Yakında Gelecek Açılış Sayfalarının 13 Olağanüstü Örneği

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Yakında Gelecek Açılış Sayfalarının 13 Olağanüstü Örneği

Çok Yakında açılış sayfası, acele etmeden ve pazara tam olarak hazır olmayan bir siteyi, özelliği veya ürünü yayınlamadan dünyaya yeni bir şeyin geleceğini duyurmanın mükemmel bir yoludur.

Peki bir Pek Yakında sayfasını etkili kılan şey nedir? Neleri içermeleri gerekiyor ve bir tane oluşturmak için en iyi uygulamalardan bazıları nelerdir?

Bu kılavuzda tüm bu soruların yanıtlarını ele alacağız ve Çok Yakında açılış sayfasını nasıl hazırlayacağınızı gösteren ve kendinize ilham verebilecek 13 örneği inceleyeceğiz.

Şunları ele alacağız:

#cta-visual-pb#İlgi çekici bir Çok Yakında sayfası tasarlayınShopify ve BigCommerce için en iyi sürükle ve bırak sayfa oluşturucuyla Çok Yakında sayfa tasarımınızı kendiniz yapın.Ücretsiz tasarlamaya başlayın.

Pek Yakında sayfası nedir?

Pek Yakında sayfası, potansiyel müşterilere yeni bir ürün veya bir markanın lansmanı gibi bir şeyi piyasaya sürmeye hazır olduğunuzu bildiren yer tutucu bir site sayfasıdır.

Markalar, Farkındalık yaratmak, ilgi uyandırmak ve hatta kayıt ve ön satın alma işlemlerini artırmak için Çok Yakında sayfalarını kullanıyor. Aşağıdakileri duyurmak için Pek Yakında sayfasını kullanabilirsiniz:

  • Yeni bir ürün lansmanı
  • Üretimi durdurulan popüler bir ürünün iadesi
  • Yeni bir ürün hattı
  • Daha önce stokta olmayan bir ürünün yeni tedariki
  • Yeni bir web sitesi
  • Tamamen yeni bir marka veya işletme

Lansman öncesi bir açılış sayfası oluşturmak tam olarak zorunlu bir şey değildir, ancak bazı ciddi faydalar sağlayabilir.

Neden Pek Yakında sayfasını kullanmalısınız?

Açıkçası asıl sebep, yakında bir şeyler olacağını dünyaya duyurmak!
Ama bu bariz gerçeğin ötesinde, hadi derinlere inelim Neden Pek Yakında sayfasını kullanmalısınız.

Pazarlama listenizi oluşturmaya başlamak için

Çok yakında açılış sayfaları, müşteri ayrıntılarını toplamaya ve bir eposta pazarlama liste.

Örneğin, yeni bir temel serisini piyasaya sürmek üzere olan çevrimiçi bir kozmetik perakendecisi olduğunuzu varsayalım.

Halen üretim aşamasındasınız ancak üç ay içinde piyasaya sürülmeyi bekliyorsunuz ve piyasaya sürüldüğünde satışlarda büyük bir etki yaratmak istiyorsunuz.

Böylece, yaklaşan sürümü duyuran bir Çok Yakında sayfası oluşturursunuz ve potansiyel müşterileri bu sayfaya yönlendiren sosyal medya reklamları yayınlarsınız. ilgilenen alıcıların iletişim bilgilerini toplamak amacıyla.

Ardından, ürün piyasaya sürülmeye hazır olduğunda, ön yeterlilik kazanan potansiyel müşterilerinizle doğrudan iletişime geçerek dönüşüm şansınızı en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Yakında çıkacak bir ürün veya özellik hakkında geri bildirim istemek için

Ayrıca Çok Yakında sayfasını da kullanabilirsiniz. Müşterilerden biraz geri bildirim almak istediğiniz yeni bir ürün veya özelliği duyurun.

Örneğin, şirketinizin bir sosyal medya pazarlama platformu olduğunu ve hedef kitleye yönelik yeni bir yöntem geliştirdiğinizi varsayalım.

