Xperience Commerce 2023’den Heyecan Verici Duyurular

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Xperience Commerce 2021’den Heyecan Verici Duyurular

Bu hafta, büyüyen bir doğrudan tüketiciye yönelik işletme olarak olağanüstü çevrimiçi alışveriş sunmak için neler gerektiğine ilişkin eyleme geçirilebilir bilgileri paylaşmak üzere ilk Xperience Commerce (XCOM) sanal etkinliğimize ev sahipliği yaptık.

Ve 1.300’den fazla kayıt yaptıranımız, sponsorumuz ve panelistimiz sayesinde bu etkinlik kitaplara geçti.

Canlı gösteriyi kaçırdıysanız veya ürün açılışı sırasında yapılan önemli duyuruların kısa bir özetini istiyorsanız, aşağıda bir özetimiz var!

1. Shogun Frontend, mağaza açılışlarında heyecan verici bir büyüme ve ivme görüyor

Müşterilerin geçen yıl Shogun Frontend ile bir düzineden fazla başsız site açtığını gördük; bunların altısı son üç ayda oldu. Bu müşteriler arasında her ay yeni alt markaların piyasaya sürüldüğü çok uluslu markalar bulunmaktadır.

Ve sonuçlar, bu markaların alışveriş deneyimini ışık hızında yükselten güzel vitrinler oldu.

Bu olağanüstü sitelerden bazılarına herhangi bir cihazda göz atın:

  • Onebladeshave.com – Zarif paralaks kaydırmaya ve güzel görüntülere dikkat edin; üstelik hepsi çok yüksek sayfadan sayfaya yükleme süresinde.
  • Nomadgoods.com – Ürün sayfalarına ve anlık çeşit seçimlerine göz atın (ve hazır oradayken yeni bir iPhone kılıfı alın).
  • Kyoku.com – Her Kyoku sallantısının içinde ne olduğunu anlatan stop motion video ne kadar havalı? Güzel bir şekilde yürütülen zengin mağazacılık faaliyette.
  • Daring.com – Canlı, ilgi çekici ve hızlı, Daring’in web sitesindeki görüntüleri tanımlamak için kullanacağım kelimelerden yalnızca birkaçı.

Kyoku sitesindeki stop-motion videonun kullanımı istisnai bir durum değil.

2. Satıcıları güçlendirecek heyecan verici geliştirmeler

Shogun Frontend, birleşik bir ön uç platformunda fikirlerden sonuçlara kadar olan boşluğu kısaltmak için burada.

XCOM’daki üç önemli platform duyurusuna bir göz atalım:

Başsız ticaret için oluşturulmuş bir İçerik Yönetim Sistemi

İçeriğiniz e-ticaret mağazanızın omurgasıdır ve yerel CMS’miz esnek ve ölçeklenebilir olduğundan tüm ekibiniz hızlı bir şekilde oluşturup yineleyebilir.

Shopify veya BigCommerce’deki e-ticaret arka ucunuzla sorunsuz bir şekilde entegre edilen ürün verileri, başsız vitrininize ayakta duracak sağlam bir temel sağlamak için dinamik olarak güncellenir ve düzenlenir.

Vitrin önizlemelerine sahip Site Deneyimi Yöneticisi

Güvenle oluşturun ve başlatın.

Ön Uç Deneyim Yöneticisi, yerleşik bir Canlı Önizleme ile birlikte gelir; böylece ne oluşturduğunuzu, onu oluştururken görebilirsiniz.

Önizleme URL’leri, geri bildirim ve onay için paydaşlarınızla bağlantıları kolayca paylaşmanıza yardımcı olarak yeni mağaza sayfalarınızın iş akışlarını kolaylaştırır.

Mağaza senkronizasyonu (çok yakında!)

İster özel bir özelliği test ediyor olun, ister sahnelemede yeniden tasarım yapıyor olun, ister birden fazla alt markayı ve bölgesel vitrini yönetiyor olun, mağaza senkronizasyonu tam size göre.

Mağaza senkronizasyonu ile içeriği bir Ön Uç mağazasından diğerine kopyalayarak zamandan ve emekten tasarruf edebilirsiniz.

3. Vizyonu belirlemek: Başsız mağazalar için sektörde bir ilk, sürükle ve bırak Deneyim Yöneticisi

Sadece baş ağrısı olmadan başsız kalmanıza yardımcı olmak istemiyoruz, aynı zamanda 2022, Shogun Frontend’in başsız ticareti erişilebilir hale getirme yolunda büyük adımlar atacağı yıl olacak.

Bu, ekibinizin hayalini kurduğu sırada ön uçta kodsuz değişiklikler yapmanıza olanak sağlamak anlamına gelir.

Sürükle ve bırak ürün deneyimlerinin gücünü başsız mimarinin avantajlarıyla birleştirmek sektörde bir ilk olacak.

Bu vizyon, e-ticaret ekibinizi sürücü koltuğuna oturtarak alışveriş yapanlar için sayfa hızı veya performans ödünleşimleri olmadan olağanüstü deneyimler yaratır.

Gelişmiş bir tema yöneticisiyle eşleştirilen, önceden oluşturulmuş sürükle ve bırak şablonları, siz başsız kaldığınızda uygulama süresini kısaltacak ve farklı cihazlar arasında deneyimler tasarlarken tüm ekip üyeleri için marka tutarlılığı sağlamaya yardımcı olacaktır.

