WinBlogTem – Ücretsiz Duyarlı Blogger Şablonu – Showeblogin

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:WinBlogTem – Ücretsiz Duyarlı Blogger Şablonu – Showeblogin

Öne çıkan, en yeni, ilgili ve popüler gönderi widget’larının etkinleştirildiği duyarlı bir blogcu şablonu olan WinBlogTem’in (Windows Blogger Şablonu) ücretsiz kopyasını edinin.

WinBlogTem (Kazançdows Blogger Template), Ocak 2015’in ilk gününde başlatılan duyarlı bir blogger şablonudur. BlogSpot.com blogları için yüzlerce Showeblogin mutlu premium üyesi/müşterisi için özel olarak geliştirilmiştir.

WinBlogTem’i zaten binlerce blogcuya sattım. Şimdi, 2021 yılında blogger blogunuz için ücretsiz olarak alacaksınız.

WinBlogTem’i altbilgi bağlantıları olmadan ve sitemize herhangi bir geri bağlantı olmadan satın aldıkları için, gizlilik amacıyla web sitemizde Adlarını ve blog URL’lerini belirtmeyeceğim.

Bugün, WinBlogTem şablonunun şu anda kullanılabilir olduğunu duyurmaktan büyük mutluluk duyuyorum. sınırlı bir süre için ücretsiz. Bu, WinBlogTem’i artık ücretsiz olarak edinebileceğiniz anlamına gelir (altbilgi bağlantıları olmadan) SuperWebTricks.com’da zaman zaman öngörülebilecek bazı koşulları yerine getirdikten sonra.

WinBlogTem’i ücretsiz olarak nasıl edinebilirim?

Kurulum: Blogger Şablon Özelleştirmesine aşina değilseniz endişelenmeyin. Bu sayfadan (altbilgi bağlantıları ile) indirmiş veya herhangi bir geri bağlantı olmadan talep etmiş olmanızdan bağımsız olarak, WinBlogTem’i ücretsiz olarak blogger blogunuza kuracağım (Gizli Ücret Yok).

WinBlogTem’in bazı özellikleri aşağıdadır:

 1. Otomatik Gönderi Özeti
 2. Daha Yeni/Eski Yazılar yerine Blog Yazısı Başlıkları
 3. İçerik haritalarında gezinme
 4. Son Dakika Haberleri Widget Çubuğu
 5. Özel Yazar Profili
 6. Özelleştirilmiş İletişim Formu
 7. Öne Çıkan Gönderi Kaydırıcısı
 8. Başlığa Duyarlı Menü
 9. Meta etiketler Etkin
 10. Optimize Edilmiş Web Sayfası Başlıkları
 11. Popüler Yazılar Widget’ı
 12. Gönderi Parçacıkları
 13. Son Blog Yazıları
 14. İlgili Blog Yazıları
 15. Duyarlı Açılır Sekme Menüsü
 16. Arama kutusu
 17. Şık Etiketler
 18. WinBlogTem Birden Fazla Cihazda Çalışır

Belirtilen Kodlama: WinBlogTem, HTML5, CSS3, JavaScript ve XML için Evrensel karakter kümesi Dönüşüm Biçimi (UTF) 1 bayt (8 bit) karakter kodlaması içerir.

HTML Sürümü: HTML5 kullandık ve bu nedenle HTML tabanlı WinBlogTem Blogger şablonunu bildirmek için eklendi.

Tavsiye Edilen:  CSS: Yaygın Tuzaklar, Veriler ve İdeal Kurulumlar

Birden Fazla Cihazda Çalışır: WinBlogTem, internette gezinmek için kaynakları ne olursa olsun tüm kullanıcılar için tasarlanmıştır. Başka bir deyişle, blogger bloglarınıza daha fazla ziyaretçi çekmek için küçük telefonlardan (240 x 320) büyük kişisel bilgisayarlara (1024 x 768) kadar tüm cihazlarda çalışır.