Ürünle ilgili bir video tanıtımı sağlamak, müşteri geri bildirimi ve özellik istekleri istemek ve hatta seçilmiş birkaç katılımcıyı yeni geliştirmeyi beta olarak denemeye davet etmek için Çok Yakında sayfasını kullanabilirsiniz.

SEO konusunda avantajlı bir başlangıç ​​yapmak için

Yeni bir web sitesi veya marka başlatıyorsanız sitenizi en kısa sürede yayına almak, alan adınızın otoritesini oluşturmak için iyi bir harekettir.

Örneğin, henüz satacak bir şeyiniz olmasa da, abilir Sitenizin SEO değerini artırmak için kılavuzlar ve blog gönderileri gibi eğitici içerikler yayınlamaya başlayın.

Sosyal medya kanallarınızı tanıtmak için

Son olarak, harika Çok Yakında sayfaları, sosyal medya hesaplarınızda daha fazla takipçi kazanmanın da güçlü bir yolu olabilir.

Web sitenizin trafiğini LinkedIn, Instagram veya Twitter sayfalarınıza yönlendirerek daha büyük bir organik takipçi elde edebilirsiniz.

Ardından ürününüz, hizmetiniz, özelliğiniz veya markanız yayına girdiğinde sosyal paylaşımlarınız daha büyük bir hedef kitleye ulaşacak ve lansmanınızın etkisini en üst düzeye çıkaracaktır.

#cta-visual-pb#Özel Çok Yakında sayfanızı oluşturunÖzel Çok Yakında sayfanızda ilgi uyandırmak ve dönüşümü en üst düzeye çıkarmak için Shogun’un güçlü açılış sayfası oluşturucu uygulamasını kullanın.Ücretsiz olarak oluşturmaya başlayın.

Pek Yakında sayfasını ilgi çekici kılan şey nedir?

İşte Çok Yakında açılış sayfanızın istediğiniz sonuçları almasını garanti edecek altı taktik.

1. Yakında ne olacağını okuyucularınıza açıklayın

Gizem, ilgi çekmek için harika bir araç olabilir, ancak açıklık pahasına olmamalıdır.

Bunun yerine, Çok Yakında web sitenizin açılış sayfasını hazırlarken, şu konuda net bir mesaj iletmeye odaklanmalısınız: Ne ziyaretçilerinizin sabırsızlıkla beklemesi gerekiyor.

“Yeni bir şey yolda” gibi bir kopyalama ilgi uyandırabilir, ancak kayıt gibi herhangi bir etkileşim elde etmesi pek olası değildir.

Tavsiye Edilen:  Satın alma kampanyalarında müşteri referanslarından yararlanma

Yani yakalamaya çalışmak yerine Her izleyici, konuyu yalnızca ilgiliilgilenen izleyiciler.

Örneğin, “Yeni seri yakında geliyor” gibi genel bir mesaj yerine, gelecek sürümün bazı resimlerini ekleyin ve kopyayı ilgili ayrıntılarla tamamlayın. Örneğin: “Yeni boho kışlık paltolar çok yakında.”

2. Ne zaman geleceğini onlara bildirin

“Ne” kutusunu işaretledikten sonra doğrudan ne zaman kısmına dalın.

İdeal olarak yayın için bir tarih ve hatta saat sağlayarak izleyicilerinize mümkün olduğunca fazla bağlam ve ayrıntı verin.

Ve bir adım daha ileri gitmek istiyorsanız, biraz daha fazla heyecan yaratmak için sayfaya bir geri sayım sayacı ekleyin.

Bazı durumlarda, Çok Yakında açılış sayfasını başlatmak için istekli olabilirsiniz ancak henüz kesin bir tarihiniz olmayabilir.

Bu durumda, devam edin ve sayfanızı yayına alın (bu yine de etkileşim ve ilgi yaratmak açısından faydalı olacaktır) ve ardından, yayın tarihinizi kilitlediğiniz anda ekleyin.

#cta-paragraph-pb#Alışveriş yapanları lansman için heyecanlandırmak amacıyla Shogun Sayfa Oluşturucu’da Pek Yakında sayfanızı oluştururken geri sayım sayacı öğesini kullanın.

