WordPress uygulama oluşturucularının yazılım ortaklık programları için en iyi olmasının 5 nedeni

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır: WordPress uygulama oluşturucularının yazılım ortaklık programları için en iyi olmasının 5 nedeni

– – – – – – – – – – – – – – – ✍️ – – – – – – – – – – – – – – –

Affiliate Marketing, minimum çabayla gelir elde etmenin harika bir yöntemidir.

Çoğu satıcının ortaklık programları zaten kurulu olduğundan ve otomatik olarak yönetildiğinden, başlamak için herhangi bir yatırıma veya kuruluma ihtiyacınız yoktur.

Gerçekten ihtiyacınız olan tek şey, muazzam potansiyele sahip doğru platform ve kendi kanalınızda hiç tereddüt etmeden destekleyebileceğiniz bir fikir, ürün veya hizmettir.

Başlıktan anlaşılabileceği gibi, size bağlı kuruluş nişiniz olarak bir DIY WordPress uygulama oluşturma platformu seçmenin faydalarını anlatmak için buradayız.

EasyAffiliate’e göre teknoloji, bağlı kuruluş endüstrisindeki en büyük ikinci niştir.

Mobil uygulamalar ve kodsuz geliştirme teknolojileri sektörün geleceği olduğundan, bir uygulama oluşturucuyla ortaklık yapmak en iyi seçeneğiniz olabilir.

Avantajları keşfetmek ve neden kodsuz WordPress uygulama oluşturucularının lehine olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin. Hadi başlayalım!

#1: WordPress en iyi ve en popüler CMS’dir

Orada düşük kodlu ve kodsuz uygulama oluşturucuların çeşitli türleri vardır. Hepsi farklı türden ihtiyaçlara ve çeşitli hedeflere sahip kitlelere hitap ediyor.

Ancak görebileceğiniz gibi, başlıkta WordPress uygulama oluşturucularına vurgu yaptık.

Bunun nedeni çoğu Kendin Yap uygulama oluşturucular, web sitenizi kodlamadan bir uygulamaya dönüştürmenize olanak tanır.

İnternetin çoğu WordPress olduğundan, WordPress web siteleriyle ilgilenme konusunda uzmanlaşmış uygulama oluşturucular ilgi alanlarımızın merkezinde yer alır.

WordPress endüstri lideridir!

WordPress, piyasada büyüleyici ve neredeyse dudak uçuklatan ve akıllara durgunluk veren bir tutuşa sahiptir. Bol miktarda var İstatistik aynı şeyi kanıtlamak için.

%60’ın üzerinde bir CMS pazar payına ve genel pazarda %37’lik bir paya sahiptir. Bu, tüm web’in yaklaşık üçte birinin WordPress olduğu anlamına gelir.

Küçük veya kapsamlı değişikliklerle web siteleri oluşturmak isteyenler için tek noktadan, kolay, uygun maliyetli ve kelime sınıfında bir çözüm olduğu için insanlar bu CMS platformuna yöneliyor.

Tavsiye Edilen:  Ilumine AI: AI ile Yaratıcılıkta Devrim Yaratmak

Çoğu web sitesi WordPress olduğundan, hedef kitlenizin çoğunun diğerlerine kıyasla WordPress uygulama oluşturucularıyla ilgilenme olasılığı yüksektir.

Bu nedenle, odaklanmak ve belirli bir segmenti hedeflemek sizin işinizse, fazla düşünmeden WordPress uygulama oluşturucularına gidin.

#2: Uygulamalar, vazgeçilmez aracımız haline geldi

WordPress gerçekten web siteleri dünyasında hüküm sürüyor. Ancak, dünya hızla ve aktif bir şekilde mobile doğru ilerliyor.

Mobil web siteleri de oldukça popüler olsa da, daha fazla taşınabilirlik, erişilebilirlik kolaylığı, kullanım kolaylığı ve daha fazlasını sağlayan uygulamalarla boy ölçüşemezler!