Optimize Edilmiş Web Sayfası Başlıkları: Varsayılan olarak blogger, önce Blog başlığını ve ardından belirli blog sayfasının adını (ana sayfa hariç) görüntüler ve sonuçta uzun TITLE web sayfası başlığı oluşur. Ancak, Google, Bing ve ASK vb. dahil olmak üzere çoğu arama motorunun sayfa sıralamasında üst sıralarda görünmesi için yalnızca blog gönderisini/sayfa adını başlık olarak gösterme tekniğini kullandık. Ek olarak, Etiketler için SEO dostu web sayfası başlıkları da belirledik. , arama, dizin ve 404 Hatası vb.

404 Bulunamadı Hatası: Bu şablonda, örneğin 404 hatası bulunmayan web sayfalarını özelleştirdik. Bu nedenle, blogger’ın varsayılan “Üzgünüz, aradığınız sayfa bu blogda yok” mesajı yerine kullanıcılar için birçok seçeneğin bulunduğu güzel bir web sayfası mesajı göreceksiniz.

Abone ol: Gönderi / Yorumlar (Atom): Bu şablonu dinamik görünüm için özelleştirdik ve bu nedenle, blogger çağrı cihazının veya yorum kutusunun altında blogger’ın varsayılan yayınlarını/yorumlarını besleme bağlantılarını görmeyeceksiniz.

Meta etiketler Etkinleştirildi: Blogger’ın varsayılan Meta Etiketi ayarlarının yanı sıra, blogger tarihinde ilk kez gönderi parçacıklarını tüm canlı ziyaretçilere göstermek için benzersiz bir teknik uyguladık. Aslında, bu gönderi alıntıları, kullanıcıların arama sonuçlarında blogunuzu tıklamayı seçmelerine yardımcı olacaktır.

Otomatik Gönderi Özeti: Halihazırda gönderi parçacıklarını görüntülediğimiz statik sayfa dışında tüm sayfalarda (ana sayfa dahil) her blog gönderisinin başlığı ve özeti ile birlikte bir küçük resim göreceksiniz. Böylece, daha fazlasını oku metin bağlantılarıyla atlamadan sonra özetler oluşturmak için her blog gönderisine manuel olarak atlama araları eklemeye gerek yoktur.

Tavsiye Edilen:  10 najlepszych przykładów treści interaktywnych w e-mail marketingu

Son Blog Yazıları: Bu özellik benzersizdir ve çevrimiçi olarak bulunan diğer blogcu şablonu kaynaklarından farklıdır. Bu şablonun kenar çubuğuna swtRBP widget’ı yerleştirdik. Belirli bir etiket/kategori ile ilgili son blog gönderilerini statik bir sayfada yani blogger blog gönderileri/sayfalarında göstererek swtRBP’nin keyfini çıkarabilirsiniz.

İlgili Blog Yazıları: İlgili gönderileri her bir gönderinin hemen altına ekledik. Ek olarak, ana sayfanızda ve arama etiketi sayfalarında görüntülemeyi seçtiğiniz her blog gönderisinin altına ilgili gönderiler ekledik.

Öne Çıkan Gönderi Kaydırıcısı: Bu seçenekle, istediğiniz sayıda gönderiyi otomatik kaydırma efektiyle öne çıkan gönderiler olarak vurgulayabilirsiniz. Bu, öğe/yazı sayfası dışındaki tüm sayfalarda görünür olacaktır. Öne çıkan gönderileri tüm blogger sayfalarında görüntüleme seçeneğini ayarlayabilirsiniz.

Popüler Yazılar Widget’ı: Varsayılan blogger popüler gönderiler widget’ını özelleştirdik, böylece artık her popüler gönderi ve küçük resmin farklı renkleri ile harika görünüyor.