3. Entrika yaratın, satmayın

Çok Yakında sayfaları için en iyi uygulama, başlı başına “satış” yapmak yerine entrika, heyecan ve hatta belki biraz aciliyet oluşturmaya odaklanmaktır.

Gerçek ürün sayfanız dönüşüm odaklı mesajlar ve ürün bilgileri sunarken, Çok Yakında sayfanız müşterinizin daha fazla bilgi edinmek istemesini sağlamalı ve ideal olarak ürün nihayet piyasaya çıktığında bilgilendirilmelidir.

Bu dedi ki, orada mayıs İstediğiniz eylemin ön satış oluşturmak olması gibi, promosyon tarafına biraz daha eğilmek istediğiniz durumlar olabilir.

Şirketinizin ve sayfaya özel hedeflerinizin burada yönünüzü yönlendirmesine izin verin.

4. Yalnızca bir CTA’ya sadık kalın

Yakında sayfalar genellikle oldukça basittir, bu nedenle tasarımı birden fazla harekete geçirici mesajla aşırı karmaşıklaştırmamanız iyi olur.

Bunun yerine yalnızca tek bir CTA’ya sadık kalın.

CTA’nın ne olacağına karar verin önce sayfanızı istediğiniz tek müşteri eylemi etrafında tasarlayabilir ve oluşturabilirsiniz.

Çoğu durumda bu, yalnızca “Bildirim almak için kaydolun” eylem çağrısı düğmesi ve ziyaretçilerin e-posta adreslerini girmeleri için tek bir alan formu olacaktır.

5. Okuyucuların sizinle iletişim kurması için bir yol ekleyin

Ziyaretçilerinizden bazılarının yaklaşan lansmanınız hakkında soruları olacağını tahmin etmelisiniz.

Gönderim gecikmeleri beklemeleri gerekip gerekmediğini, boyutlandırmanın diğer ürünlerinizle uyumlu olup olmadığını veya örneğin fiyatlandırma konusunda ne beklemeleri gerektiğini bilmek isteyebilirler.

Bu, müşteri etkileşimi açısından harika bir şey.

Potansiyel müşterilerin sizinle iletişime geçmesi için bir yol sağlayarak bu ateşi canlı tutmak istiyorsunuz. Bu, sitenizdeki bir çevrimiçi sohbet penceresi, sosyal profillerinize bir bağlantı veya yalnızca açılış sayfasının altındaki bir iletişim formu olabilir.

6. Çok Yakında sayfanızı paylaşılabilir hale getirin

Son olarak, erişiminizi genişletmek ve etkileşimi ikiye katlamak için ilgilenen ziyaretçilerin haberlerinizi başkalarıyla paylaşmasını kolaylaştırmalısınız.

Burada yapmanız gereken tek şey, sosyal medya kanallarında anında paylaşabilecekleri bir bağlantı ve onları bunu yapmaya yönlendiren kısa bir metin sunmaktır.

#cta-visual-pb#Paylaşılabilir bir Çok Yakında sayfası oluşturunShogun’un sürükle ve bırak Sayfa Oluşturucusuna tıkla ve paylaş düğmeleri ekleyerek Çok Yakında sayfanızın etkisini en üst düzeye çıkarın. özgür.

13 Etkili Çok Yakında sayfa örnekleri

Az önce incelediğimiz altı taktiği nasıl birleştirdiklerini göstermek için etkili Çok Yakında açılış sayfalarının bazı örneklerine bakalım.

1.Otclo

Otclo’nun bu açılış sayfası örneği, Çok Yakında sayfa tasarımında sadeliğin mükemmel bir örneğidir.

Geri sayım sayacı bu açılış sayfasının önünde ve ortasında yer alıyor ve özellikle çıkış tarihi civarında heyecan yaratmak için tasarlandı.

Bu açılış sayfası, ziyaretçilere erken erişim koduna sahip kişilerin koleksiyona herkesten önce erişebileceğini açıkça belirtir. Müşteriler, kendilerini değerli ve özel hissetmelerini sağladığı ve genel alışveriş deneyimlerini iyileştirdiği için ayrıcalık ve VIP muamelesini takdir ediyor.

