Yaratıcı yeteneğinizi gösterin!

Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır:Yaratıcı yeteneğinizi gösterin!

Güçlü ve sezgisel web oluşturma platformu Webflow, yepyeni programını sunmaktan gurur duyar, “Ayın öğrencisi“(“Ayın Öğrencisi”). En yetenekli öğrencileri sergileyen, özverilerini takdir eden ve onlara başarılarını daha geniş bir kitleye sergilemeleri için bir platform sağlayan bir program hayal edin. Şimdi bu bir gerçek!

Eğer sen bir Webflow kullanan tutkulu öğrenciyeteneğinizi sergilemek ve öne çıkmak için bu paha biçilmez fırsatı kaçırmayın!

Webflow programının tanınması ve faydaları

Bu programa katılarak, becerilerinizi potansiyel işverenler ve diğer Web Çiçekleri de dahil olmak üzere daha geniş bir kitleye gösterme fırsatına sahip olacaksınız. Ayrıca, Ayın Öğrencisi seçilirseniz, aşağıdaki avantajlardan yararlanacaksınız:

  1. Web akışı hediye kutusu : Platforma olan sevginizi göstermek için Webflow çıkartmaları, bir Webflow kupası ve diğer güzelliklerle dolu bir kutu alın.
  2. Webflow ekibinin bir üyesiyle 30 dakikalık danışmanlık oturumu : Webflow ekibinin bir üyesiyle 30 dakika sohbet edin. Şirket hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kariyer yolunuzda size yardımcı olacak soruları sormak için bu fırsatı değerlendirin.
  3. Webflow’un haber bülteninde ve sosyal medya gönderilerinde öne çıkanlar : Projeniz yakında çıkacak olan “Webflow Inspo” haber bülteninde ve Webflow’un sosyal ağlarında sunulacaktır. Bu, görünürlüğünüzü genişletmek ve çalışmanızı tutkulu bir topluluğa tanıtmak için inanılmaz bir fırsat.
  4. Yaklaşan bir Webflow Canlı Akışında öne çıkanlar : Yaklaşan bir canlı Web akışı sırasında ev sahibi, ayın öğrencisini ve projesini öne çıkaracak.

Ayın Webflow öğrencisi nasıl olunur?

Bir sonraki “Ayın Webflow Öğrencisi” olmak için yerine getirilmesi gereken birkaç koşul vardır:

  • Olmalısın en az 18 yaşında
  • Olmalısın öğrenci
  • Yapmalısın Webflow’un projenizi, adınızı, resminizi vb. yeniden kullanabileceğini kabul edin.

Bu şartları sağlıyorsanız sayfaya gidebilirsiniz. Ayın Webflow Öğrencisisayfayı aşağı kaydırın ve başvurmak için formu doldurun.

Tavsiye Edilen:  Kullanıcı Deneyimini Geliştirmek için 404 Sayfa En İyi Uygulamalar

Projenizi gönderdikten sonra, Webflow ekipleri ayın bir sonraki öğrencisi olup olmadığınıza karar vermek için projenizi inceleyecek (notlandırma veya seçim ölçeği açıklanmadı, bu nedenle en iyinizi bile gönderin).

Ardından ayın öğrencisi seçilirseniz, Çalışma özel bir sayfada sunulacaktır. ve daha önce görülen tüm ödüllere hak kazanacaksınız.

Çözüm

Webflow, olağanüstü projeleri tamamlamak için platformlarını kullanan yaratıcı öğrencileri tanır ve kutlar. Programa katılarakayın öğrencisi“, çalışmanızı parlatma, özel avantajlar elde etme ve coşkulu bir topluluğun önünde sunulma fırsatına sahipsiniz. Öne çıkma ve yeteneğinizi gösterme şansını kaçırmayın!

Daha da ileri gitmek için tüm Webflow sertifikalarını keşfedebilirsiniz!