Web Sitenizi WordPress’te Oluşturmak için 10 Neden

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Web Sitenizi WordPress’te Oluşturmak için 10 Neden

Mevcut şirket web sitenizi değerlendirme sürecindeyseniz, şirketinizin web sitesini oluşturmak veya yeniden tasarlamak için özel bir web tasarım şirketi arıyorsanız veya mevcut şirket sitenize yeni özellikler veya işlevler eklemeyi düşünüyorsanız, bir noktada hangisini seçeceğinize karar vermeniz gerekecektir. üzerine inşa etmek istediğiniz platform.

İçerik Yönetim Sistemi (CMS) seçmek, PC ile Mac, PlayStation ile Xbox veya Apple ile Android arasında karar vermeye benzer. Sonunda, hangisinin ihtiyacınız olan özelliklere istediğiniz fiyat noktasında sahip olduğu ortaya çıkacak.

Web Siteniz için WordPress Kullanmak İçin En İyi 10 Neden

Bu yazıda, neredeyse yalnızca WordPress’te web siteleri oluşturmamızın en önemli on nedenine bakacağız ve şirketinizin web sitesi için WordPress’i kullanmanızı önereceğiz.

1. Uygun Maliyetlidir

Gelin, kapının hemen dışındaki ilk engel olan maliyetle mücadele edelim. CMS’niz olarak WordPress’te geliştirme yapmanın en çekici yönlerinden biri, son derece uygun maliyetli olmasıdır. Aslında WordPress’in kendisi ücretsizdir, dolayısıyla teknik olarak şirketinizin web sitesini ücretsiz olarak çalışır durumda tutabilirsiniz.

Elbette hayatta hiçbir şey gerçekten bedava değildir. WordPress web sitenizi ücretsiz olarak çalışır hale getirmek istiyorsanız, barındırma sağlayıcınız hakkında bilgi sahibi olmanız, büyük olasılıkla bir FTP uygulamasına ve bilgisine sahip olmanız ve en önemlisi bunu yapmaya istekli olmanız gerekir. Ücretsiz bir standart WordPress şablonu kullanın.

Çoğu şirket için, WordPress için özel bir şablon veya temaya yönelik Houston WordPress web tasarımı, platformda geliştirmeyle ilgili ana maliyettir. WIX’da, WordPress kullanan tipik web sitesi projesi, müşterinin ihtiyaçlarına bağlı olarak ortalama 5.000 ila 15.000 ABD Doları arasındadır.

2. Güvenilirdir

İnternette her zaman yeni bir şeyler varmış gibi görünebilir ve genellikle istikrarlı ve güvenilir olmadan önce geniş çapta benimsenir. Şüpheli güvenilirlik WordPress için bir sorun değildir.

Tavsiye Edilen:  Müşteriyi Elde Tutmada Nasıl Ustalaşılır?

WordPress neredeyse 15 yıldır piyasada ve yalnızca popülerliği ve desteği arttı. Aslında, WordPress yaklaşık 75.000.000 web sitesi tarafından kullanılıyor ve tüm web sitelerinin kabaca %19’unu oluşturuyor.

Bunlar kesinlikle şaşırtıcı rakamlar, bu nedenle WordPress’in sadece ayın tadı olup olmadığı konusunda şüpheniz varsa, yapmayın.

3. Ölçeklenebilir

WordPress’i ölçeklendirmek bazı küçük ve orta ölçekli işletmeler için hayati öneme sahiptir. Büyüdükçe web sitenizin de sizinle birlikte büyüyebileceğini bilmeniz gerekir.

WordPress büyümek için tasarlandı. Sayfalar, blog kategorileri, etiketler eklemek ve hatta eklentilerle işlevselliği genişletmek (bu konuya daha sonra değineceğiz) çocuk oyuncağı.

Hatta WordPress’i aynı anda birden fazla web sitesini çalıştıracak şekilde genişletebilirsiniz. WordPress Çoklu Site WordPress kurulumunuzu tek bir alan adının sınırlarının ötesine ölçeklendirmenize olanak tanır.

4. Kullanımı Kolaydır

Oldukça önemli bazı iş ihtiyaçlarını karşıladık, peki ya senin ihtiyacı var mı? Eğer işletemezseniz şirketinizin web sitesini ne üzerine inşa ettiğiniz kimin umurunda? İyi haber, WordPress’in kullanımı son derece basittir.

Bazı web sitesi içerik yönetim sistemlerinin, kullanılabilirlik konusunda çok az düşüncesi olan geliştiriciler tarafından yalnızca oluşturulmadığı, aynı zamanda tasarlandığı açıktır. Kullanılabilirlik WordPress için bir sorun değildir. Web sitenizi yönetme ve büyütmeye ilişkin günlük görevler, Microsoft Word kullanmak kadar sezgiseldir.

5. Yerleşik Bir Blogu Vardır

Modern dijital pazarlamanın en önemli yönlerinden biri içerik pazarlama stratejinizdir. İçerik pazarlama stratejilerinin çoğu, bir şirketin blogunun içerik üretme ve dağıtmanın temeli olmasıyla oluşturulur ve bu da blogu birçok işletme için mutlak bir zorunluluk haline getirir. Ticari blog yazmanın faydaları sayısızdır, bu nedenle web sitenizde bir bloga öncelik vermeniz çok önemlidir.