Shogun Frontend’de size sürükle ve bırak özelliği getirilerek, başsız özelliğin avantajları artık büyük ve küçük daha fazla işletmenin kullanımına sunulacak

4. Güçlü bir Entegrasyon Ağı başlattık

İşyerlerinin başsız bir çözüme geçerken sordukları ilk sorulardan biri şu: “Mevcut entegrasyonlarımızı koruyabilir miyiz?”

Bunun cevabı çok etkileyici Evet.

Shogun Entegrasyon Ağı, her bir ortakla yakın ilişkiler kurar ve entegrasyonların müşterilerimiz için kusursuz olmasını sağlar.

Ekibimiz, olağanüstü e-ticaret deneyimleri sağlama misyonumuzu paylaşan, ağımıza katılmaları için sınıfının en iyisi iş ortaklarından oluşan bir grup seçiyor.

Bu ağı büyütmekten ve Shogun Frontend tüccarlarına güvenebilecekleri ortaklıklar sağlamaktan heyecan duyuyoruz.

İnanılmaz (ve büyüyen) iş ortağı entegrasyon ağımızı dünyayla paylaşmaktan heyecan duyuyoruz

5. Yeni Başlangıç ​​Kitimizle başsız mağazanızı daha hızlı açın

Shogun Frontend’in Başlangıç ​​Kiti, mağazanıza güçlü bir temel sağlamak için tasarlandı.

Önceden oluşturulmuş ürün kutuları, koleksiyonlar, hesaplar, arama ve daha fazlasıyla ekipleriniz değer elde etme süresini daha hızlı anlayacak şekilde hazırdır.

  • Ajanslar için bu, daha fazla sayıda başsız mağaza uygulaması ve çok daha sorunsuz bir müşteri deneyimi anlamına geliyor.
  • Satıcılar için bu, yeni ön ucunuzu envanteriniz ve markalamanızla birlikte hızlı bir şekilde çalışır hale getirebileceğiniz anlamına gelir.

#cta-mini-fe#Başlangıç ​​Kitimize erişim kazanmak ister misiniz? Erişim için aşağıdaki bağlantıya tıklayın:AgencyStarterKit.getshogun.com

6. Ajans İş Ortağı Programımıza Katılın

Shogun ajans ekibi XCOM katılımcılarına bazı heyecan verici haberler verdi: yeni Ajans İş Ortağı Programımız resmi olarak işletmeye açıldı.

Bir süredir önde gelen ajanslarla çalışıyoruz ancak bu yeni program, satıcılara yeni başsız yapıları için bir dizi güvenilir seçenek sunmak için burada.

Programdaki ajanslar, Shogun’dan müşteri yönlendirmeleri ve ödüller almaya, bir sandbox hesabıyla Shogun Frontend’e erişmeye ve gerektiğinde kaynaklar, yol haritaları ve destek almak için rock yıldızı ajans iş ortağı ekibimizle tanışmaya hak kazanır. Burada ajans ortağı olabilirsiniz.

1. Sayfa Oluşturucu artık 19.000’den fazla markanın mağazasına güç veriyor!

Page Builder artık 19.000’den fazla müşteriye Shopify, BigCommerce ve Salesforce Commerce Cloud mağazalarını özelleştirme olanağı sağlıyor.

Müşteriler, ürünün kullanımının ne kadar kolay olduğundan övgüyle söz ediyor ve ekip, FlowerMoxie.com ve VaerWatches.com satıcılarından Page Builder ile oluşturulan güzel alışveriş deneyimlerini vurguladı.

#cta-mini-pb#İnanılmaz Shogun Sayfaları oluşturan gerçek mağazaları görmek ister misiniz? Müşterilerimizin göz alıcı mağazalarına göz atın.

2. Sayfa oluşturma deneyimine gelen güncellemeler

Sayfa Oluşturucu ekibi, doğrudan sayfa oluşturma deneyimini iyileştirmeyi amaçlayan çok sayıda girişimi duyurdu:

  • Bizim için bir revizyon Ürün + Koleksiyon Sayfası yaratma akışı,
  • Son derece popüler ürünümüze bir yükseltme Kaydedilen Parçacıklar özellik ve
  • Bir dizi yeni önceden hazırlanmış şablonlar ve bloklarhepsi bu yılın sonlarında gelecek.

Bu özellikler, mağazanız için fikirden sonuca ulaşmayı daha da kolaylaştıracak.

3. Shopify OS 2.0 uyumluluğu

Shogun Page Builder, bu ay Shopify OS 2.0 temaları ve yeni Shopify tema düzenleyicisiyle de tam uyumlu olacak.

Ürün ve/veya Shopify içinde sorunsuz bir şekilde sayfalar oluşturabileceksiniz ve Mağazanızın görünümü ve tarzı üzerinde daha fazla kontrole sahip olmak için yeni ve geliştirilmiş Shopify entegrasyonunu kullanın.

Bu aksiyon dolu etkinlikte müşterilerimizden, tüm satıcılarımızdan, acentelerimizden ve entegrasyon ortaklarımızdan haber almaktan çok memnun kaldık.

Canlı katılanlar için, eyleme geçirilebilir çıkarımlardan sizin de bizim kadar keyif aldığınızı umuyoruz.

Kayıtları burada izleyecek olanlar için geri bildirimlerinizi duymak bizi çok heyecanlandırıyor. Ve sonra ne inşa ettiğinizi görün!

#cta-visual-fe#Baş ağrısı olmadan başsız bir hayata geçmek ister misiniz?Birleşik başsız bir platformun modern ticaretin sınırlarını aşmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.Daha fazla bilgi edinin

Tavsiye Edilen:  Salesforce Commerce Cloud Örnekleri: Büyük Markalar ve Talep Yazılımı