Kodu bir e-posta adresi karşılığında sunmak, müşteri ayrıntılarını yakalamanın mükemmel bir yoludur.

2. Depoloji

Depology’nin bu lansman öncesi sayfası entrika ve bilgi arasında mükemmel bir denge kuruyor.

Sayfa “Matrixyl 3000’i seviyor musunuz?” cümlesiyle doğrudan hedef kitlesine sesleniyor. Bunun anlamı, cevabınız evet ise e-postanızı aşağıdaki kutuya atmanız daha iyi olur.

Müşterileri bu lansman öncesi sayfaya yönlendirmek için Depology muhtemelen sosyal medyayı, düzenlenmiş e-posta kampanyalarını ve hedefli reklamları kullandı.

CTA kutusunun altında Depology kısaca şöyle açıklıyor: ne geliyor ve CTA kutusuyla kullanılan arka plan resimlerinin bir kısmını gizleyerek biraz bilgi veriyor (ancak çok fazla değil).

Tavsiye Edilen:  E-ticaret Web Siteleri için Bağlantı Oluşturma: İşe Yarayan Stratejiler

3.Vay be

WOOOF’un bu Çok Yakında sayfası, yaklaşan bir indirimin nasıl başlatılacağına dair güzel bir örnek.

Sayfa, yaklaşan tatil indiriminin bir parçası olan hızlı satan bir ürünün öne çıkan görselini kullanıyor ve bunu, merak uyandırma taktiği olarak geri sayım saatiyle birleştiriyor.

İlgilenen müşteriler yaklaşan fırsatları görmek için hemen tıklayabilirler; böylece satış başladıktan sonra tek yapmaları gereken, istedikleri ürünleri sepetlerine eklemek ve ödeme sayfasına gitmektir.

4. Elo

Ello’nun bu Çok Yakında sayfası, stokta bulunmayan ürünlerin ilgili ve ilgilenen müşterilerden oluşan bir e-posta listesi oluşturmak için nasıl kullanılabileceğini gösteriyor.

Port 40oz Paslanmaz Çelik Tumbler’ın ürün sayfasına gelen herkes, Yakında Geri Dönüyor sayfasına yönlendirilir ve burada ürün tekrar stoklara girdiğinde bilgilendirilmek üzere hızlı bir e-posta kayıt formu doldurabilirler.

Daha sonra Ello, bu ürün tekrar çevrimiçi olduğu anda alıcıları çevrimiçi mağazalarına geri yönlendirmek için otomatik bir e-posta gönderebilir.

Yeni iade edilen bardağın satışlarını gerçekten artırmak için tüm bu e-posta abonelerine kişiselleştirilmiş indirim kodları sağlayabilirler.

5. PURELEI

PURELEI, yeni bir koleksiyonun resmi lansmanını duyurmak için harika bir açılış sayfası tasarladı.

Bu örnek basittir ancak harika bir Çok Yakında sayfasının tüm temel unsurlarını içerir:

  • İlgi uyandırmak ve ilgili potansiyel müşterilerle konuşmak için ürün resimleri
  • Erken bildirim e-postası kayıt formu
  • Yeni koleksiyonun resmi olarak satışa sunulacağı tarih

6. Frankie4

Frankie4’ün bu lansman öncesi açılış sayfası, bir ürün değil, yeni bir elçi programı başlatması açısından biraz farklı.

Bu, Pek Yakında sayfasına duyulan ihtiyacın mükemmel bir örneğidir.

Frankie4 henüz programı başlatmaya hazır olmayabilir, ancak Yapmak Müşterilere bunun geliştirilme aşamasında olduğunu ve potansiyel ilgili taraflarla konuşmaya hazır olduklarını bildirmek istiyorum.

Yani elçilik programlarını başlattıklarında, marka hayranlarıyla dolup taşmış olacaklar.

7. Bellocq

Lansman öncesi kampanyanın bir parçası olarak kullanılan Çok Yakında sayfasının başka bir örneğini burada bulabilirsiniz, bu kez Bellocq’tan.

Bu basit ama etkili Çok Yakında sayfası Bellocq’un müşteri ayrıntılarını yakalamasına ve değerli bir e-posta listesi oluşturmasına olanak tanır.

