Unsplash Entegrasyonu ve Geliştirilmiş Kaydırıcı

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Unsplash Entegrasyonu ve Geliştirilmiş Kaydırıcı

Shogun’da sürekli olarak açılış sayfalarını özelleştirme deneyimini daha basit ve daha keyifli hale getirmenin yollarını arıyoruz.

Ayrıca Sayfa Oluşturucu’yu her gün kullanan kişilerle en son ve en harika güncellemeleri paylaşmaktan her zaman memnuniyet duyarız.

Öyleyse konuya girelim. İşte Shogun Sayfa Oluşturucu’daki yenilikler.

#cta-visual-pb#Daha iyi bir Shopify mağazası oluşturunShopify için en iyi sayfa oluşturucuyla özelleştirerek mağazanızın markanız kadar benzersiz görünmesini ve hissetmesini sağlayın.Ücretsiz oluşturmaya başlayın

Unsplash ile büyüleyici görüntüler parmaklarınızın ucunda

Görsel olarak etkileyici mağaza sayfaları oluşturmak, çoğu zaman, oluştururken muhteşem fotoğrafların elinizde olmasına güvenebilir.

Hepimiz, aralarından seçim yapabileceğimiz, kendi yüksek çözünürlüklü görsellerimizin sonsuz bir kaynağına sahip olmayı çok isterdik, ancak durum her zaman böyle değildir.

Ancak Sayfa Oluşturucu’daki yeni Unsplash entegrasyonumuz sayesinde, mağaza sayfalarınıza ekleyebileceğiniz binlerce ücretsiz yüksek kaliteli görsele anında erişebilirsiniz.

Resim öğesini yerine sürüklemeniz, Resim Seç’e tıklamanız ve geniş Unsplash kitaplığında o mükemmel fotoğrafı aramanız yeterlidir. Bu kadar.

Aşağıdaki videoda Unsplash ile resim eklemenin ne kadar kolay olduğunu görün.

Slider öğenizin kanatlarını açmasına izin verin

Slider öğesi, ürün görsellerinizi tüm sayfayı kaplamayan bir formatta sergilemek için güçlü bir araçtır. Alışveriş yapanlar boş zamanlarında markanıza kapılmak için tıklayabilirler.

Önceden, atlıkarınca içinde hareket etmek için kullandıkları kontroller (oklar ve noktalar) her zaman görüntünün hemen dışında yer alıyordu. Şimdiye kadar.

Yeni “İçerik üzerinde kontroller” özelliğimiz sayesinde kaydırıcı resimleriniz tüm sayfaya yayılabilir. Ayrıca, kontrollerin (oklarınız ve noktalarınız) rengi üzerinde tam kontrole sahip olursunuz, böylece bunlar resimlerinizde kaybolmaz.

Aşağıdaki videoda Andy, bu yeni özelliği mağazanızda kullanmanın ne kadar kolay olduğunu gösteriyor.

Tavsiye Edilen:  Yeni: Daha kolay, daha iyi video pazarlama için Wistia entegrasyonu

Sayfa Oluşturucu deneyiminizi basitleştirmek için her zaman güncelleme

Sayfa Oluşturucu deneyiminizi olabilecek en iyi hale getirecek en son güncellemelerimizi ve entegrasyonlarımızı göstermekten her zaman heyecan duyuyoruz.

Artık Unsplash ile binlerce muhteşem görsele parmaklarınızın ucunda erişim ve Slider’ınızın bacaklarını esnetmesi için daha fazla alan sayesinde, daha da muhteşem mağaza sayfaları oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Ekibimiz Sayfa Oluşturucu’yu iyileştirmenin daha fazla yolunu bulurken gelecekteki ürün güncellemelerini takip edin.

#cta-visual-pb#Shopify mağazanızı kolaylıkla özelleştirinUnsplash görselleri ve daha şık Slider’lar ile mağaza sayfalarınız inanılmaz görünecek.Ücretsiz oluşturmaya başlayın