Webflow, pazarlama ekiplerinin özerkliğinde nasıl devrim yaratıyor?

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Webflow, pazarlama ekiplerinin özerkliğinde nasıl devrim yaratıyor?

Potansiyelinizi açığa çıkarın pazarlama ekipleri sunan devrim niteliğindeki CMS Webflow sayesinde özerklik gelişmiş teknik beceriler olmadan toplam.

Bu makalede, Webflow’un pazarlama ekiplerinizi nasıl başarılı büyüme motorlarına dönüştürdüğünü öğrenin. Bu devrim niteliğindeki çözümden yararlanmak için faydaları, en iyi uygulamaları ve temel eylemleri keşfedin.

Pazarlama ekibiniz için neden Webflow’u seçmelisiniz?

Pazarlamacılar için güçlü bir araç

Web akışı önerir güçlü ve çok yönlü çözüm özerklik ve performans arayan pazarlama ekipleri için özel olarak tasarlanmıştır. Webflow’u kullanarak, gelişmiş teknik becerilere ihtiyaç duymadan kendi web sitelerinizi oluşturmanıza ve yönetmenize izin veren kullanıcı dostu ve sezgisel bir ortamdan yararlanırsınız.

Webflow ile pazarlamacılar, etkili açılış sayfaları oluşturma, SEO optimizasyonu, içerik kişiselleştirme ve daha fazlası üzerinde tam kontrole sahiptir. Geliştiricilere güvenmeden sayfalarınızı kolayca güncelleyebilir ve yineleyebilirsiniz, size zaman kazandırır ve pazarınızdaki sürekli değişikliklere duyarlı kalırsınız.

Geliştiricilere daha az bağımlılık

Webflow ile geliştiricilere aşırı güvenmeye veda edersiniz. web sitenizi yönetme. Artık değişiklik veya güncelleme yapmak için teknik kaynakların kullanıma sunulmasını beklemenize gerek yok. Webflow’un kullanıcı dostu görsel arayüzünü ve CMS’yi kullanarak, pazarlama ekibiniz çevrimiçi varlığınızın tam kontrolünü alarak hızlı ve verimli bir şekilde değişiklikler yapabilir.

Geliştiricilere olan bağımlılığı azaltmak, şunları yapmanızı sağlar: özerklik ve esneklik kazanmakpazar fırsatlarına anında tepki vermenizi sağlar ve rekabetçi kalmak. Uzatılmış teslim sürelerini veya maliyetli dış kaynakları beklemeden yeni fikirleri test edebilir, farklı tasarımları deneyebilir ve kullanıcılarınızın performansına ve geri bildirimlerine göre sitenizi optimize edebilirsiniz.

Webflow ile pazarlama ekibiniz en iyi yaptıkları şeye odaklanabilir: işinizin büyümesini teşvik edin Ve somut sonuçlar üretmek.

Pazarlamacılar için Webflow’un Faydaları

Kontrol sayfası erişimi ve düzenleme

Webflow ile, sayfalarınıza erişim ve sayfalarınızı düzenleme konusunda tam kontrol. Ekibinizin her üyesi için düzenleme izinleri belirleyerek onlara sitenizdeki metin veya resimler için yalnızca düzenleme erişimi verebilirsiniz.

Tavsiye Edilen:  Görsel Pazarlama - 2023 İçin En İyi Stratejilerde Ustalaşmak

Böylece sitenizde güvenliği ve tutarlılığı korurken iş arkadaşlarınızla kolayca işbirliği yapabilirsiniz. Artık karmaşık izinlerle uğraşmak veya istenmeyen değişiklikler hakkında endişelenmek yok. Webflow, içeriğinizin kontrolünü elinizde tutmanıza izin vererek içinizin rahat olmasını sağlar.

Ayrıca Webflow’un düzenleyici modu ile sitenizin tasarımının “bozulmayacağından” emin olabilirsiniz.

CMS ile dakikalar içinde yeni sayfalar oluşturun

Web akışı yerel olarak şunları içerir: içerik yönetim sistemi Rekor sürede yeni sayfalar oluşturmanıza olanak tanıyan güçlü ve kullanıcı dostu (CMS).

Karmaşık adımlardan geçmeye veya geliştirici müdahalesini beklemeye gerek yok. Webflow arayüzü sayesinde, temel noktalara odaklanarak içeriğinizi birkaç tıklamayla ekleyebilir, değiştirebilir ve düzenleyebilirsiniz: mesajınızı hedef kitlenize etkili bir şekilde iletin. Web sitenize hemen yeni sayfalar ekleyerek çeviklik ve yanıt verme yeteneği kazanın.

Bunu yapmak için, sitenizin geliştirme aşamasında geliştirici koleksiyonlar oluşturacaktır (örneğin, bir Blog makalesi koleksiyonu, Müşteri referansları, Müşteri vakaları vb.).

Bu koleksiyonların yukarı yönde belirlenen belirli alanları olacaktır (örneğin, bir blog makalesi koleksiyonu için başlık, açıklama, öndeki resim için bir resim alanı, makalenin gövdesi için zengin bir metin alanı vb. için metin alanları buluruz. ).

Bu koleksiyonlarla, yeni öğeler (örneğin yeni blog makaleleri) oluşturmak için alanları bir form gibi doldurabiliriz.