Başlığa Duyarlı Menü: Başlığın üst kısmında, hakkımızda, reklam ve bize ulaşın vb. blogger blog sayfalarınızı bağlamanıza olanak tanıyan bir menü çubuğu göreceksiniz. Ek olarak, bu başlığa duyarlı menü aracılığıyla blogunuzun sağ üst köşesindeki sosyal medya profillerinizi de bağlayabilirsiniz.

Duyarlı Açılır Sekme Menüsü: WinBlogTem duyarlı bir blogcu şablonudur ve bu nedenle, blog ziyaretçileriniz tarafından kullanılan tüm cihazları uyarlayan duyarlı bir açılır sekme menüsü ekledik.

Arama kutusu: Duyarlı sekme menüsünün kendisinde yüzen hoş görünümlü bir arama kutusu yerleştirdik. Arama sonuçları ana blogger blog penceresinde görünecek, bu da kullanıcınızın blogunuzda canlı olacağı anlamına gelir.

Son Dakika Haberleri Widget Çubuğu: Son dakika haber pencere öğesi çubuğu, blogunuzun en son gönderilerini kaydırma çubuğunda otomatik olarak görüntüler. Ek olarak, bu son dakika haber widget çubuğuna eklenmiş bir E-posta Bülteni abonelik kutusu vardır.

Özel Yazar Profili: Her blog gönderisinin bitiminden sonra, blog gönderisi yazar adını, fotoğrafını, kısa özgeçmişini ve sosyal medya profil bağlantılarını vb. görüntüleyebileceğiniz özel bir yazar profili kutusu göreceksiniz.

Tavsiye Edilen:  ChatGPT 4'e (GPT 4) Ücretsiz Erişmek veya Kullanmak İçin 5 Site

SEO Breadcrumbs Gezinme: Gönderi başlığının yukarısında, arama motorlarının yanı sıra blogunuzun kullanıcılarının blogunuzu daha kolay anlamasına ve gezinmesine yardımcı olacak SEO dostu kırıntıları gösterdik.

Gönderi Parçacıkları: Her bir blog gönderisi düzenleyicisinin sağ kenar çubuğundaki gönderi açıklama kutusuna ne yazacak olursanız olun, aynı gönderi alıntıları, canlı blog ziyaretçilerinize ilgili gönderi başlığının hemen altında bir gönderi parçacığı kutusunda özet olarak gösterilecektir.

Daha Yeni/Eski Gönderiler yerine Blog Gönderisi Başlığı: Varsayılan blogcu teması, blog çağrı cihazında daha eski ve daha yeni metin bağlantılarını görüntüler. WinBlogTem, Eski/Yeni Yazı metin bağlantıları yerine eski ve yeni blog yazılarının başlıklarını göstermek için CSS3 etkinleştirilmiş fareyle üzerine gelme efektine sahiptir.

Özelleştirilmiş İletişim Formu: Blogger varsayılan iletişim formunu, temizle düğmesi ve gerekli alan metni bilgileriyle daha profesyonel görünecek şekilde özelleştirdik.

Şık Etiketler: WinBlogTem’de, fareyle üzerine gelme efekti üzerinde farklı renklere sahip şık bir etiket/kategori görünümü elde edeceksiniz. Etiketler, blogger blog gönderilerinizi farklı kategorilerde etiketlemek için kullanılır.

Bu son değil, başka pek çok özellik var, yani. RSS için altbilgi menüsü ve Bize Ulaşın sayfası metin bağlantılarının yanı sıra sol taraftaki otomatik güncellenen telif hakkı bilgi çubuğu, özelleştirilmiş yorumlar kutusu, dört sütun altbilgisi ve iki sütun kenar çubuğu ile birlikte reklamlar için iki sütun üst başlığı, üst gövde ve üst altbilgi pencere öğesi yuvaları ile dinamik düzen vesaire.

Ah! Tanrım, WinBlogTem ile ilişkili pek çok özellik var. Tüm faydalarını görmek için sadece ziyaret etmek WinBlogTem’in Canlı Demosu blogger teması ve değerli geri bildirimlerinizi bana bildirin.