Daha iyi haber, her WordPress kurulumunun yerleşik bir blogu vardır. WordPress başlangıçta bir blog platformu olarak tasarlandı. Ancak o kadar popüler hale geldikten sonra geliştiriciler onu amaçlandığından çok daha fazlası için kullanmaya başladı ve WordPress daha geleneksel ve eksiksiz bir CMS olarak mevcut durumuna geçti.

Tavsiye Edilen:  Güçlü PPC Kampanyası Nasıl Oluşturulur: Pazarlamacılar İçin Hızlı Bir Kılavuz

Tutarlı bir şekilde blog yazma görevini üstlenemiyorsanız, bırakın WIX size profesyonel içerik pazarlama hizmetleri sunsun. Houston’daki SEO şirketimiz, markanızı olumlu bir şekilde temsil edecek ve aynı zamanda kârınızı artırabilecek ilgili trafiği çekecek şekilde blog yazma teknik becerisine sahiptir.

6. Özelleştirilebilir

Doğru tasarımcılar ve geliştiricilerle çalıştığınızda WordPress sitenizin sınırı gökyüzüdür. WordPress ile ilgili her şey özelleştirilebilir olacak şekilde tasarlanmıştır; bu, WordPress sitenizin benzersiz ve markaya uygun bir kullanıcı deneyimi tasarımına sahip olabileceği ve olması gerektiği anlamına gelir.

7. Birden Fazla Kullanıcısı ve Rolü Vardır

Şirketinizin ne yaptığına bağlı olarak, web sitenizin arka ucuna erişmesi gereken birden fazla ekip üyenizin olması ihtimali vardır. Ancak bu, tüm ekip üyelerinizin web sitesini arka uçtan güncelleme ve değiştirme konusunda aynı yeteneğe sahip olması gerektiği anlamına gelmez.

WordPress, birden fazla benzersiz kullanıcı oluşturmanıza ve bunları arka uçta onlara farklı ayrıcalıklar veren rollere atamanıza olanak tanıyarak bu sorunu çözer.

8. Genişletilebilir İşlevselliğe Sahiptir

WordPress’in en popüler özelliklerinden biri, ücretsiz ve ücretli eklentileri kullanarak işlevselliğini genişletme yeteneğidir. Eklentiler, sosyal paylaşım düğmeleri eklemek gibi çok basit araçlardan, oyunun kurallarını değiştiren eklentilere kadar çeşitlilik gösterir. BuddyPressWordPress web sitesini bir sosyal ağa dönüştüren bir eklenti.

İşletme sahipleri ve pazarlamacılar için muhtemelen daha da önemlisi, web sitenizi halihazırda kullandığınız araçlarla entegre etmek için mevcut olan çok sayıda eklentidir. 3. taraf araçlarla entegre edilecek popüler eklentiler arasında Google Analytics, SalesForce, HubSpot’uMailChimp, Sürekli İletişim, PayPal, Facebook, Instagram, Twitter ve çok daha fazlası.

9. Dünyanın en popüler CMS’sidir

Henüz WordPress’te satış yapmadıysanız, saf popülerlik istatistiklerine bakalım. WordPress, en yakın rakipleri Joomla ve Drupal’ın toplamından daha sık tercih ediliyor – şu anda geçerli CMS pazarının %55’i.

Tavsiye Edilen:  Meşgul İşadamı? Seo Ajansı Çalışmalarınızı Takip Etmek İçin Takip Edebileceğiniz SEO KPI'larını Kontrol Edin

10. Neredeyse Geleceğe Hazır

Yeni bir web sitesi oluşturmak veya eski bir web sitesini yeniden tasarlamak göz korkutucu, hatta korkutucu bir çaba olabilir. Bugün vereceğiniz kararlar gelecek yıllarda işinizi etkileyecektir.

Web sitenizi WordPress üzerinde oluşturmak, internetin gelecekte nereye gideceği konusundaki belirsizliğe karşı bahislerinizi korumanın en iyi yollarından biridir. Bugüne kadar WordPress, kullanıcılarına 100’den fazla sürüm sundu. Güncel kalma konusundaki bu kararlılık, gelecekteki istikrarın ve geçerliliğin büyük bir göstergesidir.

Her gün kaydedilen web sitelerinin neredeyse dörtte birinin WordPress üzerine kurulmasıyla WordPress, öngörülebilir gelecekte içerik yönetim sistemlerine öncülük etmeye devam edecek.

Götürmek

Bir işletme web sitesi oluştururken verilmesi gereken pek çok önemli karar vardır; en iyi içerik yönetim sistemini seçmek bunlardan sadece bir tanesidir.

Şirket siteniz için WordPress’i seçmenizin nedenleri çoktur ve biz yalnızca ilk on tanesini ele aldık. Bir WordPress tasarım şirketi arıyorsanız, WIX’a bugün ulaşın bir danışma planlamak için projenizde ilerlemenin en iyi yolunu keşfedebiliriz.