Hemen hemen her sektörün ve her işletmenin mobil öncelikli bir yaklaşımla ilerlemesinin nedeni budur.

Neredeyse çok niş, sektör, sektör, işletme, organizasyon, kurum vb. en önemli müşterileri olarak mobil kullanıcıları hedefliyor.

Blog yazarları ve girişimciler gibi kişiler bile, işlerini daha da ileriye taşımak ve ölçeklendirmek için uygulamalara ilgi göstermeye başladı.

Bu nedenle, izleyicilerinize mobil ticaret endüstrisine girme hedeflerini kolaylaştıran bir şey sunmak sizi bir yerlere götürebilir.

Buna bayılacaklar ve bu fikri müşterileriniz veya ziyaretçileriniz arasında yayarak büyük komisyonlar kazanacaksınız.

Önerilen Okuma: Bayi Programları ve Bağlı Kuruluş Programları: İşte bilmeniz gereken her şey

#3: Kod içermeyen teknoloji işleri kolaylaştırıyor

Kuşkusuz, mobil uygulamalara ve uygulama indirmeye büyük bir talep var ve kullanım önümüzdeki yıllarda daha da artacak.

Ancak bu büyük talep, mevcut geliştirme pazarı tarafından olması gereken hızda karşılanmıyor.

Hepimiz akıllı telefonların hayranıyız. Buna rağmen, oradaki uygulamaların sayısı, web’deki toplam web sitesi sayısıyla neredeyse hiç rekabet edemez.

Bu, doldurulması gereken bir uçurum olduğunu açıkça gösteriyor!

Geleneksel ve özel uygulama geliştirme teknikleri, büyük talep ve arz açığı, abartılı maliyetler, yüksek geri dönüş süresi vb. gibi mevcut zorlukların üstesinden gelmekte başarısız oluyor.

Sorunlar bitmiyor!

İnsanlar, ajansları ve profesyonelleri işe almak ve iyi ve tam özellikli bir uygulama almak için aylarca ve milyonlar harcamak istemiyor. Herkesin bunu yapacak zamanı ve kaynağı yok!

Ayrıca süreç üzerinde tam kontrol sağlamaz.

Tavsiye Edilen:  Hangi Hashtag Aracı Daha İyi?

Peki çözüm nedir?

Evet, doğru tahmin ettiniz.

Yanıt, kodsuz uygulama geliştirmeyi mümkün kılan DIY uygulama oluşturucularıdır yukarıda listelenen tüm sorunlara ve sınırlamalara.

Akıllı mekanizmalar ve kullanıcı dostu teknoloji içeren uygulama oluşturucular, uygulama geliştirmenin çehresini değiştirebilir ve onu daha demokratik hale getirebilir.

Bu tür uygulama oluşturucular, kodsuz, uygun fiyatlı, kullanımı kolay, tasarım ve geliştirme özgürlüğü kazandırdıkları ve kontrolü ellerinize verdikleri için uygulama geliştirmenin gücünü parmaklarınızın ucuna getiriyor.

Kodsuz teknoloji, bugünün ve geleceğin bir parçasıdır ve bu nedenle, onların bağlı ortakları olarak bu tür platformlardan kesinlikle en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

#4: Daha fazla insan (özellikle Y kuşağı) Kendin Yap çözümleri istiyor

“Kendin Yap” terimi son birkaç yılda büyük bir popülerlik kazandı.

Bugüne kadar Google, ‘DIY’ yazıp arattığınızda 3,53,00,00,000 sonuç veriyor.

Neredeyse her niş ve sektörde bir Kendin Yap öğreticileri, kanalları, platformları, blogları, videoları vb.

Örneğin, 2018’de yayınlanan bir rapora göre, o yıl ABD nüfusunun yaklaşık dörtte biri ev tadilatı yaptı ve yalnızca yüzde yedisi bunları tamamlamak için bir profesyonel kullandı. Bunun nedeni, çoğunun kendi aletlerine sahip olması ve DIY yoluna gitmesidir.