Geliştirme aşamasında, geliştirici otomatik olarak yeni sayfalar oluşturabilmek için CMS’ye bağlı kontrollerle “şablon” sayfaları oluşturmuş olacaktır.

Web akışı düzenleyici modu

Webflow’un düzenleyici modunda ustalaşmayı öğrenin

Yeni sayfalar oluşturmak için bileşenleri kullanma

Webflow’daki geliştirme aşamasında, geliştirici bir bileşen kitaplığı projenizin içinde, böylece birden çok bileşeni Lego stilinde bir araya getirebilir ve kendi web sayfanızı oluşturabilirsiniz.

Bu bileşenler tasarım aşamasında düşünülür ve size kopyala-yapıştır ile kolayca test edilecek (örneğin a/b testleriniz için) yeni sayfalar oluşturma olanağı sunar.

Tavsiye Edilen:  Tarım Aletleri Markaları için Dijital Pazarlama Stratejileri

Webflow’da bileşenler nasıl kullanılır?

Bir Stil Kılavuzu ile sitenizde tutarlılığı koruyun

Bir Webflow projesi geliştirirken ilk aşamalardan biri, stil rehberi oluştur / özelleştir Projede.

Bu stil kılavuzu, bir veya daha fazla proje yazı tipini, rengi, düğme tasarımını, aralığı vb. tanımlayacaktır.

Bu stil kılavuzuna kolayca erişilebilir ve Webflow Designer’da kolay düzenleme için iyi yapılırsa net ve kesin bir adlandırma kuralı kullanır. Kullanılan sınıf sayısını aşırı yüklemeden projede tutarlılığı korumanıza olanak tanır ve bu nedenle web sitenizin performansında avantaj sağlar.

Digidop ile bir Webflow geliştirme projesinin bir parçası olarak stil rehberiniz, proje boyunca optimum tutarlılığı sağlayan ve evrensel olan Önce Müşteri metodolojisini kullanacaktır.

web akışı stil rehberi

Webflow ile pazarlama ekibinizin verimliliğini en üst düzeye çıkarın

Özerklik ve tutarlılık arasında doğru denge

Pazarlama ekibinizin etkinliğini en üst düzeye çıkarmak söz konusu olduğunda, Webflow mükemmel dengeyi sunar: özerklik ve tutarlılık.

Gelişmiş özellikleri sayesinde, pazarlamacılarınız sürekli olarak geliştiricilere güvenmeden siteniz için içerik oluşturabilir ve yönetebilir. Bu artırılmış özerklik, pazarlama hedeflerinize ulaşmak için daha duyarlı olmalarına ve yeni fikirleri ve stratejileri hızla uygulamalarına olanak tanır.

Webflow ile net yönergeler belirleyebilir, yeniden kullanılabilir şablonlar oluşturabilir ve tüm sitenizde görsel ve yapısal tutarlılık sağlamak için kontrol sistemleri kurabilirsiniz. Bu, ekibinize tutarlı ve profesyonel bir marka imajını korurken kendilerini ifade etme özgürlüğü verir.

Webflow Digidop Ajansımız tarafından kişiselleştirilmiş eğitim

Digidop’ta, çevrimiçi stratejinizin etkinliğini en üst düzeye çıkarmak için pazarlama ekibinizi eğitmenin önemini anlıyoruz.

Ajansımızla yakın çalışarak, siz ve ekipleriniz için özel olarak tasarlanmış kişiselleştirilmiş eğitim kurslarına erişme konusunda özel bir fırsattan yararlanırsınız. Amacımız, Webflow’da özerk olmak ve tam potansiyelinden yararlanmak için gerekli becerileri geliştirmenize yardımcı olmaktır.

Tavsiye Edilen:  İçerik Erişimini Arttırmada Çalışan Savunuculuğunun Rolü

Eğitimimizin odak noktası Web akışı CMS öğrenimi, sadece birkaç dakika içinde yeni sayfalar oluşturmanıza olanak tanır. Önceden oluşturulmuş bileşenlerin kullanımı sayesinde, herhangi bir kodlama bilgisi gerektirmeden kolayca çekici ve işlevsel sayfalar oluşturabilirsiniz. Ayrıca size sitenizdeki metinleri ve resimleri nasıl değiştireceğinizi öğreterek, ihtiyacınız olduğunda içeriğinizi güncelleme konusunda size tam bir özgürlük sunuyoruz.

Eğitim kurslarımızın en önemli avantajlarından biri, geliştiricilere bağımlılıktan arınmış. Sitenizi bağımsız olarak yönetmeyi öğreneceksiniz, bu da bir teknik ekibin müdahalesini beklemenize gerek kalmadan değişikliklere hızla tepki vermenizi ve çevrimiçi varlığınızı optimize etmenizi sağlayacaktır.

Sonuç olarak, Webflow ile pazarlama ekibiniz kontrolü ele alabilir, yaratıcılıklarını ortaya çıkarabilir ve web’i sınırsızca fethedebilir. Digidop, otonom uzmanlar olabilmeniz için size kişiselleştirilmiş eğitim sunarak bu macerada size eşlik etmeye hazır. Teknik kısıtlamaların sizi engellemesine izin vermeyin, Webflow’u müttefikiniz yapın ve ekibinizin dijital sahnede parlamasına izin verin. Çarpıcı sonuçlara ve benzeri görülmemiş başarıya hazır olun!