Ücretsiz Çevrimiçi Beyaz Tahta Aracı: VUCAC

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Ücretsiz Çevrimiçi Beyaz Tahta Aracı: VUCAC

VUCAC, gerçek zamanlı ekip çalışmasına yönelik çevrimiçi bir beyaz tahtadır. Daha iyi iletişim ve üretkenlik için görsel bir işbirliği platformu sağlamaya çalışıyoruz.

Kısacası, VUCAC = VUCA + İşbirliği.

VUCA, şu anlama gelen bir kısaltmadır: oynaklık, belirsizlik, karmaşıklıkVe belirsizlikdurumların analiz edilmesini zorlaştıran nitelikler. Ve bugünlerde karşı karşıya olduğumuz durum da tam olarak budur. Liderler ve girişimciler genellikle belirsizliği azaltmakta ve odaklanmayı sürdürmekte zorlanırlar. Ürün, pazarlama veya satış gibi fonksiyonel departmanlar da etkili planlar yapma ve buna göre uygulama yapma konusunda zorluk yaşıyor olabilir. Sonuç olarak, tüm şirket veya kuruluş gelişim ve dönüşümde geride kalmaya devam edecektir.

Öngörülebilir gelecekte her şirket veya kuruluş, liderlerin ve ekiplerin yüksek düzeyde işbirliği yapmasını, etkili karar vermesini ve sürekli yenilik yapmasını gerektiren daha da şiddetli bir rekabetle karşı karşıya kalacak.

Bu hedeflere ulaşabilmek için karşılıklı işbirliği Güvenlik açıklarını azaltmak ve stratejik planlar oluşturmak.

Neden VUCAC?

İnsanlar son derece görsel yaratıklardır ve büyük ölçüde görsel işleme ve anlamaya dayanırlar.

Daha fazla insan uzaktan çalışmayı benimsedikçe, toplantılar ve ekip çalışması daha az verimli ve üretken hale geliyor.

Kovid-19’dan sonra video konferansın yükselişi, birbirimizi gerçek zamanlı olarak duymamıza ve görmemize olanak sağlıyor. Ancak kapsamlı bir platforma sahip değiliz. beyin fırtınası, fikir üretin ve etkileşime geçin görsel olarak tek bir yerde.

Bu rahatsızlıklara dayanamıyoruz ve kendi başımıza inşaat yapmaya karar veremeyiz.

VUCAC neler sunuyor?

Vizyonumuz, ofiste uzaktan veya hibrit çalışırken ekibinizin etkileşimde bulunma ve yenilik yapma konusunda daha fazla motive olmasına yardımcı olmaktır.

VUCAC’ın sınırsız ve sonsuz tuvalinde fikirleri görselleştirmek için yapışkan notlar, metinler ve karalamalar gibi çeşitli görsel araçları kullanabilirsiniz. Etkili iletişimi teşvik etmek için seçmen, zamanlayıcı ve yorum kutusu gibi etkileşimli görseller de sağlıyoruz.

Tavsiye Edilen:  SEO için İçerik Yazma Hakkında Doğru Olmayan 10 Asılsız Efsane

Ayrıca, sektör uzmanları ve danışmanlarla olan önceki mesleki deneyimimize dayanarak, sürekli olarak farklı kategorilerde önceden oluşturulmuş şablonlar yaratıyoruz. Beyin fırtınası, çevik iş akışları, eğitim ve danışmanlık ve proje retrospektifi vb. dahil.

Son olarak diğer çevrimiçi beyaz tahtalardan farklı olarak yazılım altyapısındaki yetkinliğimiz VUCAC’ın aşağıdakileri desteklemesine olanak tanır: gerçek zamanlı işbirliği yüzden fazla kullanıcıyla aynı anda tek oturumda çalışabilirsiniz.

VUCAC ne zaman başladı?

2021’de kurulduk ve Eylül 2022’de VACUC’u başlattık.

Hala geliştirilecek çok şey olduğunu biliyoruz ve lütfen Bize Ulaşın Eğer sorunuz varsa.

Kaynaklar

Lütfen daha iyi bir görsel işbirlikçi olmanıza yardımcı olacak aşağıdaki önerileri okuyun.