Daha sonra lansman zamanı geldiğinde dönüşüm odaklı, alakalı, hedefli e-postalar gönderebilirler.

Ayrıca, yukarıda tartıştığımız temel özelliklerden birini görmek için sağ alt köşeye bir göz atın: müşterilerin markayla iletişime geçmesinin hızlı ve kolay bir yolu.

8. Gurme

Burada Gourmend yakında çıkacak bir ürünün reklamını yapmak için Pek Yakında sayfasını kullanıyor: Düşük FODMAP Sığır Suyu.

Biraz ürün bazlı kopya, müşterilerin ürünün kendileri için doğru ürün olup olmadığına karar vermesine yardımcı olur.

Ardından Gourmend, doldurması gereken basit bir formla devam ediyor; böylece müşteriler, ürün çevrimiçi mağazalarında mevcut olur olmaz bilgilendirilebiliyor.

9.ZITTICKA

ZITSTICKA, yeni sivilce ürünlerini duyurmak için burada basit bir Çok Yakında sayfasını kullanıyor.

Burada kullanılan tekniklerden biri hem e-postayı hem de telefon numarasını yakalamaktır.

Bu iken abilir sayfanın dönüşüm oranını düşürür (daha fazla alan genellikle daha düşük dönüşüm sağlar), bu ZITSTICKA’ya müşterilere SMS yoluyla pazarlama yapma ve gürültülü e-posta gelen kutusundan kaçınma fırsatı veriyor.

SMS pazarlamanın şaşırtıcı derecede etkileyici sonuçlara sahip olduğunu biliyor muydunuz? Metin üzerinden nasıl bağlantı kurabileceğinizi ve satışları nasıl artırabileceğinizi öğrenin.

10. Mavi çan grisi

Bluebellgray’in bu Pek Yakında sayfası, gelecek bir sürümle ilgili heyecan yaratmak için görüntülerin nasıl kullanılacağına dair başka bir örnektir.

Bluebellgray, kopyalara ağırlık vermek yerine, kapsamlı bir ürün görselleri galerisiyle yeni kırtasiye serisinin kendi adına konuşmasını sağlıyor.

11. FORVR

Burada, Çok Yakında açılış sayfalarının yeni bir site lansmanını veya yenilenmesini duyurmak için nasıl kullanılabileceğine dair bir örnek verilmiştir.

Bu sayfa mevcut sitenin yerini alır; bu, ziyaretçilerin orijinal içeriğe erişemeyeceği ancak lansman gününde bildirim almak üzere kaydolabilecekleri anlamına gelir.

O zamana kadar müşterilerinizin bir bekleme listesine erişmesine veya erken erişim elde etmesine izin verin, böylece lansman gerçekleştiğinde onlara hatırlatılacaktır.

Bu, yeni bir site lansmanı etrafında heyecan yaratmak ve sitenin yayına girdiği gün istenilen açılış sayfasına tonlarca trafik çekmek için harika bir taktiktir.

12. Jimmy Oldukça

Jimmy Fairly, yakında çıkacak olan tasarımcı güneş gözlüğü koleksiyonunun çıkışını duyurmak için aşağıdaki Çok Yakında sayfasını kullanıyor.

Koleksiyonun tamamını görüntülemek için tek bir görsel kullanıyorlar (yalnızca tek bir sayfada alan kullanımını en üst düzeye çıkarmanın harika bir yolu) ve bunu, ilgilenen müşterilerin ayrıntılarını yakalamak için bir e-posta formu doldurarak takip ediyorlar.

Tavsiye Edilen:  Marka Stilisti Girişimcilerin Olağanüstü Markalar Yaratmasına Nasıl Yardımcı Oluyor?

Sayfanın tamamı yalnızca dört kelime kullanıyor ancak görsel her şeyi anlatıyor.

13. Welleco

Son Çok Yakında sayfa örneğimiz, sağlığı artıran toz takviyeleri, bitkisel çaylar ve kolajen gibi güzellik takviyeleri sunan çevrimiçi bir sağlıklı yaşam mağazası olan Welleco’dan.

