Ücretsiz Aracı Kullanarak Çevrimiçi Karakter Sayımı – Showeblogin

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Ücretsiz Aracı Kullanarak Çevrimiçi Karakter Sayımı – Showeblogin

Web sayfası Başlıkları, SEO için Meta Etiket açıklamaları, AdSense, Facebook mesajlaşması, Twitter’da Tweetler, SMS için alanı olan karakterleri saymak için metin hesaplayıcı.

Kanpur’dan Munish Patel’e teşekkürler sormak Bana meta açıklama amacı için kullanmadan önce karakterleri nasıl sayabileceğine dair çok ilginç bir soru. Aslında çoğumuz günlük hayattan zevk almak için çeşitli çevrimiçi kaynaklara bağımlıyız. Bazı insanlar Sosyal Medyayı (Facebook ve Twitter) sohbet ve tweet atmak için kullanırken, bazı insanlar çeşitli web siteleri tarafından sağlanan cevapları bulmak için Arama Motorlarını (Google ve Bing) kullanır.

Ancak, her çevrimiçi kaynağın belirli bir sınırı vardır. İzin verilen maksimum karakter, bu sınırlardan biridir. Bu nedenle, bu amaçla karakter veya harf sayısını saymak için ücretsiz çevrimiçi aracımızı kullanabilirsiniz. Ayrıca, bir blog veya siteniz varsa SEO dostu Yazı Başlıkları (70 karakter) ve Meta Açıklama (150 karakter) yazmanız, web sayfanızın arama sonuç sayfalarında üst veya ilk sayfada görünmesi için ön koşuldur.

Milyonlarca mobil kullanıcı çevrimiçi veya çevrimdışı olarak SMS metin mesajları (160 karakter) gönderip alıyor. Twitter, yeni tweet’ler oluşturmak için yalnızca 140 karaktere izin verir ve yalnızca Facebook’ta (500 karakter), Facebook normal mesajlaşmada (2.500 karakter) vb. anlık ileti gönderebilirsiniz.

AdSense Yayıncıları ve reklamverenler ayrıca yeni Özel kanallar eklemek veya oluşturmak için sınırlı bir metin (30 karakter), Reklam Birimleri Adı (80 karakter), Reklam başlığı (25 karakter) ve Reklamlarda görüntülenen URL için 35 karakter kullanmalarını zorunlu kılacaktır.

Tavsiye Edilen:  8 rzeczy, o których należy pamiętać podczas współpracy przy płatnych treściach