.

SEM'de AdLift Sesleri - SEM Rush

Larry Kim – 97.4k takipçi

SEM'de AdLift Sesleri - Larry Kim

Larry Kim – CEO’su Mobil Maymun & PPC çevrimiçi reklam şirketi Wordstream’in kurucusu ve CTO’su olan Kim, ayrıca Inc., Search Engine Land, Moz, Hubspot, Small Business Trends, Search Engine Watch ve Search Engine Journal gibi web sitelerine PPC pazarlaması, AdWords, içerik hakkında her şey hakkında sık sık katkıda bulunur. pazarlama, start-up ve girişimcilik. Tweetleri çoğunlukla bilgilendirici, arada bir esprili ama her zaman değerli.

Arama Pazarlama Fuarı – 47.9k takipçi

Search Marketing Expo, dünya çapında sekiz farklı şehirde düzenlenen etkinliklerle, dünyadaki en önemli arama pazarlaması konferanslarından ve fuarlarından biridir. Google, Yahoo, Microsoft, Amazon’u içeren en son trendlerin yanı sıra seçilmiş arama motoru pazarlaması istatistikleri ve anketlerini kapsarlar. Pazarlama konferansları devam ettiği sürece, bu, SEM temellerinizi kapsayacak şekilde takip edilecek harika bir hesaptır.

SEM'de AdLift Sesleri - Arama Pazarlama Fuarı

SEM çalışmalarınızı hızlandırmak mı istiyorsunuz? Bugün bizi 1-650-409-1500 numaralı telefondan arayın veya şirketinizin dijital ortamında nasıl reform yapabileceğimizi görmek için sitemizi ziyaret edin.