Welleco, üzerinde çalışılan yeni bir ürün serisiyle biraz ilgi uyandırmak ve yeni ürün serisi piyasaya çıktığında doğrudan pazarlama yapabilecekleri alakalı bir liste oluşturmak için bu açılış sayfasını kullandı.

Bu sayfayı benzersiz kılan şey, Welleco’nun müşterinin adını istemesidir; bu, çok da müdahaleci olmayan bir sorudur ve bu, onlara yaklaşan herhangi bir iletişime kişiselleştirme dokunuşu eklemelerine olanak tanır.

Çok Yakında sayfası SSS’leri

Hala bazı sorularınız mı var? İşte Çok Yakında sayfalarıyla ilgili beş popüler SSS (ve yanıtları).

Pek Yakında sayfasını nasıl eklerim?

Pek Yakında mesajını nasıl yazarsınız?

Harika bir Çok Yakında mesajı yazmak için şu adımları izleyin:

1. Neyin ne zaman geleceğini açıkça belirtin
2. Satmak yerine ilgi uyandırmaya odaklanın
3. Mümkünse bir geri sayım sayacı ekleyin
3. Tek bir harekete geçirici mesaja bağlı kalın
5. Müşterilerinizin sizinle iletişime geçmesi için bir yol ekleyin

Pek Yakında sayfam olmalı mı?

Yaklaşan bir ürününüz, özelliğiniz veya marka lansmanınız varsa, Çok Yakında sayfası ilgi çekmenin, ilgili kitleyi etkilemenin ve gelecek sürümle ilgili biraz heyecan yaratmanın mükemmel yoludur.

Bu bir zorunluluk değil ancak Pek Yakında açılış sayfasına sahip olmak çoğu durumda iyi bir fikirdir.

Lansman öncesi açılış sayfası nedir?

Lansman öncesi açılış sayfası, yeni bir ürünün, özelliğin, platformun veya markanın yakında piyasaya sürüleceğini duyuran özel bir web sitesi sayfasıdır.

Çok Yakında kelimesinin lansmanını duyurmak için kullanılan diğer kelime nedir?

“Çok Yakında” kelimesini kullanmanın diğer bazı yolları şunlardır:

– Yolda
– Kısa süre içinde tekrar stoklarımızda
– Yeni gelenler
– Yakında geri döneceğiz
– Yayınlandığında bildirim alın
– Yakında düşecek

Çok Yakında açılış sayfanızı şimdi yayınlayın

Çok Yakında sayfaları, tam olarak hazır olmayan bir şeyi yayınlamak zorunda kalmadan, yakında piyasaya sürülecek bir ürün, site veya özellik lansmanınızın olduğunu dünyaya duyurmanın güçlü bir yoludur.

Yaklaşan bir ürün düşüşüyle ​​ilgili entrika ve heyecan yaratmak için mükemmeldirler ve bir e-posta yakalama formu yoluyla potansiyel müşteri yaratan cihazlar olarak iyi çalışırlar ve yeni ürün veya web sitesi yayına girdiğinde doğrudan alakalı, ilgilenen bir kitleye pazarlamanıza olanak tanırlar. .

Yukarıda tartışılan en iyi uygulamaları takip ederek ve incelediğimiz 13 Çok Yakında sayfa örneğinden ilham alarak, heyecan verici ve yüksek dönüşüm sağlayan bir açılış sayfası tasarlama yolunda ilerleyeceksiniz.

Elbette isteyeceğiniz son şey, Pek Yakında sayfanızın uzun bir yapılacaklar listesindeki başka bir sıkıntılı öğeye dönüşmesidir.

Shogun Page Builder ile Shopify için 70’ten fazla açılış sayfası şablonunu kullanarak hızlı bir şekilde çalışmaya başlayabilirsiniz.

#cta-visual-pb#Çok Yakında açılış sayfanızı şimdi yayına alınZor HTML ve arka uç web sitesi oluşturucularıyla uğraşarak zaman kaybetmeyin. Shogun’un BigCommerce ve Shopify için Sayfa Oluşturucusu ile yeni Çok Yakında sayfanızı bugün yayına alın. Ücretsiz tasarlamaya başlayın.