Dünyanın tartışmasız en büyük mobilya markası olan IKEA’yı herkes bilir. Montaja hazır (veya DIY) mobilyalara büyük ölçüde odaklanır ve aynı zamanda onları mobilya endüstrisinde en sevilen ve aranan seçenekler haline getirir.

Bu sadece birkaç sektörden bir örnek. DIY, özellikle Y kuşağı arasında oldukça popüler hale geliyor ve her sektör bundan etkileniyor.

Özellikle COVID’in vurduğu dünyada, ne zaman bir görevle karşılaşsak veya bir şeyi halletmek istesek, yardım için bir profesyonel tutmak veya bir mağazaya veya servis merkezine gitmek ilk tepkimiz değildir. Sonunda “Bu nasıl yapılır ve bu nasıl yapılır” Google’da arama yaparız.

Aynı şey uygulamalar için de geçerli olabilir.

Pek çok kişinin henüz ev dekoru zanaat ürünleri oluşturmanın ve mobilya montajının yanı sıra web üzerinde kendi uygulamalarını da oluşturabileceklerini öğrenmediği doğrudur.

Ancak onlara da aynı şeyi söyleyebilir ve kendin yap ve mobil uygulamalara olan sevgilerinden yararlanabilirsiniz.

Tavsiye Edilen:  "İncelemeler mağazamın SEO'su için önemli mi?"

Kendin Yap uygulamalarının harika bir ortaklık fikri olduğunu size daha önce söylemiştik!

Önerilen Okuma: Satış Ortaklığı Pazarlaması hakkındaki mitleri çürütmek

#5: Kolay, karlı ve gelecek dostu

Şimdi sizin için özetleyelim!

DIY uygulama oluşturucuları, özellikle WordPress web sitelerini uygulamaya dönüştürenler, bağlı kuruluş pazarlamacıları için harika ortaklar olabilir.

Bunun nedeni ise:

  1. Bağlı kuruluş pazarlaması, para kazanmanın kolay ve zahmetsiz bir yoludur
  2. Uygulamalara dönüştürülmeyi bekleyen çok sayıda WordPress web sitesi var.
  3. Mobil uygulamalar sadece kullanıcı dostu değil, aynı zamanda gelecek dostu bir teknolojidir.
  4. Mobil uygulamalara ve DIY uygulama oluşturma araçlarına büyük bir talep var
  5. Bu nişte nispeten daha az rekabet ve daha fazla büyüme şansı var

Kulağa ilgi çekici mi geliyor? Eh, olmalı!

Ne de olsa, bu niş yeni büyümeye başladı ve henüz zirvesine ulaşmadı.

Muazzam bir büyüme ve kar potansiyeline sahiptir ve uzun vadede fayda sağlamak isteyen bağlı kuruluş pazarlamacıları için en iyisidir.

AppMySite gibi DIY uygulama üreticileri tarafından sunulan bir ortaklık programına kaydolmak son derece kolaydır.

Komisyonları, trafiği, satışları, karları, ödemeleri vb. kaydetmek ve yönetmek için bir tıklama yeterlidir.

Tamamlanıyor!

Bunlar, ortaklık ortaklıkları için bir DIY WordPress uygulama oluşturucu seçmenin faydalarını detaylandıran en önemli 5 nedendi.

Bir blogunuz olsun, bir CMS web siteniz veya iyi trafik çeken başka bir platformunuz olsun, varlıklarınızı kullanmaya başlamalısınız.

Kodsuz bir uygulama oluşturucu tarafından sunulan bir ortaklık programına kaydolun ve getirdiğiniz her satış için kazanmaya başlayın. Yapabilirsiniz buraya tıklayın hakkında daha fazlasını okumak için. Devam edin ve ne kadar kısa sürerse sürsün, faydalı ve fütüristik bir şeye yatırım yapın.

Veri ve Görüntü Kaynakları: